Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Testovi

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Testovi Empty
PočaljiNaslov: Testovi   Testovi EmptyPon Apr 30, 2012 12:06 pm

Imam malu nedoumicu... Bila sam 24.04. kod ginekologa, i tada mi je samo ustanovio da mi je pojacan sekret, nije radio kolposkopiju, ni uv...Dao mi je canesten3, i rekao mi da ga 3 dana stavljam, i da na 3. dan od zavrsetka tretmana dodjem na kontrolu, i da mi se nakon menstruacije uradi uz, kolposkopija, i papa test...Medjutim, ja sam taj isti dan dobila, poranila mi je menstrucaija... A pise da se ta krema ne stavlja u toku menstruacije... Meni se zavrsila menstruacija, i jos sutra treba da koristim kremu...Pa da zakazem pregled...Interesuje me da li na kolposkopiju mora da se ode odmah nakon menstruacije, da li postoji neki odredjeni termin, itd., isto vazi i za uz....?I da, za Uz, da li treba da punim besiku, rekao mi je da ce uraditi uz male karlice, sta mu to dodje ni sama ne znam..Testovi 650269930 Pomagajte..Testovi 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Testovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Testovi   Testovi EmptyPon Apr 30, 2012 7:38 pm

Od zadnje vaginalete-vag. kreme čekaj 7 do 10 dana, da se iščisti vagina od nje. E onda idi. Za UZ mislim da ne treba bešika, ja sam to samo 1 radila, i rekla mi je da ispraznim bešiku.
Inače za papu i briseve - od menstruacije treba da prođe barem 7 dana, da ne bi bilo tragova krvi u brisevima, jer to utiče na nalaze.
Za briseve - ne smeš da imaš odnose 24h pre toga, a za papu mislim 48-72h.
Ako ti se radi samo kolposkopija, bez briseva (što sam ja radila kod privatnika jer me je samo to zanimalo - grlić itd.) onda samo da nema krvi, znači kad ti definitivno prođe menstruacija.
Testovi 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Testovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Testovi   Testovi EmptyPon Apr 30, 2012 9:21 pm

Bojano,je l` ides na studentsku ?Ako ides tamo,onda idi posle terapije da ti zakaze sve sto treba.Ceka se malo duze.
Za kolposkopiju- 3 dana bez krvarenja,odnosa i vaginaleta! Testovi 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Testovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Testovi   Testovi EmptyUto Maj 01, 2012 9:24 pm

DA, da, na studentsku idem... Danas ne rade, ali sutra moram da odem, posto mora da se zakaze... A meni je malo nezgodno sledece nedelje da idem, jer su mi vezbe i predavanja nabacani... Sinoc sam zadnji put stavila kremu, danas je poprilicno izasla...Znaci, sutra cu otici, pa kad mi stave termin, jbg, preskocicu nesto na faxu...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Testovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Testovi   Testovi EmptySre Maj 02, 2012 4:17 am

ne znam kod kog dr ides,tj.kolika je guzva kod njega/nje,ali ja sam cekala mesec i po...
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Testovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Testovi   Testovi EmptySre Maj 02, 2012 5:45 am

Hvala bas si me obradovala ovom cinjenicom...Testovi 650269930 Idem kod Ivana Cukica..Testovi 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Testovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Testovi   Testovi EmptySre Maj 02, 2012 5:50 am

E,mislim da su kod njega manje guzve!Gde si bas njega odabrala? Testovi 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Testovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Testovi   Testovi EmptySre Maj 02, 2012 10:41 pm

Pa on mi je bio na sistematskom za faks...I nakon pregleda mi rekao sta je i kako je, ja ga pitala sve sto mi nije bilo jasno, na sta je on meni odgovarao krajnje normalno, bez nervoze, zurbe... I reko, uzecu njega, jos mi ga je drugarica sto je imala frku sa trudnocom preporucila, i onda sam ga definitivno odabrala.. Testovi 650269930 Ima zlatne ruke..Testovi 650269930)) Hahahahaha..Jesam indijanac....Imam jos jedno pitanje, drugarica moja je istu kremu dobila, samo sto je ona kod Marije O., i vec joj je 3. dan od poslednjeg stavljanja kreme, a htela bi da spava sa deckom, da li bi smela? Koriste kondome kao zastitu...Pa da li ta krema moze nesto da osteti kondom?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Testovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Testovi   Testovi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Testovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Gde ići-
Skoči na: