Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako prici povredjenom decku?

Ići dole 
+9
sanja
pufnasta
Yo**
Asja
meda
Bella
StormZ
Ivana
sister87
13 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyNed Maj 06, 2012 8:47 pm

Evo ovako devojke. Znate nekog decka iz vidjenja i znate da je ok,i da ima vec duze vreme devojku, i imate na medju frendovima na FB. I odjednom izbaci status veze da je SINGLE, i krene da kaci na FB jako emotivne pesme, svaki dan po 7,8 zalopojki. I nakon mesec dana vi mu posaljete pitanje Zar je bas toliko povredjen? i on odg. da je mnogo povredjen! Krenule ste sa njim u neku komunikaciju,gde vam kaze da mu je drago sto ste se javili,da mozemo o bilo cemu da caskamo samo ne o pitanju "Zasto? i o Njoj".UH tesko mi je da pisem ne odredjeno,preci cu na sebe! Kako prici povredjenom decku? 650269930 I stvarno je ok momak,kulturan,PISMEN (sto je vazno Kako prici povredjenom decku? 650269930 ) Eto culi smo se preko FB par puta,momak je stvarno sjeban do zla, i uopste to ne sakriva, gde se ja malo salila sa njim i on prokomentarisao.."jos ces me i podici" i izmedju ostalog rekao je da mu je ovo bila druga duga veza od 4 godine.navodno je ona kriva za rastanak.. a prva veza mu je trajala 6 godina. Kako prici povredjenom decku? 2231792857 (iz samog ovog se moze zakljuciti da je mozda ok lik). ali fazoj je u tome, sto se on meni strasno zasvidjao Kako prici povredjenom decku? 755705644 i s obzirom da nismo iz istog mesta i da ga stvarno znam samo iz vidjenja i nista vise o njemu, zanima me kako treba da postupim, na koji nacin da pridjem, na koji nacin da komuniciram??? sta bi ste vi uradile? Kako prici povredjenom decku? 2750171652
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyNed Maj 06, 2012 9:31 pm

A ti stvarno zelis i mozes da mu budes rame za plakanje?Mislim,u prednosti si sto ti se otvara,pa znas kakvo mu je emotivno stanje,ali...
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyNed Maj 06, 2012 9:41 pm

Ako nastavis da se dopisujes i da budes uz njega svakako ces mu pomoci,na neki drugarski nacin.Taj raskid je svez,sama si rekla da je ok decko,samim tim ocekuj da nece uskoro osetiti nista vise od prijateljskih emocija prema tebi.
A u najboljem slucaju ako se desi nesto,mozes li da budes u vezi sa njim ako ce da misli na bivsu?
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyNed Maj 06, 2012 9:48 pm

Slazem se sa Stormzom. Da sam na tvom mestu ne bih ocekivala nista vise od prijateljstva, cetiri godine je dug period i s obzirom na nacin raskida deluje mi da ce mu trebati duuugo vremena da sasvim preboli devojku. A jos jedan od mogucih scenarija bi bio da se pomire u skorije vreme, znate kako se te duge veze retko kad raskinu odjednom, a ti bi ostala povredjena. Iskren savet: zaobidji ga Kako prici povredjenom decku? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyNed Maj 06, 2012 9:49 pm

ma kakvi rame za plakanje.. iijuu! Komunikacija se svodi na noramlno dopisivanje,salu a nikakvo "izjadaj se,isplaci se zato sam se javila"..
Pa ok,to se podrazumeva,bila bih stvarno naivna ako bih ocekivala nesto vise prijateljstva min.jos par meseci, niti to zelim jer i sama znam na sta lici pokusavanje stupanja u vezu posle veze..Obicno sr*nje. Nego eto pitala sam vas, u kom kontekstu da nastavim komunikaciju sa njim i koliko cesto da se javim, da ne bi doslo do kontraefekta tj. smaranja.. Kako prici povredjenom decku? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyNed Maj 06, 2012 9:54 pm

Pa mozes slobodno da mu se javljas prijateljski kad god zelis, po tome sto si napisala cini mi se da ga to bas raduje, verovatno je tuzan pa mu prija drustvo. Sacekaj par meseci, pa ako se ne pomiri sa devojkom za to vreme i ako vidis promenu u njegovom ponasanju u smislu da vise ne pati za njom, ko zna...Mozda i bude nesto Kako prici povredjenom decku? 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyNed Maj 06, 2012 10:28 pm

ali devojke ja stvarno prvi put sam dozivela da vidim da musko toliko pati,da je toliko povredjen i da to uopste ne sakriva i ne pravi se faca.. Prosto ne mogu da verujem.. Kako prici povredjenom decku? 2231792857
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyNed Maj 06, 2012 10:43 pm

Verovatno nisi naisla na prave momke Kako prici povredjenom decku? 650269930 Imam dosta drugova sa kojim sam zajedno prolazila kroz njihove raskide, ni malo se ne razlikuju od devojaka u tim situacijama. Osim sto ne placu, haha Kako prici povredjenom decku? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyPon Maj 07, 2012 12:33 am

kako koji Kako prici povredjenom decku? 2164293255

elem, postupi onako kako ti mislis da treba. slazem se da mozes da mu pomognes na drugarski nacin da preboli raskid... sto je ok.
sister, sigurna sam da ti mozes da ga podignes u vise navrata. Kako prici povredjenom decku? 3761817831

izvinjavam se zbog proste i dvosmislene izjave.
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyPon Maj 07, 2012 12:56 am

sister ja ti ne bix preporucivala da ulazis u neku dublju pricu i da se emotivno petljas jer bi verovatno ako se desi nesto izmedju vas,pitala se da li on jos uvek misli na nju,da li i kad ce je preboleti...ako mislis da se petljas sa njim sacekaj malo duzi vremenski
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyPon Maj 07, 2012 9:04 am

ajde da se ubacim u ovu temu da vam kazem sta mi se jos desilo u medjuvremenu, dok ste se prepirale ovde..Pre 8-9godina simpatisala sam jednog decka,koji je bio i jeste stariji od mene 7 god. I to je ostalo samo na tome,on o tome nije imao pojma. I sad pre jedno dva meseca ja vidim njega u izlasku da stoji na dva koraka od mene,ja bila vec cuga pridjem mu.. i on kao heejj cao,delujes mi poznato..i ja mu kazem kako sam otkidala na njega,i navodno seti se on mene.hahah i od tad on se zalepio za mene, nabavio moj broj pise mi stalno. On je ustvari vec 6-7 godina u Sloveniji,tamo se preselio i tamo radi, ovde dolazi u rodnu kucu..dosta cesto. i bio je sad za prvomajske praznike,zvao me je na pice, izlasli smo i pricali dosta 2-2.5sata o svemu i svacemu, da bi me sutradan zvao na setnju ja odbila, i da bi me prekosutra zvao na veceru i ja odbila. i da bi mi nakon 3 dana rekao da zeli da se vidi sa mnom i opet sam ga odbila, a izgovor je bio izazim sa drugaricama sto stvarno i jesam. I on sve to prihvatio mrtvo hladno,kao OK lepo se provedi,bas sam imao zelju da te vidim a spremio sam ti i poklon (mislim u sebi kakav crni poklon bre! Kako prici povredjenom decku? 2231792857 ) ali nema veze dolazim oko 20.05 pa cemo se cuti..haha, ali ja ne znam nekako mislim da zelim MOZDA samo koji poljubac,cisto da vidim kako se ljubi. ali ako to uradim bojim se da mi nece odgovarati i da ce se jos vise naloziti. A uopste nije los tip, onako po mom ukusu, ide vec 10godina u teretanu, pije dohranu ima ogromne misice (iako ja to obozavam,eto na njemu to gledam kao manu,da bi mogao biti malo manji Kako prici povredjenom decku? 650269930 ),ima leeeepuu srednje veliku tetovazu, drzi do sebe.. Ali ne znam nekako ne osecam da bi moglo mozda biti nesto.. I to sreli se par puta i on meni kupio poklon,ma daaaaj.. Kako prici povredjenom decku? 469341540 mozda tripujem da je papuca. Kako prici povredjenom decku? 469341540 ili jednostavno bolujem od toga da moze biti nesto samo sa momkom kojeg ja startujem?! hm? sta vi mislite? show program sa mnom. Kako prici povredjenom decku? 469341540
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyPon Maj 07, 2012 10:47 am

ja mislim da treba da pokusas,vidis da te zivka,da je zainteresovan zeno,ne znam sta te koci
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyPon Maj 07, 2012 12:11 pm

...ili mozda da se konacno odlucis za nekog od njih
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyPon Maj 07, 2012 9:57 pm

idi na pice s jednim, pa s drugim i razresi dilemu Kako prici povredjenom decku? 2089373836
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyPon Maj 07, 2012 10:59 pm

Sister, tebi i treba papuca! Sta, hoces onog sto te voza? Meni se ovaj decko cini fin i deluje mi kao da mu se bas svidjas Kako prici povredjenom decku? 650269930 I svidja mi se to sto nema ustezanja i foliranja. Ja bih mu pruzila sansu.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyPon Maj 07, 2012 11:16 pm

hehe pa izgleda Bella, navikla sam da me u zadnje vreme "vozaju", pa mi je sad nesto cudno.. Kako prici povredjenom decku? 3494806911 a da i zasmetalo mi dok sam pricala sa njim.. on kaze kako ga familija zeza da se nikad nece ozeniti a `80 u fazonu da ga tripuju da se stvarno nece ozeniti. Jel on hoce da me zeni??!! Kako prici povredjenom decku? 2231792857 Kako prici povredjenom decku? 4072222948
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyPon Maj 07, 2012 11:24 pm

ma zeza se. al' opet otkud znas? sister, svadba, svadba...zaigrajmo, braco mila, ovu pesmu svi..heeeej Laughing
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyUto Maj 08, 2012 12:18 am

iijuu! on je zreo za ludnicu ako misli da sam JA TA! Kako prici povredjenom decku? 3494806911
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyUto Maj 08, 2012 12:29 am

Ako je decko otvoren i ako se ne folira ne znaci da je papucar! A i kome uopste treba papucar u vezi? Ok, svaka cast vama koje to volite i tako funkcionisete. Ali stoji da su ti momci jadni.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyUto Maj 08, 2012 12:37 am

pa too ne volim ja kada momak u vezi igra po devojcinim pravilim, neka se malo i buni..ali ne mora bas mnogo.. Kako prici povredjenom decku? 3240404756
a sve mi se cini da je ovaj takav, posto u prici je i napomenuo da se preselio u Sloveniju zbog devojke,koja ga ostavila nakon godinu dana sa razlogom koji ne zna ni dan danas, aposlutno mu nije dala nikakvo obrazlozenje. oovv my God! Kako prici povredjenom decku? 1302637395
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyUto Maj 08, 2012 12:50 am

ko zna sta se tu izdesavalo. ne mora da znaci da je papucar samo iz zbog toga sto je zbog devojke napustio zemlju. mislim da treba da mu pruzis sansu za upoznavanje. mozda se i on tako predstavlja, a u stvari je namazan svim bojama.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyUto Maj 08, 2012 12:59 am

pa baaaass.. i to sto kazes! Moze da se ispostavi da je cista suprotnost.. scratch
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyUto Maj 08, 2012 1:11 am

ajde,sister, idi na pice, pa da nam pises sta je bilo...malo socnih detalja molicu! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyUto Maj 08, 2012 1:22 am

pahaha, ja vec godinu dana nikako da predjem crtu muvanja Kako prici povredjenom decku? 3494806911 sram da me bude! Kako prici povredjenom decku? 1384998410
sve nesto povuci-potegni.. aha
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? EmptyUto Maj 08, 2012 1:45 am

i kod mene isto, nikako da se potegne Kako prici povredjenom decku? 469341540

sad cu ja da uzmem stvar u svoje ruke Kako prici povredjenom decku? 617739974 Kako prici povredjenom decku? 260030731 Kako prici povredjenom decku? 3594525493
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako prici povredjenom decku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici povredjenom decku?   Kako prici povredjenom decku? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako prici povredjenom decku?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: