Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?

Ići dole 
+13
bevana
Nina87
meda
Yo**
inda
sanja
SchonFrau
pufnasta
Lus
Bella
Lara
Iva
Ivana
17 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptySub Mar 03, 2012 9:25 am

Devojke, otvaram ovu temu, da bismo u okviru nje caskale o sexu, o nacinu na koji ga dozivljavamo, da li mislimo da je tacno da muskarci stalno misle o sexu, a zene ne,sta volimo, a sta ne, i sve ostalo sto vam padne na pamet, a tice se ove teme! Pa da na osnovu toga zakljucimo, da li je ili ne sex i zena kao seksualno bice,danas, na ovom nasem Balkanu, tabu tema! ISKRENO, PRE SVEGA! Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptySub Mar 03, 2012 11:28 am

ja na seks gledam 'muski'.kao na sport-na jedinu vrstu sporta koji volim i upraznjavam! Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 650269930
to mi je bas cudno s obzirom na to kakva mi je priroda.kad me covek vidi i cuje rekao bi da ne znam nista drugo osim misionarske poze,ali.... Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 650269930
da ne lupam vise,cini mi se da smo dosta napredovali u razbijanju ovog nekadasnjeg tabua! Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 650269930



edit1a nesto ste mnogo tihe na ovom podforumu!ja sam ocekivala vise novih tema! Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 650269930


edit2 jaao,sad kad citam sta sam sinoc pisala,bas bzvz zvuci.htela sam da kazem da nisam neka romanticna,da ne volim svece,latice ruza i slicno,nego da sam za neku brzu i prakticniju varijantu,ali SAMO sa deckom kojeg volim-da se ono 'sport' ne protumaci pogresno.


Poslednji put izmenio Ivana dana Sub Mar 03, 2012 9:54 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptySub Mar 03, 2012 11:47 am

Ja bih ko svaka skorpija imala sto sta da napisem na ovu temu.Ali se skorpijskoj prirodi suprotstavlja patrijahalno vaspitanje pa cu za sad da cutim Embarassed .A verujte mi na rec, sto se seksa tice, sve sto kazu za skorpije je tacno.Sem da cesto menjaju partnere.Ako se zaljube potiskuju taj nagon.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 6:39 am

Ivana, luda si skroz, razumela sam i prvi post. Znaci, po odzivu mozemo zakljuciti da je zenska seksualnost i dalje tabu tema. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 7:46 am

Salomice, nije tabu, naprotiv. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 650269930
Volim seks, i on voli mene. hahaha
takodje me znak opisuje sto se toga tice Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 1071211947
(ovan)
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 9:29 am

Ja sam bas romanticna, uzivam u neznom i sporom vodjenju ljubavi I love you Nije da nismo probali "na brzaka", ali ni meni ni decku nekako to nije to, emocije ne dolaze toliko do izrazaja, pa samim tim i osecaj nije tako intenzivan. Gledam na to kao na posebno zblizavanje sa osobom koju volim, nema niceg lepseg od toga, ali volim i sam osecaj prilikom tog cina, naravno Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 1071211947
Lu Salome, a ti? Iznesi nam svoje misljenje Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 9:32 am

Salome,nije tabu,nego je nesto los odziv,i to ne samo na ovoj temi,nego na svim temama...
a ai mnogo si opsirno postavila temu,moras malo da nam das neke smernice,pa da caskamo o njima! Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 9:44 am

Ivana, ako imas neke ideje, slobodno otvori temu. I ja sam bas razmisljala o tome, ali mi nista ne pada na pamet Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 9:53 am

Bella ::
Ivana, ako imas neke ideje, slobodno otvori temu. I ja sam bas razmisljala o tome, ali mi nista ne pada na pamet Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 1371890812
pa i nemam neku posebnu ideju,ali,vidis,ovo je siroka tema,pa niko ne pise...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 9:55 am

да, не можемо да причамо овако у ширину. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 650269930 треба конкретно,па да се покољемо!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 10:44 am

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 650269930 Pa postavila sam u sirinu zato sto ocekujem da ce za vreme postojanja ovog Foruma svasta da se desava, menjace se dozivljaji, pa samim tim i stavovi i dozivljaji, pa sam mislila da sve iznosimo u okviru ove teme. Neke novootkrivene stvari, osecaje...Pisite sve sto vam padne na pamet, ovo je kao Uopstena tema, samo uopsteno o necem drugom:roll: A konkretno sam mislila na to da danas devojke iza zatvorenih vrata imaju jedno misljenje, a van toga, u javnosti, skroz drugo. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 364988687 A sto se mene tice, ja obozavam sex, mislim da je to najbolja stvar koja postoji na svetu, ali nazalost, jako malo znam o tome, kad je praksa u pitanju, jer sam vrlo brzo nakon prvog sexa raskinula sa svojim deckom a neko sam kome je sex=ljubav, tako da necu skoro imati priliku da uzivam u tome, dok se ne zaljubim, ali mislim da je sex najbolja manifestacija ljubavi i emocija prema partneru. Zaista. I skroz sam liberalna po tom pitanju, ne mislim da treba da postoje ogranicenja u krevetu, i podele na "ovo hocu, ovo necu". Svuda i na sve nacine. Po meni, sve ima svojih cari. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 1071211947 Osim analnog. To mi je nekako bas...neeee. Ali nisam probala, pa ne mogu da tvrdim. Mozda nekad


Poslednji izmenio Lu Salome dana Ned Mar 04, 2012 10:55 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 10:47 am

aha,znaci tebe sad drmaju hormoni! :p
a sto se tice analnog...ima vremena :p
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 10:50 am

јуууууууу ја волим секс, и волела сам га и пре него што сам почела да упражњавам. волим страст и дивљаштво у једну руку, а понекад бих баш вођење љубави.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 10:56 am

Ja sam neko ko misli da na svetu ne postoji nista bolje od dobrog seksa. Probala sam i seks sa emocijama i bez emocija, i analni, i oralni. Dok nisam probala seks bez emocija mislila sam da to nije za mene, ali zato tek kad sam probala videla sam koliko je to fenomenalna stvar, seks sa osobom o kojoj vrlo malo znas, prema kojoj nista ne osecas, samo da bi zadovoljili svoje nagone. I analni mi je fenomenalan, naucis da se opustis i uzivas, s tim sto je nekako mnogo intimniji, zahteva neku neznost dok se ne opustis pa tako zblizuje ljude. Oralni je prica za sebe, pravo slatko uzivanje, umetnost zahteva umece e onda je uzivanje i za onog koji ga uziva i za onog koji ga pruza. Kada je u pitanju klasican vaginalni seks, volim sve poze, nekad mi prija grubost, nekad neznost, nekad volim brzo, nekad volim sporo, stipanje, ujedi, grebanje, stiskanje, kad me ponese sve dolazi u obzir, ali je najbitnije naci partnera koji ima iste seksualne apetite kao ti, koji ume i moze da te zadovolji i koji voli da istrazuje, tada je seks svakog dana drugaciji i postaje bogovski. Nema niceg boljeg od seksa izmedju osoba koje se vole, koje osecaju strast medjusobno, koje pale jedna drugu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 10:59 am

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 364988687 [b]Ivanaaaa Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 364988687 , to je zaista tako, samo sto sam ja neko ko o sexu misli kad ima partnera, bas vezujem za ljubav i nikako drugacije, sto je s neke strane dobro, s druge nije
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 11:03 am

Lu,ako ti je lakse-i ja sam bila u istoj situaciji kao ti...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 11:05 am

Iiiii? Sta se desilo na kraju? Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 364988687 Pufnasta, ti razmisljas isto kao moja najbolja drugarica Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 11:06 am

копи пејст од пуфнасте. осим оних свакојаких пробања. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 650269930 али нпр. ја не могу више, довољан ми је један секс, а овај мој без два не пушта.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 11:09 am

onda sam upoznala princa! I love you
ali to nije kraj,nego pocetak! Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 11:13 am

E, tako kao sto rece Pufnasta. samo sto ja nisam probala analni, ali ne kazem da necu..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 11:17 am

Onda cekam princa, pa ovde pisem iskustvo kad dodje Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 364988687 Valjda ce uskoro, i ja sam zivo bice. Lus, ti se sad upoznajes sa svim, to je najsladje Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 11:20 am

аха, само што је овај мој упознат већ одавно, па никако да га скинем са грбаче. Каже ми другарица да сада треба мало да будем послушна јер ме је чекао годину и по.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 11:21 am

I zaboravila sam da dodam, volim u svako doba dana, pogotovo jutarnji seks. I volim po nekoliko puta. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 364988687
Ma devojke, seks je uzivanje, zavolite ga tek kad se opustite.
I zaboravila sam telefonski seks, i sajber seks. Savrseno zblizavanje, udubis se u potpunosti i prepustis.

Lu Salome, dok ne naidje princ ima drugih nacina da se zadovoljis i da uzivas. Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 11:26 am

Lus,koja je ta drugarica! Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 650269930
Ovaj moj je od tih sto hoce u svako dobai isto posebno voli ujutru,a ja i ne bas...ja najvise volim kad ne bi trebalo-kad dobijem,kad nemamo vremena,kad je puna kuca,itd.i tad obicno bude najbolje! Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?   Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? EmptyNed Mar 04, 2012 11:28 am

ја могу увек, само да сам одморна. а да ме ухвати преуморну и са главобољом... Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema? 650269930 нек ми не прилази.
ма не знам иванчице, мора да је нека лудача.
Nazad na vrh Ići dole
 
Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: