Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 loša iskustva sa vezama

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

loša iskustva sa vezama Empty
PočaljiNaslov: loša iskustva sa vezama   loša iskustva sa vezama EmptySre Apr 11, 2012 8:49 pm

da se izjadamo da nam bude lakše loša iskustva sa vezama 650269930
Nazad na vrh Ići dole
lekaca




Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.04.2012

loša iskustva sa vezama Empty
PočaljiNaslov: Re: loša iskustva sa vezama   loša iskustva sa vezama EmptySre Apr 11, 2012 9:02 pm

E stvarno, svaka cast za ideju! svako tracarenje sa drugaricama na kraju se zavrsi sa jidikovanjima o neuspelim vezama, jedini je problem sto nikad nismo izvukle pouku iako znamo sta je greska!!!
Ja se eto uvek zaljubim u pogresne! Oni koji su me mnooogo voleli ja nisam njih istim intezitetom i prekidala bih kad sve pocne da me gusi....s druge strane zatelebam se u neke mangupe sa kojima ne znam na cemu sam a sto je najgore isti me ne zasluzuju uopste!!
I tako...da li cu nauciti da se zaljubim u one za koje vidim i znam da vrede?! pokusavala ali je to bilo nanjihovu stetu, meni budu dragi ali nnemu tu hemije...
I kako biti pametan i raditi ispravno za sbe i prema svima?
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

loša iskustva sa vezama Empty
PočaljiNaslov: Re: loša iskustva sa vezama   loša iskustva sa vezama EmptySre Apr 11, 2012 9:08 pm

da tracarenje pomaze, iskreno trenutno sam povredjena pa mi prija da ga ocnim loša iskustva sa vezama 124630516 jbg zensko... i ja sam dobre odbijala, zezala i zakacim se za idiota koji uopste nije moj tip mentalno aj fizicki onako. ali mentalno, decko koji nije duhovit, koji je stekara a ima pare, radi...ne snalazljiv, ma do te mere da sam ja u momentima bila musko u vezi. i evo i sad se pitam sto sam se zalepila za njega, ja sam duhovita, volim da budem zensko a ne musko u vezi, ne volim smotane...al ne bira mozak, tako je uvek.
Nazad na vrh Ići dole
lekaca




Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.04.2012

loša iskustva sa vezama Empty
PočaljiNaslov: Re: loša iskustva sa vezama   loša iskustva sa vezama EmptySre Apr 11, 2012 10:36 pm

Ocrni ga nego sta? neverovatno je koliko ti posle bude bolje....zato, samo opljuni!!!
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

loša iskustva sa vezama Empty
PočaljiNaslov: Re: loša iskustva sa vezama   loša iskustva sa vezama EmptySre Apr 11, 2012 11:20 pm

ahahahhah a da imao je faze da ne zove nikog na sa mobilnog, a na pretplati je i ima minute nego kao ne voli on da priča na mob. i nije samo samnom slučaj videla sam da je i sa drugovima, ma sa svima u tom tripu...meni je to u danasnje vreme cudno.
Nazad na vrh Ići dole
lekaca




Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.04.2012

loša iskustva sa vezama Empty
PočaljiNaslov: Re: loša iskustva sa vezama   loša iskustva sa vezama EmptySre Apr 11, 2012 11:27 pm

Jel to mana sa kojim si ga prihvatila? Sta je to sto je toliko dobro i lepo na njemu da pobedjuje mane :-)?
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

loša iskustva sa vezama Empty
PočaljiNaslov: Re: loša iskustva sa vezama   loša iskustva sa vezama EmptyČet Apr 12, 2012 12:28 am

greskom sam ovde napisla post. e jbg.
nemam vezu, nemam iskustvo,salim se. ako krenem da pricam, lelele


Poslednji izmenio meda dana Čet Apr 12, 2012 12:57 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

loša iskustva sa vezama Empty
PočaljiNaslov: Re: loša iskustva sa vezama   loša iskustva sa vezama EmptyČet Apr 12, 2012 12:44 am

pa iskreno ne znam, ja sam njega skapirala kao decka koji zna sta hoce, koji nije toliko lud za izlascima, kome je porodica bitna, iskren...i sve me to privuklo. kazem ti 4god. se mi znamo i on je takav bio sve ove god. i samo pre neko vece paf takav sok...otvoreno kaze e ja sam sve lagao kao jbg musko sam takvi smo lazemo da bi vam se dopali...znaci uzas
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





loša iskustva sa vezama Empty
PočaljiNaslov: Re: loša iskustva sa vezama   loša iskustva sa vezama Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
loša iskustva sa vezama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» FRIZERI - iskustva i preporuke
» Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti
» Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: