Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vagina

Ići dole 
+9
inda
Saraa
sanja
Pahuljica
Lus
Ivana
Nina87
meda
strumfeticaaaa
13 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
strumfeticaaaa

strumfeticaaaa


Broj poruka : 56
Datum upisa : 07.03.2012
Godina : 29
Lokacija : Podgorica

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Vagina   Vagina EmptySre Maj 09, 2012 9:02 am

Mozete premjestit temu ako nije na mjestu Vagina 650269930
Interesuje me sta znaci kad se vagina nekako uvelica(nabubri)?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptySre Maj 09, 2012 9:23 am

Mislim da ovo ne treba u "Menstruacije" da ide. Ali o tome ce vec odluciti moderatori. Kako mislis uveca? U toku menstruacije ili inace? Rasiri se ili...? Budi malo jasnija ako moze. Vagina 650269930
Nazad na vrh Ići dole
strumfeticaaaa

strumfeticaaaa


Broj poruka : 56
Datum upisa : 07.03.2012
Godina : 29
Lokacija : Podgorica

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptySre Maj 09, 2012 9:54 am

Trebala sam da dobijem jos 4og ali nista, pa kao da ju je napumpao neko, ne znam kako. Ovo mi je prvi put da to tako primjetim.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptySre Maj 09, 2012 9:59 am

Pa dobro, sto se tice kasnjenja, nije nesto dugo, 5 dana, i meni se desava. Boli li te? Izvini ali ja stvarno ne razumem sta je kao "napumpano", velike, male usne, otvor vagine. Vagina 2370014350
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptySre Maj 09, 2012 11:04 pm

verovatno su joj usmine natekle. to je upala, tj infekcija.
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptyČet Maj 10, 2012 12:10 am

Meni malo oteknu posle odnosa tj. orgazma, da li je to normalno?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptyČet Maj 10, 2012 12:13 am

Meni se cini da je to normalno u toku predigre, pre seksa, kad je vagina vlazna, da se rasiri i tako "natekne". Neka me neko ispravi ako gresim, ali mislim da je to u redu.
Nazad na vrh Ići dole
strumfeticaaaa

strumfeticaaaa


Broj poruka : 56
Datum upisa : 07.03.2012
Godina : 29
Lokacija : Podgorica

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptyČet Maj 10, 2012 2:16 am

Lu, to sam i primjetila posle predigre, ali nikad mi tako nije bilo, prvi put da mi s to desi. Zbog toga sam vas pitala, mislila sam da je nesto opasno. A nateknul su mi male i velike usne.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptyČet Maj 10, 2012 3:19 am

jesi li radila skoro briseve?to moze da bude i od kandide.
Nazad na vrh Ići dole
strumfeticaaaa

strumfeticaaaa


Broj poruka : 56
Datum upisa : 07.03.2012
Godina : 29
Lokacija : Podgorica

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptyČet Maj 10, 2012 7:16 am

Nisam odavno, zvala sam kod ginekologa, ali je njemu zauzeto sve do 15-og juna, pa mi je rekla med.sestra da dodjm u cetvrtak da cekam izmdju zakazanih pacijenata.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptyČet Maj 10, 2012 7:40 am

idi obavezno, to ti je infekcija
Nazad na vrh Ići dole
strumfeticaaaa

strumfeticaaaa


Broj poruka : 56
Datum upisa : 07.03.2012
Godina : 29
Lokacija : Podgorica

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptyČet Maj 10, 2012 8:34 am

Ocuu, ocuu.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptyUto Jun 19, 2012 4:18 am

i sta je rekla dr?
Nazad na vrh Ići dole
Pahuljica




Broj poruka : 7
Datum upisa : 28.05.2012

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptySre Jul 04, 2012 10:12 am

Devojke, i ja imam ovaj problem. Ovo sam primetila pre nekih mesec dana. Imala sam odnose sa deckom krajem maja, a nakon toga i urinarnu infekciju i cini mi se da mi je od tada vagina uvecana, tvrda, ne znam kako da objasnim. Inace, pijem orgametril, jer sam umesto menstruacije imala braonkasti sekret. Dobila sam terapiju od tri meseca i ostalo mi je da popijem jos jednu celu kutiju i jednu pola.
Zanima me sta moze da bude uzrok ovome? Pocinjem svasta da umisljam, cak i da sam, ne daj Boze, trudna. Ne znam vise sta da mislim, a necu moci u skorije vreme da odem do ginekologa.
Ako neko zna sta moze biti uzrok ovome, neka napise, ja vise ne znam sta da mislim.
Hvala puno unapred!
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptyČet Jul 05, 2012 3:06 am

Najverovatnije infekcija. Moraš nekako hitno kod ginekologa, bolje da izlečiš nego da to trpiš.
Nazad na vrh Ići dole
Pahuljica




Broj poruka : 7
Datum upisa : 28.05.2012

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptyČet Jul 05, 2012 3:58 am

Ne boli mene sad nista, niti bilo sta slicno. Samo sto moram da pijem Orgametril kako bi mi se menstruacija regulisala, ali sam zabrinuta zbog toga sto mi se ovako nesto nikad nije desilo.
Nazad na vrh Ići dole
strumfeticaaaa

strumfeticaaaa


Broj poruka : 56
Datum upisa : 07.03.2012
Godina : 29
Lokacija : Podgorica

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptySub Jul 07, 2012 11:52 am

Lus, tek sam sad vidjela, bila mi je neka infekcija i dala mi je da stavljam vaginalete i mazem kremom i sad je sve dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Saraa

Saraa


Broj poruka : 20
Datum upisa : 05.11.2013

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Vagina   Vagina EmptyUto Nov 05, 2013 3:20 am

Cao,ja sam Sara! Vagina 650269930 

Imam jedan problem,tacnije nedoumicu!Imam 19 godina,godinu dana sam seksualno aktivna!
Mozda vam deluje smesno,ali ja moram da pitam.Imam utisak da se moja vagina menja zbog seksa,ja volim da eksperimentisem,volim jako grublji seks,svasta da probam...
I sad mi nekako deluje kao da mi je vagina veca,kao da su mi se usmine povecale...
Ne znam da li je kod vas isto,koliko ste seksualno aktivne,i da li nesto primecujete,da li vam se svidja vasa vagina,ali ja sam sve vise preopterecena,deluje mi da je asimetricna,mozda preterujem...
Znam da je najvaznija higijena i zdravlje i to podrazumevam,ali esteta sam i cini mi se da mi vagina nije lepa kao pre. Vagina 2164293255 
Molim vas nemojte da mi se smejete,ako je nepristojno sto zelim o ovome da pisem,izvinite,obrisacu ili kako god...
Nazad na vrh Ići dole
Saraa

Saraa


Broj poruka : 20
Datum upisa : 05.11.2013

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptyUto Nov 05, 2013 3:21 am

I toliko postajem opterecena da guglam o plasticnim operacijama vagine i sredjivanju. Vagina 2164293255 
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptyUto Nov 05, 2013 3:53 am

sara,ne znam zasto se time opterecujes,ali posle orgazma je normalno da ti se usmine malo povecaju i posle nekog vremena(mozda najvise sat vremena) ti se sve vrati kao sto je i bilo Vagina 650269930 Zasto uopste razmisljas o tome,da li te je neciji komentar naveo na to ili tebi nesto smeta ?
Nazad na vrh Ići dole
Saraa

Saraa


Broj poruka : 20
Datum upisa : 05.11.2013

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptyUto Nov 05, 2013 4:15 am

Da,to znam,ali nije to u pitanju,meni smeta,niko mi nista nije rekao,ali se meni licno cini da mi je jedna mala usmina veca za mozda nekih pola cm,i kao da mi se vagina promenila u odnosu na onaj period kad nisam imala odnose,ne samo sto nemam himen,vec uopste.

Mozda sam samo umislila,onda sam guglala i videla slike raznih vagina pre i posle operacija,opteretila se,ne znam ni ja kako i poceh sa tim..

Procitala sam takodje da je moguce da se usmine trajno povecaju,produze kad se redovno stimulisu i sl.mozda je to...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptyUto Nov 05, 2013 4:41 am

Saraa- Mislim da panicis bez potrebe. Doktori govore da je normalno da ti usmine budu asimetrcne tako da je sa tobom verovatno sve ok. Nisam sigurna koliko vel. i male usmine mogu da menjaju izgled, ali sam i za to prilicno sigurna da je razlika jako mala ( ukoliko uopste postoji) jedino sto mi pada na pamet, a sto bi moglo da nastane kao rezultat preterane stimulacije je smanjenje osecaja, ali koliko sam ukapirala to nije slucaj kod tebe. Procackaj malo na internetu ili pitaj gin ako te toliko brine, mozda ce ti tako biti lakse. Sacekaj malo da ti se jave i ostale devjke u slucaju da gresim Vagina 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Saraa

Saraa


Broj poruka : 20
Datum upisa : 05.11.2013

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptyUto Nov 05, 2013 4:46 am

Hvala ti Rale!

Nemojte me shvatiti kao povrsnu osobu,ne bih ostavila momka da mi se ne svidi njegov penis,iskreno,ne mislim da postoje standardi lepote polnih organa.Uvrtela sam to u svoju ludu glavu kada sam cula pricu kako je devojku ostavio momak jer mu se nije svidela njena vagina,i problem je narastao do ove velicine,pocela sam da gledam sebe i eto ljuljanja samopouzdanja.

Hvala vam sto ne mislite da sam luda(nadam se),i sto mi uopste odgovarate jer i meni samoj moje pitanje deluje bolesno.Shocked 

Mada mislim da se vagina menja vremenom,stari kao i svi ostali delovi tela,i da se malo promeni posle porodjaja.Ne mislim da je to ruzno,ne znam odakle mi samo ove ideje,verovatno od silnih slika raznih vagina,i uporedjivanja.Vagina 2164293255 
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptyUto Nov 05, 2013 5:01 am

Strucnjaci tvrde da se vagina siri jedino kada se zena porodi prirodnim putem, i da su te razlike jako male, verovatno dolazi do nekih promena tokom godina, ali ti zaista ne treba da se opterecujes time.

Sto se tice ovog sto je ostavio devojku, pusti ga. Verovatno je samo trazio razlog za raskid. Cak i da ti nesto fali, to je tvoje telo . Uostalom nismo svi isti, normalno je da se razlikujemo . Zamisli kako bi bilo dosadno kada bi svi izgledali isto Vagina 650269930
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina EmptyUto Nov 05, 2013 5:27 am

Na ovu temu se vec pisalo. Teme su spojene.

Saro, kako je tema sa identicnim nazivom vec postojala, molim te da ubuduce pogledas da li ista ili slicna tema postoji pre nego sto postavis novu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vagina Empty
PočaljiNaslov: Re: Vagina   Vagina Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vagina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Sve ostalo-
Skoči na: