Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 "Prijatelji"

Ići dole 
+16
tinkerbell02
Rale89
koni
inda
~Lovely~
kajlina
Nastija
meda
Ferhundica
jagodica
Lus
Ivana
sanja
Lara
sister87
Iva
20 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 3:33 am

Ovu temu sam otvorila jer znam da svaka od nas ima ponekog ko joj je "zabio noz u ledja".
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 3:53 am

evo ovako kao sto sam na par mesta naglasila, dosta sam NAIVNA, i nisam zlopamtilo (to sam pokupila od moje mame). Naravno ima osoba sa kojim ne pricam sa kojima sam se posvadjala, ali problem je u tome sto nakon nekog vremena, ja nemam pojma zasto ja sa tom doticnom ne pricam, a nepricam i dalje i naverovatnije necu ni pricati (ali kazem NEMAM POJMA ZBOG CEGA,nit me zanima, ali najverovatnije zbog toga sto mi nista dobro u zivotu "donele" nisu, i najverovatnije su me razocarali- ALI NE MRZIM IH!!! ), ako sam se jednom sa nekim posvadjala i prestala komunikaciju nekoliko godina, to znaci da nije vredan dalje price, ali joj nista ne uzimam za zlo. Takvi ljudi su za mene "Prijatelji" 1276036350 ali bukvalno!! U stanju sam da prodjem pored njih a da ih ni ne vidim I da, ne volim da se svetim, jer kao sto par devojaka je spomenulo SVE SE VRACA, SVE SE PLACA!! aha
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 4:03 am

Inace sam inspirisana danasnjim dogadjajem.Imam druga koga znam 20 godina.Nasi roditelji su se druzili, cak smo zadnjih 10 godina i komsije ( nasi su zajedno kupovali te stanove da bi bili blizu kad krenemo na studije). U pocetku kad sam dosla ovde vidjali smo se svaki dan na kafi, kasnije nesto malo redje.Uglavnom deset godina se intenzivno druzimo.U jednom trenutku taj moj drug se prebacio sa elektronike na prava.Tamo se super uklopio, krenuli mu ispiti, nasao drustvo i sve divno i krasno.Medjutim onda je celo drustvo koje se ranije druzilo otpalo.Npr.sa nama pije kafu preko dana, a uvece mu je rodjendan i njih pozove na zurku, a nas ne.Kad je prvi put to uradio jedna od devojaka iz drustva mu je sasula sve u facu i to je bilo to.Vise se nismo druzili tako svi skupa.Medjutim ja sam sa njim ostala dobra jer se bas dugo znamo, bio mi je kao brat i u mnogo situacija mi je bio prva pomoc.Ali bukvalno sam mogla dusu da otvorim pred njim.To sa rodjendanima se tako nastavilo,kao i sa izlascima, u istom stilu.Ja odem sa poklonom preko dana na kafu, on uvece napravi zurku i sutra mi prica kako su se "slucajno" svi nasli i proslavili.
Taj moj drug diplomirao je u decembru i nije zvao uopste, ali ni na kafu.Cak ni na poruku koju sam poslala da mu cestitam nije odgovorio.Nesto pre NG smo se sreli i on se sav smeska i ljubi me i voli moz' misliti...Da bih kasnije saznala da je pravio festu i ovde i kuci i da me naravno nije zvao ni na jedno od ta dva.
Ali to jos nije ono najgore.Prvi slucaj koji je preuzeo da radi je bio slucaj protiv mojih roditelja (da sad ne ulazim u detalje, o nekom dimnjaku se radi koji su nam srusili pa ga sad hocemo nazad a taj neko ne zeli da ga izgradi ponovo).I danas smo se sreli na stepenistu i on se pozdravlja ko da nije nista bilo.Nakon neke skroz nevezane price,rekla sam mu da nije u redu da se posle toliko godina druzenja tako ponese, i da mu je to ogroman minus.Pokusao je nesto da se opravda: kao nismo mu mi suprotna strana nego taj advokat koji nas zastupa.Rekla sam mu da me ne pravi budalom i da se zna koga taj advokat zastupa, pise u tuzbi.Samo me zaobisao na stepenicama i nije me ni pogledao, sisao je dole. I eto toliko.
Ja se izvinjavam sto sam oduzila, nije moglo krace da se objasni.
Sad mi kazite jesam li ja luda sto sam mu zamerila sve ovo?
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 4:22 am

ja bih mu zamerila! jebale ih pare i sve! Valjda se zna sta je bitnije od toga. Razumem ja da je prvi slucaj, ili kako se vec to zove, ali, za nekog koga znas ceo zivot. a i ovo od pre. to za rodjendane i zurke. Ljige i beskicmenjaci.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 4:25 am

iva - nisi!
imam i ja takvih "prijatelja" bivših doduše... Da ne bih ulazila u rasporavu sa budalama, tokom godina sam izgradila mehanizam - povlačim se. Dosta je bilo da se meni svi jadaju, svima ja da činim - odgovarala sam da sam zauteta, nemam vremena.... Posle izvesnog vremena shvate da ne želim njih u svom životu.

Bezobrazni ljudi rade kao taj pravnik iz priče, ali njega to što si ti rekla ne pogađa...
Đubre ostaje đubre, na žalost.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 4:37 am

"Priznajem da sam, primivši udarac, odlučio da mu vratim, ali više nisam znao šta da radim. Spremio sam se da malo pedagoški tresnem svog pijanog prijatelja, a preda mnom je, odjednom, bio neko kog nisam poznavao. Ne, nisam mogao, tek tako, da udarim nepoznatog čoveka..." tako se osecam u vezi svih koji su me povredili, vecine..
Imam jednog jedinog prijatelja, druzim se sa njom nekih desetak godina.. Ne racunam tu momka, mamu, sestru..
sve ostalo je tu i tamo, nista nesvakidasnje..
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 4:41 am

lara ::
"Priznajem da sam, primivši udarac, odlučio da mu vratim, ali više nisam znao šta da radim. Spremio sam se da malo pedagoški tresnem svog pijanog prijatelja, a preda mnom je, odjednom, bio neko kog nisam poznavao. Ne, nisam mogao, tek tako, da udarim nepoznatog čoveka..." tako se osecam u vezi svih koji su me povredili, vecine..
Imam jednog jedinog prijatelja, druzim se sa njom nekih desetak godina.. Ne racunam tu momka, mamu, sestru..
sve ostalo je tu i tamo, nista nesvakidasnje..
Ovo je toliko tacno...Kad se tako nesto desi, jako brzo mi ljudi postanu nebitni.I to tako da sto su mi bitniji bili toliko mi vise nebitni postaju (e sad sam ga rekla Rolling Eyes ).
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 4:53 am

Brzina razocaravanja se povecava sa stepenom bliskosti sa doticnom osobom "Prijatelji" 312503953
"Prijatelji" 2360131510
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 4:56 am

Eto i na to se moze primeniti matematika. "Prijatelji" 425539214
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 5:07 am

Iva,naravno da imas osnova za ljutnju!Bas je nisko pao!Ali,pokusaj da te ne doticu takve i slicne stvari.Kazem ovo zbog one situacije sa jednom drugaricom od letos....Nije lako prekinuti dugogodisnje prijateljstvo,ali meni je bitno da znam da sam ja cista u tom odnosu uvek bila.I dam ja svima drugu sansu,pa i trecu.Ali, ako neko ne zeli da me zove na svoje zurke kafe,ne mora,ali me nece onda ni zvati kad mu zagusti,pa mu dodjem kao idealno rame za plakanje.Ovo se odnosi na moje drugarice i 'drugarice'.Toliko neki ljudi znaju da mi pune glavu svojim problemima,da se vec neko vreme pitam sta sam ja to Bogu zgresila!
Ja,iskreno,nisam imala nekih velikih razocaranja u ljude,sa svima sa kojima se vise ne druzim sam se jednostavno razisla.A bilo je ljubomore,to da.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 5:12 am

Ivana ::
Iva,naravno da imas osnova za ljutnju!Bas je nisko pao!Ali,pokusaj da te ne doticu takve i slicne stvari.Kazem ovo zbog one situacije sa jednom drugaricom od letos....Nije lako prekinuti dugogodisnje prijateljstvo,ali meni je bitno da znam da sam ja cista u tom odnosu uvek bila.I dam ja svima drugu sansu,pa i trecu.Ali, ako neko ne zeli da me zove na svoje zurke kafe,ne mora,ali me nece onda ni zvati kad mu zagusti,pa mu dodjem kao idealno rame za plakanje.Ovo se odnosi na moje drugarice i 'drugarice'.Toliko neki ljudi znaju da mi pune glavu svojim problemima,da se vec neko vreme pitam sta sam ja to Bogu zgresila!
Ja,iskreno,nisam imala nekih velikih razocaranja u ljude,sa svima sa kojima se vise ne druzim sam se jednostavno razisla.A bilo je ljubomore,to da.
I pretpostavila sam da ces se setiti. "Prijatelji" 650269930 Vidis mene bas poteralo ovih sest meseci.Sad sam se i ja iskulirala.Nisam mu rekla ni deseti deo od onog sto mislim da je zasluzio.A i ispala sam covek jer sam mu sve sto imam rekla u facu i to na fin nacin.A ne iza ledja, kao sto su svi ostali uradili.I kad se vide najvise se vole.A ovamo se ogovaraju... "Prijatelji" 3499814433
"Danas sahranjujemo dugogodisnja prijateljstva...cena vrlo povoljna, skoro pa dzabe...navali narode, jos malo pa nestalo."
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 6:52 am

da,slazem se sa Lu,s' tim sto ja ne bih mogla da odolim,a da tom nekom ne pomenem da se javlja samo kad mu nesto treba!
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 10:22 am

isto kao i lu...aaaaaaaaaaaaaaali kod mene ne bi prošao tako ladno! ahahha aaaa ne.
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 10:54 am

Stvarno ima svakakvih ljudi! Nas narod kaze prijatelj se u nevolji poznaje, ja bas mislim da je obrnuto! Kad si tuzan svi su oko tebe, da se nasladjuju tvojim bolom a kad si srecan onda se javlja zavist i ljubomora i tu su samo ako imas love pa ces da ih cascavas! Ja sam se razocarala u drugaricu sa kojom sam se druzila 12 godina a nekih 5 godina smo bile stalno zajedno, pa mi je zabila noz u ledja kad sam bila najsrecnija ona je pokazala svoje pravo lice! I sto je najgore ona je meni i dalje draga, vidjam je kad se sretnemo kod zajednickih drugarica, tad je samo neka uopstena prica. Inace javila se letos kad sam raskinula sa deckom, sva brizna! A meni sve to smesno!
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 11:13 am

E, ali dok sam ja sve to ukapirala, prodjose godine.Nema veze, znacu za ubuduce.
Lus, kad stignes procitaj moj post.Bas me interesuje tvoje misljenje da li profesija opravdava postupak? Tj. da li stoji odgovor koji sam dobila:"To nije nista licno"?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 9:47 pm

ива, ја немам овде довољно података и не разумем. Он ради са адвокатом који је поднео тужбу против вас? али је могао да одбије случај. а ако га је већ прихватио онда треба неутрално да поступа. али једно је сигурно, заболе њега дупе за вас и пријатељство.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 9:55 pm

jeр ако је адвокат то значи да је приватни, ако би одбио добио би отказ. дај ми мало података, баш да видим како бих поступила. "Prijatelji" 2089373836
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 10:16 pm

Radi kod njegove mame koja je prihvatila slucaj.I ovo mu je prvo dala da radi.Naravno da je mogao da odbije, otkaz ne bi dobio sigurno.I nije dosao sa nekim na rociste, nego potpuno sam.I odradio je celo rociste.Da ne spominjem da je on u toj prostoriji bio sto puta najmanje i da odlicno zna da je tu bio dimnjak.A ako ne zna on onda zna njegova mama (koja je kao sto rekoh i uzela slucaj) jer je dok se taj lokal grejao na drva ona dolazila kod moje mame tu na kafu.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 10:22 pm

е онда је кретен! случај се тада одбије, па мама га неће отпустити, а и мама је будала што је узела случај, јеер колико сам ја схватила ви сте годинама породични пријатељи. Уместо да су подигли тужбу против, могли су да вас заступају? а ко је друга страна у спору? тако бих ја урадила када ми је до некога стало.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPet Mar 09, 2012 11:03 pm

Nije im niko blizak.Obican klijent nista vise.Nasi se nikad nisu svadjali niti bilo sta slicno, samo su se sa godinama udaljili...svako svojim poslom i tako to.Ali smo se mi druzili, kao sto sam vec pisala.Ma kako hoce.Ja sam opet ispala covek i rekla mu u lice sta sam imala.Nisam ga ogovarala iza ledja,a kad se vidimo cile-mile, kao sto ostali rade. Sto se naseg prijateljstva tice za mene je zavrseno. "Prijatelji" 2367977953
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyUto Mar 13, 2012 5:25 am

danas nema pravog prijatelja,
ja sam imala i muske i zenske prijatelje i svi su jednako nabijali noz u ledja.
pricam sa suprugom o svemu,tako da mi niko i nije potreban,
imam dovoljno ispunjen zivot.
Radim na javnom mestu,pa,mi je to dovoljno komunikacije s ljudima.
Imam par drugarica s kojima pijem kafu,ali tajne nikom ne otkrivam.lakse je tako.imam sad i vas i to mi je dovoljno.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyUto Mar 13, 2012 5:29 am

Ferhundica ::
danas nema pravog prijatelja,
ja sam imala i muske i zenske prijatelje i svi su jednako nabijali noz u ledja.
pricam sa suprugom o svemu,tako da mi niko i nije potreban,
imam dovoljno ispunjen zivot.
Radim na javnom mestu,pa,mi je to dovoljno komunikacije s ljudima.
Imam par drugarica s kojima pijem kafu,ali tajne nikom ne otkrivam.lakse je tako.imam sad i vas i to mi je dovoljno.

Isto, samo što nemam muža već momka. A i sa roditeljima oduvek sve ali sve otovreno pričam, eto njih troje su mi najbolji prijatelji. Tajne ne poveravam nikome, doooooooosta sam se ja opekla o "prijatelje"
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyPon Mar 26, 2012 11:56 pm

dobra tema...
mnogo puta su me razocarale drugarice i dan danas mi se to desi. naravno, imam dve drugarice za koje mogu da kazem da su prave.
najvise me je zabolelo od moje "najbolje" drugarice kada mi je letos rekla da nema poverenja u mene, da ne moze sve da mi prica, da ne zeli sa mnom da deli nikakvu tajnu, pogotovu ne svoju. do tad smo bile nerazdvojne, smejale se, patile zajedno. ocigledno sam joj trebala dok nije nasla momka. nijednog trenutka nisam bila losa prema njoj, samo sam uvek govorila istinu, sto je ocigledno nju bolelo.
kada je pocela da zivi s njim, poslednja sam saznala. krivo mi je! i dan danas me zove, ali ne reagujem na njene pozive. u potpunosti sam se razocarala.
pri tom nismo klinke da se durimo zbog gluposti.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyUto Mar 27, 2012 12:30 am

Slažem se potpuno,ljudi su se nekako iskvarili,nema one dobrote koja je nekada postojala,ja sam oduvek imala puno drugarica i drugova ali ni sa kim od njih nisam mogla da ostvarim pravo prijateljstvo,jer su me stalno razocaravali.Moj muž i moji roditelji su jedini kojima mogu da poverim apsolutno sve,i srećna sam što ih imam.
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" EmptyUto Mar 27, 2012 11:38 pm

"prijatelji su vam oni ljudi koji znaju sve o vama,a ipak vas vole... "
nazalost,nema ih vise,isparili kao prosli vek.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





"Prijatelji" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prijatelji"   "Prijatelji" Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
"Prijatelji"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: