Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Bliskost - ima li je i u kom obliku?

Ići dole 
+12
kajlina
inda
SchonFrau
Yo**
Ketyyy
Bella
pahuljicaa
Ivana
bevana
pufnasta
Iva
sanja
16 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 2:05 am

Malo sam bila do grada i videla jedan par (oko 60ak godine)kako se drže za ruke. Sunce sija, lagano pirka vetrić, u centru opšta gužva jer su svi izašli na kaficu (lepo vreme sunny ) i ja vidim njih. Ne da su mi bili slatki!
I onda se setim sebe, i mog momka. Imamo 30 godina, tj. ja ih punim krajem ove godine. Posle našeg prvog poljupca on je mene uhvatio za ruku i ne pušta me. Non stop se držimo za ruke, ali bukvalno, evo još malo pa cela godina! Ako neko uzme npr. maramicu, zamenimo ruke. Jednom sam menjala mobilni sa jedne strane na dugu jer sam pričala 15ak minuta, i zamenili smo i ruke Bliskost - ima li je i u kom obliku? 124630516
Ni sa jednim pre njega to nije bilo tako. A isto kaže i on. Viđam mlađe od nas po gradu, drže se za ruke, ali ne stalno. A mi stalno.... i gugućemo....gleduckamo se, smejuljimo se, zastanemo da se poljubimo (ne drpamo, već poljupčić tu i tamo). Ja se zezam, kažem da smo kao balavci, ali primetila sam da ni oni to ne rade. OK, neki stanu na sred trotoara i padne nešto nalik na peting Rolling Eyes što stvarno nije primereno, no dobro. Za skoro godinu dana ako sam videla 4-5 para koji su kao mi (golupčići). Držimo se zajedno i u pozorištu, bioskopu, društvu, sedimo blizu, dodajemo hranu jedno drugome u restoranu (bili smo na nekoj slavi i bilo je 6-7 parova, to niko nije radio, čak za 2 nismo ni znali da su zajeno, nisu se ni gledali! a to su sve ljudi od 25-35 godina).
E sada, pitam se često, šta je normalno? Do ove veze mi to nije padalo na pamet, ali meni jeste čudno kad je neko 2-3 godine u vezi, a ne može curi da doda nešto sa kraja stola (jer ne vidi, ne zna da ona to voli ili nije ga jednostavno toliko briga da razmišlja unapred), odnosno, nikad to nije ni radio! To su predbračne veze, ne kapiram, zar nije to "predviđanje" makar i nekog parčeta mesa normalno. Ja to sve doživljavam kao ugađanje - ja njemu ugađam, on meni. Šta će mi neko koga nije briga??
MM kaže da nisu svi isti, neko možda ne voli u javnosti da pokazuje emocije, ali ni mi se ne vatamo u javnosti. Nije valjda demode da dosipam dečku piće iz bokala sa kraja stola ako znam da to voli, a nije video da je izneto, ili obrnuto? Ili da mi on naruči omiljenu toplu čokoladu u društvu? Ili da juri s posla da se vidimo? Ili me nežno pomazi po obrazu jer sam neodoljiva u tom trenutku? Jer, svi koji su nas videli zajendo, još i kad smo bili "sveži" su rekli - jaooooooo to je baš slatko, ja to nemam!!! EEEEEEEEEj! ? Shocked Moj poznanik će se tako oženiti, a nijedan dan sa verenicom mu nije bio takav? A rođaka mm je prosto bila oduševljena kako zračimo, iznenađena, a ona u vezi pola godine i planira svadbu! I ona to nema! Pa šta onda ljudi imate?

Izvinjavam se za dug post, ali baš sam pod utiskom....
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 2:14 am

AAAAA!!!! Posle ovog tvog posta jos mi vise nedostaje moj dragi. Bliskost - ima li je i u kom obliku? 1371890812
Mi imamo to, od samog starta.A sa bivsim sam bila godinama i nisam imala takve trenutke.Toliko su mi falili da sam se i svadjala i raspravljala i nista.Kao odgovor sam dobijala:Ja sam takav i to je to.Kad sam se smuvala sa ovim trebalo mi je dva meseca da se naviknem na toliko neznosti, tepanja, mazenja...Sad ne bih mogla bez toga da zamislim ni vezu, a ne brak.
Inace na doceku NG smo bili sa nekim parovima, i ja sam primetila isto to sto ti pises za stolom.Mi smo se i gledali i po nekad pomazili po ruci i stavljali jedno drugo u tanjir, u fazonu probaj ovo...Drugi nista, kao da su se tu upoznali, a ne da su zajedno vec ko zna koliko.
Da ne spominjem da se ljudi bukvalno krste kad cuju da mi jedno drugom pisemmo pisma i razglednice.
Romantika je na samrti, definitivno.
A sta mislite o tome da parovi spavaju u razlicitim krevetima, neki cak i u odvojenim sobama?
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 2:33 am

Meni je vasa veza divna i bas onakva kakva bi trebala da bude. I mogu slobodno da kazem da moj momak i ja imamo slicnu vezu kao vasu na nas nacin. A za mene je to ljubav, bliskost, postovanje, privrzenost, to nikako ne moze da se odglumi ili stvori na silu, stvori se medju ljudima samo, tj. kad se dvoje nadju. Neko ko nikad nije imao tako nesto zadovoljava se nekim prividom ljubavi. Ovakve veze najcesce zahtevaju puno paznje, posvecenosti, vremena, potrebno je celog sebe uloziti u uspeh veze, a ljudi uglavnom nisu spremni na takve "zrtve".

Moja veza je takva da moj momak u bilo koje doba dana ili noci zna sta bi moglo da mi se jede, koja mi se muzika slusa, koji mi se film gleda, gde mi se seta, kako se osecam, kad idemo u restoran ja najvise volim da mi on odabere sta cu jesti i uvek se odusevim, dok spavamo u snu se medjusobno grlimo a da toga nismo ni svesni, onako se promeskoljimo i u nekom polu snu poljubimo i nastavimo da spavamo. U drustvu smo uvek jedno pored drugog, bukvalno kao jedno. Bukvalno uvek znamo sta ono drugo zeli. Desava nam se da dok on vozi ja menjam brzine na autu. I sada mi mnogo nedostaje i volela bih da je tu. Bliskost - ima li je i u kom obliku? 1371890812 Meni je najzanimljivije to sto kad se vidimo posle dugog vremena nas dvoje funkcionisemo sasvim normalno, kao i pre odlaska.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 2:38 am

i kod nas je slicna situacija.a najdraze mi je ovo sto kaze pufnasta,kad se u toku noci probudim i osetim da me drzi za ruku,ili me poljubi u polusnu.imamo naviku da se ujutru onako polurazbudjeni zagrlimo i tako lezimo nekoliko minuta i ne radimo nista,nebitno da li zurimo negde,ili ne I love you

a kad se decko zaprica u drustvu,i ja mu narucim ono sto znam da voli,onda me ostali prekorevaju kako mu odredjujem sta ce da pije Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 2:40 am

E NECU VISE DA CITAM. ODOH ZA SLO. Bliskost - ima li je i u kom obliku? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 2:47 am

Ne spominji mi Slo molom te.... Bliskost - ima li je i u kom obliku? 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 2:54 am

Bliskost - ima li je i u kom obliku? 1371890812 nisam htela da se neko rastuži Bliskost - ima li je i u kom obliku? 1371890812 sorry...

Mi smo u istom mestu viđamo se svaki dan (1 u sedam dana možda i preskočimo). A što se tiče Nove Godine tu smo tek bili hit, jer on voli da pleše, pa smo igrali, pevali...... gledali nas kao cirkusku atrakciju, a bilo je i sveže venčanih Rolling Eyes

Drago mi je zbog vas što imate zlatne momke koji vas maze (mene je moj načisto razmazio) i koje vi mazite :cheers: Mi, kad smo sami, samo se mazimo (milujemo bi bio adekvatan izraz, iako se retko koristi).

Ali, pitam se, zašto drugi pristaju na nešto manje? Nije da nema izbora... sad vidim i stalno reklame za ovaj sajt - 24h flert... pa zar je na to život spao? Neobavezni flert, i sex?

Divno je što ima parova kao što smo mm i ja sunny sunny sunny ogrejalo me je sunce sunny

I da, definitivno bliskost odumire....... čim ste i vi tamo jedinstven primer, onda nemam komentar.... poslednji dinosaurusi... zar je moguće???


Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 2:54 am

Znaci nisam jedina?Sad mi je lakse...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 2:59 am

Sanja, po meni to zavisi od vaspitanja.Mene i mog brata je prvo mama razmazila.Ja i sad kad odem kuci "vezem" se mami za suknju.Mislim da je jedan od nasih glumaca rekao nesto o tome koliko je bitan zagrljaj, ne znam citat napamet ali otprilike ide:Covek koji nije zagrljen mesec dana pati isto kao da je gladovao nedelju dana.Parafraziram, ali ukapiracete poentu.
Ja sam pristajala na manje jer za bolje nisam znala.Sad vec ne bih ni mogla, a ni zelela bez toga vezu.
Inace i ja sam sa Juga, i mislim da je ovde bas izrazen taj balkanski mentalitet.Tipa ako si nezan prema curi u drustvu, onda si papucar.


Poslednji izmenio Iva dana Ned Mar 04, 2012 3:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 3:02 am

eh,ta slovenija... Bliskost - ima li je i u kom obliku? 650269930 moj je blize,ali ipak trenutno ne mogu da ga vidim kad zelim,tako da saosecam sa vama!juce mi je bas bila kriza,iako znam da se gledamo u uorak ujutru...
meni je definitivno najlepse to grljenje u snu.ujutru me sve boli,ali vredi! Bliskost - ima li je i u kom obliku? 650269930 jednom se desilo da ga nisam poljubila u toku noci-prokukao mi je narednog dana kako sam 'bila hladna'. Bliskost - ima li je i u kom obliku? 650269930
mi nismo preterano romanticni,a plus smo stegnuti u drustvu,ali
kad smo sami,to je posebna prica
nego,kako vreme odmice,sve vise i vise licimo jedno na drugo.njega to posebno fascinira! Bliskost - ima li je i u kom obliku? 650269930


Poslednji izmenio Ivana dana Ned Mar 04, 2012 5:50 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 3:02 am

i ja mislim da bliskost nestaje polako, mada smo za to sami krivi, npr moje drugarice misle da je odvratno i ljigavo da se dvoje drze za ruke, odvratno im je da ih decko zagrli, kaze im nesto lepo, UVEK ce pre izaci same do grada nego sa deckom i ostalo, a posle mi kukaju kako ne mogu da nadju normalnog, kako normalnog kad se ni one ne ponasaju tako..sto je najgore i ja sam skoro sve tako mislila dok nisam pocela da budem u vezi sa sadasnjim deckom, on me je po tom pitanju promenio za 180 stepenii Bliskost - ima li je i u kom obliku? 650269930 I love you
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 3:09 am

Mene je moj momak razmazio i to dosta, rekao je mojoj mami za mene "Pa dobro, ona nista ne zna da kuva, ali nema veze, ja znam", ili meni kad kaze da sam njegova devojcica kojoj uvek sve mora da bude ugodnjeno i za koju uvek mora da ima svega. Dok je bio tu svaki vikend je isao u selo i donosio mi mladi sir jer ga ja obozavam.

Iva, nisi jedina. Tako ne volim tu Sloveniju... Mene uzasava kad ljudi krenu da se izcudjuju kad cuju da smo trenutno u vezi na daljinu (kremu "Pa kako mozes?", "Pa zar nisi ljubomorna?", "Kako mozes da mu verujes?", "Nema sanse da vas dvoje opstanete tako")a ja to ni malo ne dozivljavam tako, jer cak i ovako razdvojeni ja znam da smo nas dvoje mnogo bliskiji nego neki ljudi iz mog okruzenja koji nisu u vezi na daljinu, tako da sve te njihove price ignorisem.


Inace, kad izadjem sa drugaricama i moj momak u sali zna da pita posle jel mi se neko svideo mozda i ja mu normalno kazem kako jeste, da nije niko, a on onako u sali "Pa znam, ne postoji niko ko te zna bolje od mene i ko te je vise razmazio od mene.".
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 3:16 am

I mene nerviraju ta pitanja.I oni sazaljivi pogeldi.Aman, pa nama da ne odgovara mi ne bi bili zajedno.Lepo si rekla da se za sve treba potruditi.Tako i za vezu.Nego ljudi ocekuju da im to padne sa neba.Nije lako, nedostaje mi ludacki, njemu je jos i teze, jer je tamo sam.Ali se volimo i planiramo zajednicki zivot.Uskoro idem i ja.A sto je najbitnije za ovu vezu se vredi boriti, i stisnuti zube tu i tamo.
Bas mi sinoc prica kako cu morati da istrpim to sto puno radi i sto se kasno vraca sa posla, i sto ima nekog kolegu koji ga izludjuje.I onda sam morala da objasnjavam da smo jedno za drugo tu i kad nije tako lepo i lako.I da ima i vecih problema od tih.Bilo mi je cudno sto mi to prica.Kao da ocekuje da cu ja na prvu teskocu da kazem: E ne mogu.Sad su me ovi postovi prisetili da ima razloga da to misli.Mnogo ljudi nece da da pet para za vezu i onog sa kim su.Meni je to stvarno tuzno.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 3:26 am

Mi isto pisemo pisamca i cestitke.. Bliskost - ima li je i u kom obliku? 650269930 imam punu kutiju razglednica i porukica od njega...za svakih mesec dana veze, ali i bez povoda. Bliskost - ima li je i u kom obliku? 650269930
Meni je najsladje kad mi donese neku cokoladu jer zna da zivim od slatkisa...pa me iznenadi. Ili ako mi je dan bio los iz nekog razloga, dobijem cestitku i cokoladu... Bliskost - ima li je i u kom obliku? 650269930 a za docek NG nije hteo da pije alkohol jer je morao da vozi nazad prema gradu u kome zivimo. I ja sam narucila 2 coca-cole, da pijuckamo. A sto kaze Sanja - nelogicno mi je da se tako neki par ponasa da ne dodaju jedno drugom ako su na nekoj slavi ili rodjendanu...meni je on doneo na svojoj slavi one crvene paprike, barene... jer zna da ih volim... a nisu ih nikome iznosili... samo ih je meni doneo, a nisam ih ni pomenula. Bliskost - ima li je i u kom obliku? 650269930 sto se tice drzanja za ruku - ne drzimo se stalno... npr, kada sam kod njega i sedimo sa njegovima, ne volim bas da se drzimo za ruke ili ljubimo pred njima. Nekako mi je neprijatno. Ali pred drustvom se ponasamo kao da smo sami. Jer su skoro svi parovi tu. Bliskost - ima li je i u kom obliku? 650269930 i ja sam se raspisala. Bliskost - ima li je i u kom obliku? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 3:29 am

Nas dvoje smo skoro godinu dana bili u vezi kad je on otisao, odlazak je odlagao dugo dugo, sve zbog mene. Naravno, on je otisao zbog nas dvoje, zbog nase buducnosti, ja sam pristala na njegov odlazak i na to da cu ga cekati, to nisam ni morala da mu kazem, znao je i sam, i sad ja nemam razloga da se bunim, naidju dani kada bih iskocila iz sopstvenog zivota, kad mi je besmisleno sto je on tamo a ja ovde, sto nas deli skoro 1000 kilometara, sto ne mogu da ga zagrlim kad god pozelim, ali se trgnem i podsetim sebe na to koliko se volimo medjusobno, da vredi boriti se i cekati. Inace, on zna da kaze da sam ja zasluzna za to gde je on sad, jer pre mene je bio u fazonu od danas do sutra, imao je on stalan posao ali bez perspektive, nije planirao ni da se zeni ni decu da ima, dok se nisam stvorila ja i nase prvo zajednicko putovanje i tu sam videla da je prelomio, doneo neke odluke za sebe, izmedju ostalog tad je odlucio da ide u inostranstvo jer je za nas to najbolje resenje. S druge strane, ja jos uvek studiram, mlada sam, pa je mozda i bolje da ne zurimo sa brakom, ima vremena za to.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 3:40 am

pufnasta ::
Nas dvoje smo skoro godinu dana bili u vezi kad je on otisao, odlazak je odlagao dugo dugo, sve zbog mene. Naravno, on je otisao zbog nas dvoje, zbog nase buducnosti, ja sam pristala na njegov odlazak i na to da cu ga cekati, to nisam ni morala da mu kazem, znao je i sam, i sad ja nemam razloga da se bunim, naidju dani kada bih iskocila iz sopstvenog zivota, kad mi je besmisleno sto je on tamo a ja ovde, sto nas deli skoro 1000 kilometara, sto ne mogu da ga zagrlim kad god pozelim, ali se trgnem i podsetim sebe na to koliko se volimo medjusobno, da vredi boriti se i cekati. Inace, on zna da kaze da sam ja zasluzna za to gde je on sad, jer pre mene je bio u fazonu od danas do sutra, imao je on stalan posao ali bez perspektive, nije planirao ni da se zeni ni decu da ima, dok se nisam stvorila ja i nase prvo zajednicko putovanje i tu sam videla da je prelomio, doneo neke odluke za sebe, izmedju ostalog tad je odlucio da ide u inostranstvo jer je za nas to najbolje resenje. S druge strane, ja jos uvek studiram, mlada sam, pa je mozda i bolje da ne zurimo sa brakom, ima vremena za to.
Joooj. Kako se ja raznezim kad citam ovako nesto. Pa tebe voli i naravno da ce s tobom da pozeli decu i buducnost bolju za vas...jos koliko cete biti tako daleko?
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 4:22 am

Ijao, i nas dvoje bi voleli to da znamo... Videcemo kako se odvijaju neke druge stvari.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 9:43 am

Decko i ja se maltene stalno drzimo za ruke: dok setamo, gledamo film, sedimo u kaficu itd. Dok setamo cesto usput zastanemo da se zagrlimo i cmoknemo. On je posebno pazljiv prema meni pa mi stalno udovoljava u svemu Bliskost - ima li je i u kom obliku? 650269930 Sve mi je to lepo i slatko, mislim da treba da postoji u svakoj vezi, ali u granicama normale. Ipak ne volim kada parovi sede u vecem drustvu pa se non stop cmacu, tepaju jedno drugom i preterano ispoljavaju neznost, to zna da mi bude pomalo ljigavo.
Nazad na vrh Ići dole
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 10:08 am

Drago mi je zbog vas, ljubav je tako lepaaaaaaaaaaaa!! *.* i meni moj nedostaje :'(
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 12:12 pm

pocecu da placem... samoca ubija Bliskost - ima li je i u kom obliku? 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
SchonFrau

SchonFrau


Broj poruka : 38
Datum upisa : 28.02.2012

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 12:19 pm

Izuzetno!Kako je lepo imati tako nekog,nekog svog u ovom svetu.Tvoju osobu,nekoga kome verujes,koga volis,ko je tu za tebe,ko misli na tebe..Svi komentari su prelepi,uzivala sam citajuci! :**
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 9:21 pm

ja sam bas razmazena devojka Bliskost - ima li je i u kom obliku? 124630516 navikla sam na cokoladice,porukice,setnje pored reke...mi smo vise od godinu dana zajedno i svi se cude kako se ne smorimo jer smo stalno zajedno,ali meni nikad nije dosadno...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyNed Mar 04, 2012 10:59 pm

Devojke, stvarno divno za sve vas koje imate tako sjajne momke. Ja mislim da bliskost izumire, i to je cinjenica, ali takvo je drustvo danas, sve je nekako obesmisljeno, samo sex bez emocija, bar sam ja u takvom okruzenju. Nema nista lepse nego kad si na taj nacin povezan sa nekim, mozete samo ponekad da se dodirnete, dok ste u kaficu ili nekom drustvu, ali prosto se oseca neka energija izmedju vas, i povezanost... Bliskost - ima li je i u kom obliku? 1371890812 Bliskost - ima li je i u kom obliku? 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyUto Mar 06, 2012 9:37 am

Ne znam koja devojka je napisala za preteranu bliskost u vecem drustvu...za to se u potpunosti slazem...jer to mi izgleda kao da bas zele da se vidi sve kako je medju njima...a i muskarci ne vole kada im devojke tepaju ako su u vecem drustvu...ovom mom ne smeta...on i sam zna da mi tepa i da se bebi dok smo u drustvu...
A devojkee, mi zivimo na moru...i znate kako je prelepo bilo preko leta kad bismo legli na obalu uvece i gledali zvezde...jedva cekam leto Bliskost - ima li je i u kom obliku? 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? EmptyUto Mar 06, 2012 11:32 pm

Decko i ja smo skoro 5 godine zajedno,i nema dana da se ne cujemo ili ne vidimo,mnogi misle da preterujemo ali nama je tako lepo i tako nam odgovara.I dalje imamo onako samo nase salice,uvek se drzimo za ruke,poljubimo,on i dalje ume nekad da pocrveni preda mnom,brine o meni kao da sam mala,i uzasno mnogo me je razmazio.Uvek me grli kao da cu da odem negde bukvalno,tom jacinom,a ono spavanje u dvoje da se ne ponavljam isto kao i kod vas.S tim sto on nekad voli da zaspi na mom dupetu i kaze da mu je to najdrazi jastucic Bliskost - ima li je i u kom obliku? 650269930 ma ima mnogo toga hvala bogu,ali definitivno ono sto bi trebalo da je najvaznije da ljudi uzivaju u bliskosti i neznosti.polako nestaje.Ljudi sve manje pricaju medju sobom,trude se da citaju misli mesto da se svi problemi resavaju medjusobno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bliskost - ima li je i u kom obliku?   Bliskost - ima li je i u kom obliku? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bliskost - ima li je i u kom obliku?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: