Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Menstruacija-Dugo kasnjenje

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
skafiskaFnjak




Broj poruka : 3
Datum upisa : 11.05.2012

Menstruacija-Dugo kasnjenje Empty
PočaljiNaslov: Menstruacija-Dugo kasnjenje   Menstruacija-Dugo kasnjenje EmptyPet Maj 11, 2012 12:42 pm

pozdrav Menstruacija-Dugo kasnjenje 650269930 imam da pitam sledece ... Mojoj devojci (17) kasni menstruacija uvek, nekad po 5 meseci, nekad po 4 meseca, rekord je bilo 8 meseci .. neki kazu da ce se stabilizovati do 18-te, neki kazu da ce tako biti i u buduce .. mene zanima, ako znate koji je uzrok tome? imali smo sex, pazili, kondom, sve redovno, jednom smo probali bez kondoma cisto iz znatizelje, radila je test, bio je negativan .. Problem je taj sto ona ne zna kad su joj plodni dani, kad ne, kad treba da dobije, bukvalno nista .. a Pre nedelju dana smo imali sex, ne zasticen, nisam ejakulirao u nju .. da li je u njenom slucaju veca mogucnost da zatrudni nego ostale devojke ? ili je obrnuto ? bila je kod ginekogola, nista znacajno nije rekao, trazim po netu ima li neke devojke koja ima takve probleme a da je starija od 18, jos nisam nasao ... bas sam u tripu ovih dana .. Sta raditi, sta ne raditi ? xD hvala unapred Menstruacija-Dugo kasnjenje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Menstruacija-Dugo kasnjenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Menstruacija-Dugo kasnjenje   Menstruacija-Dugo kasnjenje EmptyPet Maj 11, 2012 8:17 pm

Sem da bi trebalo da ode ponovo kod drugog, ozbiljnijeg ginekologa, ja drugi savet nemam.Kad je ona prvi put dobila? Cula sam da je to kasnjenje normalno u prvih godinu, dve od prvog ciklusa, ali da se kasnije stabilizuje. Mozda ti se javi jos neka devojka, ne znam da li je neka imala slicno iskustvo.
scratch
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Menstruacija-Dugo kasnjenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Menstruacija-Dugo kasnjenje   Menstruacija-Dugo kasnjenje EmptyPet Maj 11, 2012 9:40 pm

Sto se tice mogucnosti da zatrudni, mislim da nije veca kod nje nego kod ostalih devojaka sa redovnim ciklusom. Vi svakako treba da pazite, i koristite prezervativ. Posto se svakom, a vidim i vama, desilo da ponekad "preskocite" zastitu Menstruacija-Dugo kasnjenje 2882617104, glavni problem je sto ne znate kad ona treba da dobije, pa prema tome, ni sta da ocekujete. Moj savet za tebe je: Da ubuduce koristite zastitu, da ona ovog puta uradi test(mada, ne verujem da je trudna), i da ode kod ginekologa. Menstruacije su na pocetku kod mnogo devojaka neredovne, dok se to ne stabilizuje, sad ne znam kada je tvoja devojka dobila prvu menstruaciju? Do 17-e bi to trebalo da se stabilizuje, bar kod mene jeste, ja sam prvu dobila sa 14 godina. Opet kazem, sve zavisi kada je bila prva menstruacija. Ali znam za slucajeve kojima je bila neredovna prvih par godina. Nemoj da se tripujes, mislim da nemas razloga, ali ona svakako treba da uradi test da biste bili mirni. I neka ode da se posavetuje sa drugim ginekologom. Pozdrav i javi kako se razvija situacija. Menstruacija-Dugo kasnjenje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
skafiskaFnjak




Broj poruka : 3
Datum upisa : 11.05.2012

Menstruacija-Dugo kasnjenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Menstruacija-Dugo kasnjenje   Menstruacija-Dugo kasnjenje EmptyPet Maj 11, 2012 10:35 pm

Mislim da je prvi put dobila sa 14 .. hteli su da joj prepisu neke hormonske tablete ali ona to nece da pije, od toga dlake rastu i goji se, ili sta vec, ne znam .. pa da, sto se tice zastite, rekao sam vise nikad bez kondoma necemo, sto je sigurno, sigurno je .. Njena mama ima isti problem, zena i dan danas na svakih 2-3 meseca dobija, ima nju i sincica, kaze da je jedva zatrudnela, saznala je da je trudna kasno, ginekolog joj je rekao da ne moze da zatrudni, ali eto ipak jeste i sad ima dvoje dece .. ali kazem njoj i dan danas kasni po nekoliko meseci .. mozda je to nasledno ili, pojma ni ja vise nemam .. Moja devojka je u poslednjih par puta na svakih 4 meseca dobijala, ceka menstruaciju u junu, sad videcemo .. Sto se tice testa, uradice, sto se tice ginekologa prenecu joj da ga poseti pa vam javim .. hvala najlepse Menstruacija-Dugo kasnjenje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Menstruacija-Dugo kasnjenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Menstruacija-Dugo kasnjenje   Menstruacija-Dugo kasnjenje EmptyPet Maj 11, 2012 10:54 pm

bolje da poslusa lekara za terapiju,nego da gleda u bob kad ce da dobije Menstruacija-Dugo kasnjenje 1655936591
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Menstruacija-Dugo kasnjenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Menstruacija-Dugo kasnjenje   Menstruacija-Dugo kasnjenje EmptyPet Maj 11, 2012 11:04 pm

da li je tvoja devojka mozda previse mrsava ? ja imam drugaricu koja je bas mrsava i ona dobija na 2-3 meseca,nekad dobije i posle mesec dana...obavezno koristite zastitu Menstruacija-Dugo kasnjenje 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
skafiskaFnjak




Broj poruka : 3
Datum upisa : 11.05.2012

Menstruacija-Dugo kasnjenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Menstruacija-Dugo kasnjenje   Menstruacija-Dugo kasnjenje EmptyPet Maj 11, 2012 11:11 pm

Nije jako mrsava .. Menstruacija-Dugo kasnjenje 650269930 sportska gradja ..
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Menstruacija-Dugo kasnjenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Menstruacija-Dugo kasnjenje   Menstruacija-Dugo kasnjenje EmptyPet Maj 11, 2012 11:16 pm

ja bih na njenom mestu promenila ginekologa i pocela da pijem pilule...stvarno ne znam kako joj ne smeta sto ne zna kada ce dobiti...ovde ima dosta devojaka koje piju pilule,pa neka ti one bolje objasne zablude koje se vezuju za pilule...
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Menstruacija-Dugo kasnjenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Menstruacija-Dugo kasnjenje   Menstruacija-Dugo kasnjenje EmptySub Maj 12, 2012 1:01 am

Novi ginekolog i neka počne sa pilulama. Dlake joj neće porasti niti će se ugojiti Menstruacija-Dugo kasnjenje 650269930 To je mit. Uostalom danas u ponudi ima puno kontraceptivnih pilula, neke će joj sigurno odgovarati. Srediće cikluse, znaće kada treba da dobije i biće zaštićena od trudnoće. I naravno, pošto je seksualno aktivna, obavezno da ide na ginekološki sistematski pregled, ako nije bila u proteklih šest do dvanaest meseci Menstruacija-Dugo kasnjenje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Menstruacija-Dugo kasnjenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Menstruacija-Dugo kasnjenje   Menstruacija-Dugo kasnjenje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Menstruacija-Dugo kasnjenje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kasnjenje menstruacije
» Kasnjenje mestruacije 8 dana
» Izostanak menstruacije
» Crna menstruacija?
» pilule,kasnjenje mens nakon toga,rizik...?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Menstruacija-
Skoči na: