Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 BIOPSIJA

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

BIOPSIJA Empty
PočaljiNaslov: BIOPSIJA   BIOPSIJA EmptyPon Okt 27, 2014 10:06 pm

Meni nikako da svane,taman se ponadam sve ce biti u redu s rezultatima a bude samo gore.Otisla sam posle 6 mes kao sto je dr rekao ponovo na kontrolu i ponovo u Narodnog fronta.Znate da mi je PA bio 3 grupa,posle zavrsetka terapije zbog one hlamidije bio je 2 grupa...sve je bilo normalno dok nisam otisla sad ponovo na kontrolu pre nedelju dana,juce pokupila rezultate i videla da je sada PA 3a i postoje atipicne celije neodredjenog znacaja.Receno mi je da moram da radim Biopsiju.Da li je neka imala iskustva s tim i koliko je bolno?Da li je potrebna anestezija?tada kad sam bila na pregledu devojka je radila biopsiju ona je toliko kukala i plakala da ja sad ne znam sta da mislim.Primetila sam i da su mnoge starije zene bile "zarozane" i prilicno zabrinute.Uopste mi nije svejedno BIOPSIJA 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

BIOPSIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: BIOPSIJA   BIOPSIJA EmptyPon Okt 27, 2014 11:51 pm

ja sam to radila u lokalnoj anesteziji. sama anestezija (ubod igle) ne boli,a postupak biopsije je kratak i ne boli,ali je malcice neprijatno.meni je to slicno kao kolposkopija-takva vrsta neprijatnosti.
te sto su plakale su sigurno radile bez anestezije. ne znam zasto su tako kada postoji lokalna.
a inace, biopsija je super-tacno vidis u cemu je problem i sta treba leciti.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

BIOPSIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: BIOPSIJA   BIOPSIJA EmptyUto Okt 28, 2014 12:44 am

Sad sam gledala na Ani iskustva i rekose da nije potrebna anestezija,s obzirom da je meni visok prag bola mozda uradim i bez lokalne,ne znam zaista,jos vagam Rolling Eyes U svakom slucaju svi smo mi razliciti.Nego gde si ti to radila?Ja treba u NF i svi kazu da je tamo skroz ok.Hvala ti na odgovoru BIOPSIJA 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

BIOPSIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: BIOPSIJA   BIOPSIJA EmptyUto Okt 28, 2014 6:17 am

ja sam u vrscu kod privatnika.moguce je da moze i bez anestezije posto ne traje dugo.ja sam ujedno i uklanjala ranicu. ali,ne bih ja radila bez lokalne.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

BIOPSIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: BIOPSIJA   BIOPSIJA EmptyUto Okt 28, 2014 10:10 pm

Ok,hvala ti.Jos razmisljam da l da uzmem ili ne,ali ne znam da l daju u Narodnom Frontu.Jer mi rece jedna devojka da ne daju BIOPSIJA 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

BIOPSIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: BIOPSIJA   BIOPSIJA EmptyČet Dec 11, 2014 4:33 am

Zaboravila sam da podelim moje iskustvo s vama,vezano za samu intervenciju.Radila sam bez anestezije...bolelo je al sta da se radi.Mi zene mozemo mnogo da izdrzimo.Stisnula sam zube i proslo je brzo.Osecaj je kao da vas nesto ustine,s tim sto se recimo bas oseti momenat kad otkine deo.Dr je uzeo 4 isecka,ne znam zasto toliko al ajd sad.I radjena je termokauterizacija(spaljivanje da bi se sprecilo krvarenje)Morala sam posle toga da mirujem dva dana i nisam smela da vezbam niti da dizem ista tesko nekih 2 nedelje No to mi je najteze palo u sustini.Sada sam dobro i rezultati su svi ok sto je najvaznije.Jedino me opet ceka kontrola za 6 mes.Inace biopsija se radi na godinu dana,nikako ranije.Jer je potrebno tkivu da se regenerise.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

BIOPSIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: BIOPSIJA   BIOPSIJA EmptyČet Dec 11, 2014 4:43 am

Drago mi je sto je sve ok! BIOPSIJA 650269930 nije bio nikakav cin?
jesi li dobila neku terapiju zbog III grupe?
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

BIOPSIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: BIOPSIJA   BIOPSIJA EmptyČet Dec 11, 2014 4:47 am

Nije na svu srecu BIOPSIJA 650269930 pravo da ti kazem nista.Dr je rekao da su nalazi super,sad jedino sto ostaje je da redovno idem na kontrole.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

BIOPSIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: BIOPSIJA   BIOPSIJA EmptySub Dec 13, 2014 12:04 am

Super, Kajli! Prezivela si i, sto je najbitnije, sve je u redu BIOPSIJA 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sofka

sofka


Broj poruka : 6
Datum upisa : 25.03.2012

BIOPSIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: BIOPSIJA   BIOPSIJA EmptySub Dec 13, 2014 11:05 pm

draga kajlina, ja tek sad vidim u kakvom si ti problemu bila. Drago mi je da je sada sve dobo, cuvaj se
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

BIOPSIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: BIOPSIJA   BIOPSIJA EmptyNed Dec 14, 2014 11:07 pm

Hvala vam devojke saljem poljubac
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





BIOPSIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: BIOPSIJA   BIOPSIJA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
BIOPSIJA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Infekcije-
Skoči na: