Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li je ovo normalno

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Da li je ovo normalno  Empty
PočaljiNaslov: Da li je ovo normalno    Da li je ovo normalno  EmptyUto Apr 10, 2012 9:46 am

Imam jedno pitanje buni me sl situacija.. Dobila sam sad u nedelju ujutru znači kad sam se probudila i ok je bilo taj dan ali u toku noci je bilo samo par kapi a ne potop kao i uvek ,ja reko wtf onda sam taj 2 dan tj u ponedeljak imala normalno ne nesto preterano,i opet nocas 1 kap,i evo danas kao 3 dan par braon kapi ma ono minimum ko da mi je 4,5 dan ..znači mogu slobodno da kazem da mi je trajala 2 dana..nikad mi se ovo nije desilo ..popila sam 6tu kutiju pilula..znam da skracuju i duzinu i obim..ali ovako brzo,i na samo 2 dana msm neznam to mi nije normalno ..ovog meseca smo imali ja mislim 2x odnos sa kondomom,i prosli isto..uradila sam i 2 testa..da nije sve to vec bi uveliko paničila XD dal se jos nekoj od vas ovo desilo?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Da li je ovo normalno  Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je ovo normalno    Da li je ovo normalno  EmptyUto Apr 10, 2012 9:51 am

i nije normalno da bude potop kad pijes pilule.
meni i bez pilula nocu ne bude ni kap krvi,a kamoli tebi koja ih pijes.
i sama kazes da znas da smanjuju i trajanje i obim,i nemas sta da brines.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je ovo normalno  Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je ovo normalno    Da li je ovo normalno  EmptyUto Apr 10, 2012 10:24 am

aha ok hvala..znam al bas ovoliko ..msm nisam čula da nekom traje 2 dana ..a da mi se to desi jos manje..inače imam preko noci dosta kao i preko dana msm nema razlike sto mirujem bar u početku..msm ovo mi je gotova 6ta kutija..a do sad sam imala oko 4 dana..malo u 4 tom i koja kap u 5tom i sad odjednom 2 ..nije onako postepeno..bar mi se čini..ovo vise braon bude tokom noci..
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Da li je ovo normalno  Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je ovo normalno    Da li je ovo normalno  EmptyUto Apr 10, 2012 12:34 pm

ja ne pijem pilule,a od prve menstruacije mi traje 3 dana,ponekad i 2,a najvise 4...i nikad mi nije bila obilna,tako da sve je to normalno,nemoj da brines i uzivaj Da li je ovo normalno  650269930
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Da li je ovo normalno  Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je ovo normalno    Da li je ovo normalno  EmptyUto Apr 10, 2012 12:40 pm

Ne koristim pilule, ali koliko znam jedna od njihovih prednosti je da skrate trajanje i obim menstruacije. Moja menstruacija traje 3, eventualno 4 dana, prvi dan bude po malo, koliko da krene, drugi dan je onako normalna, treci dan je vec kraj, nekad cetvrtog dana bude malo braon, ali retko. Ne znam kako bi to sve izgledalo sa pilulama, mozda ne bi ni imala menstruaciju. Da li je ovo normalno  650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Da li je ovo normalno  Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je ovo normalno    Da li je ovo normalno  EmptyUto Apr 10, 2012 12:43 pm

pufnasta i ja se ponekad pitam isto...
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Da li je ovo normalno  Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je ovo normalno    Da li je ovo normalno  EmptyUto Apr 10, 2012 12:54 pm

Meni je mnogo smesno bilo kad mi je momak rekao "Sto volim sto to kod tebe brzo prolazi" hahahaha Da li je ovo normalno  1705467399
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Da li je ovo normalno  Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je ovo normalno    Da li je ovo normalno  EmptyUto Apr 10, 2012 10:12 pm

Ma sve je u redu,ne brini.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je ovo normalno  Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je ovo normalno    Da li je ovo normalno  EmptyUto Apr 10, 2012 11:01 pm

sad sam se smirila ..Hvala svima Da li je ovo normalno  650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Da li je ovo normalno  Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je ovo normalno    Da li je ovo normalno  EmptyUto Apr 10, 2012 11:44 pm

Vecina nas zena je poput tebe,cim se nesto neobicno desi odmah pomislimo da nesto ne valja.I ja sam sama veliki panicar.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je ovo normalno  Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je ovo normalno    Da li je ovo normalno  EmptySre Apr 11, 2012 10:31 am

Nastija ::
Vecina nas zena je poput tebe,cim se nesto neobicno desi odmah pomislimo da nesto ne valja.I ja sam sama veliki panicar.

pqa to XD čim nesto drugačije malo odma je ono wtf je sad XD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li je ovo normalno  Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je ovo normalno    Da li je ovo normalno  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li je ovo normalno
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Menstruacija-
Skoči na: