Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Hormonski poremecaj

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
lindsay




Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.03.2012

Hormonski poremecaj Empty
PočaljiNaslov: Hormonski poremecaj   Hormonski poremecaj EmptySre Maj 30, 2012 10:04 pm

Devojke, da li je neka od vas nekad radila analizu polnih hormona? Ja bih htela to da uradim ali ne znam koje sve hormone treba da proverim a bojim se ako kazem u laboratoriji da mi ne dodaju i nesto nepotrebno samo da bi uzeli pare. Pijem Jeanine pa bih zbog toga htela da vidim kakvi su mi hormoni.
I jos jedno pitanje, koje su sve posledice hormonskih poremecaja? Ovo ce vam verovatno zvucati glupo ali nemojte se smejati Neutral Da li moze dovesti do toga da porastem koji cm? Ili da mi se prosire jos kukovi ili tako nesto? Meni su to sve slabe tacke (visina i sirina kukova Embarassed ) pa mozda umisljam ali me bas plasi. Ako znate nesto o tome, bilo sta, molim vas da mi napisete jer me je sramota da pitam doktora ovako nesto.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Hormonski poremecaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Hormonski poremecaj   Hormonski poremecaj EmptyPet Jun 01, 2012 11:33 am

nisam radila analizu hormona,ali moja drugarica jeste...njoj je doktorka napisala sta sve treba da uradi,ne zna ni ona sta je sve radila...posledice hormonskih poremecaja su : neredovnei bolne menstruacije,bubuljice i akne,ceste promene raspolozenja...za ovo sto si pitala stvarno nisam nikad cula,mada je verovatno moguce(ne znam koliko imas godina...)
ja bih pitala doktora sve sto mi nije jasno,sve su oni to vec culi i videli,ne treba da te bude sramota,pa nije sramota ne znati nesto Hormonski poremecaj 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Suncica5

Suncica5


Broj poruka : 157
Datum upisa : 02.03.2012

Hormonski poremecaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Hormonski poremecaj   Hormonski poremecaj EmptyPet Jun 01, 2012 9:22 pm

lindsay ::
Devojke, da li je neka od vas nekad radila analizu polnih hormona? Ja bih htela to da uradim ali ne znam koje sve hormone treba da proverim a bojim se ako kazem u laboratoriji da mi ne dodaju i nesto nepotrebno samo da bi uzeli pare. Pijem Jeanine pa bih zbog toga htela da vidim kakvi su mi hormoni.
I jos jedno pitanje, koje su sve posledice hormonskih poremecaja? Ovo ce vam verovatno zvucati glupo ali nemojte se smejati Neutral Da li moze dovesti do toga da porastem koji cm? Ili da mi se prosire jos kukovi ili tako nesto? Meni su to sve slabe tacke (visina i sirina kukova Embarassed ) pa mozda umisljam ali me bas plasi. Ako znate nesto o tome, bilo sta, molim vas da mi napisete jer me je sramota da pitam doktora ovako nesto.

Reproduktivni hormoni su: FSH, LH, progesteron, estradiol, prolaktin. Ako cisto zelis da proveris hormone bez nekog zdravsvenog razloga ovi su sasvim dovoljni.

Ono sto mene zanima jeste zasto zelis da ispitas njihove vrednosi? Jeanine pijes zbog kontracepcije ili je postojao neki problem pa su ti pilule date zbog njega? Koliko imas godina?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Hormonski poremecaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Hormonski poremecaj   Hormonski poremecaj EmptyPet Jun 01, 2012 10:02 pm

Malo guglaj na netu. I nemoj da te je sramota da bilo sta pitas doktore, ako bezveze reaguju na pitanja njih treba da bude sramota.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Hormonski poremecaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Hormonski poremecaj   Hormonski poremecaj EmptyUto Avg 07, 2012 10:28 am

Naisla sam na ovu temu,pa posto je slična mom pitanju nisam htela da otvaram novu..da li je neka od vas imala iskustva sa Novinette pilulama ili mozda neka osoba koju poznajete?..i da se zalila na povecanje kilaze,ili daj Boze smanjenje? kako da prepoznam da se nesto desava,u kom vremenskom periodu se koliko otprilike ugoji? npr el je čudno da se za dva meseca ugojim 2kg a uglavnom imam 50 kg ili mozda 3kg..?nisam se ugojila imam 50 kg mislim da mi je ovo 4 kutija Novinette..al neznam kako prepoznati da se nesto desava..plasim se da ne pocne odma ,nego nakon npr 7 kutija odjednom da krene naopako..jer nekad nemam apetit, a opet nekad bi sve zivo pojelal..a slatkise inače obozavam..hvala
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Hormonski poremecaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Hormonski poremecaj   Hormonski poremecaj Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Hormonski poremecaj
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Kontracepcija-
Skoči na: