Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Orgazam

Ići dole 
+19
Winnie Pooh
tinkerbell02
Jeci
kajlina
bevana
Lara
Yo**
Ivana
Bella
sharon
PuderZuckerka
Rale89
Lus
inda
Kalla
Nastija
Natalla
meda
strumfeticaaaa
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptyUto Mar 12, 2013 11:39 pm

pa,nije da su povezani,nego je klitoralni orgazam- orgazam.i onda je normalno da ne mozes odmah da nastavis.ustvari,mislim da je kod vecine tako,a neki mogu da nastave opet i postizu visestruke orgazme.verovatno ti treba malo vremena da se sve to smiri,pa da se opet uzbudis itd.!razumes sta hocu da kazem?isti bi ti osecaj bio i da posle vaginalnog `juris` drugi.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptyUto Mar 12, 2013 11:48 pm

Aham, pa tako nesto sam i ja mislila, nego me je zbunilo to sto sam negde procitala da je za vaginalni korisno prvo doziveti klitoralni, kao tad je lakse, a meni sasvim obrnuto Orgazam  - Page 2 364988687 Hvala na odgovoru, znaci sve je u redu sa mnom Orgazam  - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptyUto Mar 12, 2013 11:54 pm

naravno da jeste! Orgazam  - Page 2 650269930
verovatno je to pisalo za one devojke koje ne mogu da dozive vaginalni-da treba da istrazuju svoje telo,da shvaate sta im prija,da dozivljavaju klitoralni,pa ce i vaginalni doci,bla,bla...
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptySre Mar 13, 2013 8:02 am

kako znate da li ste dozivele o? ja nisam sigurna da li sam uopste stigla dotle. primetila sam da (posle onog sto ja mislim da je orgazam) mi celo telo bude vrelo. razumem da je to zbog bolje cirkulacije, ali da li to znaci da sam dostigla vrhunac?
ne znam kako da objasnim ovo, ali mi nije jasno oko tih grceva i drhtanje tela. cini mi se kao da u tom trenutku ne osecam nista i da sam izvan svog tela. ne znam kako drugacije da predstavim Orgazam  - Page 2 650269930
primetila sam i kada mi dodiruje klitoris, ja se bukvalno cela stresam. i ne mogu dugo da izdrzim. to najbolje dodje do izrazaja kada me dira rukom i onda je sklanjam jer imam utisak kao da me neko sokira strujom Orgazam  - Page 2 364988687
da li je dovoljan znak to sto posle odnosa moram u toalet?
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptySre Mar 13, 2013 8:22 am

Kad dozivis orgazam, znas da je orgazam.. Znam o kakvom osecaju pricas, mislim da ne mozes da izdrzis te dodire zato sto su prevelikog intenziteta, na pogresnom mestu, u pogresno vreme, ako me razumes. Znaci, reci mu da malo uspori. Ili se nekako prepusti. Ali ako ti ne prija verovatno su jaceg intenziteta nego sto ti je u tom trenutku potrebno. Ja ne moram u toalet. Ne znam kako druge devojke. Jesi li dozivela vaginalni?
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptySre Mar 13, 2013 8:30 am

ne znam da li sam uopste dozivela orgazam. ni vaginalni, ni klitoralni. ne znam kako da prepoznam. nemam ja te grceve, ili ih nisam svesna, ali se desi da se preznojim iako sam dole recimo (pa ne radim nista)

a to za klitoris, inace mi je mnogo jak osecaj. mozda mi je previse osetljiv? bas to radi nezno a ja kao da me pogodi grom Orgazam  - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptySre Mar 13, 2013 8:36 am

Pokusaj onda da ne mislis "da te je grom udario", samo se opusti. A ne moras osecati grceve.. Ne znam.. Istrazuj malo sama. Orgazam  - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptySre Mar 13, 2013 8:46 am

Yo** ::

. to najbolje dodje do izrazaja kada me dira rukom i onda je sklanjam jer imam utisak kao da me neko sokira strujom Orgazam  - Page 2 364988687
da li je dovoljan znak to sto posle odnosa moram u toalet?

Ovo se i meni desava,bude sve lepo,fino i odjednom postane neprijatno.I to ne samo sa ovim deckom,nego i sa birsim.To da objasnim da nije do njega,nego do mene Orgazam  - Page 2 364988687
Sto se toaleta tice,kako kad.


Bella ::

Jer meni je redovno nakon spoljasnjeg neprijatan osecaj tokom odnosa i nikad nakon njega ne mogu da dodjem do unutrasnjeg. Desava se jos nekome nesto slicno, ili sam samo ja u pitanju? Orgazam  - Page 2 650269930

Ovo mi se redovno desava,posle orgazma mogu samo da se okrenem i zaspim Orgazam  - Page 2 469341540 Nema sanse da nastavimo.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptySre Mar 13, 2013 9:01 am

a nije meni neprijatno, nego mi je samo pre-intenzivno. probacemo sledeci put pa cu malo vise obratiti paznju
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptySre Mar 13, 2013 9:16 am

Meni taj preintenzivan bude neprijatan.To sam mislila.Orgazam  - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptyČet Mar 14, 2013 12:04 am

Pa kad vec dozivis orgazam onda postane"neprijatno"da te dalje dodiruje tamo dole...tako je barem meni.

A vaginalni da si dozivela znala bi,jer je on mnooooogo intenzivniji.Ja sam nekoliko puta bila blizu ali nikako da dodje do toga...Devojke koliko vas je zaista dozivelo taj cuveni orgazam?

I meni je posle samo do spavanja hahahha,kao da smo muskrci,posto se to obicno vise njima pripisuje Orgazam  - Page 2 20348227
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptyČet Mar 14, 2013 2:01 am

Ja sam do vaginalnog samo jednom dosla, kada me je decko prstima zadovoljavao. Mislila sam da cu se upiskiti, mnogo cudan osecaj, i onda kad je stiglo - bum!

Mada ja inace ne mogu da svrsim tokom seksa... Lepo je meni, ali do orgazma ne dodje. Mada se nesto i ne opterecujem, dostignem ga posle, na drugi nacin Orgazam  - Page 2 1071211947

A inace, i meni bude neprijatno posle, samo se sklanjam, budem suvise osteljiva Orgazam  - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptyČet Mar 14, 2013 7:03 am

Hm.. Koji je intenzivniji, tesko je reci. Sto se mene tice svaki je individualan slucaj.
Ja sam dozivela vaginalni i nije mi tesko da dodjem do njega, nekad cak lakse vaginalni. I nekoliko puta mogu za vreme jednog odnosa, cak mi jedan i ne bi bio dovoljan. Orgazam  - Page 2 20348227
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptyČet Mar 14, 2013 7:52 am

kajlina ::
Pa kad vec dozivis orgazam onda postane"neprijatno"da te dalje dodiruje tamo dole...tako je barem meni.
A vaginalni da si dozivela znala bi,jer je on mnooooogo intenzivniji.Ja sam nekoliko puta bila blizu ali nikako da dodje do toga...Devojke koliko vas je zaista dozivelo taj cuveni orgazam?

I meni je posle samo do spavanja hahahha,kao da smo muskrci,posto se to obicno vise njima pripisuje Orgazam  - Page 2 20348227


i meni je malo neprijatno kad dozivim orgazam, isto se sklanjam jer sam previse osetljiva dole. meni je npr unutra nasao tu g tacku, i osecaj je mnogooo intenzivan, a sto se tice vaginalnog-bila sam blizu ali nisam dozivela. dok klitoralni bez problema mogu
Nazad na vrh Ići dole
Winnie Pooh




Broj poruka : 31
Datum upisa : 11.03.2012

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptyČet Mar 14, 2013 8:10 am

I meni se desava da budem preosetljiva dole posle orgazma. Nekada mi treba duze vremena da dodje do njega a nekada i mogu duze da izdrzim, sve zavisi od situacije. U pocetku sam i ja imala problem da ne mogu da svrsim tokom odnosa iako mi je sve vreme bilo lepo, jednom sam bila jako blizu a onda je kasnije neocekivano sam dosao, meni je npr najlakse da svrsim kada sam ja gore. I sada je redje da ne svrsim Orgazam  - Page 2 650269930 A ako ne mozes, mozes i sama tokom odnosa da pomognes sa prstima i vrlo brzo ce ti se telo navici na to! Meni je cak nekada bolje kada se samo mazimo nego kada vodimo ljubav Orgazam  - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptyČet Mar 14, 2013 8:27 am

Ja vaginalni dozivim skoro svaki put tokom odnosa (ali ne u svakoj pozi, haha), meni on nije mnogo drugaciji od klitoralnog, cak bih rekla da su jako slicni, jedino je vaginalni intenzivniji. I nikada nisam imala taj osecaj da mi se piski, ne bih to tako definisala.

Yo, verovatno da to nije bio orgazam, jer da jeste, znala bi Orgazam  - Page 2 650269930 Najpribliznije bih to opisala kao prijatan osecaj koji postaje sve intenzivniji i tacno znas da se priblizava vrhunac, tad par sekundi bude najintenzivniji osecaj i onda postane jako neprijatno da te neko dodiruje tu. Haha, al' sam ga opisala, ali valjda ces shvatiti Orgazam  - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptyČet Mar 14, 2013 11:27 pm

Kod vaginalnog se bas vezuje taj osecaj da ti se piski da ces da eksplodiras,i naravno mnoge devojke upravo imaju momenat"prskanja",ne znam kako da se drugacije izrazim.Zensku ejakulaciju dozivi samo 5% zena.I velika je razlika izmedju klitoralnog i vaginalnog.Svaki put mi je malo falilo ali svaki put sam se osecala kao da sam u drugoj dimenziji.


evo za sve vas jedan jako zanimljiv istrazivacki tekst bas na ovu temu o kojoj govorimo i tu cete mozda naci neke odgovore

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptyPet Mar 15, 2013 3:29 am

ja sam vaginalni dozivela samo prvi put (tacnije drugi,ali isto to vece ) i nekoliko puta sam bila blizu...sto se tice klitoralnog,e to je vec druga prica Orgazam  - Page 2 650269930 svaki put i po nekoliko puta Orgazam  - Page 2 364988687 naucili smo i kako da povezemo dva,jer je posle toga bzvz osecaj,ako odmah nastavi...moj saceka da prvi prodje,stavi ruku i sve dok pulsira ne sklanja,a za to vreme me ljubi/mazi...meni je klitoralni mnooogo jaci,ali ovaj drugi je bio neobican i morala sam da piskim u roku od 5min.


koliko vama traje taj intenzivan osecaj ? Orgazam  - Page 2 364988687 kod mene je to prilicno dugo ,najmanje 20-30s...msm da smo prosli vikend oborili rekord jer je trajalo vise od 2 min Orgazam  - Page 2 1705467399 cak sam ja posle nekog vrema rekla,pa hoce li ovo prestati ? Orgazam  - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptyNed Mar 17, 2013 1:59 am

kajlina ::


Iskulirale ste me s onim tekstom na temi sex,a vrlo je koristan c c c Orgazam  - Page 2 1913095449 Orgazam  - Page 2 2215823332


ja te nisam iskulirala, procitala sam , zanimljiv je tekst, ali nisam znala sta da iskomentarisem osim da bih probala tantricki seks, i ako sam dobro zakljucila, neki ipak ne mogu da dozive orgazam?
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: ................   Orgazam  - Page 2 EmptyNed Mar 17, 2013 2:12 am

Tinker akcenat nije bio na tantrickom seksu nego na orgazmu s obzirom da se o tome polemisalo na temi,jer mi se cini da neke devojke nisu svesne razlike pa reko da pomognem malo...ali lepo da je neko procitao Orgazam  - Page 2 650269930 trebalo bi da svi mogu da dozive ali neki jako tesko,pa zato ostanu uskraceni na tom planu...
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptyNed Mar 17, 2013 2:59 am

Ja ne znam da li sam ikada taj vaginalni dozivela... Dok sam bila sa ovim deckom iz doma, nisam ni obracala paznju, jer nam je seksualni zivot bas bio bujan..Orgazam  - Page 2 650269930 Sa njim sam mogla za jedno vece vise puta da dozivim orgazam, bez problema, u pocetku bi me bolelo kad bi nastavio, ali koliko nam je bilo dobro, odmah bi nastavljali, i bol bi prosao, i neprijatnost... Pogotovu ujutru, kad treba da krenem na fax, i kad se probudim u 6h ujutru... Ja generalno imam eksplozivne orgazme, ali otkud znam...Orgazam  - Page 2 650269930 Je li ta tecnost mora da izadje napolje, ili moze bez nje da prodje...


Kajli, meni malo teze ide ovaj engleski, pa sam odustala posle 3.pasusa..Orgazam  - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptyNed Mar 17, 2013 11:01 pm

Ja sam bas obratila paznju i nikako nemam osecaj da mi se piski. Sad kad sam se skoncentrisala, ponavljam da je vaginalni jako slican klitoralnom po osecaju.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptyPon Mar 18, 2013 3:43 am

Bojano za vaginalni orgazam vezuju upravo tu tecnost...a inace u ovom tekstu stoji da kad se dozivi taj orgazam dolazi do zenske ejakulacije pri cemu se izbacuje tecnost koja potice iz mekog dela koji se nalazi oko uretre i koja nikako nije urin.Kod nekih zena manje kod nekih vise,ali je ima.

Bella ono sto ih razlikuje upravo je jaci osecaj posle kojih ti treba vremena da se"povratis"pronadji negde na netu ima snimak tacno kako to izgleda...zvuci glupo ali tako je.Ja sam gledala i zato to i prenosim ovde.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptyPon Mar 18, 2013 5:28 am

A znaci, sve devojke dozivljavaju vaginalni orgazam na isti nacin? Ma neka pisu sta hoce, ja znam sta i kako osecam. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 EmptyPon Mar 18, 2013 6:04 am

E kako vam zavidim, mene bas interesuje kakav je oseecaj doziveti o. Desava mi se nekad da mi klecaju noge i da jedva stojim jer mi je lepo, ali nemam taj intenzivan osecaj, tako da nisam imala ni vaginalni ni klitoralni ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Orgazam  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orgazam    Orgazam  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Orgazam
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: