Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Strah od udaje

Ići dole 
+12
zoja
Lus
Nina87
Lara
bevana
Asja
Iva
*cinderella*
Yo**
pufnasta
Ivana
sister87
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyNed Apr 22, 2012 11:15 am

ja ne bix volela da se razvedem,ja sam klasicno dete razvedenix roditelja...volela bix da mi brak opstane,ne po svaku cenu naravno
Nazad na vrh Ići dole
una

una


Broj poruka : 247
Datum upisa : 17.03.2012

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyNed Apr 22, 2012 7:35 pm

Ja nemam strah od udaje...zivim sa deckom vec neko vreme i super funkcionisemo...pomaze mi u kucnim poslovima tako da je sve opusteno...nisam opterecena da mi kuca blista svaki dan,mi oboje radimo ni nekad ne mogu da stignem sve da sredim..ako je brak ovakav onda ce biti divota Strah od udaje - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 2:50 am

ni ja ne bih volela da se razvedem!i sigurna sam da cu se dosta truditi da do toga ne dodje.ne mislim da trpim neka ponizenje,nego da cu se dosta truditi da negujem taj odnos kao sto i sad u vezi radim.

a meni se u poslednje vreme javlja jedno pitanje ,nije bas strah-a sta ako ja ostanem baba devojka??? Strah od udaje - Page 2 2231792857
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 3:03 am

Ivana, ne glupiraj se. Kakva baba devojka? Strah od udaje - Page 2 1705467399
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 3:09 am

Ivana toga ja trebam da se plasim,ti imas decka i dugu vezu Strah od udaje - Page 2 364988687 sta ja da kazem,samo da molim Boga da naidje neko da budem sa njim godinu dve i da se udam,ili da preskocimo vezu i odmax uletimo u brak hahah...ne,ozbiljno ne razmisljaj o tome,jer se misli materijalizuju,da ne dao Bog ne prizoves...samo pozitivno Strah od udaje - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 3:55 am

ja sve mislim posto to toooliko volim celog zivota i mastam o tome,da ce se bas zbog toga izjaloviti...
mada nista ne ukazuje na to,bbas naprotiv.skoro je ON zapoceo temu o svadbi i to kao najnormalniju stvar,kao nesto sto se podrazumeva,u smislu da li cemo da je pravimo ili ne,da li se to isplati,koga bismo zbvali i tako to...
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 4:11 am

baba devojka, uh...ima jos dosta do toga.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 4:27 am

Jao Ivana dje me nadje... i ja se toga bojim,jos sto mi pored svega moji (mama,sestra,baba) nabijaju komplekse.. "kad ja mislim da se udam,jos ni decka nemam??" posto se braca,sestre, relativno mladi poudavali i pozenili.. ja izrod.. Strah od udaje - Page 2 295018215
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 6:09 am

Ja sam pre godinu dana bila ubeđena da se neću udati, a kamoli praviti svadbu. Mene roditelji nisu stiskali, ali zato tako neki levi ljudi jesu - nemam dečka, a vreme mi je, uz to sam ja sve drugo obavila - dobila stalan posao, kupila stan... Mrzela sam kad tako komentarišu. I eto, godinu dana kasnije, zakazujem venčanje i biram cvetiće za kićenje. Život je potpuno nepredvidiv. Strah od udaje - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 6:17 am

Ivana ::
ni ja ne bih volela da se razvedem!i sigurna sam da cu se dosta truditi da do toga ne dodje.ne mislim da trpim neka ponizenje,nego da cu se dosta truditi da negujem taj odnos kao sto i sad u vezi radim.

a meni se u poslednje vreme javlja jedno pitanje ,nije bas strah-a sta ako ja ostanem baba devojka??? Strah od udaje - Page 2 2231792857


Blesava si! Strah od udaje - Page 2 4072222948 Strah od udaje - Page 2 4079774290
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 6:29 am

Ivana ja bas ne volim taj izraz. Ima zena koje same zele da ostanu neudate, prosto to im odgovara.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 7:29 am

jaooo a moja mama kaze naj*** je onaj ko se za tebe zakacis. i jadna kuca u koju udjes. ahhahaha show.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 7:39 am

Iva ::
Ivana ja bas ne volim taj izraz. Ima zena koje same zele da ostanu neudate, prosto to im odgovara.

slazem se.jako je ruzan izraz.ne zbog tih zena koje odluce da se ne udaju (imam takve primere u svojoj okolini,bliske osobe su u pitanju),nego sto mozda vredja neke kojima se, eto, nisu poklopile sve kockice po tom pitanju.u svakom slucaju,nije mi bila namera da se iko uvredi,nego ne nadjoh pogodniji izraz tada.trebalo je da napisem `neudata`.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 8:54 am

I meni su pricali tako godinama.Nego omekasala sam u medjuvremenu...Godine...Sad to samo povremeno kazu.A i tad ih podsetim da ce uskoro imati zeta pa da im ne istrci takav komentar pred njim. Strah od udaje - Page 2 312503953
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 9:30 am

Ivana, sta tebi pada na pamet? Ne lupaj! Kakva baba devojka, zene se udaju i u cetrdesetim godinama pa nikom nista, druga je stvar da si vezana vreca i vreliko zakeralo koje trazi dlaku u jajetu e tad bi trebala da se brines, a ovako samo se ti opusti. A i cim decko spominje svadbu ocekuj ti neki prsten uskoro. Strah od udaje - Page 2 650269930

Lus, i meni to pricaju svi, redovno. Strah od udaje - Page 2 364988687 Jedino se baba i deda sekiraju da ne ostanem neudata. A mama mi je rekla da nikad nece da se mesa u tako nesto. Strah od udaje - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 9:36 am

nisam zakeralo,ali zatvorena jesam.zato se i plasim!mislim,nije da se plasim,nego mi prodje kroz glavu....mozda zato sto je mog brata ostavila devojka posle 6 god.i on ne moze da se pokupi...a svi smo mislili da je to to!
a mozda se u mojoj vezi dogadjaju neke stvari koje mi se cine nestvarnim,pa me hvata panika...ne znam!
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 10:06 am

Da nisi u pms-u? Strah od udaje - Page 2 650269930 Ja u to vrijeme najcesce imam raznorazne tripove. Strah od udaje - Page 2 2370014350
I ja imam tetku koja je neudata jer je tako sama htjela pa je tek sad u 50-tim pocela da se kaje,posebno pati sto nema djecu.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 10:13 am

Ja sam recimo takva da i kad je sve najdivnije trazim nesto lose, jer mi je nemoguce da je sve tako divno. Ali to je ogromna greska, treba da se opustimo kad je tako, da uzivamo, a ne samo briga, panika i u svemu tome izgubis glavu.

P.S. Ja imam tetku s mamine strane koja nije udata i koja ima nekih cetdesetak godina i koja je postala toliko samoziva da je to nesto neverovatno, cak i kad krene da se vidja sa nekim ona ga odbije tom svojom samozivoscu. A sa tatine strane je tatina tetka neudata, ima nekih sezdesetak godina i nije samoziva, puna je ljubavi za sve nas, svi je volimo i postujemo je i volimo da nam dodje u goste, a volimo i mi da idemo kod nje u goste. Iskreno, vise mi je ona u secanju iz detinjstva nego baba i deda sa oceve strane. Od nje sam na poklon za 18-i rodjendan dobila bundu od zecije koze. Strah od udaje - Page 2 650269930 Ona nikad nije rekla da zali zbog toga sto se nije udala i sto nema svoje dece, jednostavno nije takva osoba, sto ne znaci da joj nije tesko zbog toga, ali zna da ima sve nas oko sebe i da ce nas uvek imati.
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 8:18 pm

Pufnasta i moja tetka je potpuno ista kao tvoja a do sad se nije zalila da joj smeta sto se nije udala i rodila djecu ali u poslednje vrijeme cesto pomene kako se kaje zbog toga.Cesto idem kod nje,provodimo vrijeme zajedno,setamo,prespavam tamo,ljeti idemo na putovanja i najvise paznje joj posvecujem iako ima jos sestrica i sestricina.Ali svjesna sam da ce se to promijeniti kad se zaposlim,udam,rodim djecu.Ona ce kao i tvoja tetka uvijek imati nas ali nece biti isto kad svako od nas osnuje porodicu,naravno da je necemo nikad zapostaviti ali necemo imati vremena da joj se posvetimo kao ranije i mislim da ce joj tad biti najteze. Strah od udaje - Page 2 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 8:28 pm

Hahahah, Ivana, ja mislim da je svaka devojka bar jednom u svom zivotu pomislila kako se nikad nece udati. Strah od udaje - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 10:41 pm

A o razvodu necu ni da razmisljam, dosta je parova u danasnje vrijeme koji olako stupaju u brak,dobiju dijete pa se razvode a niko ne razmislja kakve to posledice ostavlja na djecu.Toliko je razvedenih brakova da to nije normalno.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 12:23 am

Ne razvod ni ne pomisljam, to sam rekla i momku, ako zeli da se razvodi neka raskine jos sad! Ja nisam dete razvedenih roditelja, ali jesam bez oca i oko sebe imam gomilu ljudi koji imaju dece i koji su razvedeni, znam kako je bolno ziveti bez oca, a vidim da to slicno funkcionise i kad se ljudi razvedu, muskarci kao da su se i od dece razveli, mozda to u civilizovanom svetu funkcionise, ali kod nas nikad nece.
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 3:45 am

meni je ovaj moj meni rekao par puta kako bi voleo da me ozeni, i ja nisam mogla da verujem sta to prica i zasto,jer mi smo klinci za tako neka razmisljanja i pricu o tome...
A sto se tice udaje,ja se ne plasim,jer znam da cu to da uradim kad budem ispunila svoje zelje i zeljice i kad budem sigurna u muskarca. I za finansije se ne brinem,jer ako nadjem dobar posao imacu, ne volim da se oslanjam ni na koga. Ali dobro jos je rano, ko zna,mozda bude smak sveta Strah od udaje - Page 2 312503953
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 3:48 am

hoce li mene neko da ozeni? Strah od udaje - Page 2 2164293255

e,bre,ja ni u najai nemam normalnog
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 EmptyUto Apr 24, 2012 4:01 am

Ma ajde bre medo, bez sekiracije, sve ce doci pod svoje Strah od udaje - Page 2 650269930

Kao sto cinderella kaze, zivot je nepredvidljiv Strah od udaje - Page 2 650269930

Meni je u tome i car, ne znas sta nosi dan, a sta noc... samo idi dan po dan i uzivaj maksimalno, smej se sto vise, i radi ono sto volis Strah od udaje - Page 2 364988687

Mene ne brine udaja, samo razvod i slicna situacija, to nikako ne bi volela, moji roditelji nisu razvedeni, ali jedna tetka jeste, ona je ostala sama sa dvoje dece, od 14 i 7 godina, sama radi za njih troje... i tesko joj je, a jos je teze deci. Sva sreca pa zivi u dobroj zemlji koja joj mnogo pomaze.

A sto se svadbe tice...to je druga prica.
Ili bi nesto sitno, poput jezera, ili mora, male grupe ljudi, samo najblizi i to je to, ili bi taj deo da preskocim i da zivim u vanbracnoj zajednici kao sto moji roditelji rade, i sasvim im dobro ide! Strah od udaje - Page 2 364988687
Moji zive zajedno vec 23 godine, i nikad nista lose nije bilo, njima je dobro i gledaju na sve kao da jesu u braku, samo su bez papira Strah od udaje - Page 2 364988687

A zajednicki zivot me nimalo ne brine, snalazljiva sam, znam da kuvam i cistim i to mi je dovoljno Strah od udaje - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Strah od udaje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strah od udaje   Strah od udaje - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Strah od udaje
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Strah od igle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: