Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Bivsi

Ići dole 
+18
sanja
Nastija
meyakhelet
Rale89
pahuljicaa
sharon
Jeci
Yo**
Iva
meda
Lara
Bella
sister87
inda
pufnasta
Ivana
~Lovely~
Elena24
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 3:38 am

elena, totalno razumem situaciju,kao da sam je ja pisala pre nekoliko meseci Bivsi - Page 2 650269930 Ja sam shvatila da imam nesto dobro i vredno pored sebe,i da se ne treba kockati sa tim, jos si ti starija od mene pa ti jos manje preporucujem. Jer coveka uvek privlaci ono sto ne moze da ima,ono sto je nedostizno,nesigurno, zeli da otkrije, mozda podsvesno zelis tog decka da promenis. Veruj mi, sa takvom osobom nikad neces imati mir i sigurnost. U zivotu imas dva puta, ne mozes na oba da krenes. On je odlucio da ce da luduje u zivotu i da se kocka, ako zelis takav put onda ostavi sve sto imas iza sebe. Razumem te sto mislis o njemu, vidis ga i odmah se setis svega lepog, ali seti se samo svih ruznih stvari...i zamisli opet da ih prozivljavas. Izvagaj, stavi na jednu stranu sto imas i sto bi mogla imati...sta je bolje je resenje.

sonjica, kao sto su rekle devojke, to su sve glupi razlozi i ne znam ni ja sto komplikujes sebi zivot. Umesto da uzivas, ti trpis da te tamo neka uznemirava i on da ti se pravda. Ako stvarno mislis da ce ti se on vratiti,grdno se varas. Zvace te samo kad mu trebas, kao sto i to sad radi. Ne znam zasto to uopste dopustas. Ja da sam na tvom mestu zapretila bih toj devojci da me ne zove vise, a sa njim bih bila na distanci, ne bih mu bas uvek bila dostupna, i okrenula bih se sebi, svojim obavezama. Ali ako si vec odlucila da budes predmet iskoriscavanja, samo izvolte. Izvini sto sam gruba,ne mislim nista lose,ali imam utisak kao da nosis ruzicaste naocare i ne vidis ocigledne stvari.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 4:13 am

Moj brat zivi u Beogradu, sa drugovima...i svaki od njih tamo ima devojku...moj brat cesto spava kod svoje devojke, ona mu opegla sta mu treba...naucila ga je da upali ves masinu i sve to...sprema mu da jede kad god je kod nje...ali kad dodje u nas grad, svaku noc je s nekom drugom devojkom. I ista mu je prica da je voli, da je obozava...ali do sad se uvek vratio toj iz Beograda jer mu ona znaci, a ovamo koristi priliku da se provede. Znam da je bas ruzno od njega prema toj devojci koju voli, ali takav je...kao i mnogi drugi koji odu negde. Ova prica je samo da shvatis da ne treba vise toliko da se trudis oko njega. Necu ni ja da ti govorim da treba da ga ostavis, niti cu da te osudjujem .. uradi ono sto mislis da treba da uradis...ali devojke su vec rekle ono sto bi bilo najbolje za tebe. (objektivno.)
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 4:17 am

pahuljice, prosledi jednog drugara meni. evo,ja sam u Bgu, ima da naucim da kuvam,da ukljcim ves masinu Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 4:18 am

zenske, u pravu ste. delimicno. samo sto, ja kada god pobegnem tu je. planiram da se skrasim tu je. 2,5 god. sam zivela u nisu, on u beogradu, promenila sam br., nisam imala nikakav kontakt sa njim, jednostavno nisam zelela takav zivot, zelela sam nekog samo za sebe, ali jednog dana on je samo dosao, raspitao se gde zivim, i pokucao na vrata. i bam, srce k'o srce, ne slusa glavu, i sve opet. uglavnom i ja sve to i mislim, dopustila sam suvise. on ispada frajer, jbg, mladost ludost. hvala vam.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 4:23 am

a koliko imate godina?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 4:24 am

sister87 ::
a koliko imate godina?
ja 22, on 25.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 4:27 am

Yo** ::
jos se ona sekira sto ga je prevarila. pa on tebe vara sve vreme! i onu drugu i to jos obe znaju... wake up! Bivsi - Page 2 2652254737
sada sam videla Bivsi - Page 2 650269930 affraid pa time me uvek ucenjuje, kao prevarila si me i sl.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 4:46 am

pa popricaj sa njim ozbiljno i OZBILJNO ga pitaj...ili ona ili ja?! Dokle misli tako? Hvala Bogu mlada si i bice jos hiljadu prilika i boljih i gorih.. nemoj dopustiti da najlepse godine provedes tugujuci za njim. Ja sam u slicno situaciji, ali ne dam se ,borim se, smejem se,druzim se.. Moze da mi propadne zobg njega minut, , ali ne i dan.. Bivsi - Page 2 3181402168
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 4:48 am

sister87 ::
pa popricaj sa njim ozbiljno i OZBILJNO ga pitaj...ili ona ili ja?! Dokle misli tako? Hvala Bogu mlada si i bice jos hiljadu prilika i boljih i gorih.. nemoj dopustiti da najlepse godine provedes tugujuci za njim. Ja sam u slicno situaciji, ali ne dam se ,borim se, smejem se,druzim se.. Moze da mi propadne zobg njega minut, , ali ne i dan.. Bivsi - Page 2 3181402168
trudim se, i borim se.. ali......... uvek postoji ono ALI sto devojci srecu kvari silent
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 4:48 am

mislim da nema sta da prica sa njim,treba da zavrsi to. pusti ti njegova obecanja, izgovore i slicno. do sad je mogao sto puta da joj kaze cao, a nije. zato, Elena, bezi odatle dok jos nije kasno
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 5:14 am

Jao sto "volim" price tipa: On nju stavrno voli, ali eto povremeno je prevari kad izadje u grad, ili vec nesto slicno.
To nije ljubav, i ne mogu se voleti dve osobe istovremeno.Niti mozes nekog da volis a onda da mu zabijas noz u ledja tako sto ces da ga varas (ne "prevaris", nego bas varas u kontinuitetu).
Nego ako, kad su zene glupace koje sve gutaju, tako im i treba.Danas dele momka sa pola grada, sutra ce muza...Sto da ne, ako im se moze? affraid

"Pravi muškarci ostaju verni. Oni nemaju vremena da traže druge žene jer su previše zauzeti tražeći nove načine da vole svoju."
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 5:24 am

meda ::
pahuljice, prosledi jednog drugara meni. evo,ja sam u Bgu, ima da naucim da kuvam,da ukljcim ves masinu Laughing

Samo se ti zezaj Bivsi - Page 2 124630516 Bivsi - Page 2 364988687

Iva, i meni je to bas odvratno...ja da sam na mestu njegove devojke, ostavila bih ga, pa nek nastavi sa ovom drugom. A nikad se ne bih spustila na taj nivo sto je napisala da joj ta devojka salje poruke s lazog profila, zove je i slicno...a on je kao faca sto ima 2 devojke sa kojima je, i obe znaju jedna za drugu...jaooo. Po meni, decko je tu najvise kriv...da njegova prva devojka ne zna za ovu drugu, bilo bi mi je zao. Al ovako je sama kriva sto je jos sa njim...

Imas plus od mene za post. Bivsi - Page 2 650269930


Poslednji izmenio pahuljicaa dana Uto Apr 24, 2012 5:27 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 5:26 am

Iva, ljubim te tako pametnu. evo ti plusic
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 5:34 am

Hvala za plusice, to skorpijetina govori iz mene.Kad cujem te price meni se kosa na glavi nakostresi.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 5:36 am

i meni. i ja sam skorpija i to dupla Bivsi - Page 2 326513241
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 5:44 am

Ma daj, mogu oni da govore sta god zele, ali se voljenoj osobi ne zabija noz u ledja... Kakva je to ljubav kada neko stalno pati .
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 5:45 am

sonjica ::
Yo** ::
jos se ona sekira sto ga je prevarila. pa on tebe vara sve vreme! i onu drugu i to jos obe znaju... wake up! Bivsi - Page 2 2652254737
sada sam videla Bivsi - Page 2 650269930 affraid pa time me uvek ucenjuje, kao prevarila si me i sl.

a sto ti ne ucenjujes njega? ti njega prevarila na poljubac, a sta on radi s ovom u bgu??????????? sad sam pocela da se nerviram!

i kako te ucenjuje? kazi jesam te prevarila i nisi zasluzio nista manje. ako misli da ti prebacuje za tu prevaru onda neka bude veran a ne toliki licemer!


Poslednji izmenio Yo** dana Uto Apr 24, 2012 5:47 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 5:46 am

Yo** ::
sonjica ::
Yo** ::
jos se ona sekira sto ga je prevarila. pa on tebe vara sve vreme! i onu drugu i to jos obe znaju... wake up! Bivsi - Page 2 2652254737
sada sam videla Bivsi - Page 2 650269930 affraid pa time me uvek ucenjuje, kao prevarila si me i sl.

a sto ti ne ucenjujes njega? ti njega prevarila na poljubac, a sta on radi s ovom u bgu??????????? sad sam pocela da se nerviram!

bez nervoze Cool sad zamisli kako je meni..


a jos, ja zelela pomoc sta cu sa njom, jer od nje nemam mira. pa nisam ja kriva sto on nju vara. da nisam ja bila bi neka druga. i ja sam vec sve to prossla sa njim, samo sto su nam uloge bile zamenjene, ja nju nikada nisam zvala proveravala, maltretirala, vec sa njim resavala to. sta ja imam sa njom? nas dve nismo ni u kakavoj emotivnoj, socijalnoj, rodbinskoj vezi.
a sva ta osudjuvanja slusam svaki dan, jer niko nije u mojoj kozi. ma kako god to zvucalo.

EDIT BY PUFNASTA: Zabranjeno je pisati komentare jedan za drugim, za to postoji opcija EDIT i molim da je koristis!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 5:51 am

Iskreno, ja to ne razumem. Sonjice, nemoj pogresno da shvatis, na ovaj Forum su dobrodosli svi kojima je potrebna pomoc, ali ja verujem da u dubini duse ti znas sta ti je ciniti, tebi bliski ljudi ti vec pricaju sta i kako. I ti postavljas ovde pitanje, a sigurna sam 99% da si znala da cemo sve mi napisati isto: "Kako ga nije sramota? Ostavi ga, ti zasluzujes bolje!" itd.itd. Ne razumem, kakav odgovor ocekujes, sta ocekujes? Ocekujes da ce on ostaviti tu devojku? Verujem da i ti sama znas da verovatno nece, ili ako je ostavi, doci ce neka druga umesto nje ili umesto tebe. Treba da budes bez skrupula, i saosecanja, i bez osnovnih ljudskih kvaliteta da bi mogao da se ponasas kao taj tvoj decko. Zato sam ti ja postavila onoliko pitanja u prethodnom postu. Primecujem da masa devojaka pita slicne stvari, i u slicnom je problemu. I ja sam isto bila u vezi u kojoj nisam bila dovoljno postovana, ali nikad nisam trazila od drugih savet, jer sam znala sta ce reci. Verujem da si i ti znala, i znas sta ce drugi da kazu. Sve ovo sto mi ovde pisemo su manje vise prazne price. Sta ti zelis?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 5:54 am

Lu Salome ::
Iskreno, ja to ne razumem. Sonjice, nemoj pogresno da shvatis, na ovaj Forum su dobrodosli svi kojima je potrebna pomoc, ali ja verujem da u dubini duse ti znas sta ti je ciniti, tebi bliski ljudi ti vec pricaju sta i kako. I ti postavljas ovde pitanje, a sigurna sam 99% da si znala da cemo sve mi napisati isto: "Kako ga nije sramota? Ostavi ga, ti zasluzujes bolje!" itd.itd. Ne razumem, kakav odgovor ocekujes, sta ocekujes? Ocekujes da ce on ostaviti tu devojku? Verujem da i ti sama znas da verovatno nece, ili ako je ostavi, doci ce neka druga umesto nje ili umesto tebe. Treba da budes bez skrupula, i saosecanja, i bez osnovnih ljudskih kvaliteta da bi mogao da se ponasas kao taj tvoj decko. Zato sam ti ja postavila onoliko pitanja u prethodnom postu. Primecujem da masa devojaka pita slicne stvari, i u slicnom je problemu. I ja sam isto bila u vezi u kojoj nisam bila dovoljno postovana, ali nikad nisam trazila od drugih savet, jer sam znala sta ce reci. Verujem da si i ti znala, i znas sta ce drugi da kazu. Sve ovo sto mi ovde pisemo su manje vise prazne price. Sta ti zelis?

zelim zivot. a glava mi je prepuna, i samo zelim izlaz iz svega ovoga. a mozda mi greska to sto ne umem da budem takav kreten kao on. nesto mi ne da.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 5:56 am

nemoj da budes kreten, samo iskuliraj celu situacju. pokusaj da se oduvas na neki drugi nacin. skreni misli. znam da nije lako,ali probaj
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 5:56 am

Ti ne treba da budes kao on. Bez obzira sta ti uradio, uvek treba da sacuvas mogucnost da mirno spavas. Da li bi mogla bez njega?
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 6:01 am

Lu Salome psihoanaliticar... Bivsi - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 6:03 am

Yo, uvek sam htela da budem psiholog, mislim da imam dara, na Forumu se usavrsavam! Bivsi - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 6:12 am

Lu Salome ::
Yo, uvek sam htela da budem psiholog, mislim da imam dara, na Forumu se usavrsavam! Bivsi - Page 2 650269930
ja diplomirala psihologiju, ali sebe da sredim ne umem Bivsi - Page 2 650269930 svima mogu da pomognem, ali moj aleter ego mi je nepristupacan No
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bivsi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bivsi   Bivsi - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bivsi
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: