Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Buka u komsiluku

Ići dole 
+11
Bella
jagodica
~Lovely~
Lus
bevana
meda
pufnasta
Ivana
Lara
tinkerbell02
Iva
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 12:15 am

Ispravite me ako gresim,ali u stambenim zgradama treba da postoji kucni red,koji treba da se postuje inace moze da se prijavi i taj ko pravi problem moze da plati kaznu.Samo sto niko taj kucni red ne cita,svi prodju pored toga,kao da je to obican plakat i eto tek tako se tu zadesio.Ja imam problem i u stanu kod bake (o tome sam vec pisala),a i u ovom gde zivim.Takodje smo u prizemlju,a kona iznad nas (tacnije 2 babe,mama i cerka 80 i 60 godina),hrane ptice,bacaju mrvice,sve ode na nasu terasu,jos ako je ves tu onda zamislite.Mama ju je nekoliko puta opominjala,ona samo mrtva hladna kaze "pa sta cu sa mrvicama",kaze njoj mama pa ti mislis da ja hleba ne jedem?Ona opet,balkon nam je u*ran od ptica,svaki dan valja prati,jednostavno ne vredi.Naravno sve se zavrsilo tako da se vise ne pozdravljamo.Pa majku mu,zar je tesko biti covek i ponasati se normalno,a ne kao da zivis u nekoj dzungli? confused
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 1:10 am

Ja sam pokusavala da prijavim one bajne komsije kod moje bake,posto odmah iza njene zgrade se nalazi komunalna policija,njihov odgovor je bio da svako dvoriste moze da ima i po 2 psa i da oni tu nista ne mogu.Mogu da ih opomenu i obidju da vide da li pas ima uslove za ljubimca i nista vise.Naravno ni to nisu uradili i bas njih briga sto ja ne mogu da spavam do zore Buka u komsiluku - Page 2 282386887 Meni jedino ostaje da se preselim kod decka,kad ni u svom stanu ni u bakinom nemam mira hahaa Buka u komsiluku - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 1:22 am

ja sam jedne godine zivela u zgradi (petospratnoj) u kojoj su pravili lift!zamislite tu buku? Shocked
a ja spremam ispit...uzas!
a bila sam na 3.sp[ratu,a u prizemlju su bili neki debili.otac je stalno bio na putu,a majka je bila kod kuce sa dvoje dece.meni nije jasno kako,ali ja sam njih cula kao da su na metar od mene.naravno,kad mi je otvoren prozor.ti klinci su se stalno tukli,vristali,cicali.pa se onda ubaci majka,kretenka neka.i sto akze kajli,ta mala je vezbala matematiku jer je imala nekoliko jedinica (to sam cula od njih,kao i to da je otac na putu,sta kuvaju i slicno),pa onda ta majka krene 'kretenko jedna,ubicu te,skocentrisi se na taj zadatak.' izluuuudjivali su me!
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 5:18 am

Haha, strasno, kakvih ljudi ima. Inace, zaboravila sam da pomenem da komsija svaki dan povraca bar jednom - dva puta dnevno. Ili pljuje nesto. U svakom slucaju slicni su zvuci Buka u komsiluku - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 5:24 am

joooj,da-iznad mene je bila neka baba koja je ,sto ti kazes,svaki dan nesto pljuvala kroz terasu.znas onako,nakaslje se,pa onda... Buka u komsiluku - Page 2 2372778019
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 5:29 am

bljak Buka u komsiluku - Page 2 3499814433
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyUto Mar 13, 2012 5:02 am

ja zivim kao podstanar u kuci,u prizemlju.a vlasnici kuce su izdali i sprat,mladom bracnom paru. e tu nastaje problem,po ceo dan ne budu kuci,jel su dete od ne pune 2 godine ostavili kod njegove majke,pa,dan provode s njom,a nocu,non stop pustaju vodu,pola noci se svadjaje,pa,lupaju stvari,posto su tanki zidovi,plafon... cuje se kao da se svadjaju u mojoj dnevnoj sobi. uzas,kad odem u spavacu sobu mislim da je jos gore. Po celu noc cekam da zavrse sa svadjom,pa,da spavam,a kad radim prvu smenu,na posao dolazim kao zombi. Buka u komsiluku - Page 2 1302637395
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyUto Mar 13, 2012 5:14 am

e,sad jos malo da vam se zalim,imam veliki problem sa strujom,jer je strujomer zajednicki pa,struju placamo po pola.Suprug i ja cim stigne racun nas deo odnesemo vlasnicima,eeee,al komsije ne placaju,i ja ludim,zato sto placam redovno,a oni ne,pa na to ide kamata plus hoce da nam iskljuce struju jel oni nisu platili za prosli mesec.I,nemam ideju sta da radim.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyUto Mar 13, 2012 5:57 am

Ferhundica ::
e,sad jos malo da vam se zalim,imam veliki problem sa strujom,jer je strujomer zajednicki pa,struju placamo po pola.Suprug i ja cim stigne racun nas deo odnesemo vlasnicima,eeee,al komsije ne placaju,i ja ludim,zato sto placam redovno,a oni ne,pa na to ide kamata plus hoce da nam iskljuce struju jel oni nisu platili za prosli mesec.I,nemam ideju sta da radim.

da nadjete neki drugi stan/kucu, gde cete ziveti sami.
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyUto Mar 13, 2012 6:02 am

i ja sam o tome razmisljala,ali trenutno imam zdrastvenih problema,pa,ne mogu da se bavim i trazenjem novog stana i selidbom. Ali ako se nastavi ovako,moracemo. A bila bih steta,navikla sam tu gde jesmo.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyUto Mar 13, 2012 6:04 am

Lepo bi bilo kad biste mogli sa njima to da resite, ali tesko ljudi menjuju navike, pogotovo lose. jos kazes da su i glasni. Videcete vec Buka u komsiluku - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyUto Mar 13, 2012 6:14 am

"lara"Lepo bi bilo kad biste mogli sa njima to da resite, ali tesko ljudi menjuju navike, pogotovo lose. jos kazes da su i glasni. Videcete vec Buka u komsiluku - Page 2 1071211947

ma da,valjda im je brak u krizi,pa,se samo svadjaju... nemam pojma,mozda i pokusam da im dam do znanja da se u prizemlju sve cuje.a sa vlasnicima cu da se raspravim oko struje.ipak su ih oni birali za podstanare.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyUto Mar 13, 2012 10:50 am

Te cepove ja koristim.Uopste ne mogu da se uspavam bez njih.Samo se nadam da necu usi zeznuti, zbog cestog guranja tih stvari u uvo.Jos malo pa cu valjda da se maknem odavde.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyUto Mar 13, 2012 10:54 am

One gumene sto mogu da se peru.Plavo zuta kesica na njoj velikim slovima pise Soft, a ispod sitno nesto na nemackom.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyUto Mar 13, 2012 11:00 am

Nije mi trebalo dugo.Bilo mi je najvise cudno sto se bas nista ne cuje kad ih stavis.I ne volim da ih drzim u usima kad sam sama u stanu.A cena...hmmm...cini mi se da su bili nesto izmedju 100 i 200 dinara.Obavezno trazi te gumene.Ima i skupljih ali su oni nekako voskasti i lepljivi i bljak.Ovi mogu i da se peru sto je odlicno, jer ne mozes da ih kupujes svaki dan.Sve u svemu nisu skupi.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyUto Mar 13, 2012 11:07 am

Valjda silikonski.Te dve vrste sam nasla po apotekama ovde.I ti silikonski su oko 260 dinara, mislim da ne mogu da se peru.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyUto Mar 13, 2012 11:12 am

I imaj u vidu da kad ih stavis neke stvari ce ti i vise smetati nego kad si bez njih.Npr. basovi, to mene izludjue, oni se jos jasnije cuju kad ih stavis, valjda zato sto se svi ostali zvuci i smetnje sklone.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyUto Mar 13, 2012 11:13 am

drugarica je dobila gljivice u usima,jer je stalno nosila te cepove.ucila je sa njima.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyUto Mar 13, 2012 11:15 am

Nosim ih "samo" nocu.Znam da nije samo, ali kad sam u zgradi ne mogu da zaspim bez njih.Kuci ih ne nosim.A nikad ne bih mogla da ucim sa tim cudom u usima, jos ja obnavljam naglas.Pa to bi sou bio...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyUto Mar 13, 2012 11:30 am

Mozda i mogu.Ne znam, nisam probala da ti pravo kazem.Uzela sam ih jednom samo, kad nisu imali ove gumene.I bas su mi bili nekako mnogo ljigavi.Nije mi ni padalo na pamet da ih perem.Kupila sam prvom prilikom ove druge.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptySre Mar 14, 2012 1:57 am

ja sam juce bukvalno izbacila malu komsinicu zbog buke koju je pravila u mom stanu. malo me grize savest, ali kad razamislim lepim recima sam joj stavila do znanja da buku ne podnosim i da se zna gde se galami (jedino u parkicu).
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyČet Mar 15, 2012 12:45 am

e,pa,devojke,moje komsije su se juce odselile. I nocas sam mogla mirno da spavam... Ali jutro ne donosi bas uvek lepe vesti,jutros je mom muzu umrla mama.Uzas,kad li ce se moj pakao zavrsiti?
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyČet Mar 15, 2012 12:52 am

baš mi je žao Buka u komsiluku - Page 2 295018215
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyČet Mar 15, 2012 12:55 am

Buka u komsiluku - Page 2 335628798
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 EmptyČet Mar 15, 2012 2:02 am

Ferhundice, bas mi je zao... Buka u komsiluku - Page 2 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Buka u komsiluku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Buka u komsiluku   Buka u komsiluku - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Buka u komsiluku
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: