Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta ste u horoskopu?

Ići dole 
+37
bojano
NisamZnalaKako
*cinderella*
Mandragora
meda
eliza96
StormZ
Jeci
Romanticna
...jedina...
Rale89
strumfeticaaaa
Yo**
bubica
kajlina
Asja
Milichica
patofna
Nina87
inda
jagodica
Ferhundica
Lara
Hoppipoylla
pufnasta
sister87
Natalla
SchonFrau
Ketyyy
tinkerbell02
Iva
bevana
Bella
Ivana
Lus
~Lovely~
sanja
41 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32
AutorPoruka
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Šta ste u horoskopu? - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 32 EmptyPon Feb 17, 2014 2:34 am

Ivana ::
bas zanimljivo! Šta ste u horoskopu? - Page 32 1071211947
ja sam u ponedeljak!

I ja sam u ponedeljak! Šta ste u horoskopu? - Page 32 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta ste u horoskopu? - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 32 EmptyPon Feb 17, 2014 2:42 am

И ја сам у петак. Мир, хармонија и лепота!

Кајли, имам такву бундицу. Диииивота једна.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Šta ste u horoskopu? - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 32 EmptyPon Feb 17, 2014 3:06 am

Sreda. Šta ste u horoskopu? - Page 32 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 32 EmptyČet Mar 27, 2014 2:23 am

ovo nije lose! Šta ste u horoskopu? - Page 32 650269930 vidjenje jedne devojke koja nije astrolog (ako sam dobro shvatila)


OVAN - Dobro je sestro, prestani da se busaš u prsa što si Ovan. Nisi prva ni u čemu, osim što si prvi znak zodijaka, smanji doživljaj. To što si vatreni znak, ne znači da si zaista vatrena. Pređi s reči na delo i pokaži tu svoju vatrenost. Ćutimo? Tako sam i mislila.. Vole Ovnovi da su u centru pažnje, prosto vole. Ljubomorni ko pas, sva pažnja mora biti ustremljena na njih. Misle da su najlepše i najsavršenije. Al samo misle. U ljubavi će naći nekog koga će moći da tlače, kad im se prohte, da pokažu svoju domionantnost.
BIK - Svesne svojih kvaliteta, umeju da te vrte oko malog prsta. Opasne, ne libe se da se posvađaju s bilo kim, bilo kad, bilo gde. Ako upadneš u svađu s njima, prihvati sve što kažu jer ne vredi, rogata je ona, ne odustaje nikad, bila u pravu ili ne. Nemoj ni slučajno hranu da im zabraniš, da kažeš kako bi mogle na dijetu ili nešto slično. Ako to uradiš, pripremi se za Treći svetski rat. Ljubavni apetit im je isti kao i apetit za hranom, stoga nalaze izdržljive, jake muškarce koji mogu da zadovolje njene apetite, a s kojima mogu i da jedu do besvesti. Iscediće ga kao limun.
BLIZANAC - Prelepa, umiljata, fina. Ništa joj više ni ne treba, time dobija sve što poželi. Šminka se i kad ide u špajz, jer može neko, ne daj Bože, da naiđe i da je vidi. Uooopšte nisu dvolične i nisu te ogovarale juče što si se razbolela i ispalila ih za izlazak. Kako si samo smela da se razboliš i ispališ Blizanca? U ljubavi te neće ni pogledati ako nisi mačo, obučen po poslednjoj modi, izvajan kao Mikelanđelov David, jer ako je ona lepa, moraš i ti da budeš.
RAK - Tako je slatka, fina, nasmejana, trep - trep. Smeška ti se u lice, nema veze što o tebi misli sve najgore. Nosi cvetiće u kosi, idealna je žena, savršena domaćica za udaju, iako nije udana, sve vas voli, dok ste joj u vidokrugu. Javiće ti se uvek kad joj nešto treba, u to ne sumnjaj. U ljubavi sam najsavršenija, idealna prilika, bolju ženu nećeš naći, oženi me bre!
LAV - Slična sam Ovnu, faca sam jer sam vatreni znak, istetoviraću lava, ili ću na kapiju da stavim kamenog lava. Mora da se zna ko je Lavica! Nosim markiranu odeću, markirane gaće, čapare, sat, prsten, kosu, nokte, sve markirano, sve. Najlepše se nosim, da se ne lažemo. Ja sam, ja bih, ja ću.. Ti ne postojiš. Bože, kako me obožavaju muškarci. Bez preterivanja, ali najjača sam riba na Balkanu. Ma šta na Balkanu, u Jevropi bre! Među mojim drugaricama, mene najviše muvaju, a oni što njih muvaju, to rade samo da bih ja bila ljubomorna. U ljubavi nabacim nevini osmeh, Barbi govor i moj si, jerbo sam savršena. Posle ću da te varam sa obdarenim, tamnoputim, visokim muškarcima.
DEVICA - Dobro je ženo, pokupićemo tu mrvu sa poda kasnije, zar mora istog momenta da se pokupi?! One su hodajuće brige! Samo nešto računaju, kalkulišu, analiziraju, paniče, brinu, brinu, brinu.. U kući imaju pravu malu apoteku. Ta iz kuće ne izlazi bez lekova, kišobrana, igle, konca, šivaće mašine, šrafcigera, bušilice i ostalih "must have" proizvoda, jer nikad ne znaš kad će na sred ulice da ti se jakna prepolovi, ničim izazvana, na dva dela, pa da moraš da je šiješ. Kritiku joj ni slučajno ne upućuj, prosto ne ume da je primi. Uvek će imati neki izgovor, na sve. Reci joj kako jede već treći tanjir obilnog ručka, baciće ti takav prekor sa sve objašnjenjem: "Pa ne jedem hleb, majku mu!" Ona sve zna. Ne sumnjaj u njenu inteligenciju, čak i kad kaže da promaja ubija, jer ona sve zna. Na izgled je sva fina, mirna, nevina, ali u četiri zida pretvara se u pravu malu razvratnicu. To najbolje zna njen partner, koji je i sam ostao u čudi nakon prve noći s njom. Često je u strahu da ga ne proždere kao bogomoljka.
VAGA - Divno je biti najlepši među 7 milijardi ljudi na svetu. Bože, kako sam lepa. Jako sam lepa. Jesam li rekla da sam najlepša na svetu? Najlepša sam. Zavodim sve što je muško, slobodno, zauzeto, oženjeno, razvedeno, sve, sve, svi su moji, svi padaju na moj šarm, svaki kojeg poželim, moj je, jer mi se može - najlepša sam. Sve dobijam na lepe oči. Lepota je ključ uspeha. Nivo inteligencije se meri lepotom. Velika je verovatnoća da ću u poznim godinama biti alkos, ali nema veze, biću najlepši alkos na svetu. Muškarca biram zavisno od raspoloženja, samo puknem prstima i moj je, ko god to bio. Svi mogu biti moji, ako ja to poželim, zato žene, čuvajte svoje muškarce od mene.
ŠKORPIJA - Potvrđeno je da je ona najopasniji znak zodijaka. To je naravno potvrdila ona sama. Ima bogat vokabular i za sekund će da te obrlati nekim terminima koje je nekad negde čula, pojma nećeš imati šta te je snašlo. Ume i voli da igra na kvarno, jer cilj ne bira sredstva. Ubediće te da veruješ u neverovatno. Odlična je manipulatorka. U ljubavi je nezasita, treba joj alfa mužjak da bi mogao da zadovolji njene veoma velike seksualne apetite. Ako mora da bira između seksa i bilo čega drugog, izabraće seks.
STRELAC - Ona ne zatvara usta, o čemu god da se priča, ona ima šta da kaže (čitaj: nameće svoje mišljenje). Ume lako da se transformiše od nevinog detešceta do prave đavolice. S njom nikad ne znaš na čemu si, zato se pazi. Nestalna je i danas je tu, sutra je nestala sa lica Zemlje. Kao i svi vatreni znaci, voli da se pohvali svojom vatrenošću, ali za razliku od Ovna i Lava, ona je tu još i najrealnija - zeznuta je do zla Boga. Uživa da troši pare, to joj je na neki način fetiš. Popularna je u muškom društvu jer ume lako da im se prilagodi i pretvori u muškobanjastu ženu. U ljubavi je nestalna i nepredvidiva, tako da njen muškarac ne treba da se čudi ako sazna da ona paralelno s njim održava još jednu vezu. On je redovno slabija ličnost od nje, jer ona, kao i svaki vatreni znak, voli da dominira.
JARAC - Ona kad ima cilj, beži joj s puta, jer se neće libiti da te pregazi da do njega dođe. Naizgled je jaka i staložena, ali neretko se iza toga krije slaba devojčica. Samo ona to nikada neće pokazati, jer ona sve može sama, nikad, ali nikad joj ne treba ničija pomoć. Najbitnije joj je šta drugi misle o njoj. Obasipajte je komplimentima i ona će rasti kao suvi kvasac pomešan sa mlakom vodom i kašikom šećera. Muškarac mora dušu svoju da ispusti osvajajući je dok se ona konačno ne opusti i poveruje da je njemu zaista stalo do nje. Čak ni tada nije sigurno da je on skroz iskren, pa će uvek morati to da joj dokazuje.
VODOLIJA - Najveći čudak zodijaka. Sve, sve, samo nemoj da je kontrolišeš, slobodu da joj oduzimaš. Najviše se boji braka, to je za nju ravno zatvoru. Mora da vlada svakom situacijom, i kad to nije moguće povući će se kao da se ništa nije desilo, dok ne nađe mesto na kojem će samo ona da drži sve konce u rukama. Zanimljivi su prijatelji, jer sa njima nikad nije dosadno, ali četo ih mi obični smrtnici ne možemo ispratiti u njihovim idejama. Često se bavi nekom apstraktnom umetnošću, ofarbana je u crveno, zeleno, ljubičasto.. Kad vidiš na ulici čudnu devojku, znaj da je to Vodolija. Ne pokušavaj da je razumeš, jer ni ona samu sebe ne razume. U ljubavi se nikad ne predaje do kraja, jer ni sama ne zna šta želi i da li zapravo želi to što misli da želi.
RIBE - Emotivna, mirna, tiha.. Malo morgen! Ne dajte da vas zavara njihova spoljašnjost. Umeju one da budu veoma zeznute, namazane, prelakirane. Vole da pomognu, ali se neće libiti da vam traže da im odate veliku zahvalnost za to, šta god to bilo. Znači, medalja, zahvalnica, pehar, nešto od toga je obavezno. U ljubavi ponekad umeju da budu naivne kao francuske sobarice. Ili idu u skroz drugu krajnost. Ma Ribe su najteže za opisati, svaka je nekako drugačija od druge. Njihova parola u ljubavi je - koliko mi daš, toliko i dobijaš.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Šta ste u horoskopu? - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 32 EmptyČet Mar 27, 2014 5:43 am

lol! lol! 
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Šta ste u horoskopu? - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 32 EmptyČet Mar 27, 2014 8:13 am

Aaaaaahhhhhhhhahahahahahahaahha Šta ste u horoskopu? - Page 32 3562723908 
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta ste u horoskopu? - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 32 EmptyPet Maj 02, 2014 7:50 pm

OVAN
Ovan je predstavnik druželjubivih znakova. Slobodan je da sam sebe
predstavi u novom društvu, odnosno da probije led kod upoznavanja. Otvoren je i voli da se druži. Čak i sa podznakom u Raku, Devici ili Ribama biće to ekstravertna osoba, ako se samo malo potrudi. Entuzijazam i energija Ovna su neuništivi, mada oni ponekad o sebi misle kao o stidljivim osobama. Ovan je uvek strašno zainteresovan i predan bar jednoj stvari. To mu često pomaže u rušenju društvenih barijera. Naime, u svakoj prilici će mu to poslužiti kao tema oko koje se mogu okupiti sagovornici. Ovan ceni prijateljstvo, lojalan je i spreman da pruži podršku onima koje ubraja u svoje prijatelje. To ga u društvu čini veoma rado prihvaćenim.

BIK
Za osobe rođene u znaku Bika se smatra da suviše temeljno procenjuju nove poznanike, pa se to njihovo mudrovanje često tumači kao zatvorenost, a ponekad čak i kao snobizam. Međutim, istina je daleko od toga. Bik je u osnovi veoma društveno biće, mada bi mogao da učini nešto da popravi sliku koja je u društvu o njemu stvorena. Pre svega trebalo bi da se izbori sa svojom stidljivošću, ali i da se pozabavi načinima sticanja prijatelja. Kao podanik planete Venere, Bik je istinski naklonjen ljudima i spreman je da im pomogne u svakoj prilici. Kada je u pitanju privlačna osoba suprotnog pola Bikovo ponašanje postaje još ljubaznije i uglađenije. Prijateljstva koja su zasnovana na zajedničkim interesovanjima su veoma trajna i Bik ih rado i predano neguje.

BLIZANCI
Blizanci su po pravilu drušvene osobe, a veoma često i prilično samouverene. Poznati su kao dobri glumci, mada se retko profesionalno bave tim poslom. Dosta vremena im treba da se istinski sprijatelje jer ih prečesto brine iskrenost osećanja potencijalnog prijatelja. Radoznalost Blizanaca ponekad čini da se ljudi osećaju neprijatno, naročito ako su u pitanju osobe rođene u znaku Device, Škorpije ili Jarca. U osnovi se krije sumnjičavost koja ponekad čak i sprečava razvijanje dubljeg prijateljstva. Blizanci su prijatni i veseli sa svima, ali je kod izražena želja za bar jednim izuzetnim prijateljstvom. Kvalitet je ono čemu daju prednost, mada ponekad imaju problema da pronađu pravu osobu koja može zadovoljiti njihove kriterijume. Dobro bi bilo da mogu barem ponekad da se okanu suvišnih analiziranja i da se prepuste instinktu u izboru prijatelja. Blizanci, nemojte se toliko plašiti da ćete biti povređeni! Privrženost je u prijateljstvu, kao i u drugim odnosima, izložena izvesnom riziku. Ali, rizik se obično i isplati.

RAK
Rakovi istinski vole ljude. Oni vole i da se druže, mada im je potrebno dosta vremena da se sa nekim sprijatelje. Po pravilu Rak prijateljstvu prilazi veoma studiozno, iako bi bar ponekad mogao da se prepusti spontanim simpatijama. Zaboravljajući na sebe i svoje reakcije, Rak tek tada uspeva da ispolji svoj poznati mesečevski šarm i smisao za humor. Trudite se da povremene negativne i bezizrazne reakcije ne postanu vaš manir ponašanja. Rakovi su veoma osetljive osobe, sklone da prenaglašeno reaguju na ispoljenu grubost ili nezainteresovanost. Da biste stekli prijatelje, zaista morate postati malo neosetljiviji. Ali i to dolazi sa vremenom, a ni na koji način ne umanjuje istančanost vaših emocija ili simpatija. To će vas samo bolje pripremiti za ono što život neminovno sa sobom nosi.

LAV
Radi se o otvorenoj i društvenoj osobi, sa kojom ipak nije jednostavno biti prijatelj. Lav ima svoj pogled na svet, i najčešće se ni ne trudi da bude predusretljiv niti da se složi sa drugima. Upravo zbog toga, jednom ostvareno prijateljstvo vredi kao suvo zlato i trajno je kao dijamant. Da bi lakše sklapao prijateljstva Lav bi morao da bude mnogo elastičniji u pogledu svog stava o manje bitnim stvarima. To međutim ne znači da bi njegovi duboko usađeni moralni stavovi bili dovedeni u pitanje, već samo ukazuje na potrebu da se sa više razumevanja saslušaju i razumeju drugačije želje i pogledi. Kada nauči da uživa u razlikama koje svaku jedinku čine pričom za sebe, moći će lakše i brže sebi da nađe prijatelje i da se tom druženju istinski preda. Lav uživa u putovanjima, novim iskustvima, avanturama, a to su ujedno i prilike kada je veoma raspoložen za sklapanje novih poznanstava.

DEVICA
Sklonost Device ka izbirljivosti i pristrasnosti, kao i njena stidljivost vrlo često predstavljaju prepreku za lako sklapanje prijateljstava. Međutim, želja izvesno postoji čak i onda kada je Devica sklona da olako sklopljena prijateljstva omalovaži. Devica spada među one znakove koji nisu okupirani razmišljanjima o sebi, već su u stanju da se istinski posvete željama i potrebama drugih. Uz malo prakse Devica će biti u stanju da se dovoljno opusti i uživa u druženju. Devicu često brine mišljenje drugih, pa je taj strah čak ponekad opterećuje i onemogućava je da oseti prijateljsku atmosferu. Prestanite da birnete! Vi imate mnogo razloga da ohrabrite sebe, jer vas i drugi često doživljavaju kao jednstvenu, značajnu i dragu osobu. Kada to shvatite počećete da lagodnije da se osećate u društvu, uživaćete u istraživanju ljudskih dubina i sticanju i obogaćivanju prijateljstava. Da biste bili prijatelj drugima, morate pre svega biti prijatelj sami sebi.

VAGA
Za Vagu ne predstavlja nikakav problem da nađe prijatelje. Međutim, da ostvari iskreno i pravo prijateljstvo je već nešto drugo. Vaga je izuzetno otvorena i druželjubiva, osim u slučaju da u podznaku ima Raka, Škorpiju ili Jarca, a njeno ponašanje i pojava su obično veoma dopadljivi. Ipak, mnoge Vage pate od nedostatka poverenja u druge što ih sprečava da steknu prave prijatelje i ostvare dugotrajna prijateljstva. Uprkos šarmu i pouzdanoj pojavi, kod Vaga je prisutan elemenat pokušaja (često i nesvesnog) manipulisanja prijateljima što često dovodi do napregnutih odnosa. Kada bi uspela da bude malo manje nepoverljiva i sebična, Vaga bi sigurno spadala u najvernije prijatelje u Zodijaku, pre svega zahvaljujući svojoj osobini psihičke i moralne snage koja je naročito izražena u odbrani onih do kojih joj je stalo i čije stavove i ideje i sama zastupa. Ljubaznost Vage su poneki skloni da tumače kao lakovernost, ali ako im na vreme stavite do znanja s kim imaju posla shvatiće da vi niste lak protivnik. Jednom sklopljeno i provereno prijateljstvo za Vagu će trajati čitav život.

ŠKORPIJA
Baš kao što Škorpija može da bude veoma opasan protivnik, u stanju je da bude veoma lojalna i odvažna kao prijatelj. Ne sklapa lako prijateljstva, ne ceni neiskrenu veselost i veštački stvoreno dobro raspoloženje. Ali su zato njena prijateljstva duboka u istinskom i ozbiljnom smislu te reči. Pripadnici ovoga znaka nerado mešaju seks i prijateljstvo, osim u braku gde oba elementa moraju biti zastupljena i izražena da bi veza bila trajna. Ukoliko kao kod jednog broja Škorpija postoji tanana crta stidljivosti, možete to smatrati delom vašega šarma. Stidljivost može biti izuzetno privlačna ukoliko se u osnovi ne krije sebičnost i samoljubivost. Kod Škorpije to najčešće nije slučaj, već je posledica prirodne rezervisanosti pod uticajem Plutona koji ovim znakom vlada. S druge strane, uticaj Marsa treba iskoristiti u situaciji kada vam je potrebno pouzdanje da se obratite i priđete nekome ko vas privlači. Škorpijama koje imaju podznak u Blizancima ili Strelcu ostvarivanje kontakta i probijanje leda nikada neće predstavljati problem. I konačno, ukoliko je vaša želja za druženjem dovoljno jaka, snaga vašeg intelekta prevazići će bilo koji problem.

STRELAC
Većina Strelaca predstavlja oličenje druželjubivosti, mada ima i onih koji ispoljavaju priličnu dozu stidljivosti pri sticanju novih poznanstava. Najčešće je to slučaj kada je podznak u Raku ili Jarcu. Kada je jednom napravljen prvi korak, za vas dalje nije teško da produbljujete prijateljstvo i stalno se okružujete novim ljudima. Vedar duh, brzina rasuđivanja, inteligentna pojava kao i široko obrazovanje dobra su podloga za to. Većina Strelaca su izuzetno senzibilne osobe, sa instinktivnom sposobnošću da "pročitaju ljude". To ih ponekad odbija da nekome priđu ako osete ma i najmanje negativne vibracije. To može zvučati kontradiktorno s obzirom na dobro poznatu sklonost ka otvorenom i često netaktičkom obraćanju od strane Strelca. Ali to sebi dozvoljava tek kada nekoga dobro upozna.

JARAC
Iako ponašanje Jarca odaje srdačnost i ozbiljnost, ne bi se moglo reći za ove osobe da rado sklapaju poznanstva. Pod uticajem Saturna, planete opreza i podozrenja, osobe rođene u znaku Jarca, ponekad i nesvesno, smatraju da ljudi prvo treba da se dokažu i na taj način steknu preduslov za eventualno prijateljstvo sa Jarcem. Ukoliko ovakav svoj stav ponekad osećate kao prepreku, pokažite malo više otvorene želje za druženjem vežbajući tako što ćete ponekad vi biti taj koji će započeti razgovor ili ga rado prihvatiti ako ste u njega uvučeni. Što se više trudite, uvidećete kako je to sve lakše i lakše. A skoro je sigurno da ćete u takvim prilikama upoznati i neke veoma interesantne ljude. Kod nekih Jarčeva je prisutna pojava da lakše sklapaju prijateljstva nego što ih kasnije održavaju, a razlog je ponekad izražena sklonost ka iskorišćavanju prijatelja. To su često samo neke sitne usluge koje Jarac s pravom očekuje, ali ako se suviše često zahtevi te vrste ponavljaju mogu biti izvor neprijatnosti među prijateljima. Međusobno poštovanje je najbolja osnova za dugotrajno prijateljstvo.

VODOLIJA
Pred nama su vrlo društvene osobe, vrlo vešte da oko sebe okupe mnoštvo zanimljivih ljudi. I njihove ljubavne veze vrlo često vremenom prerastaju u iskrena prijateljstva, umesto da se na grub način prekidaju kada ljubav prođe. Međutim, ako ste vi kojim slučajem jedna od retkih stidljivih Vodolija, uz pomoć svoje izuzetne inteligencije i duboko usađene ljubavi koju gajite prema ljudima, uspećete da prevazićete ovu svoju karakternu crtu. Družeći se sa ljudima sličnih interesovanja pomoći ćete sebi da pobedite svoj strah od nepoznatog ili bojazan da ćete biti odbačeni, što leži u osnovi svake stidljivosti. Zapamtite da nikad nećete biti ostavljeni na cedilu!

RIBE
Među Ribama se mogu sresti ekstremno društvene osbe, ali i one izuzetno stidljive i povučene, pravi osamljenici. Ovi prvi svakako mogu mnogo toga naučiti one druge. Stidljive Ribe moraju početi od malih stvari. Na primer, otiđite sami da vidite film koji toliko volite a nemate društvo. Ili otiđite sami na ručak u neki prijatan restoran. Shvatićete da niko nije preterano zainteresovan za vas i da nisu sve oči oprte u vas. Sama osoba na javnom mestu nije nikakvo čudo, proći ćete neupadljivo. U nepoznatom društvu se nemojte ustručavati da kažete ono što stvarno mislite. Poštovanje, a ne podsmeh, biće uobičajena reakcija. I pre nego što i sami shvatite postaćete omiljeni među prijateljima, sposobni da ostvarite prave odnose sa ljudima.

Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Šta ste u horoskopu? - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 32 EmptyPet Maj 02, 2014 10:04 pm

Bas se pronadjoh. A i za mog bika.  Šta ste u horoskopu? - Page 32 755705644 
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Šta ste u horoskopu? - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 32 EmptyNed Maj 04, 2014 9:22 pm

ja sam ista  Rolling Eyes 
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 32 EmptyPon Maj 05, 2014 2:08 am

sto kolutas ocima-divne smo! Šta ste u horoskopu? - Page 32 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Šta ste u horoskopu? - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 32 EmptyPon Maj 05, 2014 2:19 am

Au, meni je par njih reklo kako ja podsvesno volim da upravljam drustvom i kao sve mora da bude po mom, a ja sam to uporno odbijala i tvrdila da nije istina  Shocked 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta ste u horoskopu? - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 32 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta ste u horoskopu?
Nazad na vrh 
Strana 32 od 32Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32
 Similar topics
-
» Partner je u horoskopu............?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: