Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ergometril i zatrudnjivanje

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
jeja 90 L

jeja 90 L


Broj poruka : 15
Datum upisa : 21.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Ergometril i zatrudnjivanje Empty
PočaljiNaslov: Molim odgovor   Ergometril i zatrudnjivanje EmptySub Apr 21, 2012 1:45 am

Pijem orgametril već tri meseca, ali ne kao kontraceptivnu pilulu već u svrhu regulisanja hormonalnog poremećaja i to od 16-24 dana menstruacije. Poslednja menstruacija je bila 1.04 ranije sam imala neredovne menstruacije, ali od kako pijem orgametril to se regulisalo.Imala sam nezasticen seksualni odnos 5 dana ciklusa i 11 dana ciklusa ali decko ni jedan ni drugi put nije svrsio u mene.orgametril sam pocela da pijem 15.04. ponovo i treba da pijem do 22.04. Zanima me da li mozda postoji neka mogucnost za trudnocu zbog one semene tecnosti koja se javlja pre nego sto decko svrsi? Nikad ranije nisam imala nezasticen odnos uvek sam koristila kondom pa se zato malo cimam. Cula sam da ako se orgametril pije u ovom periodu kad je meni prepisan ima uticaj na ovulaciju,tj sprecava je. Znam da treba da odem kod ginekologa ali cisto pre nego sto odem u ponedeljak ako mozda znate nesto o tome,a da ,moze da mi pomogne da ne brinem vi mi odgovorite...Unapred hvala
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Ergometril i zatrudnjivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ergometril i zatrudnjivanje   Ergometril i zatrudnjivanje EmptySub Apr 21, 2012 2:53 am

Naravno da postoji mogucnost, u tvom slucaju nije velika, ali svaki nezasticeni odnos nosi sa sobom rizik. E sad, koliko orgametril utice, to vec ne znam. Mozda ce ti se javiti neka devojka koja ima iskustva sa tim. U svakom slucaju, ako ne planirate trudnocu obavezno koristite zastitu.
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Ergometril i zatrudnjivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ergometril i zatrudnjivanje   Ergometril i zatrudnjivanje EmptySub Apr 21, 2012 2:54 am

Sledeci put kada budes otvarala novu temu obavezno stavi konkretan naziv problema, sve teme pod nazivom "pitanje" ili "hitno" ili "trazim odgovor" i tome slicne bice automatski obrisane. I naravno pre otvaranja teme obavezno procitati pravilnik, tu je sve objasnjeno, da ne bi svakoj posebno morala da objasnjavam
Ime ove teme cu promeniti, ali da znas za ubuduce. Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
jeja 90 L

jeja 90 L


Broj poruka : 15
Datum upisa : 21.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Ergometril i zatrudnjivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ergometril i zatrudnjivanje   Ergometril i zatrudnjivanje EmptySub Apr 21, 2012 3:17 am

U redu hvala...Izvini nisam znala za ime teme i hvala za odgovor u vezi mog problema.
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Ergometril i zatrudnjivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ergometril i zatrudnjivanje   Ergometril i zatrudnjivanje EmptySub Apr 21, 2012 3:43 am

Jejo ne moraš da se izvinjavaš Ergometril i zatrudnjivanje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
jeja 90 L

jeja 90 L


Broj poruka : 15
Datum upisa : 21.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Ergometril i zatrudnjivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ergometril i zatrudnjivanje   Ergometril i zatrudnjivanje EmptySub Apr 21, 2012 4:02 am

Hvala na odgovoru...Samo me je interesovalo da li neko mozda ima iskustva sa tim ili zna nesto vise o tome jer kako sam vec rekla ta dva puta su mi bila jedina da nisam koristila zastitu...prethodne tri godine je koristim uvek...I eto ne znam sta sad bi da probamo drugacije...Ja sam bila na pregledu pre dva dana,ali zbog velike guzve(jer je to bilo u studenskoj bolnici)doktorka me je samo pregledala ali nije uradila ultrazvuk i rekla je da je sve u redu...Nisam joj pominjala sta se desilo jer je vec dovoljno zurila a inace su one "jako" ljubazne tamo. ALi svejedno javicu se ja mom ginekologu...Ovo je bilo u zurbi pa se bas ne oslanjam previse na taj pregled... U svakom slucaju hvala...
Nazad na vrh Ići dole
jeja 90 L

jeja 90 L


Broj poruka : 15
Datum upisa : 21.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Ergometril i zatrudnjivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ergometril i zatrudnjivanje   Ergometril i zatrudnjivanje EmptySub Apr 21, 2012 6:05 am

Da treba da dobijem sl srede ili cetvrtka...Pa cu videti nadam se da nije nista..A sl put obavezno zastita...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ergometril i zatrudnjivanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Ergometril i zatrudnjivanje   Ergometril i zatrudnjivanje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ergometril i zatrudnjivanje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Trudnoća i porođaj-
Skoči na: