Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Depilacija

Ići dole 
+27
rose
mali medo
bojano
Romanticna
akibeba
Suncica
Ivana
pahuljicaa
jagodica
~Lovely~
Lus
bevana
sanja
meda
Jeci
Nina87
Lara
Yo**
Bella
Nastija
Nepopravljiva
bubica
inda
Winnie Pooh
Ferhundica
...jedina...
pufnasta
31 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Suncica

Suncica


Broj poruka : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptySub Apr 14, 2012 3:46 am

A da li znate gde u Bg-u ima da se radi ta depilacija secernom pastom? Cini mi se da u ovim kozmetickim salonima kod mene u okolini nema...
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptySub Apr 14, 2012 4:18 am

ja sam dva puta pravila scernu pastu i ne preporucujem da same to radite. vrlo tesko se dobija odgovarajuca gustina i pasta pocne da se topi i razliva se po rukama. raspitivala sam se za salone u kojima rade njom ali su svi rekli da vise ne rade. mozda ima negde u beogradu, pogledajte na netu
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 37

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptySub Apr 14, 2012 5:16 am

na forumu ana.rs imate temu o tome (70 i nesto strana),samo ukucajte depilacija secernom pastom u google,i to vam je prvi rezultat,pominju i neki salon gde se radi.
Nazad na vrh Ići dole
akibeba

akibeba


Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.04.2012
Godina : 34

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptySub Apr 14, 2012 5:49 am

ako hocete mogu vam poslati broj te zene i naziv salona..... samo ne znam jel moze ovde ili mora u privatnoj poruci??
Nazad na vrh Ići dole
akibeba

akibeba


Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.04.2012
Godina : 34

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptySub Apr 14, 2012 5:50 am

mislim na bg....
Nazad na vrh Ići dole
Suncica

Suncica


Broj poruka : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptySub Apr 14, 2012 5:58 am

Ako ne moze ovde, bila bih ti jako zahvalna da mi posaljes poruku Depilacija - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptyPon Apr 30, 2012 5:20 am

Ja sam se ponovo vratila na epilator, studentski zivot, sta da se radi...Uzmem epilator u jednu, knjigu u drugu ruku i resavam oba posla... Jedino za pazuh koristim brijac, a intimni deo kod kozmeticarke...Brze i manje boli...Depilacija - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
mali medo

mali medo


Broj poruka : 16
Datum upisa : 14.06.2012

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptyČet Jun 14, 2012 11:34 pm


e sad bih samo da se nadovezem na ovu temu sto se tice intimne higijene (znam da ovde nije mesto ali opet..)
do sad sam bikini zonu radila epilatorom pa su mi urastale dlacice (ne pomazu kreme, losioni), tako da sam pre pola godine presla na brijanje. sto se intimne zone tice, koristim obicni zilet i odlicno je, poneka posekotina se desi ali sad sam kupila gel za brijanje SATIN CARE, pa pise da on sprecava posekotine.. i kupila sam floceta gel (antibiotski preparat) tako da ga stavim odmah posle brijanja i nema crvenih tackica. Depilacija - Page 5 515354487 medjutim.. volela bih, posto ostajemo na moru 10 dana i potrebno mi je da svih 10 dana budem "glatka" dole ali nzm kako.. pokusavala sam da eksperimentisem sa kremama za depilaciju, nema sta nisam probala u zadnje vreme, i nijedna ne ukloni sve dlacice, ostanu u korenu i ima dosta tackica.. iritiraju me te kreme.. pale i ne znam koji dan na moru cemo da spavamo tako da zelim da mi sve dole bude perfect kad god bi do tog doslo jer zelimo i oralni sex.. odlucila sam se za brijanje SVAKI DAN.. gel pa brijanje pa losion.. samo ne znam hocu li moci ukloniti te male dlacice nakon 24 sata Embarassed nzm sta da radim Depilacija - Page 5 295018215 trake za depilaciju ne pomazu, a u kozmeticki ne bih da idem.. cula sam za secernu pastu ali nzm kako da to uradim sama da budem mirna tih 10 dana... STA PREDLAZETE? Depilacija - Page 5 2164293255 Depilacija - Page 5 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptyČet Jun 14, 2012 11:40 pm

slazem se da ne treba da ejakulira u tebi iako koristi kondom.pazite i gde cuvate kondome,kao i da ih pravilno stavite.

sto se tice drugog pitanja,najbolja ti je depilacija u salonu,ako imas hrabrosti za to.ja nemam! Depilacija - Page 5 650269930

imas na youtubu postupak pravljenja secerne paste,ali en znam koliko ti je to pametno.ja sam pravila(za noge) i vise sam se ulepila nego sto sam se izdepilirala.imas verovatno negde i da kupis gotovu...

Nazad na vrh Ići dole
mali medo

mali medo


Broj poruka : 16
Datum upisa : 14.06.2012

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptyČet Jun 14, 2012 11:52 pm

evo trcim da idem u kozmeticki Depilacija - Page 5 3761817831
ma nemam ni ja hrabrosti za to..

a sta mislis, hoce li mi uspeti plan za brijanje dole svaki dan? da koristim gel, brijac i losion.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptyPet Jun 15, 2012 12:02 am

Jesi sigurna da ti se koža neće iritirati? Svaki dan da se brije, nekako mi je previše? Probaj bar svaki drugi, mislim da dečku neće smetati ako malo bockas Depilacija - Page 5 650269930 mada posle jednog dana sumnjam da ćeš bockati Depilacija - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
mali medo

mali medo


Broj poruka : 16
Datum upisa : 14.06.2012

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptyPet Jun 15, 2012 12:06 am

hvala ti.. ma sta me briga i da bockam malo bounce
nije to glavna stvar Depilacija - Page 5 425539214
da ne znas mozda neku kremu sto moze da mi omeksa dlacice? Depilacija - Page 5 1268302758
i ako je neka od vas bila u salonu, molim vas recite mi jel mi predlazete to. cula sam da traje 10ak minuta a i da nije mnogo skupo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: .....................   Depilacija - Page 5 EmptyPet Jun 15, 2012 12:18 am

Nema na čemu Depilacija - Page 5 650269930 čula sam za neku afroditinu da je dobra, ali je nisam koristila tako da ne mogu ništa da kažem, koristila sam neku i ne svidja mi se kako uradi, ne skine sve iz prve, a kad je opet stavim peče me sve i iritiram se, ja brijačem to sve skinem i samo ostavim malo da se oporavi, i ne rastu mi brzo, mada sam ja i po prirodi ćosava Depilacija - Page 5 650269930 a i dečku ne smetaju male, čak šta više, kaže mi da voli kad peckam Depilacija - Page 5 650269930 u salonu nikad nisam radila, ali ako se ti odlučiš, onda bolje hladnim voskom jer sam čula da topli koriste više puta
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptyPet Jun 15, 2012 12:41 am

Brijanje svaki dan?Ne,nikako.Nema sanse da ne dodje do iritacije.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptyPet Jun 15, 2012 1:31 am

Ne znam zasto se neke devojke toliko plase odlaska kod kozmeticarke na bikini depilaciju? Ja to radim godinama, nikada se nisam brijala i nije nista strasno! Boli, naravno, ali nije to neki neizdrziv bol, a osecaj posle toga ne moze da se poredi sa brijanjem. Evo bas za sutra imam zakazano Depilacija - Page 5 650269930
Mene kozmeticarka izdepilira za 15 min, za 500 din., tako da, Mali medo, ja ti predlazem da se raspitas o cenama u tvom gradu i odradis to, bices mirna na moru i neces morati da razmisljas o dlacicama.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptyPet Jun 15, 2012 1:48 am

Meni se kosa sa glave digne kad cujem da neko upotrebljava brijac za intimni deo ili za noge, u danasnje vreme kad su vam na raspolaganju i kucna varijanta depilacije i varijanta u salonu koristiti brojac je sramota! Izvinjavam se devojkama koje ga koriste ali to je moj stav.
Moja preporuka ti je da odes u salon na intimnu depilaciju, bice bolno, pogotovo sto si koristila brijac, ali i nije tako strasno i ne traje dugo, stisnes zube i svih 10 dana na moru budes glatka, a kad jednom krenes videces da ces uvek ici jer je to mnogo bolja opcija od brijaca.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptyPet Jun 15, 2012 2:53 am

idi u salon. to je najbolje. hoces da se brines svaki dan i da bockas decka?
ziveeeo vosak!
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptyPet Jun 15, 2012 3:17 am

Ma i mirna si duze vreme,mene bi mrzelo da se svakog dana brijem.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptyPet Jun 15, 2012 3:19 am

mene nije sramota sto kosistim brijac,ali ti savetujem da se sto pre naviknes na depilaciju dok su ti dlacice slabe.vremenom ce ti se i prorediti.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptyPet Jun 15, 2012 3:25 am

Pa i ja zimi koristim brijac,a verovatno cu i ovog leta,jer nece biti mnogo kupanja po bazenima,necu na more...pa cu biti sama svoj kozmeticar.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptyPet Jun 15, 2012 6:46 am

ja se depiliram vec oko godinu dana sama...malo vosak,malo epilator i pinceta cine cuda Depilacija - Page 5 364988687 ne preporucujem ti da sama pravis secernu pastu i da je prvi put koristis za bikini zonu jer mozes da se opeces affraid i napravis veliki problem...ja nemam nista protiv da se depilacija radi u salonima,ali se ja depiliram vise od 5 godina,tako da sam pre godinu dana nabavila topilicu za vosak i sada sam bas vesta sa tim,pa mogu sebi sve da radim...ali pre toga sam uvek isla kod kozmeticarke Depilacija - Page 5 364988687 nikad nisam koristila brijac ni za noge ,ni za bikini zonu...jedino ga koristim za pazuh... Depilacija - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 37

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptyPet Jun 15, 2012 7:51 am

Ivana ::
mene nije sramota sto kosistim brijac,ali ti savetujem da se sto pre naviknes na depilaciju dok su ti dlacice slabe.vremenom ce ti se i prorediti.

nije ni mene.svako koristi sta mu najvise odgovara.
Nazad na vrh Ići dole
mali medo

mali medo


Broj poruka : 16
Datum upisa : 14.06.2012

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptyČet Jun 21, 2012 8:59 pm

ja sam pre par dana celu intimnu zonu uradila pincetom. znam da cete svi da se zgrozite, ali mene uopste nije bolelo. Shocked
dok sam UMIRALA kad sam samo probala epilatorom. (a pre tog sam brijala). sta ja znam, mozda mi je lakse ovako, dlacicu po dlacicu. Depilacija - Page 5 402532072
pa sad ce posle cupanja verovatno da se prorede, pa cu da krenem epilatorom. Laughing

i samo bih da vas pitam, cime bih mogla da resim one uzasne mikro dlacice koje mi se jave posle par dana? bounce iritiraju me, a cak i vrhunskom pincetom ih jedva "pogodim" Depilacija - Page 5 2089373836
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptyČet Jun 21, 2012 10:40 pm

Koliko ti je vremena trebalo?
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 EmptyPet Jun 22, 2012 3:00 am

Ja sam pincetom iz nervoze jedan dan uzela i bikini zonu uradila...Pola sata, ako ne i manje je meni trebalo... Ispitna nervoza cini cuda..Depilacija - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Depilacija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Depilacija   Depilacija - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Depilacija
Nazad na vrh 
Strana 5 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Depilacija
» Depilacija vs epilacija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-
Skoči na: