Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Uopstena tema,deo 7.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Rale89

Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Uto Nov 26, 2013 5:38 am

Master kao svaki drugi. Zatrpali su nas kolokvijumima i seminarskim radovima, ne znam sta cu pre ... Tamn zavrsim jedan sem. oni mi zadaju jos 2. Ali bukvalno. Uradila sam 3 seminarska za sada ( s tim sto ja gledam da mi rad bude dobro uradjen, da dobro obuhvatim temu pa mi treba malo duze vremena, ne zelim da se moje ime vezuje za neki rad koji nije dobar ) ostalo mi je jos 3 ali to cu kucati posle ovih kolokvijuma . Malo sam se odvikla od ucenja, ali cu se brzo uhodati
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Uto Nov 26, 2013 5:50 am

pa nije kao svaki drugi.kod nas nema kolokvijuma!
zivis u beogradu ili ces samo ici na kolokvijume/ispite?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Uto Nov 26, 2013 6:11 am

Bella koji brak kad on covek prica: Sanjao sam da nisi htela da dodjes i da smo se pokacili i ti si RASKINULA.
Morala sam da ga podsecam: Dragi mi smo sad vencani, raskid nije vise opcija.
Laughing 

Kad odem verovatno cu da se zalim da mi fale moji. Cisto da vas upozorim na vreme.

Yo to volim da cujem od tebe.

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

Daisypath Anniversary tickers
Nazad na vrh Ići dole
Iva

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Uto Nov 26, 2013 6:16 am

Rale89 ::
Sestra mi je rekla da sam neodgovorna jer nisam opet kontaktirala one devojke koje su osvojile nadogradnju noktiju kada sam proslog meseca organizovala nagradnu igru da bih se malo promovisala. One su mi se bile javile tada kada sam ih izvukla i posle vise nisu, a ja trenutno ucim za kol. ( Imam 3 kol. u roku od 2 nedelje, i seminarske itd.) nemam vremena da ih zovem non stop. Uostalom ja licno nemam nikakve koristi od toga, pozvacu ih kada mi budu prosli kolokvijumi ...
Sestra ti je u pravu.
Pod jedan - verovatno je curama glupo da te cimaju, jer treba da traze nesto dzabe. Meni je bilo glupo da iscimam Anu Surdilovic za tasnu, pa sam se "presramila" jedva.
Pod dva - kako nemas od toga nista? Kako zamisljas da se gradi ime i imidz firme?

Da sam na tvom mestu, odvojila bih pet minuta po poruci i poslala devojkama seldece: Devojke, jeste li zaboravile na nagradu? Da li vam odgovara te i te nedelje, koji dan, od koliko sati (navedes nedelju posle kolokvijuma, a one neka biraju dan i vreme)? Taman cete imati lepe nokte za docek.

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Uto Nov 26, 2013 7:02 am

rale,iva ti je dala super predlog

Ja ne volim te kafe 3u 1,meni je to preslatako...volim ponekad neku 2u 1 ili ako mi se pije nesto slatko sa nekim ukusom,ali inace pijem bez secera i volim da kafa bude malo jaca
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Uto Nov 26, 2013 8:35 am

Iva, necu ih sada kontaktirati, tek posle treceg jer mi je glupo da ih kontaktiram pa da posle ispadne da ne mogu kada njima odgovara jer tada imam kolokvijum ili sta vec. Sestra je rekla da sam neodgovorna zato sto me je pitala sta ako me sada pozovu daim radim, ja sam joj rekla da bih im onda rekla da ne mogu sada da radim. Meni je faks na prvom mestu pa onda sve ostalo, ja sam bila dobre volje, maksimalno ljubazna itd. lepo sam im rekla da mi se slobodno jave itd. ali ne mogu nikoga da jurim. Meni se prvoj ne bi dopalo da me neko juri za bilo sta, mislila bih da su ocajni ili tako nesto, ovako cu sacekati jos tih nedelju dana, pa cu im posle 3-eg pustiti poruku na fejs. Ako zele super, ako ne zele sta da im radim .

Ivana- ja imam kolokvijume. Svaki faks je razlicit. Meni master traje 2 god tako da mi ova godina dodje nesto slicno kao nadoknada za onu koju bih imala da sam isla na fakultet a ne na visoku skolu ( posto ona traje 3 godine ).
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

Broj poruka : 1490
Godina : 23

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Uto Nov 26, 2013 9:24 am

kako je napolju lepo napadao sneggggggg, kod mene je prelepo, jedva cekam da odem do sume, u njoj je kao u nekoj bajci
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Broj poruka : 1445

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Uto Nov 26, 2013 9:30 am

Jeste, romantika. Samo sto je za mene sneg=otezavajuce okolnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Uto Nov 26, 2013 9:42 am

Kod mene jos uvek nije skroz napadao sneg ali pocinju da se bele krovovi Inace volim sneg, bas je romantican ...
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Broj poruka : 1766

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Uto Nov 26, 2013 10:28 am

inda, nastavicu ovde da ne spamujemo u onoj temi. sigurno nece da boli? 
jer ja sam bila u goloj vodi kad mi se odvojio nokat. samo me oblivao znoj koliko sam trpela bol. bukvalno su padale graske znoja niz lice, ledja, laktove. sad sam ceo prst dezinfikovala, i da ne pricam koliko je tek to peklo, pa sam ga zavila i opet osecam bol. mada, ne kao na pocetku. pri svakoj promeni polozaja prsta osecam pulsiranje. cini mi se nemoguce da bilo sta radim ovom rukom, a kamoli borbe ili vezbanje.

kada sam bila cetvrti razred osnovne skole, jedan decak me je zgazio na stopalo. bio je mnogo debeo i od tolike sile meni je momentalno poplaveo palac. nisam mogla normalno da se oslanjam na tu nogu, a nokat na palcu se odvojio i do dan-danas nije izrastao kao ovaj na drugoj nozi. tako da imam asimetricne palceve i navukla sam kompleks pa ne volim da nosim papuce (ili bilo kakvu otvorenu obucu).
ok za nogu, ali sta ako mi se desi na ruci?
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Uto Nov 26, 2013 10:40 am

yo idi obavezno kod lekara, za svaki slucaj, da ti neko strucan kaze sta i kako
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Uto Nov 26, 2013 10:41 am

ja kad odem kod lekara ima da kazem ja dosla na generalku  
Nazad na vrh Ići dole
inda

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Uto Nov 26, 2013 11:33 am

YO,ja sam mislila da ti se to desilo na nozi,a ne na ruci pa kazem ti da sam se ja isprepadala zesce kada sam na moru izasla iz vode i videla prst...ja sam tu jos navukla i neku infekciju i sve moguce komplikacije,ali veuj mi sa svim onim sam mogla da radim sve naravno ne bas prvih nekoliko dana i zaboli povremeno,ali nista strasno...inace me i sada zaboli nekada taj nokat kada mi neko stane...mozda umisljas da ti nokti nisu isti
Nazad na vrh Ići dole
Iva

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Uto Nov 26, 2013 11:43 am

Yo, kod lekara pod hitno. Na remont.

Sto se nokta tice i kompleksa, moram da vam ispricam jednu pricu. Od mojih najboljih drugova mama nije imala 4 prsta na jednoj ruci (imala je samo do pola prste). Zena je pravila najbolje dzemove i sokove, plela, hekalala, stirkala najnormalnije. A najvaznije od svega bila je toliko dobra i nezna prema svima nama, uvek spremna da saslusa, pomogne, nasmeje... Ja nisam ni primetila da nema prste sve dok nije sama pocela da prica o tome kako joj je snaja kad je bila mlada rekla da se nikad nece udati zbog toga. Inace mi je zivela u komsiluku i vidjala sam je najmanje svaki drugi-treci dan. Naravoucenije: Kompleksi su u glavi, ne na telu.

Nazad na vrh Ići dole
kajlina

Broj poruka : 1588
Godina : 32

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Uto Nov 26, 2013 9:00 pm

Yo idi svakako do Dr da vidis samo sta ce ti reci,sve ostalo je period zarastanja.Ja sam juce jedva kosu oprala jer ovo ludacki boli.Skroz sam odrala kozu s kaziprsta.Inace,imas pm

Iva e vala bas tako  

Nazad na vrh Ići dole
Bella

Broj poruka : 1429
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Sre Nov 27, 2013 2:46 am

Hahaha, Iva, pa verujem da je tesko odjednom se navici na cinjenicu da si u braku

Kod vas je napadao sneg? Kod mene je celo prepodne vejao, ali se zadrzao samo na krovovima i to minimalno, otalo nista. Do sutra ga verovatno vise nece biti.
Nazad na vrh Ići dole
inda

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Sre Nov 27, 2013 4:36 am

Kod mene je bas lepo napadao ako me ovaj sneg ne natera da prestanem da pusim,mislim da nece nista...jer kada se jednom smrznete na snegu,sledeci put razmislite da li cete izaci na odmoru napolje aha 
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Sre Nov 27, 2013 5:17 am

a ja ceo dan od ustanove do ustanove. sad cu pod cebe i da zalegnem da spavam! 
dali mi lekove za nokat i, hvala bogu, nisu ga cupali. 
a kod ginekologa mogu tek u drugoj polovini decembra, pretrpani su pacijentima. jos pomenem kondilome, one sestre "pa nista, cekaj, nista nece da ti bude"   Shocked   
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Broj poruka : 1429
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Sre Nov 27, 2013 5:25 am

Pf, ja sam bila kod ginekologa pre neke dve nedelje, neke rezultate su mi javili za nedelju dana, a juce mi jave da ce Papa biti gotov tek u subotu (znaci za neke tri nedelje od pregleda? Shocked ), a vaginalni bris cu morati da ponovim jer im je ta zena koja pregleda na bolovanju. Mislim se super, bas obozavam ginekoloske preglede, mogla bih jos koji put da odem  
Nazad na vrh Ići dole
Iva

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Sre Nov 27, 2013 5:33 am

Bella pa koliko jos da se navikava? Mada sta me briga, moj tata moju mamu jos zove: moja devojka", mm se time odusevio, pa izgleda sledi primer.

Drago mi je sto smo opusteni po tom pitanju. Znam da mu je bilo cimanje. Pogotovo sto rodjaci, prijatelji i sl. imaju totalno neumesne sale - kako je u "mracnom" zivotu, kako je na robiji i slicne gluposti... Da ne spominjem spustanja, prepucavanja, ispitivanja... Ljudi umeju da budu jako zlobni, pogotovo kad vide da si srecan unecemu u cemu oni nisu. I umesto da porade na svojim brakovima, krene prica ova odozgo, samo sto ti ne kazu: E svaki braj je sr***. Pa sto si se onda vencavao? Shocked - to mi dodje da ih pitam.

I usput to su uglavnom muski komentari, da li misle da su sad ispali face sto su tako nesto rekli ne znam, ali znam da mi je muka od tih provokacija i komentarisanja, pocela sam takve ljude da izbegavam u sirokom luku.

Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Sre Nov 27, 2013 5:51 am

ja za koji dan idem prvi put kod ginekologa u polikliniku, i to kod dr Andjele, nadam se da ce mi ona biti okej, i bas je guzva na ginekoloskom odeljenju, prosle nedelje sam zakazala za ovu, nije bilo mesta ranije
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Sre Nov 27, 2013 6:13 am

Tink,super je ona,ne brini!pitaj je sve sto te zanima i objasnice ti!i prilicno je direktna,sto se meni svidja!

Iva,a kod mene u okruzenju,tacnije svi sa deckove strane su u fazonu da je brak predivan i da je sve lakse kad si mladji i bas navaljuju na nas.od te recenice da je sve lakse kad si mlad mi se dize kosa na glavi.kao da planiram da radjam decu sa 50,a ne sa 30 i ranije.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Sre Nov 27, 2013 6:41 am

Ja sam zakazala pre dve ned. kod gin. idem tek 4-og po uput, i to je pitanje da li ce uopste da mi ga da ...

Iva- ima svakakvih ljudi, najlakse je komentarisati i osudjivati tudji zivot i postupke. Ja jos nisam cula da je neko priznao da treba poraditi na sebi, svojoj vezi, svom zivotu itd. nego odmah pocnu jao vidi ove,sramota sta rade ... Pa ono sa slave je klasican primer zabadanja ljudi tamo gde im nije mesto .
Nazad na vrh Ići dole
Iva

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Sre Nov 27, 2013 7:06 am

Ivana to je bas lepo. Jako ne volim kad neko ko je svojim nezadovoljan tudje ruzi. Ako tom nekom ne valja brak, to ne znaci da sad svaki ne valja.

Rale to sa slave je klasican primer: Smeta mi devojka mog sina, pa daj da je zbog necega iskritikujem.
Bolje pocni na vreme da uvidjas koliko te ona tu ne zeli, nego da uvidis tek kad dobijes po nosu.

Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   Sre Nov 27, 2013 7:50 am

pa i nije lepo jer se zbog njih osecam kao da imam 56.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 7.   

Nazad na vrh Ići dole

Uopstena tema,deo 7.
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 40Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Paulo Koeljo
» Mark Tven
» Filmovi "naseg zivota"