Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta nije u redu?

Ići dole 
+13
Asja
Yo**
Bella
Rale89
jagodica
Rejectedd
inda
Ferhundica
pufnasta
sanja
Ivana
~Lovely~
Radaaa93
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptyPon Mar 26, 2012 1:10 am

Inda ne znam i nisam bas zadovoljna svojim telom verovatno zbog toga...iako on kaze da sam njemu najlepsa ja nisam sigurna u sebe i ne osecam se prijatno...imma i velike grudi i lepu guzu ali nisam zategnuta i imam malo stomace Šta nije u redu? - Page 2 650269930 pa smo se dogovrili da od aprila krenem sa njim u teretanu...e ali on ne ume sam da stavi kondom, tj ume ali je nekako kondom mali uvek mu ja rasirim i stavim, a on kaze da kad stavimo da mu omekne sto i jeste tako...pitala sam ga da uzme neki veci, on mi se smejao u fazonu kao "pa nisam ja toliko obdaren svi moji drugovi koriste durex classic" nije mu kratak vec ga steze i onda moram da ga rasirim da bi mu stavila....:/ rale89 a kako da se opustim? ja ovako i kad sam sama non stop o tome razmisljam da l cu uspeti sledeci put i slicno...nikako ne mogu da se opustim Šta nije u redu? - Page 2 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptyPon Mar 26, 2012 1:36 am

Mozda jos nisi spremna za to. Pokusajte da malo pauzirate sa svim tim, nalazite se opusteno, ljubite se, mazite, pa neka dodje spontano do toga nakon nekog vremena kada prestane da te bude strah.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptyPon Mar 26, 2012 1:48 am

Slušaj Rado! Ti si bre riba ipo! I nemoj da misliš da nisi ja ću da te bijem!!!! Ijuuuu vidi, ima stomačić! Pa znaš li koliko je to sexy??? Ne znaš? E pa ja ću da ti kažem. Kad sam bila deblja (imalo me ihihiihihiii) i tvojih godina imala sam kompleks zbog malih grudi i stomačeta - i budala, odbijala sam momke misleći da nema šanse da im se baš to sviđa. Pored milion drugih mojih vrlina Šta nije u redu? - Page 2 425539214 (iju što sam skromna) baš se svakom sviđao moj stomačić (video se preko odeće, pa zato i znam Šta nije u redu? - Page 2 407633263 )

E sad, to za teretanu podržavam, jer ćeš pored zatezanja postići i sledeće: mislićeš da si zgodna Šta nije u redu? - Page 2 407633263 od vežbanja, pa će ti porasti samopouzdanje. Videćeš već od 2-3 odlaska.
Njemu spadne ne jer je kondom mali, već isto psihološki! oseća pritisak kako će to da izvede, da li će da izdrži, da li ćeš da TI uživaš itd. Znači nije samo tebi frka.

Ostavite se sexa tj. pokušaja neko vreme, i prestani samo o tome da misliš, idu kontrolni, pismeni Šta nije u redu? - Page 2 3594525493 prijemni, i šta god već, ja sam "matora" nemam više pojma kad se šta radi Šta nije u redu? - Page 2 2370014350

Šta nije u redu? - Page 2 312503953
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptyPon Mar 26, 2012 4:31 am

Hehehe sanja ulepsa mi dan Laughing ma nisam ja buckasta Šta nije u redu? - Page 2 650269930 ali imam stomace i nisam zategnuta ni malo Surprised imam super dupe samo sto imam malo strija al sta cu Šta nije u redu? - Page 2 364988687 pa da, spremam se za prijemni, pocela sam, uveliko Šta nije u redu? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptyPon Mar 26, 2012 8:09 am

rado,najbitnije je da se ossobodis kompleksa...ja jos nisam spavala sa deckom,ali je tu bilo oralnog i svasta nesto i iskreno jedva cekam da se i to desi,ali nigde ne zurimo...ono sto nama smeta,oni obozavaju Šta nije u redu? - Page 2 364988687 i budi uverena da je momcima mnogo manji kriterijum nego devojkama...ja nemam problema sa tezinom i nikad nisam ni imala,ali moras da znas da je sve u glavi...ja sam pre 3god naglo porasla i izgledala sam super,ali sam umisljala da mi nesto fali,naravno to nikom nisam priznala...i onda mi je decko rekao jednog dana da misli da bi trebalo malo da se ugojim...
samopouzdanje se ne stice preko noci,zato izaberi neku pozu u kojoj mislis da izgledas najbolje Šta nije u redu? - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptyPon Mar 26, 2012 9:22 am

Znam znaaaam. Decko mi je vise miliona puta reko da bas voli to sto imam stomacic i sto sam uopste gradjena tako kako jesam Šta nije u redu? - Page 2 650269930 ali ja sebi nisam ...jbg. Šta nije u redu? - Page 2 650269930 tako da sam ga ubedila da krenem sa njim u teretanu, moraaaaaaam Šta nije u redu? - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptyPon Mar 26, 2012 10:45 am

ma samo polako ..vreme je u pitanju..radite to sto česce da se lakse priviknes,polako i strpljenje..znas kako pomisli na mene svaki put XD lol kako retardirano..al sto na mene? pa zato sto mene jos uvek boli u početku prvih 5,10 min ,dok se lepo ne smesti ,ne krene i tako to..a prvi put mi je bio negde prosle god u ovo vreme..al svakako je sada dosta bolje i ok kako je bilo..eto mi smo uspeli kad smo se najmanje nadali ,polako tamo vamo..tako da znas da uvek ima i gore..a naravno i bolje..samo polako i opusteno..podrzavajte se i olaksajte jedno drugom..i bice sve ok..on nek se trudi da te opusti ,da vidis da mozes da mu verujes,oslonis,da imas podrsku i pozeleces odma sve XD nek te tako privuče ,da budes skroz opustena i da zelis..Šta nije u redu? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptyPon Mar 26, 2012 10:51 am

U smislu kad vidis moju "muku",tj čujes da ti nekako bude lakse XD sve naj
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 3:57 am

Jooj, ja zelim toooo. mnogo Šta nije u redu? - Page 2 650269930 ali Šta nije u redu? - Page 2 1371890812

I znate sta, sad kad malo bolje razmislim, sve bude super do onog trenutka kad trebam da se skinem. I tako pocne, i ne znam sta se desi. Da ne pih ovde opisivala hahaha, recicu samo da je sve ovo sigurno zato sto me je sramota..kompleks jbg... najgore je kad zenzko ima kompleks za nesto sto samo ona vidi


Poruka od zvonci:Imas edit dugme u dnu, koristi ga.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 6:08 am

Nisam ja bas sigurna da je problem u tome sto ti se ne dopada kako izgledas. Jedino ako baaas imas neke probleme sa fizickim izgledom, a po tvojim postovima sam shvatila da je problem samo u vecem stomacicu, tako da ne mislim da je bas to razlog.
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 7:41 am

Uz to ide i to stoo moze neko da nam "bane" ma ne znam ni ja vise...sad za vikend opet pa sta bude.....Šta nije u redu? - Page 2 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 8:57 am

ti si se vec unervozila. i odmah da ti kazem, nece biti nista. probaj da izmeris puls kad sve krene, videces koliko se plasis. i to je ono jedino sto koci, nije problem fizicki, nego se ti stisnes i uspanicis. probajte kad nikog ne bude u kuci, a ti onda razmisljaj samo kako ce sve biti u redu! ponavljaj to i ne misli ni o cemu drugom... tad ce i uzivanje poceti Šta nije u redu? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 9:05 am

Rado, pa zar mislis da su sve seksualno aktivne devojke zgodne kao manekenke? Eto, ja prva nisam zgodna, ali me to ni malo ne sprecava da uzivam u seksu, a ni mog momka da uziva u mojim oblinama. Prema tome, izbaci taj kompleks za stomace iz glave, opusti se i sve ce doci samo. Ipak morate malo da se pomucite da bi uzivali u carima seksa. Šta nije u redu? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 11:47 am

ja sam se prvi put napila,jer me je bolelo pre nego sto ga je stavio ali bukvalno...a inace i ja msm da mi telo nije dovoljno dobro kad se skinem
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 11:23 pm

Ni ja ne volim da se skidam ... Cak ni kada sam na bazenu, kada idem u grad nikada ne nosim sorc, a pred deckom mi nekad dodje da umrem od stida, hvala bogu pa on skoro uvek gasi svetlo :-) Kada neko umisli da mu-joj nesto na telu ne valja nema te osobe koja ce ga-je ubediti u suprotno ...
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 11:26 pm

ooooooo, sta sam sve procitala. Embarassed
ja uopste ne obracam paznju na svoje obline, pogotovu ne kada sam sa deckom. sad ga ni nemam, tako da me još više boli uvce
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptyČet Mar 29, 2012 12:23 am

'ajde, radoooooo! mozes ti to!!! Šta nije u redu? - Page 2 425539214 Šta nije u redu? - Page 2 617739974
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptyČet Mar 29, 2012 1:13 am

Rale89 slazem se :)znaci isto...ponekda obucem suknjicu, retko kad haljinicu sorc nikada Šta nije u redu? - Page 2 364988687 kompleksi kompleksi...ja cu da probam da se opustim pa ako bude bude ako ne ne znaaaam vise ni ja...

HValaaaaa devojke Šta nije u redu? - Page 2 364988687 moraa da bude, bice Šta nije u redu? - Page 2 364988687 ma znam ja to Pufnasta, ali imam taj kompleks jbg... :/


Pufnasta: Molim da se opcija EDIT koristi!
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptyČet Mar 29, 2012 1:16 am

glavu gore, ima i debljih, pa ih nije briga. samo hrabro, Rado. Šta nije u redu? - Page 2 411179717
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptyČet Mar 29, 2012 3:25 am

Evo da te opustim, statistike kazu da vecina muskaraca ne primecuje te sitnice tipa ( celulit, strije, bubuljice ... ) ili ih pak ne dozivljavaju na isti nacin kao zene ... Naime veliki broj muskaraca ne zna cak ni kako celulit izgleda tj. ne obracaju paznju na njega, sve dok mi tj. zene ne pocnemo da kukamo ... Cist primer ti je moja drugarica koja se tako zalila svom decku da ima celulit ( inace devojka lupa jer je veoma zgodna, i nema ni trunku celulita, nego je sve to umislila) a onda je on poceo da obraca paznju na to, a ranije kada bi mu to spomenula nije cak ni znao sta je to ... Ja svom decku nikada ne pominjem da me nervira celulit ili strije ili tako nesto, za svaki slucaj ...
Sto se tice kompleksa, za njih su odgovorni moji nazovi prijatelji iz osnovne skole ... Nikada u zivotu nisam videla toliku grupu ogranicenih, ljubomornih i krajnje nezrelih ljudi kao tamo ... Dakle sve im je u vezi mene bilo uzasno, smatrali su da sam glupa, ruzna, retardirana ... I pitaj boga sta sve nisu pricali meni u lice, a da ne spominjem sta su pricali meni iza ledja ... I naravno cim se neko ralikuje odmah postane meta ogvarnja i napada. To bi bilo donekle normalno da su to radile samo 2-3 osobe, medjutim to je radilo bar pola odeljenja, dok je drugoj polovini to kao smetalo ali niko nista ne bi preduzimao povodom toga ( sto mi ni danas nije jasno ali sta da se radi ), tako da su mi ostali kompleksi iz tog perioda ... Mo decko zna za to i rekao mi je ne da ne shvata zasto to mislim kada nisu u pravu, ali deo toga ti zauvek ostane u glavi, bez obzira sto sam 99% sigurna da su lupali gluposti i da nisu u pravu, taj 1 procenat me ubija i dan danas u pojam ... Zato kazem : Moze neko da izgleda kao mis univerzuma, ali kad je neko ubedjen da nesto na njemu ne valja niko drugi nece moci da tu osobu ubedi u suprotno ...
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptyČet Mar 29, 2012 3:34 am

mozda bi mogla jedna tema o kompleksima ili o samopouzdanju. ja patim od nedostatka istog, ali jedna moja drugarica je deblja od mene, nema ni gram misica, cak je i ruznija od mene (generalno je ruzna), ali je ipak smuvala najlepseg decka kod nje na faxu. i nije takva samo s njim, vec koketira sa svima redom... ja cak i ne umem da flertujem ( Embarassed ) jer se sramim svega kod mene, to me bas u zivotu koci....
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptyČet Mar 29, 2012 3:41 am

Yo** ::
mozda bi mogla jedna tema o kompleksima ili o samopouzdanju. ja patim od nedostatka istog, ali jedna moja drugarica je deblja od mene, nema ni gram misica, cak je i ruznija od mene (generalno je ruzna), ali je ipak smuvala najlepseg decka kod nje na faxu. i nije takva samo s njim, vec koketira sa svima redom... ja cak i ne umem da flertujem ( Embarassed ) jer se sramim svega kod mene, to me bas u zivotu koci....

Otvorena tema u forumu:"Ljubav,emocije,veze..."
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptyČet Mar 29, 2012 7:53 am

ja obozavam i kupaci i sve sto je kretko i usko Šta nije u redu? - Page 2 364988687 a u vesu se bas lepo osecam Šta nije u redu? - Page 2 364988687
u mom starom odeljenju iz osnovne bas su dosta komentarisali devojke koje su malo punije,ja sam se uvek druzila dosta sa decacima,pa meni nikad nisu rekli nista lose,ali su mi zato neke devojke pronalazile neki cm viska redovno...sve kao u fazonu ti izgledas skoro savrseno,ali da samo imas malo manje...sreca moja da sam uvek imala drugove uz mene,inace ko zna sta bi bilo...a sada idem u odeljenje sa 20 decaka i skroz je druga situacija...kada neka od nas kaze da hoce da smrsa ,svi je odmah napanu da ne treba to da radi,sta ce joj to ....kazu joj da super izgleda Šta nije u redu? - Page 2 364988687 i stvarno sve izgledamo dobro,jer igramo sa decacima stalo i basket i fudbal...joj,bas ih obozavam Šta nije u redu? - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptyČet Mar 29, 2012 9:33 am

Yo veruj mi, taj decko je sa njom samo zato sto moze da radi sa njom sta hoce. Ja se izvinjavam, ali ku*ac nema oci....kazes da flertuje sa svima pa etp, iz toga sam zakljucila. Jos ako je tako dobar frajer sigurno jeste, a on je zato s njom....naravno ovo kazem jer kako ti kazes "koketira sa svima okolo" tako daa....ma jes, meni flertovanje nije problem ni najmanje, al sve posle toga jeste Šta nije u redu? - Page 2 364988687 pogledi, osmeh, namigivanje, po koja rec i eto pocela si Šta nije u redu? - Page 2 650269930

Rale89 mogu da zamislim kako ti je bilo Šta nije u redu? - Page 2 1371890812 mene nisu zadirkivali tako u osnovnoj, ali se secam, bila sam sedmi razred vecina decaka iz odelj.su se lozili na mene bila sam kao osnovac simpaticna slatka i nekadaaaaaa zgodna -.- a onda su me stipkali gurkali, i tako to nisam mogla da se odbranim od nih desetak pa su me posle nekog vremena proglasili "kurvom" to sam ja ispricala razrednom, svi su se posle izvinuli i kao bilo je okej...a ja sam bas bila kurva sa 13 godina ma kako da nee nego nisam znala kako da se postavim u takvim situacijama, kako da se odbranim. Eto. svako ima po nesto...

Inda, ja preko garderobe izgledam super Šta nije u redu? - Page 2 364988687 nista se ne vidi, stvarno imam dobre noge i dupence i grudi, ali me nervira moj struk i stomace Šta nije u redu? - Page 2 124630516 i to sto nisam zategnuta. ALi krenucu u teretanu sad za neki dan i bice bolje Šta nije u redu? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 EmptyČet Mar 29, 2012 9:41 am

Rale89 ::
Evo da te opustim, statistike kazu da vecina muskaraca ne primecuje te sitnice tipa ( celulit, strije, bubuljice ... ) ili ih pak ne dozivljavaju na isti nacin kao zene ... Naime veliki broj muskaraca ne zna cak ni kako celulit izgleda tj. ne obracaju paznju na njega, sve dok mi tj. zene ne pocnemo da kukamo ... Cist primer ti je moja drugarica koja se tako zalila svom decku da ima celulit ( inace devojka lupa jer je veoma zgodna, i nema ni trunku celulita, nego je sve to umislila) a onda je on poceo da obraca paznju na to, a ranije kada bi mu to spomenula nije cak ni znao sta je to ... Ja svom decku nikada ne pominjem da me nervira celulit ili strije ili tako nesto, za svaki slucaj ...
Sto se tice kompleksa, za njih su odgovorni moji nazovi prijatelji iz osnovne skole ... Nikada u zivotu nisam videla toliku grupu ogranicenih, ljubomornih i krajnje nezrelih ljudi kao tamo ... Dakle sve im je u vezi mene bilo uzasno, smatrali su da sam glupa, ruzna, retardirana ... I pitaj boga sta sve nisu pricali meni u lice, a da ne spominjem sta su pricali meni iza ledja ... I naravno cim se neko ralikuje odmah postane meta ogvarnja i napada. To bi bilo donekle normalno da su to radile samo 2-3 osobe, medjutim to je radilo bar pola odeljenja, dok je drugoj polovini to kao smetalo ali niko nista ne bi preduzimao povodom toga ( sto mi ni danas nije jasno ali sta da se radi ), tako da su mi ostali kompleksi iz tog perioda ... Mo decko zna za to i rekao mi je ne da ne shvata zasto to mislim kada nisu u pravu, ali deo toga ti zauvek ostane u glavi, bez obzira sto sam 99% sigurna da su lupali gluposti i da nisu u pravu, taj 1 procenat me ubija i dan danas u pojam ... Zato kazem : Moze neko da izgleda kao mis univerzuma, ali kad je neko ubedjen da nesto na njemu ne valja niko drugi nece moci da tu osobu ubedi u suprotno ...

Šta nije u redu? - Page 2 4072222948
oliva
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta nije u redu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nije u redu?   Šta nije u redu? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta nije u redu?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: