Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kondilomi

Ići dole 
+3
Bella
inda
Yo**
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 EmptySre Mar 19, 2014 4:01 am

mozda su papilomi.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 EmptySre Mar 19, 2014 4:11 am

Mozda, ova moja doktorka nista nije rekla tako da mogu biti kondilomi, mogu papilomi, a moze biti i nesto totalno deseto koje uopste nije HPV. Da li je neka od vas imala bradavice a da nisu papilomi ni kondilomi, da li uopste postoji neki drugi uzrocnik bradavica ?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 EmptySre Mar 19, 2014 4:39 am

ja se ne razumem u to,ali rekla bih da nije nista opsano,tj. da nije hpv.valjda bi ti rekla da jeste.nije to mala stvar.
mada,toliko njih ih danas ima,pa joj je mozda i postalo normalno.
kad ides opet?
ako su te obicne bradavice (mnogi ih imaju na vratu npr.) onda ti one ne skode,samo su estetski problem.bar ja tako mislim...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 EmptySre Mar 19, 2014 5:26 am

A postoje i polne bradavice koje se prenose seksualnim putem.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 EmptySre Mar 19, 2014 5:40 am

Ivana-ma i ja mislim da nije opasno, valjda nije toliko luda da ne kaze ako je u pitanju nesto ozbiljnije. Jedino ne volim kod nje sto moras nekad informacije da joj izvlacis kljestima iz usta, kazu da je totalno drugacija kada ides kod nje privatno.

Bella- Mislila sam da su genitalne bradavice i kondilomi isto, bar je tako pisalo na internetu kada sam proguglala.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 EmptySre Mar 19, 2014 5:52 am

Ja mislim da nije, cini mi se da su kondilomi ozbiljniji, ali nisam sigurna, procesljaj po internetu za svaki slucaj.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 EmptyPon Apr 21, 2014 10:16 am

jel mogu kondilomi da se povuku sami od sebe??? meni onog cuda sto je bilo vise nema, tj. redukovalo se na minimum  Shocked
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 EmptyPon Apr 21, 2014 10:24 pm

Ako su se povukli sami od sebe verovatno da nisu ni bili kondilomi  Kondilomi - Page 2 650269930 
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 EmptyUto Apr 22, 2014 5:57 am

Kažu da kod pojedinaca možda i može da se povuku sami od sebe. Inače prilično sam sigurna da ih i ja imam Kondilomi - Page 2 1371890812 Yo, ko zna šta je ovo što imaš, vidiš da ni lekari ne mogu da razvrstaju šta je tačno šta. Ako se povuklo samo od sebe super, samo jačaj imunitet da ti se ne bi opet pojavilo Kondilomi - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 EmptyUto Apr 22, 2014 7:18 am

Mislim da su to papilomi al da nije isto uopste,ni oni sami vise ne znaju,ali ono sto je sigurno i koliko sam ja citala kondilomi sami ne mogu da se povuku.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 EmptyUto Apr 22, 2014 7:21 am

Hm, pa meni se dok sam jos bila mala stvorila bradavica na stopalu, bojala sam se da odem na ono spaljivanje i nakon par meseci je nestala sama od sebe i vise nikada je nisam imala. A znam da su mnogi morali da idu na spaljivanje. Po toj logici, mozda i kondilomi u nekim slucajevima mogu da nestanu?

Rale, zasto mislis da to imas? Kako to izgleda uopste?
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 EmptyUto Apr 22, 2014 11:37 am

Neki lekari tvrde da se kod pojedinih osoba mogu sami od sebe povući, drugi tvrde da ne mogu, trećikažu da se možda može steći imunitet na virus, a četvrti da nema šanse, tako da izgleda da lekari nemaju pojma i da pričaju ono što su ili videli u praksi ili čuli ili su učili na faksu. Nadam se da se može samo od sebe povući ne samo zbog mene (ako zaista imam kondilome ili papilome ili šta god) nego i zbog ostalih Kondilomi - Page 2 650269930

Bella- Kažu da je bilo koja bradavica koja ti se pojavi na koži izazvana nekim tipom HPV-a a ima ih mnogo i da se obično ispoljavju pri padu imuniteta, ako je to tačno onda bi to imalo logike s obzirom da meni čim opadne imunitet izlaze i afte i neka bela čuda po jeziku i koa mi bude katastrofa. Zato i kažm da moram početi sa aktivnim jačanjem imuniteta. Pa imaš slike na internetu, mislim da sam dobila to čudo zato što sam primetila neke promene male zadebljale smežurae delove koji su promenili boju tj. malo su tamniji nego ostatak, a na jednom mestu mi je izašlo nešto slično bubuljici s tim što je zaista bolno i ima izrazito belu tačkicu na vrhu koja boli kada je u kontaktu sa bilo čim (meni smeta jer mi veš dodiruje to čudo). Sačekaću da vidim da li će proći taman dok ne dodje 30-i ako ne prodje moraću da vidim sa doktorkom šta je to. Nekako se ipak nadam da kada je ona spomenula virus nije mislila na HPV tj polno prenosive bradavice ili kondilome jer mi samo još to fali, imam dosta problema i bez toga, a i onda bih morala na uklanjanje, ali dobro neću paničiti dok ne budem znala sigurno da li je hpv, mada se kod nas sve radi odokativno jer nemamo opremu da bi uradili tipizaciju hpv-a a za upute za bg ti daju samo ako si na samrti ... Evo još uvek nisam uspela ni za alergotest da se izborim.

Nego jel se još nekome desilo da im partner prenese a da on nema nikakve simptome, čak ni posle 3,5 godine ?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 EmptyUto Apr 22, 2014 8:05 pm

Rale,ovo poslednje je moguce.muskarci imaju prirodno jaci imunitet od zena,pa mogu da imaju virus u sebi,a da nemaju nikakve spoljne manifestacije.

koliko dugo imas te promene?
ja sam jednom imala nesto slicno, otisla kod ginekologa i ona mi rekla da je to obican mali cir.ocistila jodom,dala mi flogocid i proslo je za dan. i kasnije mi se to povremeno javljalo od iritacije zbogg brijanja/depiliranja i flogocid sve to resava.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 EmptyUto Apr 22, 2014 9:42 pm

Hm, a jesi probala da iscedis to? Meni je jednom izasla bubuljica na intimnom delu, ja se uspanicila, gotovo - imam bradavicu, kondilome, rak Kondilomi - Page 2 364988687 Malo cackala i ispostavilo se da je bila klasicna bubuljica, verovatno nastala od depilacije, iscedila sam je najnormalnije i kraj.

Cudi me da su kondilomi toliko rasireni medju ljudima, nisam to znala.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 EmptyUto Apr 22, 2014 10:24 pm

Kondilomi - Page 2 2370014350
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 EmptyUto Apr 22, 2014 10:35 pm

Kondilomi i hlamidija su najcesce seksualno prenosive bolesti...i to najsire medju mladjom populacijom.Ja recimo imam dve pege onako belicaste ali one mi tu stoje od rodjenja i dr mi je rekla da moze doci i do promene pigmenta koze na intimnom delu,svakako moze da bude 1000 stvari.

http://polnebolesti.com/kondilomi/ evo ovde ima dosta o tome o prepoznavanju simptomima prenosenju...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 EmptyUto Apr 22, 2014 10:55 pm

Bella ::
Hm, a jesi probala da iscedis to? Meni je jednom izasla bubuljica na intimnom delu, ja se uspanicila, gotovo - imam bradavicu, kondilome, rak :DMalo cackala i ispostavilo se da je bila klasicna bubuljica, verovatno nastala od depilacije, iscedila sam je najnormalnije i kraj.

Cudi me da su kondilomi toliko rasireni medju ljudima, nisam to znala.


da,mnogo ljudi ih ima...

ma gde sam smela da cedim.i ja sam pomislila da je kondilom.ona mi je verovatno iscedila.kazem verovatno jer me nista nije bolelo...sad kad mi se nekad pojavi, moja magicna mast sve to resi! Kondilomi - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 EmptyUto Apr 22, 2014 11:38 pm

Nisam cedila, jednom mi je izašla neka bubuljica na intimnom delu kada sam bila mladja, ali je prošla sama od sebe. Inače ovo belo čudo sam premazala sa malo propolisa i onaj beličast deo je nestao i smanjuje se tako da verovatno to nije bio kondilom Kondilomi - Page 2 364988687 Što se tiče ovoga drugog to je na žalost još uvek tu, a spomenuću i jedno i drugo toktorki za svaki slučaj pa neka ona odredjuje ta je to bilo. Od brijanja nije sigurno jer je prošlo dosta vremena od depilacije. Nisam htela ništa da diram dok ne vidim da li će to čudo rasti ili se povući da ne bih iritirala ili ne daj bože zakačila brijačem, a na kreme sam alergična ...

I ja sam se začudila koliko mladih ima hpv, kondilome, papilome i ko zna šta još. Ispada da čim upoznaš nekog moraš da mu tražiš kompletnu istoriju bolesti, zdravstveni karton, rezultate testova na hlamidiju, ureaplazmu, miko... HPV, HIV i ostala čuda, samo što onda drugog sastanka ne bi ni bilo Kondilomi - Page 2 124630516
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kondilomi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kondilomi   Kondilomi - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kondilomi
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Infekcije-
Skoči na: