Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zenski principi

Ići dole 
+10
Yo**
Asja
meda
Bella
inda
Jeci
Lara
kajlina
Iva
sharon
14 posters
AutorPoruka
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Zenski principi   Zenski principi EmptyNed Maj 13, 2012 12:38 am

Sta mislite o tzv zenskim principima? To se odnosi na one stvari tipa da cura nece da pozove decka prva, ili da mu se javi prva i slicno? Da li vam ponos igra glavnu ulogu?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyNed Maj 13, 2012 1:00 am

Meni jeste, dok nisam srela sadasnjeg decka.Tada su svi principi pali u vodu.Da li je to dobro ili lose videcemo. Zenski principi 2370014350
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyNed Maj 13, 2012 1:15 am

ja sam sa deckom pola pola, nekad da, nekad ne. Mislila sam inace, da li prve prilazite muskarcima da se javite, bilo da su vam drugovi, bivsi momci itd, ili ni po koju cenu necete prve da pridjete?
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyNed Maj 13, 2012 1:34 am

Ranije mi je to jako bilo vazno,ali otkako sam srela mog sadanjeg decka to se dosta promenilo,medjutim meni je ponos kao jedan od principa jako bitan.Necu ni za sta da molim,niti da se natezem s nekim...a sto se tice tih poziva ko ce koga prvi uglavnom sacekam da me neko pozove ako se ne javi onda bih brzo zaboravila da je ikada i postojao.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyNed Maj 13, 2012 1:40 am

Zavisi od situacije, naravno. Generalno mi nije nikakav problem. Bivsim momcima ne prilazim prva, to nikako. Njima ostavljam da me gledaju iz prikrajka, ako im se gleda, ili da pridju. Zenski principi 326513241 A ovako, ne razmisljam o tome, ponos mi nije neki faktor, retko kad glumim nedodirljivu, ne glumim.. Ali ne prilazim prva, osim sto se tice sadasnjeg momka. Njemu sam prisla, mada ne direktno, ali jesam, iako on to ne bi nikad priznao. Zenski principi 941308610 i ne osecam se zbog toga manje zenstveno, ili da mi je povredjen ponos.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyNed Maj 13, 2012 8:22 am

Ja nisam nesto iskusna, ali eto, ja sam samo sa svojim sadasnjim deckom ikada bila, ako se ne racunaju vezice na jedno vece...
Nikada ja ne bi mogla prva da pridjem nekome... na drugarskoj bazi da razgovaram, uvek, mnogo prijatelja imam kao posledicu...

Meni je jedino bilo bitno to da ja njega ne poljubim prva Zenski principi 650269930
I sada, bez pogovora, mi je bitno da ako pogresi kaze lepo izvini, ne oprastam bez izvinjenja, a nakon toga je sve ok. To je jedina stvar do koje se drzim.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyNed Maj 13, 2012 8:52 am

A to... Ja sam mog odvela na tamniju kllupicu jer se sa svetlije nisu lepo videle zvezde. Zenski principi 312503953 Pri tom da kazem da sam to skroz nesvesno i spontano uradila, nije mi ni palo na pamet kako ce on to da protumaci. Ali eto da nisam to uradila mi danas ne bismo bili zajedno.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyNed Maj 13, 2012 9:54 pm

ja sam bas tvrodglava osoba i moj drug za mene kaze : zenski ponos je to,od muskog jaci je...ne bi mi bio problem da prva pridjem,ali da se pomirim sa bivsim - nema sanse Zenski principi 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyPon Maj 14, 2012 2:06 am

ne bi ni meni bio problem,ali uvek pomislim 'ma sto ja da prva prilazim i da nekog jurim', ponekad pomislim da sam previse prepotentna. sta misle muskarci o tome?
Iskreno,mrzim muskarce koji se ne trude nego hoce sve na tacnu da im se stavi.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyPon Maj 14, 2012 2:49 am

Nikada ne bih prva prisla decku, poljubila ga, niti nazvala. Prvo zato sto sam stidljiva za takve stvari, drugo zato sto sam tradicionalna i smatram da je to vise muska uloga Zenski principi 650269930 Naravno, to ne vazi kada se radi o drugovima ili o decku sa kojim sam vec duze u vezi. Ako dodje do svadje, spremna sam da se izvinim i prva javim ako smatram da sam pogresila, u suprotnom sam spremna da zavrsim sa tom osobom zauvek ako treba, ali ne bih prva popustila.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyPon Maj 14, 2012 2:52 am

Sve to zavisi od toga koliko vam se taj neko svidja, kao i od situacije.Licno meni da je neko rekao da cu ja njega startovati ja bih rekla da taj neko nije normalan.Medjutim, eto tako je ispalo. Nikad ne reci nikad, valjda.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyPon Maj 14, 2012 3:05 am

slazem se sa Ivom da sve zavisi od situacije i od osobe.
Mnogo puta sam staritovala momka, ali vise sale radi.
ali da nekad tvrdoglavo drzim do svojih principa, drzim
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyPon Maj 14, 2012 6:16 am

ja ne volim prva da zovem,volim da pustim da vidim da li i kada ce on pozvati,naravno u duzoj vezi je drugacije,ali opet manje se ja prva javljam,ipak muskarac treba vise da se cima...inace meni su bukvalno svi rekli da delujem prepotentno,i meni je to i bolje,jer se manje usudjuju da me smaraju,a ako se i desi da me neko smara radi to mnogo krace nego kod nekix mojix drugarica koje se stalno krevelje,i trude da ostanu uljudne i kulturne a druga strana pomisli da ima sansu...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyPon Maj 14, 2012 11:22 am

Asja ::
ja ne volim prva da zovem,volim da pustim da vidim da li i kada ce on pozvati,naravno u duzoj vezi je drugacije,ali opet manje se ja prva javljam,ipak muskarac treba vise da se cima...inace meni su bukvalno svi rekli da delujem prepotentno,i meni je to i bolje,jer se manje usudjuju da me smaraju,a ako se i desi da me neko smara radi to mnogo krace nego kod nekix mojix drugarica koje se stalno krevelje,i trude da ostanu uljudne i kulturne a druga strana pomisli da ima sansu...

E i meni su to govorile sve moje drugarice, zato sto kad mi u gradu pridje neko ko me ne zanima, jasno mu to dam do znanja i pokazem svojim stavom, dok one znaju i po pola sata da pricaju sa njima, smeskaju se i pokusavaju da ih skinu na fin nacin.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyPon Maj 14, 2012 11:34 am

zato sto ne zele da ih se otresu i prija im njihova paznja....
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyPon Maj 14, 2012 1:53 pm

vecini devojaka prija ta paznja. ja kad sam raspolozena meni je to ok ponekad, ali na kraju bi okrenula ledja, a ako nisam bas sam gadna, zazalio bi sto mi je prisao Zenski principi 2367977953
Sve u svemu, i ja mislim da devojke trebaju da drze malo vise do sebe.
Gde nam je momak, stormz, sta mislis o zenskim principima?imaju li ih muskarci? Zenski principi 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyUto Maj 15, 2012 2:21 am

i ja isto mislim da treba malo vise da drze do sebe,imam drugarciu kojoj je veza opstajala zato sto ga je ona ali samo ona svaki dan zvala,svaki dan cimala da se vide...ja to ne bix radila da mi neko kaze da mi zivot od toga zavisi...a imam jos jednu koja je bila godinu i nesto u kombinaciji i onda su presli kao u vezu i pre neki dan je raskinuo sa njom,preko poruke i to je bio krajnje grozan,rekao je kao da on nije ni znao da su skoro dve godine zajedno,da je mislio da su godinu dana,da mu se ona ne svidja da nikada nije,da xoce da bude sa nekim ko mu se svidja...bas bas je bio grub,ja sam i znala da ce tako da ispadne jer ti kada toliko cimas i smaras muskarca ne mozes da znas da li je sa tobom jer zeli ili jer nema nista bolje trenutno...
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyUto Maj 15, 2012 6:04 am

Ma sve na kasicicu i polako, sto si hladnija on vise juri. Na pocetku sadasnje veze sam planirala da to bude nesto kratkotrajno, falio mi je seks, a znala sam da je on zenskaros i nisam imala neka ocekivanja. I tako sam bila hladna, izlazila a da mu se ne javim, ma kao kombinacija. On je bio taj koji je zvao, trudio se, priredjivao iznenadjenja i ja sam se polako zaljubila. I ubedjena sam da ne bi ni bili zajedno da sam ja njega jurila tada na pocetku veze.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyUto Maj 15, 2012 8:19 am

pufnasta ::
Ma sve na kasicicu i polako, sto si hladnija on vise juri. Na pocetku sadasnje veze sam planirala da to bude nesto kratkotrajno, falio mi je seks, a znala sam da je on zenskaros i nisam imala neka ocekivanja. I tako sam bila hladna, izlazila a da mu se ne javim, ma kao kombinacija. On je bio taj koji je zvao, trudio se, priredjivao iznenadjenja i ja sam se polako zaljubila. I ubedjena sam da ne bi ni bili zajedno da sam ja njega jurila tada na pocetku veze.

E i ja sam slicno prosla, decko me je smuvao na kvarno a posto se dugo trudio oko mene odlucila sam da pokusamo, iako sam bila ubedjena da nema sanse da to uspe. Pa sam isto tako bila hladna, kulirala ga, ma grozna sam bila. I zaljubila sam se tek kada mu je jednom pukao film i kada mi je sasuo sve u lice i rekao da nece to da trpi Zenski principi 650269930 Ali uglavnom, cesto pomislim da je i danas lud za mnom delom i zbog toga sto se "navukao" na pocetku, realno uvek nas vise privlaci neko sa kim ne znamo na cemu smo.
I da dodam da inace ne volim taktike, tako da ne bih to radila da sam vec na pocetku imala neka osecanja prema njemu, cak i ako bih znala da to "pali". Mada sam ja po prirodi teze zaljubljiva, pa sam uvek uzdrzanija na pocetku veze.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyUto Maj 15, 2012 8:46 am

Nije ni kod mene bilo taktika, nisam imala nikakav cilj. A inace mi se uvek desava da kad u nesto udjem bez cilja to na kraju uspe.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyUto Maj 15, 2012 9:00 am

Sta ja znam,ja nemam neke principe,sto se tice da se prvi javim,pozovem,pridjem to radim ako zelim naravno.
Ako zelim da posaljem poruku poslacu,ako zelim da pridjem,dakle pricicu.
Ja licno nemam tih principa,necu ovo ako ona ne ovo i takve tripove da nazovem.
Ljudi su razliciti,ja ne volim da eto nazovemo"Komandujem" tim,sad cu ovo,pa cu ovo.Jednostavno,ako se desi nesto,desi se bez razloga i cilja.Sad imam cilj i razlog Zenski principi 2547892651

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyUto Maj 15, 2012 9:41 am

Trudim se da me u zivotu uvek vodi razum, i da, imam svoje principe, ponos je moja omiljena, a momcima moja najgora osobina. Zenski principi 885654730 Zivot me je demantovao jednom u zivotu, kad sam zbog ljubavi uradila mnogo toga sto sam mislila da nikad necu. Tako da...principi vaze kod mene, kad nekog ne volim mnogo, i na pocetku, dok mi ne postane jako blizak. Kad je velika ljubav u pitanju, padaju u vodu. Mada mislim da se onih osnovnih principa uvek pridrzavam. Koliko god da volim, ne dopustam da budem neciji otirac. Eventualno kratkotrajno mogu da tolerisem da budem u vezi u kojoj dajem vise nego druga strana, ali vrlo brzo prekidam takav odnos. I kod mene je uvek slucaj da kad nisam nesto preterano zainteresovana, i kad sam distancirana, decko odlepi za mnom. Generalno sam uvek na pocetku veze na distanci, jer mi je jako tesko da se opustim i budem prilicno bliska sa nekim koga ne poznajem dovoljno, i ne osecam ga kao nekog "svog", ma koliko mi se dopadao i privlacio me. Zenski principi 1913095449
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptySre Maj 16, 2012 9:47 am

Imam drugaricu koja vec godinama ludi za jednim deckom i taman kad je on zovne da izadju ona pocne da se ponasa prepotentno prema njemu i on momak naravno odustane.To se vec desavalo par puta,bilo da se cuju,vide,pa mi onda dosadi kad mi dodje i pocne da kuka.Ona je recimo u fazi ako je on cimne ona ce njega za 10 minuta,ne odmah jer pobogu ako ga cimne odmah to ce znaciti nesto!Pfff... Zenski principi 1384998410 Naravno da ne treba trcati za nekim,niti se ponasati previse napadno,ali kad glumis ludilo nigde ne prolazi.Za mene su ovo vise klinacki fazoni (molim bez uvrede),mozda tako ja gledam s obzirom da sam u dugoj vezi,ali kad ti se neko svidja ne odbijaj ga od sebe,budi ponosna,tvrdoglava,ma budi sta god hoces,ali ne odbijaj nekog od sebe svesno!
Nazad na vrh Ići dole
Mandragora

Mandragora


Broj poruka : 32
Datum upisa : 21.03.2012

Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi EmptyUto Maj 29, 2012 11:08 pm

Nikada ne bih prisla prva decku, ali bih mu poslala signale po kojima bi on mogao da zakljuci da sam zainteresovana. Ukoliko mi tada ne bi prisao, jednostavno bih nastavila da flertujem, pa ako se nesto desi, super. Ako mi ne pridje, takav mi i ne treba. Zenski principi 650269930
Sto se tice ponasanja u vezi, primetila sam da sam u prvoj vezi bila spremna da idem preko svog ponosa. Sada to vise ne radim i cesto se pitam da li sam se ja promenila ili je nesto drugo u pitanju... Zenski principi 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zenski principi Empty
PočaljiNaslov: Re: Zenski principi   Zenski principi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zenski principi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: