Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zene za volanom

Ići dole 
+12
*cinderella*
meda
Lus
~Lovely~
Bella
sister87
Ferhundica
Ivana
SchonFrau
bevana
patofna
pufnasta
16 posters
AutorPoruka
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptySub Mar 03, 2012 7:56 am

Da li imate polozen vozacki? Da li vozite? Imate svoj auto ili vozite auto roditelja? Kakav ste vozac? Slusate muziku dok vozite? Psujete dok vozite? Sta vam je bilo najteze da savladate u voznji?
Kakav auto vozite? Kakav bi zeleli da imate? Koliko pratite automobilsku industriju?
Da li znate same da zamenite tocak? Zene za volanom  364988687
Nazad na vrh Ići dole
patofna

patofna


Broj poruka : 25
Datum upisa : 02.03.2012
Lokacija : Bg

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptySub Mar 03, 2012 8:09 am

Maaajko moja, jesi mogla jos nesto da pitas Zene za volanom  650269930))
Vozim, polozila sam pre 3 godine. Nemam svoj auto, moji voze peugeot 407 pa se ja utrpam kad mi treba. Jedno vreme sam slusala jaaaako glasno muziku, onda sam smanjima zbog vika u plavom, mada,kako kad mi odgovara. Da li sam psovala...juuu kao kocijas, apsoutno znam da se posvadjam sa svim mogucim vozacima, taksisti su mi omiljeni Zene za volanom  364988687
Obozavam kola i voznja je nesto sto me smiruje, voznja po gradu mi je okej, osim ako ne zurim negde. Car vozenja i jeste menjanje brzina, a ne spiciti na auto putu koji je prav i...smor.
Znam da zamenim tocak geek
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptySub Mar 03, 2012 8:17 am

Pa sve su to neka bitna i zanimljiva pitanja. Zene za volanom  364988687
Ja ne znam da zamenim tocak. Nemam svoj auto, ali mama i ja imamo zajednicki, trenutno imamo dva dok ne prodamo stari, a nisam uopste za to da sad kad ne radim imam svoj auto, uvek se dogovaram sa mamom oko toga kome je kad potreban i to je to.
A inace, desava se da mnogo vicem i mnogo psujem i da sam sklona svadjanju i tad pozelim da imam neki pajser ispod sedista. Ali zato samn ekad totalna flegma, boli me uvo za sve oko mene, ne nerviram se ni malo cak i kad imam debeo razlog.
Volim voznju po gradu, ima to neku car.Zene za volanom  650269930
Muziku nekad slusam, nekad ne, zavisi od relacije, ako se kratko vozim i ako zurim nemam ni vremena da ukljucim radio ili plejer.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptySub Mar 03, 2012 9:03 am

uh,meni je super kad zensko ekstra vozi.ali ja nemam nikakvu zelju da naucim,plasim se voznje tj plasim se da vozim,nije mi problem kad me voze.i sigurna sam da ne bih mogla da popamtim sta se kad radi Zene za volanom  364988687

Nazad na vrh Ići dole
patofna

patofna


Broj poruka : 25
Datum upisa : 02.03.2012
Lokacija : Bg

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptySub Mar 03, 2012 9:16 am

Setila sam se sta mi je bilo frka Zene za volanom  364988687 Mislila sam da se auto muci kad zastane pa treba da krenem uzbrdo i imala sam paniku od toga kad me zaustavi semafor na uzbrdici Zene za volanom  364988687 ahahaha
Nazad na vrh Ići dole
SchonFrau

SchonFrau


Broj poruka : 38
Datum upisa : 28.02.2012

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptySub Mar 03, 2012 9:20 am

Ja obozavam voznju i aute..Vozim godinu dana,imam Mazdu 3 plavu..Tata ima auto sa posla,pa je Mazda skoro pa samo moja..Volim da vozim i po gradu i na duze relacije,bas uzivam..Psujem mnogo i vicem,sto je i inace tipicno za mene...KAo sto Patofna rece,car mi je da menjam brzine i da moja voznja bude sto mirnija i udobnija,da prija autu,meni i ljudima koje vozim Zene za volanom  650269930 Dodam malo gas jedino kada sam sama sa tatom u autu,tek toliko da me mine zelja..Imam 2,0 benzinski motor pod haubom i nikada ga ne koristim Zene za volanom  1371890812 Zene za volanom  364988687 Znam da menjam tocak,kada sam polozila,tata mi je rekao da to moram da znam da bi mi dao auto..
Inace,svi mi kazu da vozim kao musko,bukvalno isto kao tata.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptySub Mar 03, 2012 9:20 am

ja sam previse smotana da bih vozila.
a oduvek sam zamisljala da cu jednog dana da imam svog sofera, pa da me on vozi gde pozelim... Zene za volanom  650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptySub Mar 03, 2012 9:53 am

Imam polozeno. Sama sebi sam kupila auto,stedela sam,odricala se mnogo cega da bih ga kupila. Vozim pandu,i prezadovoljna sam. Dobro vozim,nekad brzo,nekad lagano,sve zavisi od vremenskih uslova i raspolozenja. Da,slusam muziku dok vozim. Retko psujem u voznji,sem kad me bas iznerviraju,mada sam oprezan vozac.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptySub Mar 03, 2012 10:07 am

SchonFrau ::
Ja obozavam voznju i aute..Vozim godinu dana,imam Mazdu 3 plavu..Tata ima auto sa posla,pa je Mazda skoro pa samo moja..Volim da vozim i po gradu i na duze relacije,bas uzivam..Psujem mnogo i vicem,sto je i inace tipicno za mene...KAo sto Patofna rece,car mi je da menjam brzine i da moja voznja bude sto mirnija i udobnija,da prija autu,meni i ljudima koje vozim Zene za volanom  650269930 Dodam malo gas jedino kada sam sama sa tatom u autu,tek toliko da me mine zelja..Imam 2,0 benzinski motor pod haubom i nikada ga ne koristim Zene za volanom  1371890812 Zene za volanom  364988687 Znam da menjam tocak,kada sam polozila,tata mi je rekao da to moram da znam da bi mi dao auto..
Inace,svi mi kazu da vozim kao musko,bukvalno isto kao tata.

Greota... Nemoj da ga mucis.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptySub Mar 03, 2012 11:37 pm

Vozim vec 6 godina...Imam svoja kola, dobila sam ih za bozic pod jelku Zene za volanom  364988687 (svi me zezali,kakvu ti to jelku imas?), muziku volim da slusam...tj obozavam, ali ne volim da je napanjim jer je to meni seljacki kad muzika odzvanja iz kola... stavim je onoliko glasno da prolaznici ne cuju Zene za volanom  650269930 Da psujem?? o DA, draga, nemoj mi se zmeriti i smetati na putu, mrzim ne iskusne vozace za volanom, i one koji se vuku po putu kao creva. Po obicaju sviram i psujem svemu sto mi zasmeta...(haha evo i sad se smejem kako to smesno izgleda ja u svojim kolima, redjam sve po spisku, i gledam u njega a on takodje) Zene za volanom  364988687 a nista se ne cuje...Mislim za sebe da sam DOBAR vozac, svakakva kola sam vozila ali najlepse iskustvo pridajem Toyoti dzipu Land Cruiser-u Cool (to je vozio jedan bivsi, i ja sam ga redovno vracala kuci kad se on nalizao "rakije") Zene za volanom  364988687 Ja volim kola koja izgledaju JAKO! besno, opasno... uuu..sto ih volem... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptyNed Mar 04, 2012 1:29 am

Ja sam polozila vozacki pre 4 godine i ne znam da vozim! To je zato sto sam pre polaganja slupala mamin auto, koji je ona odmah zatim prodala i stalno odlaze da kupi nov auto...Svake godine je prica da ga "ove godine kupuje", pa eto tako i ove, ali nikako da mi se stvarno posreci. Presla sam 45 casova i nakon polaganja sam bas dobro vozila, bila sam sigurna u sebe, a sad cu morati sve ispocetka... Zene za volanom  1371890812
Nazad na vrh Ići dole
SchonFrau

SchonFrau


Broj poruka : 38
Datum upisa : 28.02.2012

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptyNed Mar 04, 2012 2:41 am

Pa taj motor se nikada ne muci! Zene za volanom  124630516
Pre neki dan su mi u servisu rekli da nikada nisu videli tako veseo auto..Ja sam ih pitala da li misle da je moj auto konj pa da bude veseo..Fini cika mi je objasnio da od vozaca i voznje zavisi kakakv ce da bude auto..Ako neki ne prelazi tipa 60 nikada i ne dodaje mu se gas,auto se umrtvi..
Kada sam dosla sa servisa,pricala sam tati o svemu pola sata,rekla mu da je Mazda zdrava i srecna..On je samo odgovorio da nisam normalna.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptyNed Mar 04, 2012 6:16 am

Ja sam htela da polazem cim sam napunila 18,ali kad se to desilo zelja je splasnula i jos uvek nisam polozila...Testovi mi skupljaju prasinu,povlacim ih po ladicama,nikako da pocnem Zene za volanom  1371890812 Inace,plasim se da nikad necu nauciti da vozim haha da cu se odmah slupati i napraviti neku stetu i da nikad od mene nece biti dobar vozac.Ali najkasnije planiram da pocnem da radim nesto po tom pitanju,ako ne ove onda sledece godine,jer mi je auto stvarno neophodno.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptyNed Mar 04, 2012 7:36 am

ja imam zelju da naucim i tako ce i biti. samo sto po mom misljenju zene su losiji vozaci od muskih, kad god neko trubi, ne zna da se parkra to je zena. doduse one su pazljivije, al nisu toliko spretne.
ali naravno ima izuzetaka.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptyPon Mar 05, 2012 3:40 am

ja sam aktivan vozac,imam svoj auto. vozim reno clio, preporucila bih svima taj auto jer je za gradsku voznju. mali je potrosac.ne mogu da zamislim voznju bez muzike. a psujem kao kocijas Shocked
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptyPon Mar 05, 2012 4:04 am

Imam dozvolu odavno, ali sam auto pocela da vozim septembra 2010. kad sam pocela da radim van svog mesta. Tad sam kupila jugo. Jako je ruzan. Zene za volanom  650269930 Sad hocu da ga prodam, posto vozim deckov punto. Solidan sam vozac van Beograda. Zene za volanom  364988687 Slusam muziku, ali tiho. Psujem redovno, a najvise spore vozace. U auto skoli mi je najteze bilo kretanje pod noznom kocnicom. Volim male automobile, ali ne patim od toga da bude besan. Bitno mi je da nisu skupi delovi, a ni registracija. Ne umem da zamenim tocak, za sve krizne situacije zovem tatu. Zene za volanom  650269930
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptySre Mar 07, 2012 8:26 am

Sad sam se setila jedne situacije, pukne meni guma negde u gradu, vracala sam se od frizera, i pozovem ja komsiju da dodje da mi zameni gumu jer ja nemam pojma, i posto mi je cak i rezervna guma bila meka komsija stavi u svoj auto i tu gumu koja je pukla i rezervnu i otisao kod vulkanizera a ja ostala da cekam. I auto stoji na dizalici, ja pored se smaram, a nekoliko momaka je kolima stajalo da zainteresovano pita jel treba pomoc. Zene za volanom  364988687 Tako da je mnogo bolje kad se nista ne zna. Zene za volanom  364988687
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptyČet Avg 15, 2013 11:08 pm

Evo, tema vec postoji Zene za volanom  650269930

Da sada pitam ovde - kako je to kod vas? Jel prvo polazete voznju ili testove? ...kod nas se ide 21 dan na teorijska predavanja...vezbamo testove, radimo te ''zadatke''...pa onda kada polozimo testove, imamo 30 casova gradske voznje i poligona. Zene za volanom  650269930
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptyČet Avg 15, 2013 11:49 pm

Evo ja ću ti napisati kako je bilo po starom, ili bar u mojoj auto školi. Počneš odmah vožnju, dobiješ knjigu i cd sa testovima i učiš sam. Test se polaže pre polaganja vožnje, kad god se osetiš spremnom, svake druge subote. Nema teorijskih predavanja.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptyČet Avg 15, 2013 11:54 pm

Da, tako sam i ja. Sad je drugacije.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptyČet Avg 15, 2013 11:56 pm

isto tako je i moja drugarica ucila teoriju, instruktor joj objasni neke osnovne stvari a ostatak uci sama iz knjige i voznju polaze nakon teorije

a sad se ide na predavanja, ali ne znam koliko imas casova i sta kako
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptyČet Avg 15, 2013 11:59 pm

Ja sam odmah pocela da vozim casove,a nikakvu knjigu nisam dobila...to sam tek skoro nabavila,tacnije dali su mi drug i decko kada su oni polozili Zene za volanom  650269930 Sada je mnogo zeznuto,jer ne mozes da polazes kada hoces,vec sam proces prijave traje 15 dana i to odredjuje sup,a ne auto skola....
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  EmptyPet Avg 16, 2013 12:43 am

Da li je moguce da su tako neodgovorni, da puste da vozis (iako su oni tu, to nema veze) , a da ne znas pravila? Znas li sta smo mi sve presli dok nismo poceli voznju? I kod nas nije moguce krenuti na voznju uopste dok ne predjes sve i dok ne polozis testove. I smatram da je to odlicno i odgovorno...tek kada naucimo kako se funkcionise u raskrsnici, znake sve, prvu pomoc, signalizaciju...ma sve smo morali da znamo. I onda kasnije se samo na voznju fokusiras... Zene za volanom  650269930

I da .. kod nas je takav zakon jos od 2006.godine kad su se odvojile Srbija i CG...a sad po novom je samo to da se 6 meseci ukupno uci. Mesec dana testovi i 5 meseci voznja. Meni je to dosadno. Zene za volanom  364988687 ja sam za 3 meseca sve zavrsila po starom zakonu...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zene za volanom  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zene za volanom    Zene za volanom  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zene za volanom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: