Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta obući za svadbu, slavu, rođendane...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... Empty
PočaljiNaslov: Šta obući za svadbu, slavu, rođendane...   Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... EmptySre Okt 23, 2013 7:26 am

devojke,u subotu se udaje sestra od mog decka i ja prvo nisam htela da idem na svadbu,ali su danas uspeli da me ubede...sta da obucem i sta da ponesem ? MOLIM VAS POMAZITE Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta obući za svadbu, slavu, rođendane...   Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... EmptySre Okt 23, 2013 7:46 am

A шта имаш? Баци нам неке сличице, да видимо комбинације.

Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... Ix1v

Ма класику, неке лепе затворене ципеле, хаљину... Не би требало да буде тешко. Избегавај чизме, не би ме чудило да буде тридесет степени.

Јаоооо, што сам паметна, направила сам тему.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta obući za svadbu, slavu, rođendane...   Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... EmptySre Okt 23, 2013 9:49 am

Odlucila sam da obucem neku haljinu,nisam jos odlucila koju i mozda cak i otvorene stikle jer ce to biti u restoranu i nema sanse da mi bude hladno Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... 650269930 cizme necu sigurno Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... 650269930 Najverovatnije ce to biti jedna mala,crna haljina Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... 650269930
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta obući za svadbu, slavu, rođendane...   Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... EmptyČet Okt 24, 2013 7:46 am

A sta ces od nakita?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta obući za svadbu, slavu, rođendane...   Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... EmptyČet Okt 24, 2013 7:58 am

Ова је супер сукња. in love Инда, можеш слободно неке отворене сандале. Али онда немој да имаш чарапе. Мени нема ништа ружније него отворене ципеле и чарапе на то. Видим да сви носе, и ови познати.

Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... Kuqk
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta obući za svadbu, slavu, rođendane...   Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... EmptyČet Okt 24, 2013 8:00 am

tink,zavisi koje stikle izaberem:) imam 2 para koje sam skoro kupila i koje nisam nosila Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... 650269930


lus,i ja mrzim sandale i carape i kada se ves vidi...
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta obući za svadbu, slavu, rođendane...   Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... EmptyČet Okt 24, 2013 8:03 am

Lus suknja je prelepa, gde si je nasla?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta obući za svadbu, slavu, rođendane...   Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... EmptyČet Okt 24, 2013 8:03 am

ok 
Мени је ова сукња баш за свадбу. Уз неку лепу блузу-кошуљу горе.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta obući za svadbu, slavu, rođendane...   Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... EmptyČet Okt 24, 2013 8:05 am

jeste ,ja bih to obukla uz neku belu ili crnu Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta obući za svadbu, slavu, rođendane...   Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... EmptyČet Okt 24, 2013 8:07 am

Ја не бих белу или црну. Него неку боју кајсије или тако нешто слично. Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... 20348227 Бела би могла да прође ако је баш лепа, али је боја стандардна.

Тинк, http://www.stylishplus.com/Products/mysterious-nice-arrival-bowknot-embroidery-skirts-6150.html?utm_source=facebook.com&utm_content=131025-36&utm_medium=mydrug
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta obući za svadbu, slavu, rođendane...   Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... EmptyČet Okt 24, 2013 9:12 am

Suknja je prelepa. blush 
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta obući za svadbu, slavu, rođendane...   Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... EmptyPet Okt 25, 2013 8:20 am

bas je svecana, ne bih ja imala kad ovo da obucem, ali je mnogo lepaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta obući za svadbu, slavu, rođendane...   Šta obući za svadbu, slavu, rođendane... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta obući za svadbu, slavu, rođendane...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Moda-
Skoči na: