Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Crna menstruacija?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Crna menstruacija? Empty
PočaljiNaslov: Crna menstruacija?   Crna menstruacija? EmptyČet Apr 19, 2012 7:39 am

Devojke znam da je bila o ovome tema na 21dan, ali ja tamo stvarno vec duze vreme ne odlazim i mrzi me da trazim gde je to,i nisam tad citala jer mislila sam da to mene nece stici. Kraj treceg meseca kako pijem Yazz ali evo vec 5 dana imam CRN bas crn iscedak? Sta je to bre? affraid svaki put kad odem do toaleta uplasim se koliko je crno.. ostalo mi jos 7 rozikastih, sto znaci da bi trebalo da dobijem za nekih 7-10 dana...ali ja vec eto 5 dana mucim se pitanjem zasto to?!
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Crna menstruacija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna menstruacija?   Crna menstruacija? EmptyČet Apr 19, 2012 8:09 pm

nisam ih uzela na svoju ruku, jedan ginekolog mi je preporucio, a drugi ispisao recept. Mada je ovaj drugi stariji covek i on je rekao "Zasto hoces Yazz? ja bi ti preporucio Legravan", moj odg je bio "Jer su ove sa malo hormona" i on je rekao ok i evo tri puta mi ispisivao recept. Znam bev da si mi rekla, i prestajem sa njima.. definitivno, imam jos tri rozikaste. Ali eto cisto da pitam ako se jos neko nadje u datoj situaciji.. Crna menstruacija? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Crna menstruacija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna menstruacija?   Crna menstruacija? EmptyPet Apr 20, 2012 1:41 am

Ja imam na pocetku i na kraju menstruacije tamno braon iscedak ali bas crn kao sto kazes ne.Mozda bi trebalo da pitas lekara,ili posalji mejl onom ginekologu,imas negde njegov mejl,meni je uvek odgovorio,kad god sam mu pisala.Ako ne nadjes mejl napisacu ti ja.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Crna menstruacija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna menstruacija?   Crna menstruacija? EmptyPet Apr 20, 2012 2:22 am

Ajde ako ga imas posalji mi.. ne vidim ga nigde. Da, bas crno. Crna menstruacija? 2370014350
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Crna menstruacija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna menstruacija?   Crna menstruacija? EmptyPet Apr 20, 2012 3:27 am

info@vasginekolog.rs Odgovorice ti verovatno tek za neki dan,meni je samo jednom odgovorio istog dana.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Crna menstruacija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna menstruacija?   Crna menstruacija? EmptyPet Apr 20, 2012 4:13 am

poslala sam..joj sad sam se bas nekako uznemirila jer ne znam sta je to.. Crna menstruacija? 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Crna menstruacija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna menstruacija?   Crna menstruacija? EmptyPet Apr 20, 2012 6:35 am

Ma nemoj da brines,sigurno nije nista strasno.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Crna menstruacija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna menstruacija?   Crna menstruacija? EmptyČet Apr 26, 2012 12:31 am

posalala sam pitanje na taj mail jos prosle nedelje,ali ne odgovaraju Crna menstruacija? 402532072
U subotu sam popila zadnju pilulu, u nedelju dobila i bilo je normalne boje.. Ako mi odgovore, javim vam kakvo su mi obrazlozenje dali.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Crna menstruacija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna menstruacija?   Crna menstruacija? EmptyČet Apr 26, 2012 9:03 pm

Meni su uvek odgovarali,najduze za 3-4dana
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Crna menstruacija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna menstruacija?   Crna menstruacija? EmptyČet Apr 26, 2012 9:17 pm

ne znaju ni oni o cemu se radi cim mi nisu odgovorili..
Ne verujem da je bio "uvod" meni je to trajalo 6 dana 7 dan sam prokrvarila. i evo danas mi je 6 dan menst. i kraj. Duze nego inace, inace imam 5 dana. Crna menstruacija? 2370014350
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Crna menstruacija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna menstruacija?   Crna menstruacija? EmptySub Apr 28, 2012 12:41 am

Ni meni nisu odgovorili vise od 7 dana..

Sister, citala sam ja na starom forumu da crna menstruacija ili iscedak moze znaciti alarm za neku infekciju...mozda bi trebala da vidis o cemu se radi... meni je znao da bude braon, zaostala krv .. ali nikad crn affraid

A moze oznacavati i da ti je nizak nivo progesterona...to sam isto procitala. Crna menstruacija? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Crna menstruacija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna menstruacija?   Crna menstruacija? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Crna menstruacija?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Menstruacija-
Skoči na: