Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako da promenim to?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Masna

Masna


Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Godina : 31

Kako da promenim to? Empty
PočaljiNaslov: Kako da promenim to?   Kako da promenim to? EmptySre Mar 14, 2012 2:19 am

Cao devojke, sa momkom sam skoro 3 godine, ali nismo odmah spavali vec tek posle godinu ipo dana, nego nebitno je to, tugo vec imamo odnose i lepo mi je, samo nekad ne znam iznerviram se kad mi kaze ajde ja da ga ubacim bukvalo kao on ne moze ne vidi, ili tako kad me pita jel ovde(kao da prvi put ubacuje) a ne da spavamo vec dugo dugooo, isto tako nekad mi je lepo kad je on preko mene a nekad ne, mada ni ja sama ne mogu da procenim pa da mu kazem kako da radi i da mu kazem to i to mi je lepo, i ne znam sta da radim kako to da promenim, ne kazem da je uvek tako, i mamo dobar sex i odpozadi kad spavamo extra mi je, al nekad kad je misionarka poza nekako ne osecam nesto lepo. Izninite ako sam oduzila ili ako sam vulgarna negde bila bas mi treba vas savet Question aha
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Kako da promenim to? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da promenim to?   Kako da promenim to? EmptySre Mar 14, 2012 2:21 am

pokusaj kroz salu da mu izneses svoje misljenje,i svoje zelje.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kako da promenim to? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da promenim to?   Kako da promenim to? EmptySre Mar 14, 2012 2:32 am

Probajte neke druge poze, meni je misionarska ok, ali tu od nazad npr. bas ne volim i nemam nikakav osecaj. Sve smo mi razlicite i mozda ti jednostavno ne odgovara ta poza. Jesi li probala ti da budes gore pa da diktiras ritam kako ti odgovara? Ili da on sedne, a ti njemu u krilo? Ta poza odgovara vecini devojaka Kako da promenim to? 650269930 Decko i ja o svemu otvoreno razgovaramo i na taj nacin otkrivamo sta ono drugom prija. Sledeci put kada budete lezali u krevetu opusteno zapocni temu o tome, pitaj ga sta najvise voli, reci sta tebi odgovara, polako istrazujte i otkrivajte takve stvari jedno o drugom Kako da promenim to? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kako da promenim to? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da promenim to?   Kako da promenim to? EmptySre Mar 14, 2012 2:42 am

je l' sam dobro shvatila da te dve stvari muce?prva sto neke stvari ti odradjujes, a druga sto ti ne prija misionarska poza?ihhh,pa to nije neista!kakave veze ima ako ga ti nekad 'nacentriras'?mislim,i ja to nekad radim i to mi je najnormalnije.ali,ako tebe to smara,lepo mu kazi.nema sta da se ljuti.meni je to banalna stvar,nikad o tome nisam razmisljala.
a sto se tice misionarske poze-ni ja tu ne osecam nista posebno,a ni on,pa tu pozu reeeetko upraznjavamo.eventualno nekad na pocetku..svakome prija razlicito.probaj neke varijacije-npr.da stavis neko jastuce ispod guze ili da savijes noge u kolenima i privuces ih ka sebi,ili da ih stavis na njegova ramena-meni je tada bolji osecaj.ali,ako vam najvise prijaju poze odpozadi,onda njih i forsirajte!
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kako da promenim to? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da promenim to?   Kako da promenim to? EmptySre Mar 14, 2012 9:44 am

eno ti tamo teme o pozama pa izaberite koju. sve zavisi, i polako! Nemoj slucajno da budes gruba, ljuta ili tako nesto slicno. Tek kada ne bude upalila neka druga poza, onda lepo popricaj.
Nazad na vrh Ići dole
Masna

Masna


Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Godina : 31

Kako da promenim to? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da promenim to?   Kako da promenim to? EmptyČet Mar 15, 2012 3:10 am

Hahaa u pravu si Ivana skroz, ja na taj nacin nisam bas razmisljala, ehhe otvorila si mi oci cyclops I probala sam ja da sam gore i odmah mi je tako lepse i tako lako svrsim, isto npr ako drugacuje spavamo ne znam da on sedi a da sam ja na njega ali odpozadi ili da lezimo onako na bok, retko kad svrsim a da se ja sama ne pipam...ili one, zato ne znam nekako mozda se cudno osecam, ne znam kako je sa drgim devojkama, mada ja mislim da mozda ni ja jos uvek ne znam sta meni najvise odg pa da svrsim i bez pipkanja Kako da promenim to? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako da promenim to? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da promenim to?   Kako da promenim to? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako da promenim to?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Gde, kako i sta...
» Kako ste saopstile momku da ste nevine ?
» Kako ste saznali za forum?
» Kako se prave bebe? :)
» Nemlecna hrana ( kad, kako, sta...)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: