Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemTražiRegistruj sePristupi

Predlozi za čitanje

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorPoruka
Iva

Iva

Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Predlozi za čitanje - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 10 EmptyPet Dec 20, 2013 11:29 pm

Mefisto i Zlatokosa
Sve sto smo precutali

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

Daisypath Anniversary tickers
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana

Broj poruka : 3252
Godina : 35

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 10 EmptyPet Jan 10, 2014 1:53 am

Zavrsila sam sve delove Pesma leda i vatre. tesko su mi isle poslednje knjige,i sad na kraju postane zanimljivo,a nastavak ce ko zna kad Predlozi za čitanje - Page 10 650269930

Nastija

Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 39

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 10 EmptyČet Feb 06, 2014 11:44 pm

Zato sto te volim, Kako bih bez tebe, Vrati mi se, Zov andjela, Samo budi ovde, Mozda nebo zna, Sedam godina kasnije, Ostani kraj mene, Devojka od papira

Jel ima Gijom Muso jos neku knjigu osim ovih koje sam navela?
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89

Broj poruka : 1384

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 10 EmptyČet Feb 06, 2014 11:54 pm

[quote="bevana"]Zavrsila sam sve delove Pesma leda i vatre. tesko su mi isle poslednje knjige,i sad na kraju postane zanimljivo,a nastavak ce ko zna kad :)[/quote]

Bev- kažu da nastavak neće biti pre 2015-e, možda čak i kasnije.
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano

Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 10 EmptyUto Avg 05, 2014 7:49 pm

Hipnotizer vrhunska knjiga ko voli krimi dramu, Posle tame, nije lose, bas u stilu Sidni Seldon...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva

Broj poruka : 1826
Godina : 38

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 10 EmptyUto Avg 05, 2014 11:01 pm

Igre gladi. Fantasticna, iscitala sam je tri puta za redom, prvi put nisam mogla da se odvojim od knjiga dok ih nisam zavrsila. Odavno mi se to nije desilo sa nekom knjigom ali defintivno je bilo divno iskustvo citati je. Triologija je upitanju.
Divergent (prevod je valjda: Drugacija). Takodje triologija, slabija nego Igre gladi, ipak vredi procitati.
Obe knjige su ekranizovane u filmovima.
Igre gladi se jako dopunjuju sa filmovima, vredi procitati i pogledati oba. U knjigama je mnogo bolje dat opis njihovih psihickih stanj i odnosa, pogotovo je glavna junakinja daleko bolje objasnjena u knjizi. Ali film ima vizuelne efekte koji su u knjigama slabije opisani.
Divergent - ne mogu film da komentarisem jer sam gledala ocajno los snimak iz bioskopa. Prosto nisam mogla da se strpim da sacekam dobru verziju, najava je bila odlicna za taj film.
Ko zeli mogu poslati u elektronskom formatu za mob ili komp.

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

Daisypath Anniversary tickers
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija

Broj poruka : 1654
Godina : 39

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 10 EmptyPon Dec 22, 2014 3:50 am

Trilogija Stolece od Kena Foleta i sve ostale njegove knjige kao i Vilbur Smit,procitala sam samo 2 njegove ali sam odusevljena.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi za čitanje
Nazad na vrh 
Strana 10 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Kultura, nauka i tehnika :: Knjige-
Skoči na: