Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Partner je u horoskopu............?

Ići dole 
+26
tinkerbell02
Jeci
StormZ
~Lovely~
plavooka
Jokica
malena mrvica
kajlina
Nastija
sharon
Lara
ladybug
jagodica
bevana
Bella
Rale89
inda
Hoppipoylla
SaRa89
pufnasta
sister87
Nina87
Lus
Ivana
Natalla
sanja
30 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Partner je u horoskopu............? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Partner je u horoskopu............?   Partner je u horoskopu............? - Page 5 EmptyNed Avg 11, 2013 2:33 am

Moj se svakog meseca seti datuma. Kako to zovu `mesecnica`? Obavezno pomene i gleda da taj dan budemo zajedno. Partner je u horoskopu............? - Page 5 2100916089

 Sto mi je jos milije, niko ne bi rekao da je pazljiv, kada ga vidi. Moja mama i tetka pricale jednom o njemu (znaju ga obe). I prica moja mama kako se setio da mi napravi paktic za NG itd. itd. a tetka ce u cudu: `Od kada je on tako pazljiv? Ko bi rekao?`. A znaju ga obe od malih nogu.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Partner je u horoskopu............? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Partner je u horoskopu............?   Partner je u horoskopu............? - Page 5 EmptyNed Avg 11, 2013 2:46 am

I moj se seti svaki put...cak i u ponoc salje porukicu koju je pripremao dan pre...i tog dana mi uvek kupi cokoladu ili kinder jaje... i to mi je bas drago sto je takav... Partner je u horoskopu............? - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Partner je u horoskopu............? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Partner je u horoskopu............?   Partner je u horoskopu............? - Page 5 EmptyNed Avg 11, 2013 4:43 am

Bev je sve tacno rekla, a ova prva dva datuma u aprilu su zato sto ne mozemo da se dogovorimo kad smo se smuvali. Ja tvrdim 4. on kaze 6. Pa onda obe.
Inace najvaznija nam je ta 4. aprila, zatim 14. jula, pa onda ove dve.
Ove godine smo oboje zaboravili da nam je godisnjica. Zove njegova sestra 22.jula i kaze: Srecna godisnjica! Nas dvoje: Shocked  Koja godisnjica? Nama godisnjica bila prosle nedelje. Partner je u horoskopu............? - Page 5 364988687
Ma najbitnije da se nas dvoje volimo i da se pazimo svakog dana ne samo tog jednog.
A ako budemo uspeli da naciljamo zelimo da nam deca budu krstena na isti datum kao kad smo mi obavili crkveno vencanje.

P.S. NIkada nismo raskidali. Bili smo blizu par puta ali nikad nismo to uradili do kraja. Da jesmo ne bismo se vise pomirli, prosto osecam.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Partner je u horoskopu............? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Partner je u horoskopu............?   Partner je u horoskopu............? - Page 5 EmptyNed Avg 11, 2013 4:49 am

Ma, sigurno je 4. april! Partner je u horoskopu............? - Page 5 2855523028 
dobro si rekla, i nije bitno kad je, bitne su ostale stvari. Partner je u horoskopu............? - Page 5 2547892651 
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Partner je u horoskopu............? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Partner je u horoskopu............?   Partner je u horoskopu............? - Page 5 EmptyNed Avg 11, 2013 6:59 am

Iva, a koje su to druge dve? 4.aprila vam je godisnjica veze...14.jula godisnjica braka...a koje su onda jos te dve? Partner je u horoskopu............? - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Partner je u horoskopu............? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Partner je u horoskopu............?   Partner je u horoskopu............? - Page 5 EmptyNed Avg 11, 2013 7:03 am

Veridba i godisnjica, tj. datum za koji njen muz misli da su poceli da se zabavljaju ...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Partner je u horoskopu............? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Partner je u horoskopu............?   Partner je u horoskopu............? - Page 5 EmptyNed Avg 11, 2013 7:06 am

bevana ::
Datum zabavljanja,crkvenog i gradjanskog vencanja,ne znam sta je cetvrto :)upoznavanje ? Partner je u horoskopu............? - Page 5 650269930

.
i 4. je kad on misli da su poceli da se zabavljaju.Partner je u horoskopu............? - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Partner je u horoskopu............? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Partner je u horoskopu............?   Partner je u horoskopu............? - Page 5 EmptyNed Avg 11, 2013 7:18 am

4.IV je kad smo poceli da se zabavljamo (znam zbog vaterpolo utakmice, proveravala sam vise puta)
6.IV je kad on misli da smo poceli (ne znam od kud mu to, to ga je strefilo ove godine prvi put)
14.VII crkveno vencanje
22.VII gradjansko vencanje
da... kod nas sve mora komplikovano ...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Partner je u horoskopu............? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Partner je u horoskopu............?   Partner je u horoskopu............? - Page 5 EmptyNed Avg 11, 2013 7:47 am

A joj. Partner je u horoskopu............? - Page 5 650269930 a jel moze da se obavi crkveno i gradjansko vencanje istog dana?
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Partner je u horoskopu............? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Partner je u horoskopu............?   Partner je u horoskopu............? - Page 5 EmptyNed Avg 11, 2013 8:06 am

Kod nas moze, ne znam za ostale gradove.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Partner je u horoskopu............? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Partner je u horoskopu............?   Partner je u horoskopu............? - Page 5 EmptyNed Avg 11, 2013 8:13 am

Moze, to ljudi najcesce i rade. Ali kao sto rekoh kod nas sve mora komplikovano.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Partner je u horoskopu............? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Partner je u horoskopu............?   Partner je u horoskopu............? - Page 5 EmptyNed Avg 11, 2013 8:22 am

au,koji off! Partner je u horoskopu............? - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Partner je u horoskopu............? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Partner je u horoskopu............?   Partner je u horoskopu............? - Page 5 EmptyNed Avg 11, 2013 8:30 am

Mozda bi mogli ovu temu da prebacimo u neku za godisnjice ili vencanja ako postoji Partner je u horoskopu............? - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Partner je u horoskopu............? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Partner je u horoskopu............?   Partner je u horoskopu............? - Page 5 EmptyPon Mar 17, 2014 7:00 am

Kojim rečima zavodi njegov horoskopski znak?

Ovan: Bond. James Bond.

Bik: Kod kuće imam bocu šampanjca, a bojim se da se ne pokvari, jer već dugo stoji.

Blizanac: Zašto ne bismo izmerili našu međusobnu privlačnost?

Rak: Osećam da si sjajna u krevetu i to me pomalo plaši.

Lav: Veruješ li u ljubav na prvi pogled ili da te pogledam ponovo?

Devica: Stvarno ne bi trebalo da koristiš šminku, jer ona samo narušava tvoju lepotu.

Vaga: Draga, zbog tvoje lepote i sunce je izgubilo svoj sjaj.

Škorpija: Nakon godina terapije i testiranja pokušavam da shvatim da li sam alergičan na seks ili ne. Želiš da me testiraš?

Strelac: Samo da znaš, ja nosim broj cipela 48.

Jarac: Dušo, ja zarađujem više nego što ti možeš potrošiti.

Vodolija: Fasciniraš me više nego infinitezimalni deo matematike.

Ribe: Imaš guzu velike umetnice.






Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Partner je u horoskopu............? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Partner je u horoskopu............?   Partner je u horoskopu............? - Page 5 EmptyPon Mar 17, 2014 7:06 am

Nakon sexa:
Ovan: Hoćemo li ponovo?

Bik: Pica ili kineska hrana?

Blizanci: Pričekaj sekundu, samo da napišem status na Fejsbuku.

Rak: Jesi li odabrala kumu?

Lav: Jesam li bio odličan?

Devica: Ne kažu ništa, samo čekiraju još jednu stavku na svojoj listi obaveza.

Vaga: Jel ti se dopalo ovo, meni se dopalo ako je i tebi. A, šta kažeš jel ti se dopalo?!

Škorpija: Želiš li da te odvežem ili ćemo još jednom?

Strelac: Ne zovi me, ja ću tebe. Ali stvarno.

Jarac: Imaš li vizitku?

Vodolija: Hoćemo li još jednom, ali ovog puta bez odeće?

Ribe: Kako si ono rekla da se zoveš?


p.s. mozda je ovo vec neko kacio...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Partner je u horoskopu............? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Partner je u horoskopu............?   Partner je u horoskopu............? - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Partner je u horoskopu............?
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Šta ste u horoskopu?
» Novi partner i SPB
» Sta sledi kad se partner promeni?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: