Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zivot bez zurbe

Ići dole 
+12
Lara
Ivana
Nastija
*cinderella*
Bella
bevana
inda
sharon
meda
Romanticna
pufnasta
jagodica
16 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyPon Apr 09, 2012 1:04 am

Devojke da li ste nekad pozelele da se preselite u malo mesto, da pobegnete od grada, iskvarenih ljudi na poslu/fakultetu i da se okrenete prirodi i zivotu bez stresa? Citala sam o ljudima koji su to ucinili i po njihovim recima preporodili su se. Ja kad bih se odlucila za tako nesto odselila bih se u malo primorsko mesto bez turista.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyPon Apr 09, 2012 1:13 am

Meni je to zivotni san. Da kad osnujem svoju porodicu i rodim decicu se preselim u neko manje mesto, mirno, sagradim lepu kucicu, imam dvoriste, cuvam pse i uzivam.
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyPon Apr 09, 2012 1:15 am

ja sam ceo zivot u zurbi tako da sam navikla na sve ovo. iskreno ne bih se bas preselila negde jer me mirna mesta uspavljuju i dosade mi brzo. ali mi odgovara da odem negde gde je mirno i tiho na par dana. tada napunim baterije i vratim se kada pocnem da osecam nervozu zbog manjka obaveza.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyPon Apr 09, 2012 1:23 am

navikla sam na zivoti u velikom gradu, ali mi nekad jako odgovara da usporim tempo i odem sto dalje od gradske vreve.
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyPon Apr 09, 2012 3:39 am

ja cu se verovatno smiriti kad odem u penziju i tada ce tako nesto da mi prija,mirno mesto na moru sa mojim dekicom, sa puno cveca i zivotinja Zivot bez zurbe 650269930
Sada mi je dovoljno kad odem na odmor 15dana i odmorim se od svega.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyPon Apr 09, 2012 4:24 am

ja ne podnosim mirna mesta vise od 3 dana...lepo mi je kada za vikend odem negde da se malo odmorim,ali ja jednostavno ne bih mogla da funkcionisem bez neke guzve i puno obaveza...
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyPon Apr 09, 2012 9:04 am

mmmm mesto pored mora, tu se selim odmah.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyPon Apr 09, 2012 8:41 pm

moj grad je dovoljno mali,i u manje od ovoga se ne bih selila (osim na primorje).
konkretno,ovaj grad je dosadan,nema zabave (ni za decu,ni za odrasle),nema mogucnost obrazovanja,nema normalnih prodavnica (vidite da vijam romanticnu za Kg Zivot bez zurbe 650269930 ).jedina dobra stvar je sto skoro svuda moze da se stigne pesaka,i sto su sve institucije blizu.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyPon Apr 09, 2012 9:43 pm

Ja ne volim mirna mesta i mala mesta, to me ubija. Moj grad nije bas mali i ima dosta mogucnosti za zabavu, ali meni je i on dosadan Zivot bez zurbe 650269930 Cak ni na more ne volim da odem u neko mirno mesto, volim gradsku guzvu.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyUto Apr 10, 2012 12:57 am

Ja volim mirna mesta. Mesto u kom živim je takvo, mada mi ponekad nedostaje da vidim gomilu ljudi u gradu. Sve ima mane i prednosti, za skoro svaku kupovinu moram otići u susedni grad.
Bevana, pa nije baš da nema ničega kod vas. Mi decu vodimo kod vas na ekskurziju, a znam dosta ljudi koji leti dolaze kod vas.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyUto Apr 10, 2012 12:58 am

o kom gradu je rec?
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyUto Apr 10, 2012 1:10 am

Odgovoriće ti Bev ako bude želela, glupo je da ja o tome pišem.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyUto Apr 10, 2012 1:13 am

ma ok, nema veze. zainteresovalo me je zbog ekskurzija i letnjih poseta, znaci da tamo ima sta da se vidi. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyUto Apr 10, 2012 6:30 am

Ja bih volela da sutra gajim decu u nekom manjem mestu, jer kakvo je vreme doslo, tesko je vaspitavati decu, narocito u velikim gradovima! A i malo me smara sto su svi okrenuti 'modernom' zivotu,nema vise druzenja kao ranije i svi su u nekom grcu i pod stresom na poslu i kod kuce:-/
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyUto Apr 10, 2012 9:39 am

jagodica ::
Ja bih volela da sutra gajim decu u nekom manjem mestu, jer kakvo je vreme doslo, tesko je vaspitavati decu, narocito u velikim gradovima! A i malo me smara sto su svi okrenuti 'modernom' zivotu,nema vise druzenja kao ranije i svi su u nekom grcu i pod stresom na poslu i kod kuce:-/

slazem se .

Jagodina je u pitanju.kod nas moze da se vidi akva park i zoo vrt.ja sam zoo naucila napamet (mali je,a i ne mogu non stop da idem tamo Zivot bez zurbe 650269930 ).u akva parku je velika guzva,zbog ljudi koji dolaze sa strane, vikendom ako dodjes oko 2 bukvalno nemas gde peskir da spustis,a u bazenima mozes samo u mestu da stojis,jer je sve prepuno,a i za nasa primanja je cena velika.
imamo 2 kafica za izlazak uvece,nemamo zatvoreni bazen,od jednog do drugog kraja grada peske stignes za 30 min,nemamo nikakve sadrzaje za decu,bioskop nam se raspao.mene najvise ubija to sto nemamo nikakvu mogucnost da se zabavimo.
ja razumem da je nekome zanimljivo da dodje na dan,ili deset.promeni sredinu,u novom je gradu,pa mu nije dosadno.ali za zivot nije bas bajno.


Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyUto Apr 10, 2012 10:50 am

Bevana, a muzej vostanih figura si zaboravila? I legendarnu figuru "Novaka Djokovica". Zivot bez zurbe 2343124779
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyUto Apr 10, 2012 10:54 am

Bev tako je manje-vise u svim gradovima u Srbiji, da izuzem ove vece. Moj grad je jedan od prvih kulturni centar drzave, a danas nema ni normalan bioskop!
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyUto Apr 10, 2012 12:28 pm

jagodice,nemoj da vredjas nas mali bioskop Zivot bez zurbe 124630516 jeste da su nasi roditelji imali veci,ali kriza drma,pa za sve imaju para,sem za nas...mi bar imamo dosta kafica...parkove u kojima se moze naci vise narkomana ,nego dece i divno uredjenu tvrdjavu pored reke na kojoj je situacija slicna...
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyUto Apr 10, 2012 12:35 pm

I globus koji je komunalna letos cuvala, joj to je bio vrhunac Zivot bez zurbe 364988687 Zivot bez zurbe 364988687
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyUto Apr 10, 2012 12:37 pm

ahahahhaha,na to sam zaboravila Zivot bez zurbe 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyUto Apr 10, 2012 8:23 pm

pufnasta ::
Bevana, a muzej vostanih figura si zaboravila? I legendarnu figuru "Novaka Djokovica". Zivot bez zurbe 2343124779

to tek Zivot bez zurbe 1110309634 Zivot bez zurbe 4072222948


znam da je slicna situacija u svim manjim mestima,zato i kazem da se u manje od ovoga ne bih selila Zivot bez zurbe 364988687
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptyUto Apr 10, 2012 10:44 pm

Jagodina, wow. E sad ces da malo vise da me informises o Jagodini. Vec godinu dana odlazim na vikend. Zanima me kakav je centar,kakvi su restorani...
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptySre Apr 11, 2012 12:07 am

I zivot u malom i zivot u velikom gradu ima svoje prednosti i nedostatke,ja zivim u jednom gradu koji nije ni mali ni veliki,zlatna sredina,nervira me sto se vecina ljudi uglavnom zna,makar iz vidjenja,i ne mozes da dozivis nesto a da o tome za neki dan ne bruji ceo grad.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptySre Apr 11, 2012 8:54 pm

meda ::
Jagodina, wow. E sad ces da malo vise da me informises o Jagodini. Vec godinu dana odlazim na vikend. Zanima me kakav je centar,kakvi su restorani...

ozbiljno te zanima? Zivot bez zurbe 402532072

ajde,ovh dana,kad budem imala malo vise vremena,da probam da ti nadjem slike,ili neke linkove.bolje je da sama vidis Zivot bez zurbe 124630516
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe EmptySre Apr 11, 2012 10:02 pm

ozbiljno, moji mama i tata su pre dve godine isli u Jagodinu na vikend. Oni su se odusevili. Volim da putujem i mislim da prvo treba upoznati Srbiju, pa onda i druge zemlje. Volela bih da posetim Jagodinu i sva okolna sela.
Hvala,bevana.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zivot bez zurbe Empty
PočaljiNaslov: Re: Zivot bez zurbe   Zivot bez zurbe Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zivot bez zurbe
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Zivot u Srbiji, sa i bez posla, sa i bez diplome fakulteta, i sve ostalo
» Život u zajednici
» Nacini da poboljsate seksualni zivot
» Mesto za zajednicki zivot u inostranstvu
» Zivot postao spanska serija...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: