Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta najviše volite kod suprotnog pola ?

Ići dole 
+14
jagodica
Bella
bevana
Radaaa93
Ivana
inda
Asja
Yo**
~Lovely~
Ferhundica
Iva
sanja
StormZ
Rale89
18 posters
AutorPoruka
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyČet Mar 29, 2012 6:01 am

Da ne ispada da samo ogovaramo suprotan pol otvorila sam ovu temu da bi bili fer :-)
Ja volim to sto mi decko otvara vrata od kuce ili auta, sto me mazi cak i kada je neraspolozen, sto mi pridrzi kaput kada se oblacim, sto mi primakne solicu kada sedam, sto mi tepa sreco i duso, sto me ljubi u glavu bez ikakvog razloga, sto me ponekad pozove cak i kada trenira ili kada izadje iz kuce iako je veoma hladno da bi proverio kako sam, sto mi pusta muziku da slusam preko skajpa ukoliko on mora da radi nesto... Volim nacin na koji me gleda ...
Ne znam sta da napisem uopsteno za ceo muski rod ali ovo su stvari koje volim kod svog decka :-)
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyČet Mar 29, 2012 6:08 am

Hmmm...Miris kose,osmeh,pogled,zagrljaj,usne,reci...Osecaj da je uvek pored tebe,paznja,neznost.Kad se probudi a ja prvo vidim njene oci.Ne znam...Sve volim od nje.

Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyČet Mar 29, 2012 6:12 am

Što me mazi i pazi... da pišem kako i koliko ne bih imala vremena ni mesta Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 2547892651 Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 2547892651

Edit: Prvo primetim na muškarcu: oči - želim da prepoznam dobrotu u njima, ruke (šake i do lakata) i te ruke mi nekako kažu da li je sposoban da me čuva, i nekako volim plave (kosa, oči).
Inače, ovaj moj je prvi moj momak koji je plavkast.... Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 2547892651


Poslednji izmenio sanja dana Čet Mar 29, 2012 6:29 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyČet Mar 29, 2012 6:24 am

Ramena Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 364988687 Bar na ovom mom.
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyČet Mar 29, 2012 6:38 am

ja volim sve,na mom dragom muzu...
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyČet Mar 29, 2012 6:46 am

Svidja mi se sto je lepo razvijen (posle njega ne znam da li bih mogla da budem sa deckom koji ima ruku kao ja),sto ima lep osmeh,oci...sto me zna iznenaditi,nasmejati,sto zna moje raspolozenje cim se javim na telefon,sto postojim u njegovim planovima (mada ja planove ne volim i stalno mu govorim da mi to ne spominje) Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 650269930 Sve,jednostavno NJEGA! Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 2100916089
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyČet Mar 29, 2012 6:48 am

volim kad me vole Twisted Evil Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 312503953
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyČet Mar 29, 2012 6:52 am

A da, zaboravila sam da kazem i da volim kako se smeje, njegov glas, njegovu tetovazu ... Kako izgleda ... :-)
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyČet Mar 29, 2012 7:29 am

ja mogu da pisem sta sam volela kod bivseg ...sto rale rece sto mi je otvarao vrata,ljubi u glavu,sto mi nije ispustao ruku dok se setamo,sto mi je pravio palacinke za dorucak,kupovao cokolade da mi bude bolja koncentracija dok ucim,sto sam se osecala neverovatno sigurno pored njega,sto me je bez ikakvog razloga uzimao u narucje u sred grada i tako nosio dok smo se ljubili,sto me nije ostavio kada je imao debeo razlog za to,sto mi je lovio bube za insektarijum i preslisavao za ispit...divno,divno,divno...ali ipak je bivsi
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyČet Mar 29, 2012 7:41 am

njegove trbusnajke i ruke Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 364988687 naravno i grudi na kojima se moja glava najcesce odmara Laughing osmeh,oci,nacin na koji me posmatra,kada me iznenadi nekim pokloncicem...kada me masira i mazi,hrani,ljubi...ma obozavam i njegovo telo i njegove postupke Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyČet Mar 29, 2012 7:43 am

Ja kod svog decka volim mnogo toga,ali najvise tu sigurnost koju imam pored njega.Sigurnost u svakom smislu,pocevsi od toga da me brani na ulici od pasa,pa do toga da znam da bi ucinio sve za mene.

I ja isto odmah posle ociju primetim sake.To mi je bas bitno!I ne volim plave,naprotiv!Ovaj moj je res! Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 20348227 Da ne ispadne da prepisujem od Sanje! Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyČet Mar 29, 2012 8:27 am

U stvari kad razmislim KOVRDZE njegove najvise volim.Ubedljivo najvise.
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyČet Mar 29, 2012 9:37 am

Jao, ima dosta toga. Volim kad lepo mirise, kad je muskarac uredan, kad nije neka lencuga, vec se trudi...Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 650269930 gradja,lice nije mi bitno, bitno mi je to kakva je osoba. Naravo ne bih bila sa nekom rugobom, ali nije presudan izgled. Obozavam kad vidim na muskoj ruci sat Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 364988687 nekako me pali to, tacnije muske ruke. Mozda je smesno, ali eto Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyČet Mar 29, 2012 9:49 am

Ivana ::
Ja kod svog decka volim mnogo toga,ali najvise tu sigurnost koju imam pored njega.Sigurnost u svakom smislu,pocevsi od toga da me brani na ulici od pasa,pa do toga da znam da bi ucinio sve za mene.

I ja isto odmah posle ociju primetim sake.To mi je bas bitno!I ne volim plave,naprotiv!Ovaj moj je res! Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 20348227 Da ne ispadne da prepisujem od Sanje! Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 650269930


Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 3980218871 Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 3947323609
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyČet Mar 29, 2012 7:58 pm

I ja volim kada su muskarci pedantni, ne mislim na to da se sredjuju duplo duze od mene, ali da vode racuna o svom izgledu, to veoma cenim i kod svog decka. Takodje volim kada su muskarci vredni, da ne sede i ne lencare po ceo dan a ja da moram da kuvam i sredjujem kucu cim se vratim sa posla dok muski deo populacije gleda utakmicu, nego da pripomognu bar nekad ...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyČet Mar 29, 2012 9:53 pm

Volim to sto zna da me saslusa, da me ubedi da ce sve biti u redu i nasmeje kada sam tuzna, sto uvek provali moje raspolozenje cak i kad pokusavam da ga sakrijem, sto mi ugadja, deli komplimente i cini da se osecam posebnom, sto je uvek tu za mene kada mi treba, sto mi drzi ruku dok setamo, sedimo u kaficu ili gledamo film, sto me cesto zagrli, poljubi i podigne dok setamo ulicom, sto zna da majstorise i popravi stvarcice po mom stanu kada je potrebno, volim nacin na koji drzi cigaretu i prica nesto ozbiljno...Najvise ga volim u pamucnoj trenerici, heheh Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyPet Mar 30, 2012 12:52 am

Devojke drage bas ste zaljubljene Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 364988687 Meni je najbitnija ta sigurnost, a kod mog mi mnogo toga odgovara, inace ne bih mogla tako dugo da budem s'njim!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptySub Mar 31, 2012 6:50 am

trenutno volim sto ga nije mrzelo da provede 4 sata u kupovini sa mnom,da stoji ispred kabine i donosi mi vece/manje brojeve da probam.mene bi mrzelo da je trebalo da ja tako pratim nekog dok kupuje. Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 515354487
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptySub Mar 31, 2012 10:20 pm

bevana ::
trenutno volim sto ga nije mrzelo da provede 4 sata u kupovini sa mnom,da stoji ispred kabine i donosi mi vece/manje brojeve da probam.mene bi mrzelo da je trebalo da ja tako pratim nekog dok kupuje. Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 515354487
Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 425539214
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptySub Mar 31, 2012 10:35 pm

Love is in the air! Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 2547892651
mnogo sta volim, razume se, ali kad bih morala da izdvojim nesto.. slozila bih se sa Ivanom - sigurnost.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyNed Apr 01, 2012 2:54 am

napisacu sta sam volela kod bivseg posto sad trenutno nemam nikog Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 650269930 volela sam njegov osmeh i nacin na koji me gledao, i sake! sake obozavammmmm, volim kad su nezne i velike, to prvo primetim i oci Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyNed Apr 01, 2012 4:47 am

najvise me privlace svetle oci i dobre sake i ramena Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 2215823332 to je sto se tice fizickog izgleda. A ovako, mora da bude pristojan i fin i to je osnova svega, i paznje i ljubavi itd itd Šta najviše volite kod suprotnog pola ? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? EmptyNed Apr 01, 2012 11:13 pm

njegovo ponasanje kad izadjemo u grad. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta najviše volite kod suprotnog pola ?   Šta najviše volite kod suprotnog pola ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta najviše volite kod suprotnog pola ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: