Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanje

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Pitanje Empty
PočaljiNaslov: Pitanje   Pitanje EmptyČet Maj 31, 2012 12:42 am

Ovako, sinoc u 20h sam popila poslednju tabletu u kutiji Novynete i danas osetim kao sekret,ali kad sam uzela papir vidim da nije onako providno nego kao braonkasto providno, nije ni braon bas ni providno,kako da kazem..pomislila sam da nije ono intermenstrualno krvarenje,koje mi se desilo proslog meseca,ali posto sam usla valjda u onu pauzu gde treba da dobijem ,predpostavljam da ce menstruacija uskoro početi..ali me buni to sto uvek dobijam u subotu ili nedelju..i zavrsim kutiju u sredu kao i uvek...a danas četvrtak a mozda cu dobiti..ili pak necu neznam ni ja.. pa me zanima da li je ovo ok ?da kako da kazem menstruacija dodje ranije..hvala
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje   Pitanje EmptyČet Maj 31, 2012 1:32 am

ja mislim da si trudna! saaaalim se! Pitanje 650269930
koliko se ja razumem u pilule,bitno je da dobijes u toku pauze,a ne mora to da bude uvek isti dan.
Nazad na vrh Ići dole
Suncica5

Suncica5


Broj poruka : 157
Datum upisa : 02.03.2012

Pitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje   Pitanje EmptyPet Jun 01, 2012 9:25 pm

WindZ ::
Ovako, sinoc u 20h sam popila poslednju tabletu u kutiji Novynete i danas osetim kao sekret,ali kad sam uzela papir vidim da nije onako providno nego kao braonkasto providno, nije ni braon bas ni providno,kako da kazem..pomislila sam da nije ono intermenstrualno krvarenje,koje mi se desilo proslog meseca,ali posto sam usla valjda u onu pauzu gde treba da dobijem ,predpostavljam da ce menstruacija uskoro početi..ali me buni to sto uvek dobijam u subotu ili nedelju..i zavrsim kutiju u sredu kao i uvek...a danas četvrtak a mozda cu dobiti..ili pak necu neznam ni ja.. pa me zanima da li je ovo ok ?da kako da kazem menstruacija dodje ranije..hvala

Uopste nije bitno koji dan pauze nastaje krvarenje. Tacno je da to obicno bude gotovo isti dan pauze ali uopste i ne mora da bude tako... moze cak i da se desi da nekad i ne dodje do krvarenja tokom pauze.
Samo redovno uzimaj pilule i uzivaj, organizam funkcionise onako kako njemu odgovara.

pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje   Pitanje EmptyPet Jun 01, 2012 10:04 pm

Windz, molim te obrati paznju na naslov teme.

"Kako se postavlja tema?

Ukoliko imate neku nedoumicu ili problem, najpre upotrebite pretragu da proverite da li tema sa sličnim ili isitim problemom već postoji

Ukoliko tema već postoji iščitajte ranije odgovore i ukoliko se ni u jednom ne pronalazite postavite svoje pitanje

Ukoliko tema ne postoji otvorite novu poštujući sledeća pravila:
u naslovu tema ne postavljajte "HITNO" ili "PROBLEM", već ukratko opišite o čemu se radi: npr. "Preskočena pilula, pomoć"
Ne koristite (isključivo) velika slova u naslovu teme, i mala su podjednako dobro vidljiva
Kada postavite temu, budite strpljivi - čim se pojavi neka od nas koja zna odgovor, dobićete ga
Ukoliko pak ne znamo odgovor, reći ćemo vam to, i uputiti na mesto gde mislimo da ćete dobiti odgovarajući odgovor-savet"

Posto ja ne znam gde se prepravlja naslov,a nemam ni vremena da sad trazim, neka neko od drugih administratora to uradi.

Windz, molim te da ozbiljno pripazis na pravila foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje   Pitanje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ili, ili, pitanje je sad...
» forum 21 dan i pitanje o zastiti
» Postavi pitanje osobi koja sledi .. deo 2.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Menstruacija-
Skoči na: