Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.

Ići dole 
+10
Nastija
meda
inda
Ferhundica
Iva
bevana
Yo**
sanja
Rale89
pahuljicaa
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptySub Mar 10, 2012 11:35 am

Evo teme.. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 650269930
Ova tema nije otvorena da bi se raspravljalo ili vredjalo. Vec da se iznese misljenje i pomogne devojcicama da shvate sta znaci imati seks i kakvu to sve odgovornost nosi. Stavicu je kao lepljivu, da se ne zatrpa ostalim temama.

Ostale devojke i ja smo primetile da sve vise devojcica stupa u odnose i dolazi da se raspituje za kontracepciju, i onda s uvredi ukoliko se neka od nas, blago receno, zaprepasti kada saznamo koliko joj je godina.
Naravno da za odnos nisu bitne godine...ali sta moze jedno dete od 13,14 godina da zna o seksu i zastiti? pre svega - o pravilnoj zastiti.
Pisala sam o devojci koju poznajem da je sa 11 godina izgubila nevinost, a tek sa 13 dobila prvu menstruaciju. Sto znaci da ona tada i nije mogla biti spremna na seks. I sama je rekla da je to uradila da bi ga zadrzala uz sebe. Hm.
Takodje ima primera gde devojcice vec sa 15 godina varaju momke. I misle da je to u redu. Istina je da ne treba da se vezujes dok si jos mlada. Ali to ne daje za pravo ni da varas decka sa kojim si. Prvenstveno zbog sebe.
Najvaznije je da sebi budete na prvom mestu i da ne stupate u odnose samo zbog decka ili iz straha da te ne ostavi...jer jednog dana ces se kajati ako uradis to prerano...i sa deckom za koga si samo umisljala da ga volis. I devojcice/devojke treba da znaju da ce jednog dana upoznati nekog ko ce ih iskreno voleti i ko ce zeleti daceka koliko god je potrebno. Seks ne moze da spasi vezu. A ukoliko dvoje ostanu zbog seksa zajedno - onda to nije veza vec kombinacija.
U odnose treba stupiti kada si potpuno siguran u osobu sa kojom si. I kada toj osobi verujes u potpunosti. I kada tu osobu upoznas dovoljno dobro da bi stupila u seksualne odnose sa njim. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 650269930
Ako negde gresim, ispravite me. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 650269930
Trudila sam se da sto bolje priblizim devojcicama stvarnost.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptySub Mar 10, 2012 9:42 pm

Eeee Pahuljice, niko da ti odgovori na novu temu ... Evo ja cu da probijem led :-) Slazem se sa tvojim stavom da sve vise mladih devojaka ulaze u seksualne odnose, medjutim vecina za to nije spremna za posledice koje taj korak podrazumeva, kako neka devojka devojka od 13, 14 god. moze biti spremna kada joj ni telo nije razvijeno, da ne spominjemo emotivnu nezrelost koju sam ulazak u pubertet podrazumeva. Ne zelim da se neke devojke osecaju prozvanio ili uvredjenim vec se nadam da ce mlade devojke procitati ovaj post pre nego sto se odluce na takav korak ... Ja se nikada ne bi odlucila na tako nesto u tim godinama prvenstveno zbog cinjenice da sam se tada jos uvek osecala kao dete, cak i sa svojih 23 god. uhvatim nekad sebe kako razmisljam da li sam nacinila pravu odluku kda sam spavala prvi put sa deckom sa 22 god. ili sam mozda trebala jos malo da sacekam, iako ne osecam kajanje zbog mog postupka, mislim da je bolje sacekati jedno vreme i imati detinjstvo kako bi kasnije znali kako da postupamo pravilno kao odrasli ... Ako se mlade devojke ipak odluce na ovaj korak apelujem da OBAVEZNO KORISTE ZASTITU !!!! Na sajtu mozete naci koje vrste zastite su dostupne ...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptySub Mar 10, 2012 11:56 pm

Ja sam sa 17 godina izgubila nevinost...a sa 13,14 sam se jos uvek igrala s barbikama... Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 650269930 i sada spavam sa velikim medvedom...ne mogu bez njega da zaspem. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 364988687
Ali ja mislim da mi dzabe pricamo...jer ce devojcice i dalje raditi po svom...i jako je lose sto je njima uglavnom u mislima da ce decko ostati s njima samo zbog tog seksa...trebale bi malo vise da povedu racuna da se ne bi kasnije kajale...ja se za sada ne kajem, ali otkud znam sta ce biti kasnije?...potrudila sam se da sacekam dovoljno dugo dok se ne osetim dovoljno spremnom za tako nesto...a tako i ti, predpostavljam.
Jako je bitna pravilna zastita, kao sto si vec napisala. Ali sam primetila da su klinke od 12,13 godina pile pilule zbog decka. To je uzasno. Prvo jer tada pocinju da rade oni nasi, prirodni hormoni. I ne kazu doktori bez razloga da sa pilulama ne bi trebalo da se pocinje pre 16-e godine.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptyNed Mar 11, 2012 4:05 am

U seksualne odnose ne treba stupati ako:
1. ne znaš kako se ostaje u drugom stanju i šta je peting
2. ne znaš šta je kontracepcija
3. mrska ti je pomisao na nagog dečka (tvog, bilo kog)
4. ne uživaš ni u poljupcima
5. mrzi te da se edukuješ o polnim organima, hormonima, ovulaciji, itd.
6. ne osećaš se zrelom za to i/ili pod pritiskom si da to uradiš
7. dečko kaže da će da razmisli o vezi sa tobom ako spavate!! ( affraid
8. panično postavljaš postove po forumima može li da se zatrudni ako je dečko svršio u gaćama, a ti nisi ni skidala svoje

* moj lični favoriti tj. su:
9. mrzi te da računaš kada da piješ pilule, i da ih piješ u isto vreme
10. dečko kaže da je lepše bez kondoma, i da je zdrav, a ti ne razmišljaš šta posle (bolesti, trudnoća)
11. misliš da ako ga izvadi na vreme nema frke
12. plašiš se da posle ideš kod ginekologa


13. ako ti se to jednostavno ne radi

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 2237714786
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptyNed Mar 11, 2012 6:21 am

sanja ::
U seksualne odnose ne treba stupati ako:
1. ne znaš kako se ostaje u drugom stanju i šta je peting
2. ne znaš šta je kontracepcija
3. mrska ti je pomisao na nagog dečka (tvog, bilo kog)
4. ne uživaš ni u poljupcima
5. mrzi te da se edukuješ o polnim organima, hormonima, ovulaciji, itd.
6. ne osećaš se zrelom za to i/ili pod pritiskom si da to uradiš
7. dečko kaže da će da razmisli o vezi sa tobom ako spavate!! ( affraid
8. panično postavljaš postove po forumima može li da se zatrudni ako je dečko svršio u gaćama, a ti nisi ni skidala svoje

* moj lični favoriti tj. su:
9. mrzi te da računaš kada da piješ pilule, i da ih piješ u isto vreme
10. dečko kaže da je lepše bez kondoma, i da je zdrav, a ti ne razmišljaš šta posle (bolesti, trudnoća)
11. misliš da ako ga izvadi na vreme nema frke
12. plašiš se da posle ideš kod ginekologa


13. ako ti se to jednostavno ne radi

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 2237714786

Ja sam se plasila ginekologa. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 364988687 tj, pregleda i rezultata...ali sam odmah nakon prvog seksa otisla da se posavetujem o zastiti, pogotovo za pilule. Sto mislim da bi svaka devojka trebala da uradi. I pregledi su obavezni kada sestupi u odnose. Na svakih 6 meseci, a po potrebi i pre. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 650269930
Ajmo, ajmo...pisite devojke sve sto znate i sto mislite. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptyNed Mar 11, 2012 7:49 am

Da, ali nisu svi revnosni, a i tebi je specifična situacija zbog zdravstvene knjižice, koliko pamtim tongue I eto, preživela si pregled. Ja sam inače kukavica, bol osećam i preko anestezije, pa mi nije bilo bolno. Hm... nema izgovora. A onaj: sramota me - to ne priznajem. Jel' sramota, a nije te bilo sramota da se .... Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 407633263

Evo, ima čak i smajlija za to: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 3531500867
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptyNed Mar 11, 2012 9:03 am

sanja ::
Da, ali nisu svi revnosni, a i tebi je specifična situacija zbog zdravstvene knjižice, koliko pamtim tongue I eto, preživela si pregled. Ja sam inače kukavica, bol osećam i preko anestezije, pa mi nije bilo bolno. Hm... nema izgovora. A onaj: sramota me - to ne priznajem. Jel' sramota, a nije te bilo sramota da se .... Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 407633263

Evo, ima čak i smajlija za to: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 3531500867
E ni ja to ne priznajem. Ako si spremna za seks, bices jos spremnija za pregled. Sto je i logicno. Mene je malkice bilo blam da joj rasirim noge da me pregleda...jer i sa deckom mi je trebalo dosta vremena da dodjemo do tog sirenja nogu. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 364988687
Ma nisu devojcice svesne nicega. Imam osecaj da vecina misli da nema razloga da ide na preglede ako nemaju nikakve probleme. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptyNed Mar 11, 2012 9:06 am

ma svega i svacega su se nagledali doktori, nema cega da nas bude sramota... razumeju oni i kad imas problem, treba se samo opustiti
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptyNed Mar 11, 2012 10:09 am

Yo** ::
ma svega i svacega su se nagledali doktori, nema cega da nas bude sramota... razumeju oni i kad imas problem, treba se samo opustiti

a uostalom za to su se skolovali.
mene uopste nije sramota od ginekologa,promenila sam ih nekoliko do sad,jer ih kod nas rotiraju,malo budu u dispanzeru,malo na odeljenju,pa ne mozes godinama da ides kod istog.
lekar kao i svaki drugi.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptyNed Mar 11, 2012 10:57 am

bevana ::
Yo** ::
ma svega i svacega su se nagledali doktori, nema cega da nas bude sramota... razumeju oni i kad imas problem, treba se samo opustiti

a uostalom za to su se skolovali.
mene uopste nije sramota od ginekologa,promenila sam ih nekoliko do sad,jer ih kod nas rotiraju,malo budu u dispanzeru,malo na odeljenju,pa ne mozes godinama da ides kod istog.
lekar kao i svaki drugi.
Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptyNed Mar 11, 2012 11:26 am

u seksualne odnose treba stupiti,kada si dovoljno zreo da podneses posledice. kad si zreo fizicki i psihicki. protivnik sam abortusa,osim kad ne postoji drugo resenje. to je samo moje misljenje,da se neko ne bih uvredio,ogradila sam se.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptyPon Mar 12, 2012 8:22 am

Ferhundica ::
u seksualne odnose treba stupiti,kada si dovoljno zreo da podneses posledice. kad si zreo fizicki i psihicki.

e bas to! Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptyPon Mar 12, 2012 9:36 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptyPon Mar 12, 2012 9:16 pm

ne slazem se samo sa jednom recenicom,ne znam ko je to napisao...i devojcice sa 13-14 mogu da znaju dosta o sexu,ako na vreme pocnu da citaju...mene je sve zanimalo pa sam sa 11godina u bublioteci nasla knjigu hiljadu pitanja za devojcice ili tako nesto i sve sam lepo shvatila...onda sam jos malo trazila po drugim knjigama,forumim,casopisima gde gineklozi odgovaraju mladim devojkama na pitanja...i do 13-14 sam znala bas dosta o svim vidovima kontracepcije,polnim bolestima...niko ne zna sve,ali ja sam do tih godina proucila sve sto sam mogla da nadjem...(naravno da nisam obracala paznju na neke informacije koje nisu proverene...)
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptyPon Mar 12, 2012 9:42 pm

Yo** ::
Ferhundica ::
u seksualne odnose treba stupiti,kada si dovoljno zreo da podneses posledice. kad si zreo fizicki i psihicki.

e bas to! Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 3980218871

slažem se! samo bih dodala: i kada si sigurna u osobu s kojom stupaš u s. odnose.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptyPon Mar 12, 2012 9:48 pm

Ako nekoga interesuje, i ako je odgovoran sam ce se edukovati, nece cekati razgovor sa roditeljima o tome da li su ih rode donele na svet. Meni niko nista nije objasnjavao, sa 10 god. vec sam znala dosta toga, jer se moja starija sestra dosta rano razvila, pa sam i ja slusala ono sto su pricali njoj, a kada sam dobila niko mi nista nije rekao, niti sam imala razgovor o sexu sa roditeljima ... Par puta su nam dolazili ljudi iz Jazasa, i doma zdravlja i oni su nam pricali o tome kada smo bili mali, ali i kasnije u srednjoj, imali smo cak jednu prof. koja nas je u prvoj god. pitala sta nasi roditelji misle kada je pravo vreme da se stupi u odnose. Mislim da niko nije pitao roditelje jer su svi uglavnom pricali sa 19. god. Inace ako sam imala neka pitanja sama bi se snasla uzela bi knjigu, enciklopediju, gledala na tv-u, internetu ... Kada sam otisla prvi put kod gin. bila sam samo zbog konsultacija, jer sam htela da pijem pilulu pre nego sto sam prvi put bila sa deckom, zena se iznenadila sto sam bila nevina sa 22 god. a jos vise sto sam skoro sve znala. Jos mi je rekla kam srece da sve devojke dodju na konsultacije pre nego sto stupe u odnose ... A i mj decko se iznenadio kada smo pricali o tome ... Ali ima i osoba koje jednostavno nisu dovoljno informisane pogledajte samo ona pitanja na proslom forumu i sve ce vam biti jasno, zato bi trebali njih da edukujemo ...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptySre Mar 21, 2012 5:13 am

Inda, mnogi znaju dosta o sexu u tim godinama. I mene je interesovalo. Ali na kraju se retko kad ispostavi da je taj neko odgovoran i spreman da snosi posledice.

Rale, koliko sam ja pre prvog puta pretrazivala na internetu sve...a posle prvog puta sam isla kod ginekologa odmah...jer sam procitala da je to ispravno i da je najbolje za mene. Treba iz biologije da radim seminarski o reproduktivnom zdravlju, trudnoci, kontracepciji...i planiram da pisem sve ono sto sam na forumu 21dan naucila. Ni meni niko od roditelja nije pricao o sexu i zastiti...jos uvek menjaju program kad je neka scena .. a rodjenu sestru neeemam... tako da je svemu zasluzan internet... Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptyUto Apr 10, 2012 11:23 pm

Zalosno je koliko deca danas rano stupaju u odnose!Pa ja sa svojih 14-15 godina nisam znala ni sta znaci imati momka,potajno sam gledala svoje simpatije,a jedna moja rodjaka je sa 13 godina usla u vezu koja je trajala godinama,spavala je kod decka itd. i uzeli su se na kraju,mada su svi mislili da nece.Ali ozbiljna veza u 13. godini po meni je ludost.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptyUto Apr 10, 2012 11:25 pm

slazem se. sta zna dete od 13 godina....ja sam se u tim godinama jos uvek igrala zmurke po ulici
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptySre Apr 11, 2012 10:19 am

A ja sa barbikama Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 650269930

Ma dajte, to jeste suvise rano... pa ja sad gledam svog mladjeg brata, on ima 13 godina, koliko je mentalno nerazvijen! Takve stvari treba prirodno da dodju, kasnije... Pa ja mislim da sam ja suvise rano stupila u taj svet, sa 17 godina, sa pravom osobom ( jos uvek smo zajedno Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 650269930) ali u pogresno vreme... volela bi da sam jos malo cekala...
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptySub Apr 21, 2012 8:35 am

Vidim da je pahuljica isla posle prvog odnosa kod ginekologa, medjutim ja sam planirala da taj pregled, razgovor, obavim pre odnosa kako bih se posavetovala oko pilula. . . Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 402532072
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptySub Apr 21, 2012 9:01 am

Nepopravljiva ::
Vidim da je pahuljica isla posle prvog odnosa kod ginekologa, medjutim ja sam planirala da taj pregled, razgovor, obavim pre odnosa kako bih se posavetovala oko pilula. . . Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 402532072

To je jos bolje.. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 650269930 pocnes lepo s pilulama pre prvog puta i nemas brige Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 650269930 a ako dobijes neke pilule, pisi, pa cemo da razmenjujemo iskustva i da ti pomognemo mi koji ih pijemo za sve sto te muci ili zanima. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptySub Apr 21, 2012 9:06 am

He, hvala, imacu vas u vidu. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 650269930
I mene je sad malo blam da odem kod ginekologa ali znam da kad budem bila spremna nece mi to biti problem. Tako da i to koristim kao neki pokazatelj da li sam spremna za taj veliki korak. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptySub Apr 21, 2012 9:10 am

Vau...Svaka cast sto razmisljas o svemu na vreme. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 3980218871
Ima nas koje nismo tako razmisljale Embarassed Embarassed Embarassed
Sreca pa Bog cuva budale kad se same ne cuvaju.
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. EmptySub Apr 21, 2012 9:17 am

He, hvala, trudim se. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 755705644
Jbg, ne smem stvari da prepustim slucaju, znam da posle necu biti mirna, a i inace. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Pravo vreme za prvo dete
» Pilule i nedostatak seksualne zelje
» sex za vreme menstruacije
» Idealno vreme za udaju
» Kako da brze prodje vreme...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: