Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti

Ići dole 
+16
Lus
StormZ
Yo**
Ivana
Rale89
Nastija
makica21
JJEECCAA
nanchika88
Bella
Iva
Ferhundica
Natalla
bevana
Jeci
pahuljicaa
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
nanchika88

nanchika88


Broj poruka : 435
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptySub Okt 20, 2012 10:17 pm

Joj, nakon toliko dobrog iskustva sa CR,i nakon svega što sam čula i videla u porodilištu, shvatila sma da za mene nikako nije prirodni porođaj!
Nazad na vrh Ići dole
makica21

makica21


Broj poruka : 42
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyUto Okt 23, 2012 12:37 am

Svratih i ja pa da podelim sa vama svoja iskustva...
Ja sam se prvi put porodila prirodno trajalo je nekih 8 sati, a drugi put na cr...
E i jedan i drugi porodjaj ima svojih prednosti i mana..Da boli, boli i jedan i drugi sve zavisi kako ko podnese...Kod prirodnog sam bila potpuno iscrpljena posle porodjaja cini mi se da nisam imala ni snage da ustanem iz kreveta a kod carskog aneseziju sam super podnela ali me je ubijalo ono bockanje, infuzije injekcije, kateter...
P.S Ne moze se reci sta je bolje sve zavisi kako o sta podnese i sto je najbitnije sve prodje, prestane da boli, brzo se zaboravi a kao nagradu dobijemo nesto najdivnije na svetu...Kad su mi se deca prvi put svesno osmehnula shvatila sam da bih podnela i mnogo vecu zrtvu samo da bih to dozivela....
SRECNO!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyUto Okt 23, 2012 1:32 am

Ja bih volela da se porodim prirodno osim ako se ne daj Boze desi neka komplikacija pa moram na carski.Imam drugarice koje su me savetovale da trazim da me porode carskim rezom,nikad to ne bih uradila ako vec mogu prirodno.Jedva cekam trenutak kad ce mi moju devojcicu staviti na grudi,zivim za taj trenutak,i mislim da cu se tada garantovano rasplakati od srece.
Nadam se da cu uskoro podeliti s vama svoje iskustvo sa porodjaja.
Nazad na vrh Ići dole
nanchika88

nanchika88


Broj poruka : 435
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyUto Okt 23, 2012 8:15 am

Naravno,prirodno je super za onog ko bi to podneo. Nisam ta,ne znam koliko bih sarađivala na prirodnom porođaju Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 364988687
Nastija,srećno!
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 3:48 am

Jao boze kada cujem takve price ne znam da li da se smejem ili da placem. Pa svi znaju da porodjani bolovi spadaju medju najgore, kada oni budu rodili osobu od 4-5 kg onda mogu da pricaju. Sto se tice baba, jeste zene su se poradjale u stalama, pa pogledaj kolika je bila smrtnost dece, zato je mojoj prababi prezivelo samo jedno dete od njih 11 . Ni ova moja gin. nije bas najnormalnija, prosle god kada sam isla kod nje ona kaze da cu najverovatnije morati crskim rezom da se poradjam zbog srca, pre 6 meseci kada sam isla na pregled rekla sam joj da mi je kardiolog rekao da cu morati verovatno carskim rezom da se porodim, a ona meni kaze kakav carski rez, nije to zezanje, nego ce lako uzeti vakum pa sa time ( ja nemam nameru da se mucim i previjam od bolova ili da ugrozavam svoje i detetovo zdravlje i zivot zbog njihovih predrasuda i glupiranja ), Jedne godine mi prica jedno, a druge drugo, ko je ovde lud a ko blesav :shock: Zbog tahvih osoba koje kazu lako cemo mogle smo i moja majka i ja da umremo i ja jos kao treba posle da se uzdam u njih da mi vode trudnocu, neka hvala. Nadam se da cu do tada biti zaposlena ili bar imati neku ustedjevinu, pa ako nece ovi drzavni lekari onda cu kod privatnika ... Bev batali ti ta pricanja da je bolje bez epidurala, zasto da se mucis ako bi vec imala mogucnost da se porodis bez bolova . Tvoje telo, tvoja stvar . Icisto da ti kazem zena koja se poradja sa 27 nije stara, moja majka je moju sestru rodila u 27-oj god. mene u 28-oj . Imam tetku koja sada sa 35 god. ocekuje svoje prvo dete . Svako planira porodicu onda kada je spreman, a ne kada mu drugi kazu .
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 3:54 am

taj vakuum zna da bude jako opasan za bebu,da znas, Rale.


Poslednji izmenio Ivana dana Ned Jul 28, 2013 3:59 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 3:57 am

Epidural daje anesteziolog. U Evropi se odavno primenjuje, samo je kod nas i dalje na snazi: Sto da se ne mucim, kad vec mogu.
Porodjaj ne bi smeo da bude traumaticno i bolno iskustvo, pogotvo u 21. veku. Ali dobro ovo je ipak Srbija, zaboravljam da smo zaglavili u srednjem veku, gde se zene poradjaju kao u pecini. Makar su u pecini imale svoj kamen, a u niskom porodilistu im cesto zapadne tudj krvav carsav.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 4:03 am

Ivana - znam ne samo za bebe nego i za majke. Ovom mom su tako iscasili rame jer se njegova majka poradjala vakumom . Kao sto rekoh ne pada mi na pamet da ugrozavam sebe ili dete zbog necijeg zatucanog misljenja, samo neka probaju nesto da zeznu, na glavu cu im se popeti a prilicno sam sigurna da ni ovaj moj ne bi bio fin i miran ( ovo kazem ukoliko budemo ostali zajedno posto ne znam sta ce biti za nekoliko god.) Sto kaze moja tetka ne zezaj se sa skorpijom ...

Bev- ako bude riba bice isti znak kao ja Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 4:24 am

Iva,ne bih rekla da smo zatucani.dosta njih koje poznajem se odlucilo za njega.i ja cu 100%,ali ima dosta slucajeva kao sto je Lus navela,a lose reklama se siri brze od dobre,pa se zene plase...

Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 4:35 am

sit gladnom ne veruje, tako ni muskarci za trudnocu. ja njih stvarno smatram slabijim polom. bev, ne znam ko im je dao za pravo da ti sole pamet i dele savete kad pojma nemaju. nek se paze da ga ne prevaris da prestane da se druzi s njima  Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 20348227
kreteni

ne znam sta je sa svetom pa su svi muskarci neuhvatljivi i vecite nezenje, a zene te koje ih hvataju za gusu Rolling Eyes  kao da je danas sramota ako pozelis da se skrasis i imas svoju porodicu
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 4:37 am

Yo** ::
sit gladnom ne veruje, tako ni muskarci za trudnocu. ja njih stvarno smatram slabijim polom. bev, ne znam ko im je dao za pravo da ti sole pamet i dele savete kad pojma nemaju. nek se paze da ga ne prevaris da prestane da se druzi s njima  Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 20348227
kreteni

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 3260462037 
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 4:40 am

Ja ni od jedne zene, ni od jednog doktora, nisam cula da je neka zena imala problema sa kicmom posle epidurala. A opet sva iskustva koja sam cula od bliskih zena koje su se poradjale epiduralom su (citiram): "Ne pada mi na pamet da sledece dete rodim bez epiduralne".

Ali zato jesam cula od jako bliskih ljudi kroz sta su prolazili tokom porodjaja i koliko su neljudski uslovi i ponasanje ako nemas novca da platis doktore, babice i ko zna koga ne...


Poslednji izmenio Iva dana Ned Jul 28, 2013 4:48 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 4:52 am

Yo** ::
sit gladnom ne veruje, tako ni muskarci za trudnocu. ja njih stvarno smatram slabijim polom. bev, ne znam ko im je dao za pravo da ti sole pamet i dele savete kad pojma nemaju. nek se paze da ga ne prevaris da prestane da se druzi s njima  Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 20348227
kreteni

ne znam sta je sa svetom pa su svi muskarci neuhvatljivi i vecite nezenje, a zene te koje ih hvataju za gusu  Rolling Eyes   kao da je danas sramota ako pozelis da se skrasis i imas svoju porodicu

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 425539214 
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 5:25 am

У Србији је тешко наћи добро анестезиолога. Ја сам чула да се баш жале на то. А за кичму ми је пре тачно недељу дана причала дивна жена, чија је сестра пре пет година тражила епидурал. Сада је кичма кида. Сестра има пара, жалила није.
Бол је индивидуална ствар. Моју сестру од стрица није уопште пуно болело. Јесте, али не пуно. Нормалан бол. Само ми је рекла: "Лус, не дај да ти дају индукцију. Ужасно је. То никако". ахахха а ја јој кажем: "Ма шта ти је, нећу се сутра порађати." Рано сам је звала, била је још под утиском.


Ова моја најновија мама, нисам је ни питала како је прошла. Добро сте ме подсетили. Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 5:29 am

Ja sam opet o epiduralu cula toliko ruznih prica da bih se sutra ipak odlucila za carski rez (mada cu na isti jednog dana sigurno i morati). Da napomenem da su price od doktora i jedne prijateljice cija se sestra na taj nacin porodila.
Mada sto neko rece losa iskustva se daleko vise spominju nego dobra, tako da ko ce znati vise. Koliko se ne varam Meya sa foruma se porodila na taj nacin i imala je samo reci hvale.
U svakom slucaju bolje porodjaj bez bola nego ukljucivanje indukcije i radjanje deteta skoro dva dana (sto je bio slucaj moje mame).

A sto se muskaraca tice i njihovog misljenja o porodjaju... hm, svakog bih uvela u porodjajnu salu, bar da dozive 'atmosferu' kad vec ne mogu bol!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 5:35 am

tatin prijatelj je nagrabusio posle bezazlene operacije jer mu je anesteziolog dao prejaku dozu anestezije.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: O porodjaju   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 5:51 am

Девојке, имамо ову тему у рубрици порођај. Могле бисмо тамо да се пребацимо! Стромз, ако то знаш да урадиш, пребаци ове постове.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 6:47 am

Ja sam gledala animaciju porodjaja,znaci vidi se samo unutrasnost stomaka,i beba kako prolazi kroz kanal.I pripala mi je muka.Evo mozete da pogledate ,nije traumaticno,nego ja tako reagujem http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-labor-and-birth_3658872.bc   Ako mi dozvole najradije bih carski rez,ako ne onda epidural.Zasto da ne olaksam sebi,ako mogu.Jer je prirodno?Pa molim lepo,i zub kad vadim dobijem anesteziju.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 6:53 am

sam porodjaj valjda ne boli,nego te kontrakcije pre...Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 1371890812

ja nesto ne volim carski-sto zbog anestezije,sto zbog duzeg oporavka...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 7:05 am

Ja sam samo dobra iskustva cula sto se epidurala tice.
Sestra se dva puta porodila i primila epiduralnu oba puta. Ali hajde ona je u inostranstvu i kaze da je kod njih to najnormalnije.
Drugarica jedna isto, njena sestra isto (jedna u Nisu, druga u Sloveniji). U isto vreme kad se poradjala moja drugarica, poradjala se (isto porodisliste, samo par dana razlike) i od druge drugarice rodjena sestra. I ova prva nije htela bez epiduralne ni da pomislja (poucena sestrinim iskustvom godinu dana ranije), a ova druga je medicniski radnik i nasela je na te price i epiduralnoj i po principu: Necu da rizikujem.
Ova prva je porodjaj podnela lagano, a ova druga je posle par dana rekla da joj drugo ne pada na pamet da radja bez epiduralne.

Samo kod nas nije normalno ono sto svuda jeste. Ali je zato normalno i treba da se zene muce sto je vise moguce "ipak su dete u grehu pravile" - to ti je Bev razmisljanje takvih kao sto je taj tvoj drug. Doduse samo kod nas (i valjda u dzungli ili Sahari) moze dete da umre od temperature. Kao da penicilin nije izmisljen jos kad. Rolling Eyes 

Lus htedoh da pitam da li je ta zena 100% sigurna da je bas od epiduralne boli kicma? Nije od neceg drugog?

Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 7:13 am

Ja sam plakala kad mi je pukla medjica od kandide,kako me je peklo i bolelo.A kamoli da me seku i usivaju.Zato bih najradije c.r.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 7:14 am

Iva,ne bih da ispadne kao da se nesto ubedjujemo,ali i ja sam cula nekoliko neg.prica o epiduralu i to su se zene bas zalile na kicmu.niko mi nije licno pricao,pa ne tvrdim 100% ali je velika slucajnost da se o istom problemu radi.tako da,nismo mi toliko zatucani,nego se plasimo.meni je to skroz opravdano.

ja cu uzeti epidural jer sam kukavica,a o kicmi cu kasnije misliti! Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 364988687 


je l` svuda rasprostranjen ili samo u vecim gradovima?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 7:20 am

U Nisu sam zadnje cula da su ga skoro zabranili, nemaju kao kadar. Ali nemoj da me drzis za rec jer nije proverena informacija. Znam da je ta drugarica radila pre godinu dana i za to je platila posebno.

Svaki lek ima svoje kontraindikacije i posledice, tako i ovaj. Ali price o tome kako zene mogu da ostanu paralizovane su mi jednake pricama da ce im izrasti brkovi od pilula. A takvim pricama se plase mladje zene od strane raznoraznih "doktora" i sveznalica.

Najlepsu pricu o porodjaju (pri tom mislim da je nije bolelo, da je oba puta prosla bez ikakvih problema i da bi sto se nje tice mogla jos 4 da rodi) cula sam od te svoje sestre. Ali ona je sve odradila privatno, njen porodjaj je kostao kao manji auto, imala je najbolje strucnjake na raspolaganju, cak je i babicu platila posebno. Znaci - porodjaj ne mora da boli, samo ako imas dovoljno para da platis koga treba. Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 2164293255 
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 7:24 am

Valjda bi trebalo da rade svuda gde ima porodiliste i gde imaju anesteziologa, mada ko zna ... Ja nisam cula da se neka kod nas poradjala sa epiduralom, valjda stede ili ko zna. Da se ja pitam najradije bih zatvorila ovu nasu opstu bolnicu pa sve zaposlene na procenu rada, jer zaista rade svasta . Iskreno ne bih zelela da se poradjam u toj bolnici .

Majka od ovog mog je bil babica, bice veselo ako budemo ostali zajedno i ako budemo imali decu. Pitaj boga kakav ce to sou da bude...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 7:26 am

Kod nas se placa ep. tako da svako moze da trazi.

Znam dva anesteziologa koja rade ovde u bolnici,tako da cu se u narednom periodu svakako bolje raspitati.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti   Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Trudnoća i porođaj-
Skoči na: