Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.

Ići dole 
+10
Nastija
meda
inda
Ferhundica
Iva
bevana
Yo**
sanja
Rale89
pahuljicaa
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 EmptySub Apr 21, 2012 9:31 am

Nepopravljiva ::
He, hvala, imacu vas u vidu. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 650269930
I mene je sad malo blam da odem kod ginekologa ali znam da kad budem bila spremna nece mi to biti problem. Tako da i to koristim kao neki pokazatelj da li sam spremna za taj veliki korak. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 650269930

Ma mene je bilo blam i da odem posle prvog puta...ali sam najvise posla zbog toga sto mi je decko govorio da ne treba da se ''trujem'' pilulama jer su stetne...pa sam ga povela da cuje od ginekologa sve. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 650269930


Iva, nasmejala si me posteno. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 364988687 i stvarno je za pohvalu sto ona hoce da ode. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 EmptySub Apr 21, 2012 9:40 am

E sad ce mozda ispasti duzi post, ali moram.
Nepopravljiva ti si me inspirisala da otkuckam ovo.Medjutim, namenjeno je SVIM CURICAMA KOJE PLANIRAJU DA ULAZE (ILI SU VEC USLE) U SEKSUALNE ODNOSE.
Dobro je sto razmisljate o kontracepciji i mogucoj nezeljenoj trudnoci.Pilule jesu najsigurniji nacin da se od toga zastitite.Medjutim one ne stite od polnih bolesti. I dok za nezeljenu trudnocu resenje postoji (abortus ili radjanje), polne bolesti mogu da stvore brojne probleme sa kojima se tesko izlazi na kraj.
Sve i da bezrezervno verujete svom momku, moze se desiti da on ne zna da je nosilac necega i da vam to ipak prenese.O prevarama necu ni da govorim, jer se mnogo nas do sad "klelo" u momke, pa smo ljosnule nosem o patos.
Da bi se izbegle nimalo naivne posledice nezasticenog seksa moj iskreni savet je da koristite kondom.Ako zelite pilule uradite testove (oboje). Ako su testovi ok onda razmisljajte o pilulama.Medjutim i tada morate da budete 101% sigurne da on zaista ne svrlja okolo bez kondoma.
O svom zdravlju brinete vi i niko drugi to nece uciniti umesto vas.Isto tako sve posledice cete snositi prvenstveno vi.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 EmptySub Apr 21, 2012 9:45 am

Iva ::
E sad ce mozda ispasti duzi post, ali moram.
Nepopravljiva ti si me inspirisala da otkuckam ovo.Medjutim, namenjeno je SVIM CURICAMA KOJE PLANIRAJU DA ULAZE (ILI SU VEC USLE) U SEKSUALNE ODNOSE.
Dobro je sto razmisljate o kontracepciji i mogucoj nezeljenoj trudnoci.Pilule jesu najsigurniji nacin da se od toga zastitite.Medjutim one ne stite od polnih bolesti. I dok za nezeljenu trudnocu resenje postoji (abortus ili radjanje), polne bolesti mogu da stvore brojne probleme sa kojima se tesko izlazi na kraj.
Sve i da bezrezervno verujete svom momku, moze se desiti da on ne zna da je nosilac necega i da vam to ipak prenese.O prevarama necu ni da govorim, jer se mnogo nas do sad "klelo" u momke, pa smo ljosnule nosem o patos.
Da bi se izbegle nimalo naivne posledice nezasticenog seksa moj iskreni savet je da koristite kondom.Ako zelite pilule uradite testove (oboje). Ako su testovi ok onda razmisljajte o pilulama.Medjutim i tada morate da budete 101% sigurne da on zaista ne svrlja okolo bez kondoma.
O svom zdravlju brinete vi i niko drugi to nece uciniti umesto vas.Isto tako sve posledice cete snositi prvenstveno vi.


Pa dobro, nije bas curica...ima 17 godina. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 124630516 ali je ipak dobro sto se interesuje uopste...mnoge ne zanima zdravlje...a citala sam na starom forumu da je neka devojka napisala da je za manje od 3 meseca 5x pila escapelle... zgrozila sam se Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 402532072
Ja se nadam da ovaj moj ne svrlja...ipak je njemu komplikovanije da se upusti u to. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 364988687 zbog kondoma itd...ne bi mogao ni da uziva...nja nja nja Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 124630516
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 EmptySub Apr 21, 2012 9:56 am

Iva Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 3980218871 Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 EmptySub Apr 21, 2012 10:02 am

Pahuljice ako si mislila na mene, ja imam 18 godina. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 EmptySub Apr 21, 2012 10:29 am

17,18 meni je sve to isto jer ste vise od 10 godina mladje od mene.
Ja sam sa momkom spavala sa 16 godina.Posledica bilo kakvih (psihickih, fizickih) nisam imala.Psihickih nisam imala jer sam 10 godina bila sa tim momkom, i on je zaista bio super za gomilu situacija.Cak i za to kad smo mislili da sam trudna.Fizickih nisam imala pukom srecom.U prvo vreme cesto nismo koristili zastitu.I zato sam i napisala ono da Bog cuva budale kad se same ne cuvaju.
Zato i kazem, iz ove perspektive ja bih se mnogo vise informisala i mnogo vise brinula o svom zdravlju nego tad sto sam.Zato sto sad znam (opet srecom ne iz sopstvenog iskustva) kakve posledice moze imati nezasticen odonos.
Nazad na vrh Ići dole
crnka-2010

crnka-2010


Broj poruka : 44
Datum upisa : 28.04.2012
Godina : 31

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 EmptyUto Maj 01, 2012 12:30 pm

Ja imam 20 godina,nisam ni ja preterano iskusna. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 650269930 Prvi put sam spavala sa deckom posle 10 meseci veze i sa njim sam i danas. Uvek smo koristili kondome,a kasnije sam presla na pilule i mislim da bi svaka devojka trebala da se cuva,prvenstveno zbog sebe. Vecinu njih boli uvo,bitno im je samo da "uteraju" (cast izuzetcima) ,a ostalo ko sisa,zato bi svaka devojka trebala da razmislja,jer nece momak biti trudan,abortirati,roditi ili ko zna sta jos,nego VI. Nije sramota ni otici kod ginekologa makar za jedno pitanje,a kamoli za pregled jer je to njihov posao i oni zato i postoje. Bolje spreciti nego leciti. I mislim da devojke ne bi trebale da se upustaju u seksualne odnose rano ili zato sto to neko drugi zeli. Svaka devojka je drugacija i svakoj treba drugaciji vremenski period pre prvog puta,ali ako se vec odluce na tako neki potez,onda bolje da idu kod ginekologa. Malo sam oduzila. Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 EmptyUto Maj 01, 2012 8:54 pm

Ali si sve lepo rekla. Evo ti + i Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Aruena




Broj poruka : 10
Datum upisa : 28.08.2012

Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 EmptyČet Apr 04, 2013 1:51 pm

Ne radite nista sa pola srca,ako stvarno ne osecate da sa tim deckom zelite da spavate.Razmisljanje nisam za to,ali ne zelim da ga izgubim,druge su to vec uradile nisam u trendu jer sam jos nevina,uradicu to da mu ugodim-je pogresno.Osetice da si mu popustila protiv svoje volje,da ne osecas zelju koju on oseca,ne mozes da se opustis i uzivas u tome kao on,ne odgovaras mu na strast vec si suzdrzana u krevetu.Iako si mu dala svoju nevinost,oze da te prevari i sa najgorom dr...m posle toga jer sa njom ima hemije,a sa tobom ne.Mozda i on hoce to da uradi da ispadne faca u drustvu, a u stvarni nije spreman ili u ljubomori misli da ako on ne spava s tobom,ti ces naci nekog drugog.More je razloga.To uradite samo ako oboje zelite i onda mozete zajedno da pregledate po internetu sve sto vas zanima o zastiti i zdravlju.Ja sam cesto sa deckom citala clanke o kontracepciji,polno prenosivim bolestima,intimnoj higijeni i onda se i on zainteresovao,iako je imao devojaka pre mene,nije bio puno upucen,Balkanci su to.Pre mi devojko to ispitujemo,istrazujemo i vodimo racuna.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.   Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose. - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: