Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Recepti, predlozi...za posebne pirlike

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
koni

Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

PočaljiNaslov: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 3:01 am

Devojke da li mislite da su lazanje dobar izbor za malo svecaniju veceru?
Dobro bi dosao jos neki predlog, ako neko ima ideju

Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 3:06 am

je l` to decku spremas neku romanticnu veceru?  
zavisi kakvi su gosti,ko sta voli,ali mogu,zasto da ne.
Nazad na vrh Ići dole
koni

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 3:18 am

Ne pravim jos, u fazi sam razmisljanja(ili ti psihicke pripreme)
Imas ti neki predlog, al' da se ne pravi tesko? Nesto sam se posvadjala ovih dana sa sporetom
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 3:27 am

nisam ni ja u ljubavi sa njim u poslednje vreme...
ok su lazanje,ako znas da ih pravis.
pisala sam ok recept u onoj temi (mozda cak na prvoj strani) za spagete sa belim mesom.to je bas jednostavno.ali,tio najbolje znas sta on voli.mozes i neke morske plodove...
Nazad na vrh Ići dole
koni

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 3:45 am

Voli on sve (ili skoro sve)
Ako budem pravila, drzacu se lazanja jer sam ih vec pravila 2 puta i nisu ispale lose.
A morske plodove volimo oboje, ali to bih prvo isprobala solo, pa tek onda pravila nekome A sa druge strane ne znam sa cime da ih pravim, a da nisu testenine?

A kad kazem da sam se posvadjala sa sporetom, ja sam od kad sam se rodila u svadji sa njim!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 4:38 am

koni ::
Voli on sve (ili skoro sve)
Ako budem pravila, drzacu se lazanja jer sam ih vec pravila 2 puta i nisu ispale lose.
A morske plodove volimo oboje, ali to bih prvo isprobala solo, pa tek onda pravila nekome  A sa druge strane ne znam sa cime da ih pravim, a da nisu testenine?

A kad kazem da sam se posvadjala sa sporetom, ja sam od kad sam se rodila u svadji sa njim!
nemam pojma. ovaj moj voli samo nesto konkretno!  
ostavi bas recept u onoj temi,pa ako nije komplikovano da pravim.sve izbegavam lisnato testo,a verovatno je prosto.
Nazad na vrh Ići dole
koni

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 4:43 am

E nisu sa lisnatim testom, nego sa onim sirokim rezancima Valjda je zato i lakse! A mislim da imaju da se kupe i gotove kore za lazanje, ali njih verovatno treba nekako obraditi (mozda u mleko kao mlince? )?
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

Broj poruka : 1490
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 5:15 am

ja bih ti predlozila testeninu, ja to uglavnom spremam
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Broj poruka : 1746

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 6:15 am

Хоће да те вери? Признај кони! tortica  Него, лазање су ми сасвим ок. Њааааами. Мораћу ја да пробам да их направим. Само да уграбим време.

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 6:59 am

Ne znam, baci pogled u onu tvoju kuglu pa mi reci ... da se ne mucim bezveze ako nece
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Broj poruka : 1445

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 8:01 am

Mozes napraviti neki rizoto sa morskim plodovima. Ili sampinjone. krompir, brokoli, karfiol. Meni to sve ide uz morske plodove.  
a mom testenina i nije nesto konkretno.  
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 8:14 am

on hoce da je veri,a ona pravi veceru?sto,da zasluzi prsten?  
Nazad na vrh Ići dole
Lus

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 8:20 am

Тако то иде. Дође човек у кућу, на вечеру, поразговара са родитељима и онда извади дивну кутијицу, а у кутијици још дивнији прстен налик овоме.

Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 32

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 8:23 am

Lazanje srce kuca 

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 8:23 am

au,nista ne znam.zato ga ja posle skoro 6 godina nisam dobila!
Nazad na vrh Ići dole
Lus

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 8:25 am

Код мене на часове!  

Да, да, супер су лазање.

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 8:33 am

Hahaha, pa da l' ste vi normalne?
Inace, ako bude nesto od toga, pravicemo zajedno, najverovatnije.
Ja za sad samo skupljam ideje i hrabrost da se priblizim sporetu, a vi odma' o nekom prstenju  

ps. goooooooooooo spamers!
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Broj poruka : 1445

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 8:39 am

Hahaha, niste normalne!  
sad mi se jedu lazanje.  
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 8:46 am

ja ih nikad nisam jela... 

a je l` ima neko predlog za neke zalogajcice?mozda neke sa krekerima?
Nazad na vrh Ići dole
koni

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 8:55 am

Krekeri, paradajz i sir?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 8:57 am

to je tanko!
a kontam da moze da se redja bilo sta,ali valjda treba da se taj kreker namaze necim (npr.krem sirom) da omeksa...?
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

Broj poruka : 1065
Godina : 33

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 8:58 am

Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 9:08 am

Nazad na vrh Ići dole
koni

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 9:13 am

Ovaj pepeljugin mi deluje super i sigurno cu probati (jednom)! A i Ivanin deluje fino!

Probale ste?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   Čet Sep 12, 2013 9:42 am

jesam,nesto slicno,ali odavno... 

eee,a imas i onaj sos u kesici za piletinu sa 4 vrste sira.to je brzo,ukusno,a za one sto su u svadji sa sporetom!  
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Recepti, predlozi...za posebne pirlike   

Nazad na vrh Ići dole

Recepti, predlozi...za posebne pirlike
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Sport i ishrana-
Skoči na: