Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Naivna?

Ići dole 
+7
Ivana
meda
Yo**
Iva
malena mrvica
Bella
Parizanka
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Parizanka

Parizanka


Broj poruka : 10
Datum upisa : 11.04.2012

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Naivna?   Naivna? EmptySre Apr 11, 2012 8:37 pm

E ovako, u vezi sam 6 ipo meseca i tek skoro sam pocela da se opustam. Sve vreme mi je stvarno super i vidim da se on trudi ali sto smo duze u vezi to vise imam problem sa sexom. Tj. mi to jos nismo uradili, ja nisam spremna, ali radimo, kako mi to kazemo, "dirty minds", sto mu dodje kao neki lagani peting. Naravno, on uvek svrsi a ja nisam nijednom do sad, i samim tim njemu je to super, on bi da to radimo sto je vise moguce ali meni to ne predstavlja nikakav poseban uzitak. Tu se cesto pokacimo, ne pozuruje me sto se tice seksa ali za ovo kaze da je normalno da radimo. Cesto puta mu udovoljim iako mi se uopste ne radi, ali me je nekako zao jer znam da ce da razocara itd. Je l' mislite da ne treba to da radim? Nekako posle toga cini mi se kao da iskoriscena u neku ruku. Provedemo savrsen dan i on hoce slag na torti i ceo dan mi padne u senku zbog toga.
Sta da radim?
Kako da mu objasnim da ja ne mogu to tako cesto da radim?


Poslednji izmenio Parizanka dana Sre Apr 11, 2012 9:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptySre Apr 11, 2012 8:41 pm

Ako ti to ne prija i ako ne uzivas u tome, nemoj to da radis. Objasni mu to lepo kao sto si i nama, reci mu da se ne osecas prijatno dok to radite i da je mozda bolje da se neko vreme skoncentrisete na neke druge stvari, dok ti ne budes spremna za to. Ako mu je stalo do tebe sigurna sam da ce razumeti. I nemoj nikada nista da radis protiv svoje volje da bi udovoljila decku.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptySre Apr 11, 2012 8:46 pm

nemoj nista da radis sto tebi ne prija, jer ni on ne bi radio nesto sto njemu ne godi. Ako se ti osecas tako neprijatno, iskorisceno nemoj...reci mu na fin nacin, da ti da vremena da se opustis, da bi mogla da uzivas sa njim. verujem da si mlada, pa zato je to tako
Nazad na vrh Ići dole
Parizanka

Parizanka


Broj poruka : 10
Datum upisa : 11.04.2012

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptySre Apr 11, 2012 9:57 pm

Imam punih 18 godina. Nekako mi je tesko jer znam da se takve stvari ocekuju od mene.
I cini mi se da nekad vise gledam druge nego sebe. Par puta sam mu rekla da je u redu da se mazimo i sve to, ali da ne idemo bas do kraja, a on mic po mic pokusa da me predje. Cini mi se kao da ne postuje moju rec. Razumem ja da se nesto mnogo zeli i da oseca potrebu za tim ali stvoricu komplekse sebi ako ovako nastavimo. . .
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptySre Apr 11, 2012 10:12 pm

Ako ti to ne zelis nemoj ni radi.A on ili ima da te postuje ili dvojka.To kako ce se on ponasati zavisi samo i jedino od tvog stava.I sta te briga ko sta misli ili ocekuje od tebe. Tvoj zivot, tvoja stvar.Svaka cast sto se nisi povela za okolinom, nego radis onako kako osecas da je za tebe dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptySre Apr 11, 2012 10:18 pm

ne daj se! ne popustaj nikako. dok sama sa sobom ne rascistis i ne budes spremna, nemoj! ako te ta veza gusi i vise mislis o njemu a ne o sebi, a on da malo misli na tebe ne bi te pritiskao, nemoj da radis stvari za koje nisi sigurna, pokajaces se mnooogooo!
Nazad na vrh Ići dole
Parizanka

Parizanka


Broj poruka : 10
Datum upisa : 11.04.2012

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptySre Apr 11, 2012 10:31 pm

To je mene i strah, da ja od pocetka nisam imala bas jak stav, jer sam inace prilicno nesigurna u ono sto zelim (ali tacno znam sta ne zelim). Razmisljam da li ga jednostavno nisam previse "razmazila" i da nije kasno sad da ispravljam krive Drine. Neutral

A to za kajanje znam, pogotovo sto sam ja takva da sam u stanju da preuvelicam stvari ili previse razmisljam o necemu i dodjem do nebuloznih zakljucaka. Umem sebi da iskomplikujem zivot posteno. Naivna? 650269930

EDIT BY PUFNASTA: Zabranjeno je pisanje vise komentara u nizu, umesto toga koristite opciju EDIT!
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptyČet Apr 12, 2012 12:58 am

opusti se, za početak. devojke su ti dobre savete dale, poslušaj ih. razmisli šta želiš i šta ne želiš, potom otvoreno popričaj sa njim. ukoliko te zbog toga ostavi, znači da i nije bio vredan tvoje pažnje.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptyČet Apr 12, 2012 1:22 am

ja sam skapirala da si ti nevina, mozda gresim. nista ne radi sto tebi ne prija, za to ne postoji propisano vreme, ako ti zelis, osetis potrebu uradi, ako ne cao zdravo. jer ako nesto uradis na silu smucice ti se i sex i taj decko...i onda svi gubite. i moras biti jaceg karaktera.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptyČet Apr 12, 2012 1:32 am

Parizanka ::
Imam punih 18 godina. Nekako mi je tesko jer znam da se takve stvari ocekuju od mene.
I cini mi se da nekad vise gledam druge nego sebe. Par puta sam mu rekla da je u redu da se mazimo i sve to, ali da ne idemo bas do kraja, a on mic po mic pokusa da me predje. Cini mi se kao da ne postuje moju rec. Razumem ja da se nesto mnogo zeli i da oseca potrebu za tim ali stvoricu komplekse sebi ako ovako nastavimo. . .

nemoj tako da razmisljas!nista se ne ocekuje od tebe.nije bitno koliko imas godine,nego to da li si spremna ili ne!radi onako kako osecas da treba.i ne samo ovo,nego i ostalo u zivotu!
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptyČet Apr 12, 2012 4:19 am

Ja još malo pa 30. Od nas u tim godinama se "očekuju" muž, deca, posao....
Vidiš, jedva u to vreme nekako i nađeš neki posao, koji nije siguran i nije plaćen normalno, a i većina mojih vršnjaka je u kombinaciji ili singl (tj. imaju kombinaciju a kriju) ili u braku (nemam pozitivan primer, na žalost, sve je to katastrofa, bolje da su se raskantali na vreme nego venčali jer su dugo zajedno i to se od njih "očekuje").
Više niko ne radi ono što se očekuje, već ono što mu godi, tj. što može da bira. Neke stvari ne možeš da biraš i da menjaš, na žalost. Ali ovo o čemu ti pričaš je stvar izbora.
Jasno je da ti ne želiš peting, a kamo li sex. Ako je on napaljen i pritiska te, udalji se. Reci jasno i glasno da ne želiš. Nije da si ti nenormalna, već ne želiš. Naivna? 1071211947
Ako svi skaču u bunar, da li ćeš i ti, jer se to od tebe "očekuje"?

Kad budeš htela, veruj mi, sama ćeš preuzeti inicijativu, i za odnose, a i za peting. I ništa tebi ne fali.
Ja nekako smatram da se od devojke od 18 godina OČEKUJE da sprema prijemni za fax Naivna? 425539214 ili slično. A drugo su budalaštine.... Naivna? 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptyČet Apr 12, 2012 4:28 am

ne razumem zasto mu udovaljavas,ako ti se nesto ne radi- NEMOJ!!! nista se od tebe ne ocekuje...
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptyČet Apr 12, 2012 6:26 am

sanja jos nisi bila sa deckom ili ja nisam dobro razumela?
slazem se sa devojkama kada ti budes htela pa bilo to sa 18,28,38 tvoj zivot tvoja stvar. nemoj da radis nesto samo zato sto to kao treba tako, ako ti neces- nemoj. sigurno postoji razlog zasto tebi to ne prija... mozda bas zato sto on insistira.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptyČet Apr 12, 2012 6:57 am

malena mrvica ::
sanja jos nisi bila sa deckom ili ja nisam dobro razumela?
slazem se sa devojkama kada ti budes htela pa bilo to sa 18,28,38 tvoj zivot tvoja stvar. nemoj da radis nesto samo zato sto to kao treba tako, ako ti neces- nemoj. sigurno postoji razlog zasto tebi to ne prija... mozda bas zato sto on insistira.
Nisam UDATA.. i ne, nisi dobro razumela. U mojim godinama se nešto "podrazumeva", "očekuje"... i to je posao dokonih ljudi, a ja živim svoj život.

Tako i ona - ne prija joj - pa nemoj to da radiš. Prosto.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptyČet Apr 12, 2012 7:07 am

a to...Naivna? 650269930 slazem se.ne postoji pravo vreme nego kad ti hoces, osecas...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptyČet Apr 12, 2012 10:35 am

neznam gde mi je nestao komm koji sam danas napisala..XD nemoj da radis nista sto ne zelis..nema razloga..nista se od tebe ne očekuje da radis osim onoga sto ti zelis..očigledno nisi kao vecina i nema nista lose u tome..objasni mu da ne zelis da radis nesto sto ti se ne dopada,da ispada kao da te tera..da ti da vremena i prostora ,da te ispostuje,i pusti da ti vodis,pozelis..i tako ce da te opusti i zazeleces ubrzo sve sa njim..tako mu kazi ..time ce ti pokazati da te voli,postuje,podrzava i sama ces mu prici u tom smislu..ako se bilo kako dr ponasa odbice te i onda nista niste uradili..ja tako funkcionisem..tek vam je sest meseci,tada je veza najlepsa,da ne radite nista posebno vama je super..ima vremena za sve..nije fora ni sve odma isprobati,uraditi,ispucati u prvih 6 meseci ..a posle smor,monotonija kako vec


sta god radila van tvoje volje kajaces je pre ili kasnije..a i zbog čega..niko ti nista ne garantuje..zbog nekog ko te mozda vec sad vara lupam ili ce tek..ili nece uopste..msm nikad se nezna svasta ima..msm ja ni za sebe neznam ali sam odabrala da verujem..XD ako je dečku stalo do tebe skapirace i čekati..ako ne nek ide gde mu volja u kombinacije ili gde vec..uostalom lako je njemu,da je obrnuto,da ima razne strahove ko ti ,da je zensko ne bi mu se zurilo a ovako opusteno...jbg niko ni na sta ne moze da natera nekog drugog..


EDIT BY PUFNASTA: WindZ, opomenuta si vise puta za koriscenje opcije EDIT, ne postujes pravila foruma, sledeci put dobijas ban.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptyČet Apr 12, 2012 11:23 am

windZ,NEMOJ da se naljutis,ali pise se NE ZNAM,ja ne znam koliko si ti obrazovana,ali valjda su te bar to naucili u srednjoj...stvarno mi bas bode oci...izvinjavam se sto skrecem sa teme,ali morala sam...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptyČet Apr 12, 2012 11:32 am

inda ::
windZ,NEMOJ da se naljutis,ali pise se NE ZNAM,ja ne znam koliko si ti obrazovana,ali valjda su te bar to naucili u srednjoj...stvarno mi bas bode oci...izvinjavam se sto skrecem sa teme,ali morala sam...

hvala na brizi..znam,pisem brzo i ne obracam paznju na pravopis iskreno sto se tiče foruma i vecini sajteva,interneta uopsteno..
Nazad na vrh Ići dole
Parizanka

Parizanka


Broj poruka : 10
Datum upisa : 11.04.2012

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptySub Apr 14, 2012 2:16 am

Nekako se vodim time da pravimo kompromis, malo da malo ne. Naravno i meni je lepo, ali mislim da je odbija to sto on mora da ide do kraja, pa cesto gubim zelju. Meni je najlepse kad je nekako neobavezno, a verovatno zbog njegovog "nasrtanja", pritiska, mene to odbija. Porazgovaracu sa njim, morace da shvati, ali znam da moram da budem jaceg karatkera i kad kazem ne da znaci NE. On zna da sam neodlucna pa mu gotovo uvek upali kad proba da me omeksa a ja posle toga imam problem sa samom sobom.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptySub Apr 14, 2012 2:23 am

e pa to onda moras da promenis...on koristi tu tvoju neodlucnost...objasni mu da kada kazes ne,to znaci ne ,a ne mozda...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptySub Apr 14, 2012 9:17 am

Slazem se sa devojkama, nikako nemoj da radis ono sto ti ne prija. Cak i ako su svi u tvojoj okolini uradili neke stvari, ne mora da znaci da i ti to moras uraditi. Evo ti na primer moj primer, drugovi i drugarice su me jos u srednjoj ( dakle sa 15-16 god. ) pritiskali da napokon nadjem decka i da izgubim nevinost, pa makar to bilo i sa nekim ko mi ne znaci mnogo, ali ja nisam htela ... Nije mi bila prijatna ni pomisao da tako nesto uradim bez osecanja, a da ne spominjem nesto vise, i tako su skoro sve drugarice izgubile nevinost, a ja se nisam ni bila poljubila sa deckom, kad evo pre jedno 10 meseci pocela sam da se dopisujem i druzim sa jednim momkom iz odeljenja, sa Faksa, da bi na kraju poceli da se zabavljamo, i evo sada smo skoro 8 meseci u vezi :-) Bila sam sa njim, i ne kajem se zbog toga ... Ko sisa okolinu, kao sto je vec neka devojka rekla, pa ne bi valjda skocila u bunar, samo zato jer se to ocekuje od tebe. Lepo objasni decku o cemu se radi, a ako mu je zaista stalo cekace dok ti ne budes spremna ...
Nazad na vrh Ići dole
Parizanka

Parizanka


Broj poruka : 10
Datum upisa : 11.04.2012

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptySub Apr 14, 2012 11:50 pm

Razgovarali smo i rekao je da nema problema ali da mu bar kazem to vece, pre nego sto se vidimo ili na pocetku da od tih stvari nema nista za veceras (to vece). Tako da smo to razjasnili. Trudim se da razumem njega tako da cu da nastojim da ja svoj deo dogovora ispostujem.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptyNed Apr 15, 2012 4:15 am

pa to je bas bzvz da sve planirate...trebalo bi da se desi spontano...naravno da se morate zastititi,ali ne morate to toliko da planirate...da li ste pricali o kontracepciji ?
Nazad na vrh Ići dole
Parizanka

Parizanka


Broj poruka : 10
Datum upisa : 11.04.2012

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptyNed Apr 15, 2012 4:54 am

Pa i meni je ali sta mogu.
Jesmo, pricali smo. Ja sam jos odavno rekla sebi da cu kada budem osecala da sam spremna, popricati sa mamom i otici kod ginekologa na razgovor i preporuku pilula. I kondom naravno. . . Zbog cega?

Parizanka ::
Razgovarali smo i rekao je da nema problema ali da mu bar kazem to vece, pre nego sto se vidimo ili na pocetku da od tih stvari nema nista za veceras (to vece). Tako da smo to razjasnili. Trudim se da razumem njega tako da cu da nastojim da ja svoj deo dogovora ispostujem.

Ovde sam mislila na peting i kako to, ne na sex, cisto da ne bude zabune. Naivna? 650269930

EDIT BY PUFNASTA: Zabranjeno je pisanje komentara za komentarom, imate opciju EDIT koja sluzi za to.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? EmptyNed Apr 15, 2012 5:09 am

pa trebalo bi da te je do sada upoznao dovoljno da zna kada si raspolozena za peting,a kada ne...kada nisi raspolozena,neka se potrudi malo vise,neka masaza ili sta vec volis...ako mu je stalo do tebe, on ce se uvek truditi da tebi bude lepo...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Naivna? Empty
PočaljiNaslov: Re: Naivna?   Naivna? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Naivna?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: