Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanja i predlozi u vezi foruma.

Ići dole 
+21
kajlina
inda
Bella
Natalla
Jeci
Yo**
Lara
Kalla
Lus
sanja
Rale89
malena mrvica
pufnasta
Iva
Nastija
Viceroy
StormZ
Ivana
bevana
Amilie
pahuljicaa
25 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptySub Mar 10, 2012 11:20 am

Devojke, primetila sam da ste na par tema pisale da ste napisale post a sad ga nema. Meni se to desilo par puta. Ali ja nisam obracala paznju da kad kliknem da se posalje, da ako je neko u medjuvremenu pisao na toj temi onda te obavesti i zatrazi da jos jednom kliknes na 'poslati'... mozda je to i kod vas u pitanju. Ne mislim na sve, nego na neke koje su se pozalile da im nema posta. Pitanja i predlozi u vezi foruma. 650269930

U ovoj temi mozemo pisati sve sto nas zbunjuje ili nervira u vezi foruma. Pitanja i predlozi u vezi foruma. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Amilie

Amilie


Broj poruka : 48
Datum upisa : 10.03.2012

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptySre Mar 14, 2012 11:12 am

Mene zanima kako se uvećava reputation? Možda je smešno pitanje, ali ja sam prvi put na forumu pa mi nije jasno.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptySre Mar 14, 2012 11:14 am

to ti je kao like na fb-u.ako se nekome svidja tvoj komentar kliknuce na + sa desne strane,a ako ne na -.
Nazad na vrh Ići dole
Amilie

Amilie


Broj poruka : 48
Datum upisa : 10.03.2012

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptySre Mar 14, 2012 11:18 am

To sam prvo i pomislila, ali mi je ranije pisalo 1 a sad 0. A sad mi u statistici piše 3 positive votes recieved...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptyČet Mar 15, 2012 10:38 am

a sta nam je ovo 'points'?verovatno je broj srazmeran broju poruka koje smo napisali...
Nazad na vrh Ići dole
Amilie

Amilie


Broj poruka : 48
Datum upisa : 10.03.2012

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptyČet Mar 15, 2012 10:44 am

To points sam tek sad primetla. Nemam pojma šta mu to dođe!
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptyČet Mar 15, 2012 10:45 am

pahuljicaa,poslao sam ti PM poruku i to 3 komada,da li ti je stiglo nesto Pitanja i predlozi u vezi foruma. 1384998410 ?
Nazad na vrh Ići dole
Amilie

Amilie


Broj poruka : 48
Datum upisa : 10.03.2012

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptyPet Mar 16, 2012 4:46 pm

Hoće li neko objasniti points???
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptyNed Mar 18, 2012 6:15 am

To Points ranije nije bilo.
Ne znam sta znaci...i nije mi jasno. To mozda moze Zvonci da nam objasni ako dodje. Pitanja i predlozi u vezi foruma. 650269930
Stormz, videla sam sad...nije me bilo par dana...stigla mi je jedna. Pitanja i predlozi u vezi foruma. 650269930 tj, dve iste. Pitanja i predlozi u vezi foruma. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Viceroy




Broj poruka : 17
Datum upisa : 13.03.2012

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptyPon Mar 26, 2012 11:34 am

Smanjite ogranicenje na postove. Pise da ne mogu da odgovorim na privatnu poruku jer nemam dovoljno postova.
Zvonci video sam ali ne znam kako nisam video tu drugu..slepac Pitanja i predlozi u vezi foruma. 650269930 Sto se tice onog drugog, kad smislim, postavicu. Pitanja i predlozi u vezi foruma. 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptySre Apr 11, 2012 7:24 am

I ja cu da postavim jedno pitanje,mozda je glupo,ali probala sam pa ne ide.Kako da u postu ostavim sliku?Probala sam preko opcije browse(cini mi se da se tako pise-kao kad menjam avatar) ali nece.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptySre Apr 11, 2012 7:50 am

Nastija, ako Zvoncica nije nesto menjala a mislim da nije, za sad mozes samo da stavis sliku sa neta.Iskopiras URL slike u sedmu po redu ikonicu (samo slicica, ne ona sa disketom i ne onaj lanac, vec izmedju, ala sam ga obajsnila...).
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptySre Apr 11, 2012 8:13 am

Moze slika da se doda i sa kompa. Iznad prozorcica gde se pise komentar imate male ikonice, bold, italic itd., jedna od njih je kao neka slicica sa necim zelenim ispred koje se nalazi plavi flopi disk, kliknete na to i otvara vam se prozorcic gde idete na Browse, tu vam se otvara prozor preko kog birate sliku iz svoj racunara, zavrsite biranje slike i vraca vas na prozorcic preko kog ste isli na Browse, sad idete na Upload i otvara vam se novi prozor ImageShack koji hostuje slike, tu prekopirate Forum Code i nalepite ovde. I to je to, slika vam je postavljena.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptyČet Apr 19, 2012 1:33 am

ne mogu da otvorim privatnu poruku?
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptyČet Apr 19, 2012 1:38 am

ma ništa stoji kao poruka i mogu samo da odem na profil tog nekoga ko mi je poslao i da je obrišem ništa više
i koferče Pitanja i predlozi u vezi foruma. 650269930 ali nigde nemam nikakvu opciju da pročitam
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptyČet Apr 19, 2012 2:08 am

Probaj sad da otvoris, opet sam ti poslala ...
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptyČet Apr 19, 2012 2:22 am

otvorilaaaa Pitanja i predlozi u vezi foruma. 1071211947 samo mi još reci 2 mi izlaze sa tim imenom jedna slika devojke sa kucom druga devojka sa loknama
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptySub Maj 05, 2012 9:22 pm

Ne mogu svi da se sakriju.ja sam `sakrivena` ali me vidis,zar ne?i to sam ja govorila zvoncici vise puta,ali nista od toga.uvek mi je govorila da sam sakrivena,ali nisam.jedino sam italic i ne vidi se vreme poslednje posete.dok su sanja ,iva i ne znam ko jos sakrivene stvarno.nije to ni bitno,necu ni da se sakrivam,ali sam to primetila.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptySub Maj 05, 2012 9:23 pm

Pa Italic si jer sama sebe vidiš. Niko drugi osim moderatora i admina te ne vidi. i ja sam sama sebi italic.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptySub Maj 05, 2012 9:26 pm

vide me svi.kao sto ja vidim Lus.ona je isto italic i ne vidi joj se vreme poslednje posete.samo to.i trenutno ima 4 skrivena.to smo nas dve,a ostale verovatno ti i iva.

Lus,da li me ti vidis?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptySub Maj 05, 2012 10:05 pm

obrisaces. pa dole gde su svi clanovi.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptySub Maj 05, 2012 10:06 pm

ja ne vidim ko je skriven.vidim samo br. clanova.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptySub Maj 05, 2012 10:08 pm

Posto vidim da raspravljate oko ne/vidjenja, da pomognem! Pitanja i predlozi u vezi foruma. 650269930 Meni ovako stoji:

Imamo 12 korisnika na forumu: 7 Registrovanih, 3 Skriven i 2 Gosta :: 1 Provajder
Registrovanih korisnika: Bella, bevana, Iva, Lara, Lu Salome, redlight, StormZ
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptySub Maj 05, 2012 10:18 pm

google!
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. EmptySub Maj 05, 2012 10:20 pm

Ivana,ako te niko ne vidi,pokisaj ovo:
1)Instaliraj Google Chrome
2)Idi na PROFIL>Opcije>Sakrise od"Ko je na forumu"
3)Stavi marker na "Ne".
4)Sacuvaj podesavanja i izadnji sa sajta,pa ponovo udji>

5)Ako sam promasio temu ili nisam razumeo problem,nemo' me bijete.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja i predlozi u vezi foruma.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja
» Sve u vezi sa kompjuterima
» Saveti u vezi sminkanja
» U neobaveznoj vezi dok cekam pravog
» Pravila foruma.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: O forumu :: Predlozi, pitanja, žalbe i uopšteno o forumu-
Skoči na: