Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.

Ići dole 
+14
pahuljicaa
inda
zoja
Nina87
crnka-2010
Ivana
meda
kajlina
Lus
bevana
Jeci
Lara
Iva
Bella
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyUto Nov 05, 2013 8:25 am

ima beli koji je ja mislim za ciscenje lica, a ja imam zeleni kome ne znam tacnu namenu.
ovo je pitanje za lus ali nje nema  Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyUto Nov 05, 2013 8:28 am

Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyUto Nov 05, 2013 8:35 am

Lus mi ga je i preporucila,ali ona nema problem sa bubuljicama,ona je samo zavisna od kozmetike! Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 1071211947

zato me zanima iskustvo onih koje su ga koristile-da li pomaze,posle koliko vremena da ocekujem poboljsanje,koliko puta se koristi i slicno!

uzela sam taj za ciscenje.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyUto Nov 05, 2013 8:45 am

taj cu ja da uzmem. 
meni se lice malo umirilo, da kucnem u drvo Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyUto Nov 05, 2013 9:13 am

ako editujem, nece ivana da procita pa pisem novi post  Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 650269930  

za lus znam da koristi ovaj sapun, zato sam mislila da je pitanje za nju.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyUto Nov 05, 2013 9:28 am

ivana,onda nisam ni ja merodavna,jer nemam problema sa bubuljicama...mada sma tada mislila kako su dve-tri sitne i jedva vidljve bubuljice golim okom smak sveta lol! .Secam se da je bas malo penio Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyPet Nov 08, 2013 8:45 am

Јо, тај зелени сапун је за свакодневну употребу. За руке, за тело. За лице је тај бели који је Ивана узела. Оба сапуна су добра.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyPet Nov 08, 2013 9:25 am

Ja isto koristim ovaj beli clear face. Napisala sam vec da sam bas zadovoljna. Dobar je i za mitisere ako ih neko ima. 2x dnevno. Ujutru i uvece. Imaces posle par dana osecaj blagog zatezanja lica. (barem smo i ja i sestra od tetke takav osecaj imale). Poboljsanje se meni primetilo posle par dana, jer nisam imala problema nekih. A sestri posle 2 nedelje redovnog koristenja.

Ivana, jesi li pocela da koristis?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyPet Nov 08, 2013 10:03 am

nisam,jos ga gledam.Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 650269930 salim se,jesam i cini mi se da vec deluje.javljam za mesec dana! Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyPet Nov 08, 2013 11:08 am

Pocela sam da koristim Sebamed "nesto" (ne znam tacan naziv) za umivanje. Najvise zbog toga sto mu je php isti kao php koze. Ranije je bilo po apotekama neko bas jeftino sredstvo za umivanje, nasa proizvodnja, u roze sarenkastoj tubici. To mi je savrseno odgovaralo i tek sam sad nasla nesto poput toga. Do sad sam koristila Dove sapun sa plavim zrncima.

P.S. Nakon skoro godinu dana od prestanka sa pilulama (tacnije nakon nekih 10 meseci) mi se konacno koza vratila u normalu. Jedno vreme je bilo kao da sam tek usla u pubertet.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptySub Nov 09, 2013 3:57 am

Iva, meni je od pilula bilo super...e sad kako sam prekinula (ima 3 nedelje) imam osecaj da se malo iritiralo. Ali naravno, to je i zbog voza.

Sebamed ima i proizvode za intimnu higijenu, ph 5.5...ali to nisam probala...iako ga hvale.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptySub Nov 09, 2013 12:25 pm

pahuljice, koji sapun je dobar za mitisere?
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyNed Nov 10, 2013 1:08 am

Ovaj beli sebamed. Clear face. Sa zelenim i plavim natpisom. Pise da je za akne i mitisere. Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 650269930 ja ih imam na nosu. Ali posle koristenja mi bude bas mekano i uklanja ih. Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyNed Nov 10, 2013 1:38 am

To je lepo znati. Hvala! Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 390707668 
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyNed Nov 10, 2013 2:03 am

Себамед нема производе за интимну хигијену пх5.5. Не сме та пх вредност да буде када је у питању вагина. За девојке пх вредност средстава за личну хигијену треба да буде 3.8 а за жене у менопаузи 6.8. Да знате када будете куповале.

Ја сам одушевљена себамед производима и одавно их препоручујем. Чак и вама. И драго ми је што сте задовољне. Ја тренутно имам купку, шампон и гел. Можда су цене мало јаче, али исплати се. Имају колекцију за негу беба. Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 515354487 

Тренутно меркам крему себамед Q10. Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 2285410009  
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyPon Nov 11, 2013 8:52 am

Sta ce ti Q10, Lus? Mislim da je to kozmetika za malo zreliju kozu...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyPon Nov 11, 2013 10:32 am

Onda sam ga pomesala s nekim drugim preparatom, jer to ipak nisam koristila.

Nego, sad cu malo u off. Je li ph neutral u stvar 7? Ako jeste, to onda ne valja?
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyPon Nov 11, 2013 11:13 am

Dermatolozi kazu da kreme protiv bora imaju efekat samo ako pocnu da se koriste pre nego sto se stvore bore Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyPon Nov 11, 2013 10:15 pm

Ma sve je to prirodno,starenje koze,prve bore,mislim da tu nema nikakvih krema koje mogu da pomognu,mozda malo mogu da uspore a to opet zavisi od koze do koze.

Evo recimo ne znam da li ste cule da masnija koza sporije stari?e pa to je zbog pojacane hidratacije...najvaznije je da koza ima dovoljno vode i vitamina koji se kriju u hrani i to je vec dovoljno aha
Nazad na vrh Ići dole
Crazy girl

Crazy girl


Broj poruka : 127
Datum upisa : 10.03.2012

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyUto Nov 12, 2013 9:54 am

pahuljicaa ::
Onda sam ga pomesala s nekim drugim preparatom, jer to ipak nisam koristila.

Nego, sad cu malo u off. Je li ph neutral u stvar 7? Ako jeste, to onda ne valja?
Inace, ph neutral jeste 7, ali ph neutral u odnosu na kozu je 5,5 Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyUto Nov 12, 2013 10:47 am

Ph 7 je neutralna, 5,5 je kisela sredina, nikako ne moze biti neutralna, moze samo da ima bolji uticaj na kozu .

Ja ne koristim nikakve kremice, samo obicnu vodu ementualno niveu ako mi je bas suva koza, mada cu morati uskoro da kupim neku dobru kremicu ...
Nazad na vrh Ići dole
Crazy girl

Crazy girl


Broj poruka : 127
Datum upisa : 10.03.2012

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptyUto Nov 12, 2013 12:59 pm

Nisam se izrazila lepo, htela sam da kazem to da je ph koze 5,5 pa bi zato i proizvodi za negu trebalo da budu iste vrednosti,da ne remete ph same koze... na to sam mislila kad sam rekla da je 5,5 neutralna vrednost. Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 650269930
edit: evo otprilike to na ovom linku.... http://www.eucerin.com.hr/empfindliche_haut/med_bedeutung_ph_wert.asp
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptySre Nov 13, 2013 2:19 am

Predpostavila sam da si se zeznula, nego rekoh da te ispravim jer neko mozda ima ispit ili kontrolni iz hemije, pa da slucajno ne lupi da je 5,5 neutralna sredina Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptySre Nov 13, 2013 4:42 am

kupila sam seba med clear face  Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 1268302758
Nazad na vrh Ići dole
Crazy girl

Crazy girl


Broj poruka : 127
Datum upisa : 10.03.2012

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 EmptySre Nov 13, 2013 7:02 am

Rale89 ::
Predpostavila sam da si se zeznula, nego rekoh da te ispravim jer neko mozda ima ispit ili kontrolni iz hemije, pa da slucajno ne lupi da je 5,5 neutralna sredina Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 650269930
Razumemo se Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 390707668 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Odredite svoj tip koze
» Kreme za lice i vrat
» Tvoje lice zvuci poznato
» Preparati za negu kose
» Nega vrata i dekoltea

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-
Skoči na: