Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 pare, pare, pare

Ići dole 
+10
Lara
Bella
bevana
sister87
pufnasta
Asja
Ivana
Ferhundica
Iva
Lus
14 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 9:52 am

posto vidim da ovde neke vole i da mogu da biraju zeljicu normalna svota novca bi bila sasvim u redu, da cujem vase stavove?
koliko je bitan, volite sto ga vas decko ima, mogle biste da budete u vezi zbog novca?
za sta vam sluzi, i sta biste radile da dobijete sedmicu na lotou! pare ljude kvare?
ja sam mom decku rekla da bih zavrsila fakltet i dalje bila na budzetu! zacudio se.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 9:56 am

ostavljam vam temu za uspomenu i dugo secanje! pare, pare, pare 650269930
i budite iskrene!
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 9:58 am

Bitan je.Mada je vise bitno ono sto pruza - slobodu i nezavisnost.Za zenu u Srbiji je jos duplo bitniji.
Ne bih mogla da budem sa nekim samo zbog novca.Kao i svaka skorpija smatram da sam od neprocenjive vrednosti. pare, pare, pare 1071211947
Sedmicu na lotou bih ulozila u posao, znam tacno i koji, nastavila bih porodicnu tradiciju i gradila je jos stabilniije i dublje.
I volela bih da sutra zaradjujem isto koliko i moj muz.A moze i vise.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 9:59 am

Lusesita ::
ostavljam vam temu za uspomenu i dugo secanje! pare, pare, pare 650269930
i budite iskrene!
A tvoji odgovori?
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 10:00 am

nikad ne bih bila s nekim zbog para,ne trosim vise nego sto zaradjujem,imam malu platu,ali znam da sam je posteno zaradila,volim pare,a ko ih pa ne voli,ali svoje. cak ni od muza ne trazim novac,navikla da zaradjujem od 17 godine,
kad bih dobila 7 na lotou,i dalje bih radila tu gde radim za platu koju imam,ali bih novac u Svajcarsku banku,
i sutra ako budem imala decu da im ostavim za skolovanje i putovanja. ali ne pre nego sto ih naucim da cene svaki dinar koji imaju...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 10:11 am

apsolutno mi nista ne znace.
cinjenica je da se bez njih ne moze,ali one me ne mogu usreciti.nekad i mogu,ali na kratko.obicna sarena laza.svakim danmom mi zivot to potvrdjuje.
da,definitivno kvare ljude.
sto se tice sedmice-najveci deo bi otisao na neku nekretninu,a ostatk na putovanja.
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 10:36 am

Lusesita ::
posto vidim da ovde neke vole i da mogu da biraju zeljicu normalna svota novca bi bila sasvim u redu, da cujem vase stavove?
koliko je bitan, volite sto ga vas decko ima, mogle biste da budete u vezi zbog novca?
za sta vam sluzi, i sta biste radile da dobijete sedmicu na lotou! pare ljude kvare?
ja sam mom decku rekla da bih zavrsila fakltet i dalje bila na budzetu! zacudio se.
ja ne mogu da se zaljubim u nekoga ko nema dovoljno para znam da ovo zvuci grozno,ali stvarno ne mogu...meni novac prestavlja sigurnost,i ako vec trebam sa nekim da imam porodicu sutra bice to neko ko ima dovoljno,znaci nikakav luksuz ,ludilo...samo dovoljno,ili da je bar sposoban da stvori novac,u suprotnom mi ni ne treba niko...novac mi je dosta bitan,al uopste ne volim rasipanje i bacanje,uvek sam u stanju da prekopam grad i nadjem jeftinije nesto nego da platim nesto onoliko koliko ne vredi,ne volim da dajem pare na markirane stvari,jer nista sto kupim necu imati zelju da nosim duze od godinu dana pa mi je besmisleno da dam ne znam ni ja koju svotu za majicu kad za te pare mogu da kupim par majica u nekom levom butiku,npr..za kaput bix na primer dala vise para,jer eto to je nesto sto moze da se nosi duze i neke dobre crne cipele...ali i to moze da se nadje jeftinije kad se ne kupuje u sezoni,poenta je da sam stedljiva sa jedne strane,a sa druge dosta trosim na kafice i cigare...da dobijem sedmicu uzela bix nekretnine neke,i dala neku svotu nekome kome je potrebno,i naravno razdelila neke pare porodici,i mozda ulozila u master u inostranstvu ili doktorske
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 10:45 am

Sedmica na lotou bi otisla u nekretnine i u pokretanje nekih poslova.
A partnerov novac mi nije bitan, uvek sam imala svoj i nikad nisam bila u poziciji da zavisim od nekog. Jeste da volim novac, ali nisam materijalista, volim da se dobro obucem ali to ne znaci da moram da budem markirana, volim da imam dobar nakit ali to ne znaci da ne nosim i bizuteriju. Jedino se stvara problem kad momak nema iste mogucnosti kao i devojka, tj. manje i ne moze da je isprati kako on hoce, bez obzira na ponasanje devojke, sto vredja njegov ego. U vezi u kojoj sam sada nikad nije bilo podele na moje i njegovo, uvek je sve NASE, cak i auto. I bitno mi je da moj buduci muz bude sposoban da zaradi onoliko koliko je potrebno za zivot nase porodice, bez obzira na to koliko cu ja zaradjivati, a mislim da pored sebe imam takvog.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 10:48 am

A u nasoj vezi je moje samo moje,a njegovo nase.Tako on hoce...
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 10:53 am

Pa kod nas na to dodje uvek. Ja te stvari toliko i ne gledam, ali kapiram da on gleda i da nece da me ugrozi jer ja ne radim, a on je taj koji radi. Od kako je otisao bacio me na stednju...hahaha, mada, to kod mene ne deluje, sto je on, hvala Bogu, odavno ukapirao. A ovo za kola, zajednicka su kola koja je on kupio. pare, pare, pare 364988687
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 11:03 am

Ja smatram da je novac u danasnje vrene najneophodnija stvar u zivotu.. I Asjin post kao da sam ja napisala.. Kao sto je rekla mozda to zvuci grozno, ali realno danas se ne moze ziveti od ljubavi..
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 11:05 am

a sedmicu na lotou, pa samo nek probam da dobijem, videla bi "ona" svoga boga pare, pare, pare 469341540
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 11:12 am

ево мог мишљења. волим паре, волим накит, волим да имам и да ми ништа не фали. да када погледам у излог и видим неке фине ципеле или торбу да могу да уђем и купим. алиии, не бих била са дечком због новца. а пошто овај мој има више него ја раније сам знала да га зезам како ми нисмо једно за друго, различите класе, а на све то он је онако тотално искрено и озбиљно одговорио да сам ја његово благо! и више нисам спомињала. у вези је све заједничко, а да будем искрена све његово је заједничко!
Не бирам другове и пријатељства по статусу, ја могу да се дружим са свима. Само да могу са њима да комуницирам на одређеном интелектуалном нивоу. Таква сам особа да знам да мене новац не би променио. Да освојим седмицу, као и остале купила бих некретнине, сваком члану своје породице по један стан, где год они хоће и колики год да је. Уложила бих у образовање, НИКАКО НЕ БИХ ЛЕНЧАРИЛА и престала да радим, јер ето милионе имам у банци! И помогла бих онима којима то заиста треба. А о томе никоме не бих говорила, јер каква је сврха давања када се касније хвалиш? pare, pare, pare 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 11:18 am

Lusesita ::
ево мог мишљења. волим паре, волим накит, волим да имам и да ми ништа не фали. да када погледам у излог и видим неке фине ципеле или торбу да могу да уђем и купим. алиии, не бих била са дечком због новца. а пошто овај мој има више него ја раније сам знала да га зезам како ми нисмо једно за друго, различите класе, а на све то он је онако тотално искрено и озбиљно одговорио да сам ја његово благо! и више нисам спомињала. у вези је све заједничко, а да будем искрена све његово је заједничко!
Не бирам другове и пријатељства по статусу, ја могу да се дружим са свима. Само да могу са њима да комуницирам на одређеном интелектуалном нивоу. Таква сам особа да знам да мене новац не би променио. Да освојим седмицу, као и остале купила бих некретнине, сваком члану своје породице по један стан, где год они хоће и колики год да је. Уложила бих у образовање, НИКАКО НЕ БИХ ЛЕНЧАРИЛА и престала да радим, јер ето милионе имам у банци! И помогла бих онима којима то заиста треба. А о томе никоме не бих говорила, јер каква је сврха давања када се касније хвалиш? pare, pare, pare 1071211947
Od svega recenog na ovoj temi ovo mi se najvise svidja.Lus evo ti jedan kiss za nagradu. Svaka cast.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 11:21 am

да, али ме много нервира кад видим великуууу разлику у годинама а она каже како се удала из љубави. у то не верујем. а у такве случајеве убрајам нпр. Хју Хефнера и његову девојку-жену шта код да му је. Зар може неко да се заљуби у својој нпр. 24 години у особу која је 1926. годиште? Деда?
ок да је разлика 20 година, па да кажемо можда се и заљубила!
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 11:22 am

захваљујем ива! pare, pare, pare 390707668
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 11:26 am

Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 11:28 am

процените сами! мислим ок, она хоће паре, он младу девојку! нашли се. али не волим лицемерје и лажи. али добро, ваљда и он има грам мозга да схвати да је она млађа од његовог сина.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 11:40 am

Ma on covek ima previse godina da bi brinuo o tome da li je neko sa njim iz korisri ili ne. On najvise u celoj toj prici gleda sebe, svoje zadovoljstvo i da svoje poslednje godine zivota provede u uzivanju. Tako da ne vidim gde je on tu iskoriscen, iskoriscena je ona, koja svoju mladost baca pored jednog starca prema kome ne oseca nista.
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 11:45 am

pirocanka pare, pare, pare 364988687 hahahah zvoncice...pa realno,ako kaput u zari ja msm ako se nisam zeznula kosta u prolece 7 xiljada a preko zime je duplo skuplji,logicno je kolika mi je realna vrednost i sto da budem glupa i bacim pare.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 11:46 am

ја мислим да нико није искоришћен. он зна шта хоће, она зна шта хоће.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 11:49 am

Lusesita ::
ја мислим да нико није искоришћен. он зна шта хоће, она зна шта хоће.
I jos sve to stave u rijaliti i dobro naplate.
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 11:50 am

nista nije skupo kad kraj sebe imas pravu zenu pare, pare, pare 364988687 e te zene koje mogu da budu sa nekim isljuciov zbog para su mi grozne,msm ja mogu da NE BUDEM sa nekim zbog para.ali da jedina stvar zbog koje sam sa nekim su pare je fuj..jedan od mojix bivsix,koji je usao u pricu kada sam bila u losem periodu i bio mi je dobar za opustanje i lecenje od drugog bivseg,znala sam da mogu da se vucem sa njim sto godina bez da se zaljubim a da mi opet bude lepo...jer kako da se zaljubim u nekoga ko je fizikalac,bez uvrede za sve fizikalce ,u fabrici ,bez sanse da ikad napreduje,jer nije skolovan a ni ambiciozan,sa nerealnim planovima da ide na brod da radi i ja da ga cekam i da me zeni...kako da ne,volim ja sebe malo vise od toga
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 11:52 am

Hahahahaha, Asja, podsetila si me na mene, kupila sam ja u sred leta koznu jaknu za 12 hiljada i moj momak poceo odmah cudno da me gleda i puta u fazonu "Kupujes koznu jaknu u sred leta?!", na sta sam mu ja odgovorila "Pa duso, ja sam ustedela, sad je na snizenju, na jesen ce biti duplo skuplja"... pare, pare, pare 364988687

A sto se tice Hafnera, samo me interesuje kako one devojke nije groza da ga ljude u usta onakvog... pare, pare, pare 2372778019
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare EmptyČet Mar 15, 2012 11:54 am

pufnasta ::
Hahahahaha, Asja, podsetila si me na mene, kupila sam ja u sred leta koznu jaknu za 12 hiljada i moj momak poceo odmah cudno da me gleda i puta u fazonu "Kupujes koznu jaknu u sred leta?!", na sta sam mu ja odgovorila "Pa duso, ja sam ustedela, sad je na snizenju, na jesen ce biti duplo skuplja"... pare, pare, pare 364988687

A sto se tice Hafnera, samo me interesuje kako one devojke nije groza da ga ljude u usta onakvog... pare, pare, pare 2372778019

Verovatno zazmure i zamisle:

pare, pare, pare Dolar
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pare, pare, pare Empty
PočaljiNaslov: Re: pare, pare, pare   pare, pare, pare Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
pare, pare, pare
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: