Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Test na hlamidiju...

Ići dole 
+3
Ivana
bevana
Malena
7 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Malena

Malena


Broj poruka : 13
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 33

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyČet Mar 15, 2012 3:43 am

Cini mi se da imam ovu bakteriju, sta je vec.. i trebam da odem na testiranje.. mislila sam da ima kod nas u domu zdravlja.. medjutim doktorka mi je dala uput za narodni front i rekla je da se to placa.. da li neko zna.. gde mogu da odem, da se to radi, a da ne platim.. jer nisam u mogucnosti za to... i koliko to kosta..
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyČet Mar 15, 2012 4:00 am

je l' ti dala samo za hlamidiju,ili i za miko i ureaplazmu? ovde kod nas,samo hlamidija je oko 1000 din. kod privatnika.
pisale su devojke na starom forumu gde je besplatno(ako se sad uopste negde i radi besplatno),pogledaj mozda uspes da nadjes.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyČet Mar 15, 2012 4:07 am

Malena,raspitaj se za Batut i Konzilijum.
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyČet Mar 15, 2012 4:11 am

mislim da se svuda naplacuje,ja sam radila test na sve tri bakterije,kostalo je negde oko 3200 din. Posto sam bila pozitivna na ureaplazmu,pila terapiju,sad mi je doktor dao uput samo za ureaplazmu. ja je radim na medicinskom fakultetu u Bg.
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyČet Mar 15, 2012 5:53 am

Odakle si? Kod nas u Nišu se brisevi rade besplatno u higijenskom zavodu. Naravno ako imaš uput. Kod prtivatnika varira cena, u proseku je oko 1000 dinara.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyČet Mar 15, 2012 7:35 am

Malena, izvini ako sam indiskretna, ali na osnovu cega mislis da imas hlamidiju? Imas neke simptome ili...?
Nazad na vrh Ići dole
Malena

Malena


Broj poruka : 13
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 33

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyČet Mar 15, 2012 9:04 am

Dal me lozis 3000 odakle mi te pare.. dala mi je uput za sva 3... jao bre.. ne mogu da verujem.. na kraju se necu ni pregledati ako je toliko.. pa jedan decko sa kojim sam spavala bez kondoma kaze da je t dobio od mene, jer je navodno spavao samo sa mnom., ja nemam nikakve simptome, osim pojacanog sekreta koji sam imala i ranije.. i desilo mi se da sam u februau imala dva puta.. ali to ne mora da znaci jer je u tom periodu svako zensko kome sam to rekla imalo isti problem..
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyČet Mar 15, 2012 9:34 am

3000 din. mislim da te bakterije nisu na pozitivnoj listi i da se placaju i sa uputom. jel ja sam imala uput,i placala toliko.drugarica je radila u Konzilijumu,i cena je ista.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyČet Mar 15, 2012 9:47 am

3000 je Rolling Eyes svaka od tih je po 1000.
a je l' se on testirao pa zna?
hlamidija i ne mora da pokazuje simptome,zato i jeste opasna.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyČet Mar 15, 2012 11:37 am

ja sam bila i radila, ali sam cula i da nisu pouzdani bas.. neka neko kaze nesto o ordinaciji ako ste imali iskustva...
http://www.dr-ristic.com/download/cenovnici/cenovnik_studenti.pdf
Nazad na vrh Ići dole
Malena

Malena


Broj poruka : 13
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 33

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyČet Mar 15, 2012 12:06 pm

Jeste on se testirao.. i ima to.. zato mi je rekao da se i ja testiram.. ja ne mogu da verujem da mi se ovo desava.. tako mi i treba kad sam guska.. ako je toliko para.. ja cu lepo da se roknem ili necu ni da se lecim.. pa nek ostanem sterilna..
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyČet Mar 15, 2012 12:13 pm

Malena ::
Jeste on se testirao.. i ima to.. zato mi je rekao da se i ja testiram.. ja ne mogu da verujem da mi se ovo desava.. tako mi i treba kad sam guska.. ako je toliko para.. ja cu lepo da se roknem ili necu ni da se lecim.. pa nek ostanem sterilna..

ako ne mozes da kazes majci razlog,trazi joj novac za nesto drugo.ili pozajmi od neke drugarice,pa joj vrati kad budes imala.radis jos uvek? ali raspitaj se mozda nadjes negde da se ne placa.kod nas se na odeljenju radi besplatno (treba 100 peripetlja da se stigne do tamo,ali bas ne platis nista)

za dalje,znas vec-kondom obavezno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyČet Mar 15, 2012 10:07 pm

Kod ginekologa se rade ti brisevi? Sa cervixa?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyČet Mar 15, 2012 10:56 pm

da Test na hlamidiju... 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Malena

Malena


Broj poruka : 13
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 33

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyPet Mar 16, 2012 3:52 am

Uzecu od druga.. danas sam isla u narodni front.. za to sam dobila uput.. 3000 je.. u 29 novembru.. je 3700 kad se nisam onesvestila.. ne radim vise.. lako bi ja da radim.. ne bih kukala.. ali kad ne radim.. nemam od koga da uzmem.. mama mi ne bi dala bez razloga... tj pitala bi me zasta sam dala tolike pare.. a oni su slabi sa parama pa ne mogu ni da joj trazim 500 a kamoli 3000.. Definitivno sam se naucila pameti..
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyPet Mar 16, 2012 10:02 am

a bas je skupo No javi rezultate,obavezno.
Nazad na vrh Ići dole
Malena

Malena


Broj poruka : 13
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 33

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyPet Mar 16, 2012 10:59 pm

Da mnogo je skupo.. jos i lekove trebam da kupim.. ovaj put cu se opametiti definitivno.. idem u ponedeljak... pa cu javiti sta i kako.. ljubim vas... hvala na pomoci..
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyPet Mar 16, 2012 11:10 pm

i lekovi su negde oko 1500 din.javi rezultate. i sa srecom
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyPet Mar 16, 2012 11:52 pm

jaooo jeste.meni su dali neke preskupe,pa mi je dr na opstoj praksi prepisala jeftiniju zamenu za njih.bili su identicni,pitala sam u apoteci posle,ne znam zasto mi je ginekolog dao te skuplje.a plus sam morala da kupim duplo,i za decka i zasebe.
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptySub Mar 17, 2012 12:08 am

ja sam kupovala za oboje,prepisane lekove,nisam htela zamenu...bilo je mnogo skuplje za oboje,cenu sam otprilike napisala po osobi.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptySub Mar 17, 2012 12:47 am

Malena, sreća pa ti je bivši barem rekao da se testiraš. Zamisli da ti nije rekao i ti to otkriješ posle par godina kad ti napravi brdo problema ta mala napast?
obavezno pitaj dr za vaginalete zbog kandide koja može da se javi jer ćeš piti jake lekove u jakoj dozi, i kupi probiotik da ti ne bi želudac stradao. Ti antibiotici su mnogo jaki, očekuj nuspojave (retka stolica, mučnina i glavobolja sigurno). I pij puno vode. Test na hlamidiju... 2855523028
Nazad na vrh Ići dole
Malena

Malena


Broj poruka : 13
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 33

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyPet Mar 23, 2012 6:27 am

Ovako... nemam hlamidiju.. imam ureaplazmu .. malo je blaza od hlamidije.. dobila sam dovicin 7 dana 2x1 ... i kontrola za mesec dana.. imam ranicu na grlicu i najverovatnije je da cu morati da je skidam jer mi papa prelazi u III grupu ..
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyPet Mar 23, 2012 6:45 am

drago mi je malena,da nemas hlamidiju. ona se najteze leci,i ona dovodi do steriliteta,ako se ne leci.
i ja sam radila utorak analize na ureaplazmu,sad cekam ponedeljak za rezultate.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyPet Mar 23, 2012 8:06 am

i ureaplazma je opasna i moze da dovede i do steriliteta i do spontanog.
Malena,ne brini nista-bitno je da si to na vreme otkrila i resices je se!A i najbolje je da uklonis ranicu,da ne razmisljas o njoj!I ja cu na leto sigurno!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... EmptyPet Mar 23, 2012 8:57 am

Koliko nisi bila kod ginekologa, tj. na kolposkopiji? Jako mi je bitan podatak jer me interesuje za koliko Papa otrpilike moze da predje iz II u III grupu! Hvala unapred!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Test na hlamidiju... Empty
PočaljiNaslov: Re: Test na hlamidiju...   Test na hlamidiju... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Test na hlamidiju...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Gde ići-
Skoči na: