Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Suncica

Suncica


Broj poruka : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula Empty
PočaljiNaslov: Odlaganje menstruacije   Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula EmptyPon Maj 21, 2012 10:19 am

Devojke da li biste mi objasnile kako se odlaze menstruacija sa pilulama koje se piju 28 dana, tj. da li je to sa njima uopste moguce? Upravo sam skapirala da treba da dobijem menstruaciju bas prvi dan mora Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula   Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula EmptyPon Maj 21, 2012 10:24 am

Koje pijes? Mada sve jedno je. Ja pijem Yaz i kod mene su 4 u pakovanju bez hormona. Popijem zadnju sa hormonima, i krenem novu kutiju od sutradan. Znaci preskaces te bez hormona.Tu novu kutiju ispijes normalno i to je to.Ne bi trebalo valjda vise od dva puta godisnje to raditi.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula   Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula EmptyPon Maj 21, 2012 10:41 am

na forumu 21dan pise da qlaira pilule nisu pogodne za produzeni rezim-to znaci da sa njima ne moze da se odlaze menstruacija.
a koliko vidim,ni u upustvu ne pise nista o odlaganju.

http://www.21dan.com/sr/forum/posts/6/Pilule/4741/Qlaira.html
Nazad na vrh Ići dole
Suncica

Suncica


Broj poruka : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula   Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula EmptyPon Maj 21, 2012 10:58 am

Qlairu pijem, ona ima dve pilule bez hormona. Jooooj, ne mogu da verujem koji sam maler Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula   Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula EmptyPon Maj 21, 2012 11:24 am

zasto ne pitas ginekologa ? uvek ti ostaju tamponi...
Nazad na vrh Ići dole
Suncica

Suncica


Broj poruka : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula   Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula EmptyPon Maj 21, 2012 11:42 am

Hocu, nego sam mislila da vi mozda znate Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula 650269930 Znam, ali sam se bas nadala da cu moci to da izbegnem nekako....
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula   Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula EmptyPon Maj 21, 2012 9:51 pm

javi sta ti je dr rekao.da znamo da ubuduce Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Suncica

Suncica


Broj poruka : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula   Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula EmptySre Maj 23, 2012 12:03 am

Hocu, cim uspem da dodjem do njega Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula 650269930
Nazad na vrh Ići dole
strumfeticaaaa

strumfeticaaaa


Broj poruka : 56
Datum upisa : 07.03.2012
Godina : 29
Lokacija : Podgorica

Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula   Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula EmptyNed Jul 29, 2012 7:50 pm

Da ne bi otvarala novu temu, nadam se da mogu i ovdje. Pijem Yasmin(21) i kako mi pada da trebam da dobijem bas kad ocu na more, bih da je preskocim. Trebam li samo da nastavim da ih pijem, da ne pravim prekid ?

Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula   Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula EmptyNed Jul 29, 2012 8:03 pm

da,kad zavrsis sa ovom kutijom koju sad pijes odmah kreces sa novom.nju pijes ,ili onoliko dana koliko zelis da odlozis mens. ,ili celu.
Nazad na vrh Ići dole
strumfeticaaaa

strumfeticaaaa


Broj poruka : 56
Datum upisa : 07.03.2012
Godina : 29
Lokacija : Podgorica

Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula   Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula EmptyNed Jul 29, 2012 8:08 pm

Hvala Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula 650269930
Nazad na vrh Ići dole
strumfeticaaaa

strumfeticaaaa


Broj poruka : 56
Datum upisa : 07.03.2012
Godina : 29
Lokacija : Podgorica

Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula   Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula EmptyPon Avg 13, 2012 8:40 am

Imam jos jedno pitanje Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula 1071211947
Odlozila sam menstruaciju 10dana i sad trebam da dobijem. Posle toga nastavljam sa novim pakovanjem ?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula   Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula EmptyPon Avg 13, 2012 9:14 am

posle sedam dana od zadnje pilule kreces sa novim pakovanjem.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula   Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Kontracepcija-
Skoči na: