Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta ste u horoskopu?

Ići dole 
+37
bojano
NisamZnalaKako
*cinderella*
Mandragora
meda
eliza96
StormZ
Jeci
Romanticna
...jedina...
Rale89
strumfeticaaaa
Yo**
bubica
kajlina
Asja
Milichica
patofna
Nina87
inda
jagodica
Ferhundica
Lara
Hoppipoylla
pufnasta
sister87
Natalla
SchonFrau
Ketyyy
tinkerbell02
Iva
bevana
Bella
Ivana
Lus
~Lovely~
sanja
41 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Sledeći
AutorPoruka
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyČet Mar 01, 2012 7:49 pm

Šta ste u horoskopu, i da li stvarno nekada osećate "posledice" toga?

Evo, ja nekada odreagujem "protiv svoje volje", kao da je to jače od mene.
Ja sam strelica, podznak ovan, tj. bilo bi ovčica :bom:

Kažu da je takva kombinacija 2 vatrena a i prgava moram reći znaka mnogo snažna. Osoba je dosta emotivna, snažno preživljava sve što jo se dešava - sve je izraženije u takvoj kombinaciji. Ima istine kod mene barem. I taj ovnovski podznak mi nekad napravi cirkus :bom: :bom: :bom:
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyČet Mar 01, 2012 10:08 pm

Ja sam devica,a podznak (ako sam dobro izracunala) rak.I da,osecam posledice znaka,postala sam cudna po pitanju da nesto kad se radi treba da se uradi onako kako sam ja zamislila ili nikako (jer to moje je naravno najbolje osmiljeno) Šta ste u horoskopu? 650269930.A i decko mi je devica,e sad neko kaze da dva ista znaka ni slucajno ne mogu,a neko da mogu.Sta vi mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyČet Mar 01, 2012 10:11 pm

lav/skorpija. Šta ste u horoskopu? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyČet Mar 01, 2012 10:27 pm

Vaga/lav.
osecam svoj znak,naravno da ga osecam,svakog minuta,svake sekunde!Ubi me neodlucnost! Neutral a i pasivnost,lenjost.Ali je zato tu sarm kakav samo jedna Vaga ima! Šta ste u horoskopu? 650269930
A lav proradi retko.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyČet Mar 01, 2012 10:54 pm

Vaga/strelac. I ja se potpuno pronalazim u vecini osobina mog znaka i primetila sam da cesto mogu da prepoznam kada je neko vaga, obicno smo na istim talasnim duzinama, super se slazem sa tim osobama. I mene najvise nervira neodlucnost, problem mi je bukvalno sta da narucim u kaficu Šta ste u horoskopu? 364988687 Sa druge strane sam tvrdoglava, sto je inace potpuno suprotna osobina mog horoskopskog znaka, moguce da je to uticaj strelca.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyČet Mar 01, 2012 10:58 pm

ovan/strelac.imam sve osobine znaka,a o podznaku ne znam nista Šta ste u horoskopu? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyČet Mar 01, 2012 11:48 pm

Skorpija/skorpija ili skorpija/lav, kad racunam razlicito mi pokazuje.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyPet Mar 02, 2012 12:08 am

jarac/vaga, imam najvise osobina vage, a osobine jarca i ne mnogo
Nazad na vrh Ići dole
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyPet Mar 02, 2012 12:13 am

Blizanac Šta ste u horoskopu? 650269930 ali nisam dvolicna, uopste Šta ste u horoskopu? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyPet Mar 02, 2012 12:32 am

Ketyyy ::
Blizanac Šta ste u horoskopu? 650269930 ali nisam dvolicna, uopste Šta ste u horoskopu? 364988687
ja znam jednog blizanca, i opasnica je samo tako Šta ste u horoskopu? 650269930 voli da isteruje pravdu Šta ste u horoskopu? 650269930, ali ni nisam zapazila da su blizanci dvolicni, bas ste iskreni
Nazad na vrh Ići dole
SchonFrau

SchonFrau


Broj poruka : 38
Datum upisa : 28.02.2012

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyPet Mar 02, 2012 1:19 am

Skorpija/Lav..Kao i Iva...Prava sam skorpija..Nervozna,napeta,naelektrisana/sto bi rekao moj bivsi/...U kuci me zovu pokretni haos..Mira nemam nikad Šta ste u horoskopu? 364988687
A za lavove ni ne znam kakvi su.. :/
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyPet Mar 02, 2012 2:02 am

Ja sam riba / skorpija ili riba / rak Šta ste u horoskopu? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyPet Mar 02, 2012 2:18 am

ja sam strelac... Ja jos kako osecam neke tipicne karakteristike strelca...emotivna. brzo se zaljubim, jos brze ohladim... ne drzi me mesto, privlace me avanture i adrenalin,ishitrena, NESTRPLJIVA (pogotovo kad cekam red kod lekara Evil or Very Mad )Bas,Bas! a u poznaku sam Blizanac. Inace ne znam koje su njihove karakteristike,ali cula sam da covek kako stari tako mu preovladjuju karakteristike podznaka. I znak kao znak se gubi... Ne znam koliko je to tacno ali to mi je potvrdilo vise ljudi...
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyPet Mar 02, 2012 3:32 am

Ja sam Lav/Lav Šta ste u horoskopu? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Hoppipoylla

Hoppipoylla


Broj poruka : 27
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30
Lokacija : NY

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyPet Mar 02, 2012 3:48 am

Riba/devica. I bas se pronalazim u svim tim tekstovima o Ribama Šta ste u horoskopu? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyPet Mar 02, 2012 5:02 am

Ovan/devica.
ovan mi je jako izrazen, i volim sto sam taj znak, ali imam i karakteristike device. nisam odusevljena podznakom, ali mi je dobar zato sto me smiruje kad poludim (ponekad), mnogo se trudim da ono sto radim bude dobro, predana sam, sve u svemu, podznak me uravnotezuje i istovremeno vuce na suprotne strane. Prihvatam sve mane sebe kao ovna, ali devicine nikako.
Cirkus
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyPet Mar 02, 2012 10:22 am

Koliko je potrebno osoba odredjenog horoskopskog znaka da bi se promenila sijalica? Šta ste u horoskopu? 650269930

Ovan
Samo jedan, ali je potrebno puno sijalica
(jer su Ovnovi nespretni i grubijani i slome sve sto im dodje u ruke).

Bik
Ni jedan, Bikovi ne vole promene
(njihove omiljene aktivnosti su jesti i odmarati se).

Blizanac

Dva, naravno
(trajaæe ceo vikend, ali kad završe sijalica ce spremati kucu, govoriti francuski i svetliti u kojoj god
hocete boji... Kako vam se svidja, a?)

Rak
Samo jedan, ali trebace mu tri godine emocionalne terapije da bi preradio gubitak prethodne sijalice.

Lav
"Šta? Šta ti bi? Lav ne menja sijalice..."
(potražice svetlost nekih drugih sijalica da ga osvetle na pozornici dok mu obožavatelji aplaudiraju).

Devica
Da vidimo... jedna da je skine, druga da zapiše kad je pregorela i datum kad je kupljena, još jedna da pažljivo zagleda novu sijalicu... i deset za preuredjenje kuce u kojoj se sijalica nalazi, jer je kuca sljampavo uredjena.

Vaga
"Pa... zapravo ne znam, mislim da sve zavisi od toga koliko je pregorela... Možda samo jednu, ako se radi o obiènoj sijalici, ili dve, ako osoba ne zna gde da kupi novu, ili mozda...
(Dodjavola! Odluci se Vago!).

Skorpija
"Ko to želi da zna?... Zašto zeli da zna? Da nije možda policija? Za šta me terete?"
(Tako ces imati mirnu savest).

Strelac
"Sunce sija, život je... jedna velika zagonetka. Još ne znamo šta je bilo prvo: kokoška ili jaje, a ti se brineš o menjanju jedne blesave sijalice!!!"

Jarac
Nijedan. Jarcevi ne menjaju sijalice, osim ako u tome vide moguænost dobre zarade.

Vodolija
Pojavice se stotine vodolija i svi ce se takmiciti da bi videli ko je od njih taj koji ce svetu dati svetlost.

Ribe
""Štaaaa? Zar je nestalo struje?"


Poslednji izmenio Ivana dana Pet Mar 02, 2012 10:27 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyPet Mar 02, 2012 10:25 am

hahahahahaaa Šta ste u horoskopu? 650269930)))
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyPet Mar 02, 2012 10:27 am

Ivana ::
Koliko je potrebno osoba odredjenog horoskopskog znaka da bi se promenila sijalica? Šta ste u horoskopu? 650269930

Ovan
Samo jedan, ali je potrebno puno sijalica
(jer su Ovnovi nespretni i grubijani i slome sve sto im dodje u ruke).

Bik
Ni jedan, Bikovi ne vole promene
(njihove omiljene aktivnosti su jesti i odmarati se).

Blizanac

Dva, naravno
(trajaæe ceo vikend, ali kad završe sijalica æe spremati kuæu, govoriti francuski i svetliti u kojoj god
hoæete boji... Kako vam se sviða, a?)

Rak
Samo jedan, ali trebaæe mu tri godine emocionalne terapije da bi preradio gubitak prethodne sijalice.

Lav
"Šta? Šta ti bi? Lav ne menja sijalice..."
(potražiæe svetlost nekih drugih sijalica da ga osvetle na pozornici dok mu obožavatelji aplaudiraju).

[b]Devica
Da vidimo... jedna da je skine, druga da zapiše kad je pregorela i datum kad je kupljena, još jedna da pažljivo zagleda novu sijalicu... i deset za preureðenje kuæe u kojoj se sijalica nalazi, jer je kuæa šljampavo ureðena.
[/b]

Vaga
"Pa... zapravo ne znam, mislim da sve zavisi od toga koliko je pregorela... Možda samo jednu, ako se radi o obiènoj sijalici, ili dve, ako osoba ne zna gde da kupi novu, ili mozda...
(Doðavola! Odluèi se Vago!).

Skorpija
"Ko to želi da zna?... Zašto zeli da zna? Da nije možda policija? Za šta me terete?"
(Tako æes imati mirnu savest).

Strelac
"Sunce sija, život je... jedna velika zagonetka. Još ne znamo šta je bilo prvo: kokoška ili jaje, a ti se brineš o menjanju jedne blesave sijalice!!!"

Jarac
Nijedan. Jarèevi ne menjaju sijalice, osim ako u tome vide moguænost dobre zarade.

Vodolija
Pojaviæe se stotine vodolija i svi æe se takmièiti da bi videli ko je od njih taj koji æe svetu dati svetlost.

Ribe
""Štaaaa? Zar je nestalo struje?"
hahaha joj boze,zabrinula sam se Šta ste u horoskopu? 364988687 Ivana,posto ti volis horoskope,sta mislis o onome sto sam napisala,da li se dva ista znaka slazu?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyPet Mar 02, 2012 10:28 am

ne znam ko je,bese,ovo postavio na drugom forumu,ali mnogo sam se smejala.

Molitve po horoskopu
OVAN: Boze, ja bih STRPLJENJA, ako moze, ODMAH!
BIK: Boze, pomozi mi da prihvatim PROMENE u svom zivotu, ali ne moras BAS PREVISE zuriti upravo sam pristavio rucak

BLIZANAC: O, Boze?(ili, mozda si ti Boginja?)?Ko si ti?? Sta si?? Gde si??I, KOLIKO vas zapravo ima? Kojem da se molim??!

RAK: Dragi Tata, znam da ne bih smio biti toliko zavistan o tebi, ipak, molim te, da moje RUZICASTE plahtice stignu sa hemijskog ciscenja sto pre.

LAV: Cao, Stari! Kladim se da si ponosan sto sam UPRAVO JA tvoje dete!

DEVICA: Dragi Boze, daj da svet postane bolji, i nemoj ZABRLJATI, kao sto si zadnji put?

VAGA: O, Boze, znam da bih sam morao donositi svoje odluke. Sta TI o tome mislis?

SKORPIJA: Bo?e, pomozi mi da oprostim svojim neprijateljima, mada ti LJIGAVI GADOVI to uopste ne zasluzuju!

STRELAC: OOOO? SVEMOCNI, SVEZNAJUCI, SVELJUBECI, SVEMOGUCI, VECNI GOSPODE?!!! Molio sam Te vec sto puta, molim te pomozi mi da malo manje PRETERUJEM!!!!

JARAC: Dragi Oce, nameravao sam te nesto zamoliti, ali mislim, da je bolje da napravim sam. Svejedno, hvala ti.

VODOLIJA: Cao, Bogic! Jedni kazu da si musko, a drugi da si zensko. Ja mislim, da SMO SVI MI BOG. Onda, cemu molitve? AJMO SE ZABAVLJATI SVI ZAJEDNO!!

RIBA: Vecni Nebeski Oce, popio sam osam whiskeya, da isperu svu moju tugu i jad, smem li sa ovim devetim NAZDRAVITI tvojoj neizmernoj Slavi i Milosti.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyPet Mar 02, 2012 10:33 am

Lovely,ma ja samo volim da znam ko je koji znak,nista vise! Šta ste u horoskopu? 650269930
Ja se lepo slazem sa vagama,ali ipak vise volim kad je neko razlicit,pa da se dopunjujemo.u bilo kom odnosu.sto pitas?
a bas su vas lepo opisali za ovo menjanje sijalice,jel da? Šta ste u horoskopu? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyPet Mar 02, 2012 10:36 am

lovely,ako se vi lepo slazete pusti sta drugi kazu,ili sta pise u horoskopu.decko i ja smo ovnovi,i ne zalimo se Šta ste u horoskopu? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyPet Mar 02, 2012 10:37 am

Bev,ovu molitvu kao da sam ja pisala! :)tako ja mozgam,mozgam,pitam sve zive sta misle i kad odlucim,odlucim nakaradno...
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyPet Mar 02, 2012 10:38 am

hahaha da,zabrinula sam se,zar stvarno tako izgledamo Šta ste u horoskopu? 124630516 Mislim ono kad kazu ne valja da ste sa partnerom isti horoskopski znak,sto je slucaj mene i decka Šta ste u horoskopu? 364988687 neko kaze ne valja,neko da je ok.Bevana,ma i ne obracam paznju na to,nego onako pitam Šta ste u horoskopu? 364988687 Volim da procitam horoskop,ali nista preterano.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? EmptyPet Mar 02, 2012 11:04 am

jaoooooooo феноменално! Šta ste u horoskopu? 650269930 супер, лав не мења сијалице хахаххаа
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta ste u horoskopu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta ste u horoskopu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 32Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Sledeći
 Similar topics
-
» Partner je u horoskopu............?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: