Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Stariji decko

Ići dole 
+11
Yo**
sanja
sister87
djadja92
pufnasta
Lus
Asja
StormZ
Nina87
Lara
Radaaa93
15 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 9:32 am

Cao svima, dugo me nije bilo i dosla sam ovde jer imam problem.....u vezi sam sa deckom koji je 2 godine stariji od mene, i u vezi smo nekih godinu i po dana a i pre toga smo oko 3 meseca bili u kombinaciji pa je to preraslo u vezu. On mi je verovali ili ne prvi decko, sa njim i prvi put spavala...tacnije moja prva ljubav. E sad...evo vec 2 nedelje se dopisujem sa deckom koji je 10 godina stariji od mene Rolling Eyes znam da nisam normalna, znammmm...ali nemojte da me osudjujete molim vas Rolling Eyes ne znam kako je sve pocelo ni sama, upoznala sam ga u gradu poceli da se dop. skroz drugarski, sve super...dopisujemo se po ceo dan cujemo se i tako...jednostavno, decko zna sta da kaze u svakom trenutku, toliko je opusten i zanimljiv kazem vam, non stop se dopisujemo i nijednog trenutka mi nije postalo dosadno...razlika u godinama je ogromna, znam ali sta da radim....reko mi je da ce da saceka da raskinem sa deckom,ali ja ne znam da li zelim to i da li zelim da se upustim u sve to sa njim....toliko sam odsutna i samo razmisljam...reko mi je da je primetio da mi treba promena, misli na to da mi je verovatno dosadilo sa deckom..ali meni je sve super bilo dok nisam upoznala njega. Moj decko je...nesto sto bi svaka devojka pozelela...uopste ne znam sta da radim...sta vi mislite o ovome? mislila sam da se vidim sutra sa njim i da mu kazem da ostanemo prijatelji, da ne zelim da rask. sa deckom ali ne znam ni ja sama sta zelim... Stariji decko 1302637395
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 9:40 am

ja nikada ne bih ostavila dečka kojeg volim zbog nekoga ko mi se svideo..
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 9:45 am

Razmisli dobro sta zelis i ne srljaj. Razumem da ti prija taj decko, novi, da je zanimljiv, zabavan, duhovit, privlacan. Ali to na neke duze staze verovatno ne bi islo. Ne kazem da ne bi, ali mislim da bi vam se kad tad zivotni putevi razisli. Glupe su te vremenske barijere, ali nekad stvarno treba napraviti granicu. A mozda biste i uspeli, ti pokusaj ako mislis da treba. Ako to jako zelis. Pretpostavljam da ti sad zavrsavas srednju skolu, a on ima skoro 30 godina. Mozda bi se i zenio, ne znam. Razmisli sta zelis da imas sada, sta je bolje za tebe.
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 9:55 am

Jesi sigurna u svoja osjecanja prema decku sa kojim si? Cim ti se tako lako dopao drugi i usla si u dopisivanje sa njim, nesto mi tu ne stima. Stariji decko 2089373836
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 10:00 am

Kazu da ljubav ne zna za godine,ali mislim da bi trebalo da razmislis da li zelis da rizikujes vezu sa sadasnjim deckom,zbog nekoga ko je 10 godina stariji od tebe i ne poznajes ga bas najbolje."Pva ljubav" vs "decko koga poznajes 2 nedelje"?
Vidi sta mozes da dobijes a sta da izgubis,daces mnogo,ali koliko ces da dobijes za uzvrat...
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 10:24 am

Joooj sve ja to znam....nemate pojma koliko mi je tesko..moja najveca greska sto sam ovom decku dala mozda povoda da mi se priblizi i da sve tako pocne a nisam to zelela cak mi se nije ni svideo kad sam ga videla. Nina87 on je previseeeee dobar prema meni, jadnicak bi sve uradio za mene, a ja mu ovako vracam Stariji decko 1371890812 ne znam sta da radim...ne znam ni sta osecam
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 10:24 am

Mislim da si se sad ti toliko odusevila tim novim tipom, jer si jako mlada, a u vezi si neki duzi vremenski period, rano si stupila u tu tvoju, sada vec ozbiljnu vezu, mozda ti treba promena, odmor, ali to nije nacin i nije lepo. Ako zelis nekog novog pored sebe, onda prvo raskrsti sa svojim sadasnjim deckom. Mada je moje misljenje da si u takvim godinama kad je devojkama svojstveno da se zaljubljuju, odljubljuju, normalno je da ti se dopadne jos neko pored tvog momka, pa nisi udata, mlada si. Ali moras pre svega biti korektna, i ne dozvoliti da to dopadanje predje u neke vece razmere dok si jos zauzeta. Mislim, mozes, ali nije lepo. Moje misljenje je da prekines komunikaciju sa tim starijim, jer mislim da je to nesto sto te na duze staze ne bi ispunilo, kao sto ti je Lara rekla. I na tvom mestu bih pauzirala nekoliko dana i sa sadasnjom vezom, cisto da mi se razbistre misli, i razmislim o svojim emocijama.
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 10:28 am

Lu salome ja znam da si u pravu..ali meni mnogo prija dopisivanje sa ovim deckom, samo se smejem i svi se pitaju sta mi je...e onda je on spomenuo danas da se vidimo i ja sam se zapitala sta ja ovo radim, a moj decko nema ni pojma o tome...i ruzno se osecam nikad ne bih prevarila decka...Stariji decko 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 10:28 am

Ja ne volim te tolike razlike ,pogotova kada devojka ima 18,19...a lik 28,29...da je 25/35 delovalo bi mi perspektivnije,no uvek ima izuzetaka,ako obe strane zele isto.Treba da razmislis da li ti je stalo do decka,s'obzirom da si usla u nekakvu pricu sa drugim i da ti se na neki nacin svidja..
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 10:31 am

I ja ti isto predlazem da pauziras sa sadasnjom vezom neko vrijeme dok ne shvatis sta zelis.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 10:42 am

greska, greskaaaa. i to ogromna.

slusaj svima prija kad nam laskaju sa strane. kad im se svidjamo, kad imamo udvarace.

aliiii samo odgovori na pitanje da li ga volis. mislim decka. ako je da onda obrisi tog. NE TREBA ti.

sad kad pocnu da fejs rusi veze. ne rusi. ali kod lakomislenih osoba moze da bude kobna.

i realno da se moj decko dopisuje tako na fejsu bilo bi mi jednako prevari.

i pazi. mnoge tako udare glavom o zid pa se kaju. polete pa se razlupaju.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 10:56 am

Pa onda prekini dopisivanje, ocigledno je da ni ti sama ne znas u sta si se uplela, i da neces da prevaris decka. Ti bi samo malo da promenis, i to je dobro, promena je dobra, ali treba da znas da taj decko od skoro 30 godina sigurno nece da igrate sah, vec naravno nesto drugo. Ili mislis da on mozda zeli neku vezu sa devojcicom od 19 godina? Naravno da ne. Pa nije ni on lud. Kad bih znala vise detalja o tome kako ste se upoznali itd. mogla bih sve tacno da ti kazem. I taj njegov komentar da je primetio da ti treba promena... Ti si samo zbunjena, i ako dalje produbis tu pricu samo ces sebi stvoriti neprijatnosti. I ja sam u 19-oj godini imala vezu od godinu i nekoliko meseci, volela sam svog decka najvise na svetu, ali sam primecivala druge momke, nekad sam htela da izadjem bez njega, sa drugaricama, da se provodimo, uzivala sam da me gledaju drugi momci, da se upoznajem sa novim ljudima...to je sve normalno, nisam htela raskid, ali htela sam da osetim malo slobode bar u jednom izlasku. To je ono sto je tvojim godinama potrebno. I to je normalno. Generalno sam protivnik dugih veza u mladim godinama, ali necu sada da idem u off. Poenta je, znam kako se osecas. Ako ti treba promena, suoci se sa tim da neces moci da imas i promenu, i cistu savest, i svog decka pored sebe. Ti sama odredjujes granicu i koliko si spremna da ides. Moje misljenje je da ces, ako prevaris decka, ili raskines sa njim zbog ovog novog tipa, da se pokajes vec posle dan-dva. Vidi se da u sustini samo zelis bezazleni flert. Ne znam kako da ti drugacije pomognem, ovo su sve dobronamerni saveti iz iskustva, koga nemam bas puno, ali sam bila u tvojim godinama. Sama moras da odlucis kako ces dalje. U prethodnom postu sam napisala kako bih ja uradila.
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 10:58 am

to sto je iskometarisao da joj treba promena...pa samo navodi vodu na svoju vodenicu
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 11:01 am

Lu salome jel imas mail neki na kom mogu da ti se javim? Ne mogu ovde da pisem o detaljima...imam 3 drugarice koje posecuju ovaj sajt i vrlo je komplikovano sve da bih pisala ovde...i javno. HVALA VAM PUNOOO...ne znam da li ga volim ili je sve ovo navika, ne znam kako bih dalje bez njega...recimo, juce smo spavali i ja sam mislila na ovog drugog...bedno mnogo bedno sam se osecala...kao da nisam zelela da spavam sa mojim deckom. A onda smo posle sat vremena opet i bilo je kao i uvek skroz sam zaboravila na ovog starijeg, prepustila sam se, ne znam ni ja vise. Zbunjena sam skroz. I strah me...ne znam vise nista...Stariji decko 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 11:05 am

Zaboravila sam da napisem da je moj decko protiv te pauze...to mi je sam rekao, da kad bih mu to predlozila da bi raskinuo odmah. On me cuva kao malo vode na dlanu, toliko je dobar nije nesto posebno lep ali je i dobar i pazljiv i nezan a meni je mozda sve to malo smorilo ...pojma nemam. :/
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 11:12 am

Sigurno da te jeste malo smorilo. Samo nemoj da pocnes da cenis ono sto si imala kad to izgubis. Ljudi jako cesto ne vide ono sto imaju, jer su previse zauzeti onim sto nemaju. Iskreno, ne verujem da taj stariji decko ima neke transparentne i iskrene namere. Ali mozda i gresim. Mozes slobodno da mi napises privatnu poruku, to dopisivanje ce ostati samo izmedju nas dve. Ili cu ti ja poslati mail u privatnoj poruci, svejedno.
Nazad na vrh Ići dole
Radaaa93

Radaaa93


Broj poruka : 80
Datum upisa : 24.03.2012

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 11:19 am

Napisala sam ti privatnu poruku. I ja se toga plasim. Jednom smo raskinuli kad nam je bilo pola godine i posle 3-4 dana sam ga zvala jer sam shvatila sta sam uradila a i tad me je malo smorilo...pa ne znam da li bih se sada usudila. :/
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 11:33 am

Moras da uzmes u obzir da momak od 29 godina, koliko ima taj stariji, verovatno ima veliko iskustvo iza sebe i zna sta kad treba da kaze devojci, kako i u kojoj situaciji da je nasmeje, kako da joj zaokupira misli. Prvo preispitaj svoja osecanja, ne mora da znaci da ne volis vise svog momka, mozda te je ovaj stariji trenutno samo zainteresovao i kad ta zainteresovanost prodje shvatices da ipak volis svog decka, a mozda je i potpuno suprotno. I zanemari to sto je decko prema tebi mnogo dobar, usredsredi se samo na svoja osecanja i svoje zelje.
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 11:37 am

slazem se sa tobom pufnasta kiss
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 11:38 am

Asja kiss
Nazad na vrh Ići dole
djadja92




Broj poruka : 12
Datum upisa : 29.03.2012

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 4:31 pm

iskreno, tom decku je vreme za brak i decu, i sta ce sa nekim ko je tek poceo da izlazi? Stariji decko 2089373836 ja mislim da treba da ga zaboravis i da ostanes sa sadasnjim..
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 7:44 pm

I ja sam protivnik ozbiljnih veza u mladjim godinama bas zbog toga sto dolazi do ovakvih komplikacija.Ostani sa sadasnjim samo ako ga stvarno volis a ne zato sto je fin i dobar prema tebi,vrlo je moguce da je postalo sve navika ali to ces shvatiti vremenom jer si sad zbunjena zbog svega.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyNed Maj 06, 2012 8:07 pm

prvo sama sebe zapitaj sledece: Sta ti ustvari osecas prema svom decku? dali ti nesto u vezi nedostaje? da li si srecna pored njega? mozda da zamislis sebe i njega za par godina.. a sa druge strane zapitaj se o ovom starijem Kakav je imao zivot do sad i sad? da li bi ti mozda bilo bolje sa njim? kako bi ti sa njim funkcionisala (s obzirom da su vam interesovanja najverovatije u razlicitim pravcima)? jednostavno da li sebe vidis pored njega? e kad sama pronadjes odgovore na ova i tome slicna pitanja, sama ces zakljuciti da li je stariji decko vredan da raskines sa trenutnim.. Mada sam po postovima skontala da imas divnog decka, sto je u danasnje vreme tesko naci. Da draga!Ali opet i nije resenje da ostajes u vezi,ukoliko sama ti sumnjas u svoja osecanja..Ako je tako sad,kako ce biti za god.dana? prema tome ni jedna od nas ti ne moze reci sta da uradis. To moras sama da odlucis.. Ali ono najbitnije je da si mlada i da uzivas (da ti nekad ne bi bilo zao sto nisi a mogla si).. Stariji decko 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyPon Maj 07, 2012 2:31 am

Za Radu: srce, taj tip je tu mojih godina. Ne traži on vezu sa devojkom od 19, traži da se ogrebe za neki kres. Surovo, iskreno. A ti vidi, da li to hoćeš. Ako hoćeš, nastavi i vidite se, ako nećeš, batali.

Druga stvar je šta ćeš sa svojim dečkom. To je isuviše komplikovano za nas kao posmatrače, i da ne ponavljam, mislim da si već dobila dobre savete u vezi sadašnje veze.

Asja, pufnasta, baš ste pametne Stariji decko 407633263
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko EmptyPon Maj 07, 2012 6:24 am

slazem se sa tobom sanja kiss pogotovo za ovo da smo pametne Stariji decko 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stariji decko Empty
PočaljiNaslov: Re: Stariji decko   Stariji decko Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Stariji decko
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: