Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

Uopstena tema,deo 8.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42
AutorPoruka
Rale89

Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 8.   Sre Apr 02, 2014 12:05 pm

Ispada da sam ja ovde bila najmanja od svih beba ...
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 8.   Sre Apr 02, 2014 8:18 pm

Veruj mi Rale nisi bila mala kao moj brat od tetke on je imao svega 1400,bio je toliko majusan da smo mislili da cemo ga slomiti ako ga uzmemo.Rodio se nesto ranije,cak su mislili da nece biti dobro.A da ga vidis sad,mali je tako jak i pametan.Te bebe sto se bore jos kao male,imaju natprosecnu inteligenciju u vecini slucajeva.U njegovom slucaju je bas tako.A i kad si malo vise prepusten sam sebi,to te nauci vecini stvari.

Lus super za popunjeno vreme.Ja sam pocela da razmisljam o masteru,pa tu da nabijem veci prosek da mogu da konkurisem za neku stipendiju za Kinu,videcemo.

Laro  aha 

Bew jos bolje ako je malo mrsavija bice ti laksa kad je nosis  

Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Broj poruka : 1766

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 8.   Sre Apr 02, 2014 9:58 pm

izgleda da samo ja ovde ne iskoristim dan. jedan deo dana se jedva nateram da ucim za neki ispit a za ostatak dana ne znam sta cu sama sa sobom. vidim se sa deckom, ali ne moze ni on bas svaki dan, da vezbam jos ne mogu, sa ljudima slaba vajda od vidjanja i tako mi dani prolaze u dosadi  Neutral  bas sam se smorila.

joj, kajli, to bi bilo super kad bi mogla malo da odes!  
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Broj poruka : 3396
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 8.   Čet Apr 03, 2014 2:49 am

Yo,nisi jedina.ja sam generalno spora,a u poslednje vreme sam katastrofa.  Rolling Eyes 
je l` sa deckom sve ok?
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Broj poruka : 1384

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 8.   Čet Apr 03, 2014 4:53 am

[quote="kajlina"]Veruj mi[b] Rale [/b]nisi bila mala kao moj brat od tetke on je imao svega 1400,bio je toliko majusan da smo mislili da cemo ga slomiti ako ga uzmemo.Rodio se nesto ranije,cak su mislili da nece biti dobro.A da ga vidis sad,mali je tako jak i pametan.Te bebe sto se bore jos kao male,imaju natprosecnu inteligenciju u vecini slucajeva.U njegovom slucaju je bas tako.A i kad si malo vise prepusten sam sebi,to te nauci vecini stvari.

[/quote]

Ma lekari kažu da sam bila relativno krupna beba ako se uzme u obzir koliko kg imaju obično prevremeno rodjene bebe, ja sam bila super sa 2100, nego kažem u odnosu na vas sa foruma. Inače lekarima kao papagaji ponavljaju za prevremeno rodjene bebe da im neće biti dobro i da verovatno neće preživeti.  Za mene su rekli su da sam veliki borac ... To za inteligenciju zavisi od osobe do osobe, znam one koji su veoma inteligentni i one koji nisu.

Yo- i ja se tako vučem, nikako da skupim energiju i počnem nešto produktivno da radim, ali sam zacrtala čim prođe osmi april da ću se pokrenuti. Ne volim kada mi dan prodje a ništa ne uradim, osećam se beskorisno i imam neku grižu savesti jer nisam iskoristila dan .
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 8.   Čet Apr 03, 2014 6:21 am

jeste, sve je ok... za sad  

nervira me sto su lepi dani a niko nece napolje, svaka im dlaka smeta. generalno sam nervozna sto ne znam sta cu sama sa sobom    a i ovo malo drustva sto imam su bas inertni. zivot prodje a mi ne koristimo mladost, nikakve uspomene nemamo  Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Broj poruka : 1445

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 8.   Čet Apr 03, 2014 6:26 am

Yo, sad si me podsetila na Balasevicevu pesmu,

Im'o sam strasnog petla
bio je prvak sveta
danas su petli cudni
svaka im dlaka smeta

ja ne znam sta je razlog
danas su drugi dani
uglavnom 'spram mog petla
ovo su sve cverglani   

nadji nove ljude!

a ja bih svuda isla da imam vremena.. generalno, ako ne mozes sama, potrebna ti je jedna osoba, a sigurno neko postoji.   
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 8.   Čet Apr 03, 2014 7:41 am

Yo, ti sama kreiras svoje vreme. Toliko je stvari koje i sama mozes da uradis da im kraja nema.
Nemoj da dozvolis sebi to razvlacenje, to se jako tesko leci - pricam iz iskustva.

Nama je sutra peta godisnjica veze.  

"Ljudi se najviše plaše da naprave novi korak, da izgovore novu reč". -divan, divan citat

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

Daisypath Anniversary tickers
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Broj poruka : 1746

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 8.   Čet Apr 03, 2014 9:12 am

Tачно. Јесте да смо младе, али сваки секунд је драгоцен.

Данас када сам дошла кући, питао ме тата: "Је ли, кога си данас послала у затвор?"  А била сам блага: судија, девојка је прелазила ван пешачког прелаза, судија, беба је била са тетком, судија, беба није испала из колица, била је везана. Судија, можда је лице А украло од лица Б телефон, па је лице А продало телефон на мору лицу В, а лице В лицу Г за Српску Нову годину. Па је лице Б тужило лице В за крађу, а не А као што би требало. Судија: Мало је то вероватно. Ја: Јесте мало, али није немогуће, имамо сведока. А ту је био присутан јавни тужилац и он дели моје мишљење.
Како је лепо када волиш оно што радиш, ништа боље нема.

Одох ја да читам и одмарам пред спавање.

Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 8.   Čet Apr 03, 2014 9:33 am

Ja sam od sefa dobio sladoled danas...    Kaze da sam dobro uradio posao...
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 8.   Čet Apr 03, 2014 8:41 pm

iva, srecnih 5 godina!  

sta preporucujete ovih dana u bg-u?

ovaj moj avatar me sad bas dobro opisuje
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,deo 8.   

Nazad na vrh Ići dole