Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Porodicni problemi

Ići dole 
+7
inda
Romanticna
kajlina
pahuljicaa
*cinderella*
Ivana
bojano
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Porodicni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodicni problemi   Porodicni problemi - Page 2 EmptyPet Avg 23, 2013 11:57 pm

pahuljice, ti si to lepse napisala,ja sam sinoc zurila,jer sam se spremala nesto...bas to sam htela da kazem Porodicni problemi - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Porodicni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodicni problemi   Porodicni problemi - Page 2 EmptySub Avg 24, 2013 5:48 am

Jadno dete, super sto se sve sredilo. Mozda bi trebalo da pokusas da izvuces iz nje kako je podnela sve to jer takva iskustva znaju da ostave velike traume ... Pahuljice jeste normalno da se deca svadjaju ali ne i da joj vredjaju celu porodicu. Trpela sam svakakve uvrede na svoj racun ali nikada nisam dozvoljavala da mi neko vredja ili ogovara porodicu ... Mene je jedna poznanica ogovarala po gradu kada sam upisala faks, pricala je okolo kako sam ja trudna i jos neke gluposti, pa je otisla kod mene da mi kaze kako joj je to rekla neka devojka sa kojom sam isla u odeljenje. Ja je pitala koja, a ona kaze pa ne znam kako se zove, pitam je jel iz osnovne ili iz srednje ... Na kraju se ispostavilo da je ona izmislila taj trac i ogovarala me ali ne znam ni dan danas zasto kada joj nista nisam uradila . Ja tek sada shvatam koliku sam srecu imala sto nisu postojali facebook i ostale drustvene mreze kada sam odrastala .
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Porodicni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodicni problemi   Porodicni problemi - Page 2 EmptySub Avg 24, 2013 5:59 am

Uh...
Dobro je da se na kraju sve zavrsilo.
Generalno, sve vece zlo oko ovih drustvenih mreza i oko ove dece. Tako sam citala kako su sestru od bivseg mi decka ispitivali gluposti pa do te mere vredjali kako se ona druzi sa nekom devojcicom koja ima para a ova nema bas mnogo. Do te mere idu i u tim godinama se time bave.
Porodicni problemi - Page 2 2882617104  Sve bih ja to ukinula, pa da se svi vratimo na zivot bez fejsa, aska i ostalih gluposti.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Porodicni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodicni problemi   Porodicni problemi - Page 2 EmptySub Avg 24, 2013 6:24 am

To zezanje i vredjanje po drustvenm mrezama vec prelazi u neku krajnost. Ja sam imala srece sto nisu postojale drustvene mreze kada sam trpela nasilje u skoli, ali ove mladje generacije ne mogu da pobegnu od toga upravo zbog fejsa, tvitera itd. mada mi nije jasno zasto jednostavno ne blokiraju osobu koja ih zlostavlja preko neke drustvene mreze ... Inace ja sam mnogo pogresila sto nisam prijavila fizicko i psihicko zlostvaljanje makar roditeljima, bila sam mlada i luda stosam ostala u tom odleljenju i u toj skoli trebalo je odmah da prijavim nastavnicima i direktoru i da trazim premestaj ...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Porodicni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodicni problemi   Porodicni problemi - Page 2 EmptySub Avg 24, 2013 6:32 am

Imam i ja FB nalog od sestog razreda,ali toga kod nas nije bilo...bar nije u tolikoj meri i niko nikome nije pominjao porodicu...msm sta da vam kazem,kada je da tako kazem najveca uvreda koju je meni neko napisao bila da sam stereber kada sam ja bila na takmicenju,a ta devojka nije prosla i svi su nju napali,a mene niko Porodicni problemi - Page 2 650269930 ja sam to videla tek posle 2-3 dana jer nisam imala tamo net i ispalo je da je ona ispala tu smesna i ljubomorna.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Porodicni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodicni problemi   Porodicni problemi - Page 2 EmptySub Avg 24, 2013 9:02 am

Rale, pa da, i ja sam rekla da je uzasno sto su joj pricali to za porodicu...i da ja preko toga ne bih presla. Ima drustvo i van te grupe. Tako da ce ovako samo sebe da ponizi vise nego sto su je one ponizile ako nastavi s njima kao da nista nije bilo...
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Porodicni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodicni problemi   Porodicni problemi - Page 2 EmptyNed Avg 25, 2013 8:22 pm

Nemam iskreno sad puno vremena da pricam sa njima, ali se nadam da ce uspeti to da rese... U sustini je sve pocelo bezazleno pubertetskom svadjom, i doslo do toga... Ja sam imala problem takodje u 6-7 razredu, ali sam od tad pocela da ignorisem te ljude, itd., a u odnosu na njih sam bila u prednosti, jer sam bila bolji djak...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Porodicni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodicni problemi   Porodicni problemi - Page 2 EmptyNed Avg 25, 2013 9:26 pm

Kod nas je u odeljenju bila bas obrnuta situacija,vise su se cenili ljudi koji su bolji djaci...
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Porodicni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodicni problemi   Porodicni problemi - Page 2 EmptyNed Avg 25, 2013 11:12 pm

Pa ja sam bila u najlosijem odeljenju, u kome sam samo ja i jos jedna drugarica bili vukovci... I vazili smo za ortodoksne strebere.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Porodicni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodicni problemi   Porodicni problemi - Page 2 EmptyPon Avg 26, 2013 5:33 am

Mi nikad nismo imali u odeljenju vukovce...tj, bilo ih je, ali da i nismo znali da su vukovci...nisu nikad bili neki streberi..samo su na vreme ucili...a mi ostali smo se ''provlacili'' Porodicni problemi - Page 2 364988687 nikad nismo nikog zezali zbog ucenja...cak treba biti ponosan ako si vukovac... Porodicni problemi - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Porodicni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodicni problemi   Porodicni problemi - Page 2 EmptyPon Avg 26, 2013 7:44 pm

Tako je meni bilo u gimnaziji, ali u osnovnoj ne...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Porodicni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodicni problemi   Porodicni problemi - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Porodicni problemi
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Problemi sa stopalima
» Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida
» Problemi sa dojenjem
» Problemi kod kuce
» Problemi sa kockom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: