Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Он је-она га вара да ли да му-јој кажем

Ići dole 
+4
meda
Iva
Bella
Lus
8 posters
AutorPoruka
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Он је-она га вара да ли да му-јој кажем Empty
PočaljiNaslov: Он је-она га вара да ли да му-јој кажем   Он је-она га вара да ли да му-јој кажем EmptySre Mar 07, 2012 9:29 pm

да чујем ваша мишљења, да ли сте некада биле у оваквој ситуацији, који је био исход, како сте поступиле?

п.с. ја нисам ал` већ знам како бих. Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Он је-она га вара да ли да му-јој кажем Empty
PočaljiNaslov: Re: Он је-она га вара да ли да му-јој кажем   Он је-она га вара да ли да му-јој кажем EmptySre Mar 07, 2012 10:45 pm

Au, jednu od mojih tadasnjih najboljih drugarica je varao decko, druga drugarica je to saznala, pitala me za savet. Ja sam naravno rekla da treba da kaze. I onda je nastupila klasicna prica: ona ga ostavila, on je molio da se pomire, govorio da to nije istina, pomirili se, a ona se od tad totalno promenila prema toj drugarici, pocela je da je ogovara, da je naziva tracarom itd. Posto sam ja i dalje bila bliska sa tom drugaricom, ta prevarena se zbog svojih kompleksa istresla na nama dvema (posto je nju najvise ubijalo to sto celo drustvo zna da je decko varao mesecima, a ona je njihovu vezu predstavljala kao idealnu), ta drugarica je bila kriva zato sto "tracari", a ja jer sam dobra sa njom (bukvalno tim recima, ova joj je neprijatelj, a onda sam i ja).
Tako da, sad iskreno ne znam kako bih postupila. Samo mi nikako nije jasno kako devojka moze pre da poveruje decku nego najboljoj drugarici, cak iako ima ocigledne dokaze. Moj decko je slicno prosao pre par godina, tako da se on drzi teorije da se ni slucajno nikome nista ne govori Он је-она га вара да ли да му-јој кажем 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Он је-она га вара да ли да му-јој кажем Empty
PočaljiNaslov: Re: Он је-она га вара да ли да му-јој кажем   Он је-она га вара да ли да му-јој кажем EmptySre Mar 07, 2012 10:50 pm

ја бих рекла, па нека више и не прича са мном. некако се не бих осећала лепо, стално би ми то било у глави. уосталом, кад би нпр. моја другарица сазнала за дечка прво би се разочарала у њега, а онда вероватно и у мене што сам јој крила.
а знам да бих ја волела да знам, и да се никако не бих љутила на некога ко би ми то рекао. вероватно зависи од особе до особе. мада има катастрофалних случајева.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Он је-она га вара да ли да му-јој кажем Empty
PočaljiNaslov: Re: Он је-она га вара да ли да му-јој кажем   Он је-она га вара да ли да му-јој кажем EmptySre Mar 07, 2012 11:32 pm

Meni se desilo nesto slicno.Saznala sam da momak moje drugarice nju laze za ispite (koji je polozio, koliko je dao, i tako to).I namestila se situacija da drugarica dodje na kafu i da se povede tema da li bi ili ne zelela da im drugarica kaze ako zna, da je decko vara.I ova moja drugarica je rekla da ne bi volela da joj iko kaze.Pa sam ja precutala to za ispite.Na kraju joj je posle nekog vremena on sam rekao, samo sto ga nije ostavila.A ja sam joj tek tad rekla da sam znala i objasnila zasto joj nisam rekla, evo kao sad vama.Nije se ljutila, i dalje smo u dobrim odnosima.
Iskreno ja bih smatrala za izdaju da meni neko blizak zna tako nesto i da mi ne kaze.Ali eto ne razmisljamo svi isto.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Он је-она га вара да ли да му-јој кажем Empty
PočaljiNaslov: Re: Он је-она га вара да ли да му-јој кажем   Он је-она га вара да ли да му-јој кажем EmptyČet Mar 08, 2012 12:05 am

O Boze, pa to mi nikako nije jasno, zasto bi neko zeleo da bude prevaren i da nikada ne sazna? Da to ne bi srusilo neku iluziju o toj vezi? A to svakako ne menja stvarnost.
A ova moja drugarica je uvek govorila da joj obavezno kazemo ako ista saznamo, jer bi pre htela da cuje od nas nego od drugih. Pa eto kako je ispalo na kraju.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Он је-она га вара да ли да му-јој кажем Empty
PočaljiNaslov: Re: Он је-она га вара да ли да му-јој кажем   Он је-она га вара да ли да му-јој кажем EmptyČet Mar 08, 2012 10:47 pm

ja kazem, pa kud puklo da puklo. bas sam lajava. geek na guz**u bih progovorila. ali cutim kad su mi u pitanju meni dragi ljudi koji varaju. moram, da ne napravim haos. Он је-она га вара да ли да му-јој кажем 1276036350
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Он је-она га вара да ли да му-јој кажем Empty
PočaljiNaslov: Re: Он је-она га вара да ли да му-јој кажем   Он је-она га вара да ли да му-јој кажем EmptyPet Mar 09, 2012 1:29 am

Zavisi kakva je ta osoba koja je prevarena! Jer su ljudi jako cudni i kad im se kaze istina naljute se a ti ispadnes ljubomorna budala koja im zavidi i laze! Sada bih to mogla da kazem samo pravom prijatelju, za koga mogu da tvrdim da me ne bi deklarisao kao budalu i koji bi shvatio moju nameru! Imala sam losa iskustva sa takvim stvarima tako da sad odlicno znam kome sta mogu da kazem!
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Он је-она га вара да ли да му-јој кажем Empty
PočaljiNaslov: Re: Он је-она га вара да ли да му-јој кажем   Он је-она га вара да ли да му-јој кажем EmptyPet Mar 09, 2012 4:09 am

Nekoj dragoj osobi bih rekla. Sigurno. Pa neka se ljuti koliko god hoce. Bolje da se ljuti nego da ne zna. mada su to zeznute situacije. ljudi oproste partneru, a prijateljima tesko. (sujetni ljudi)
Isto kao Iva, za mene bi bila izdaja da mi prijatelji to ne kazu.
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Он је-она га вара да ли да му-јој кажем Empty
PočaljiNaslov: Re: Он је-она га вара да ли да му-јој кажем   Он је-она га вара да ли да му-јој кажем EmptyPet Mar 09, 2012 5:00 am

Prijatelj se nece naljutiti, drugarica/drug mozda hoce!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Он је-она га вара да ли да му-јој кажем Empty
PočaljiNaslov: Re: Он је-она га вара да ли да му-јој кажем   Он је-она га вара да ли да му-јој кажем EmptyPet Mar 09, 2012 5:42 am

ja bih sigurno rekla pravoj prijateljiici/prijatelju!I isto ocekujem i od njih.
A posto mrzim nepravdu ,ljudima sa kojima nisam bas blizka bih nagovestila bar nesto!
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Он је-она га вара да ли да му-јој кажем Empty
PočaljiNaslov: Re: Он је-она га вара да ли да му-јој кажем   Он је-она га вара да ли да му-јој кажем EmptySub Mar 10, 2012 9:00 am

Ja jesam u toj situaciji...moju drugaricu decko vara, ali usputno...nije ono da je paralelno sa dve ili vise...ali ipak, prevario je dosta puta...i precutala sam joj... upravo iz razloga sto je Bella rekla...pitala sam je kako bi reagovala da sazna da je decko vara, rekla mi je ''on mene ne bi prevario nikad, to znam...ali bih se pokacila sa njim, cisto da mu dam do znanja da sa mnom ne moze da se igra... a onda bih osobi od koje saznam napravila pakao od zivota...to bi joj bila poslednja laz u zivotu.'' tako da sam ostala pri tome da cutim. Он је-она га вара да ли да му-јој кажем 650269930 ona se zna sa mojim deckom, i ne bih zelela da mi napravi neku glupost...kad vec znam da mi ne bi poverovala, onda nema sta ni da joj govorim. Он је-она га вара да ли да му-јој кажем 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Он је-она га вара да ли да му-јој кажем Empty
PočaljiNaslov: Re: Он је-она га вара да ли да му-јој кажем   Он је-она га вара да ли да му-јој кажем EmptySub Mar 10, 2012 9:05 am

ја бих јој припремила изненађење па бих је одвела тамо где би њих двоје били. ал сам зла, али нажалост људи једино тако прогледају. а то су класичне глупаче.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Он је-она га вара да ли да му-јој кажем Empty
PočaljiNaslov: Re: Он је-она га вара да ли да му-јој кажем   Он је-она га вара да ли да му-јој кажем EmptyNed Mar 11, 2012 12:09 am

Lusesita ::
ја бих јој припремила изненађење па бих је одвела тамо где би њих двоје били. ал сам зла, али нажалост људи једино тако прогледају. а то су класичне глупаче.
A najjace je sto joj se on nije satima javljao...i odlucila ona da podje do njega kuci da vidi sta je...i zvonila mu na interfon...i trazila da joj otvori...a on tu devojku poveo u sobu roditelja i rekao joj da cuti. Uzas. -.-
Neki stvarno nemaju obraza. Он је-она га вара да ли да му-јој кажем 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Он је-она га вара да ли да му-јој кажем Empty
PočaljiNaslov: Re: Он је-она га вара да ли да му-јој кажем   Он је-она га вара да ли да му-јој кажем Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Он је-она га вара да ли да му-јој кажем
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: