Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li dramim oko gluposti?

Ići dole 
+5
Iva
Yo**
Ivana
inda
vitaaaaa
9 posters
AutorPoruka
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyPon Jun 04, 2012 7:54 am

Da vam ne pisem sve...Uglavnom sa deckom sam skoro dve godine,nikad nismo imali neke "vece probleme",vidjamo se skoro svaki dan... E sad...Danas je ceo dan proveo na poslu,i nismo mogli da pricamo..zvala sam ga kad se vratio rekao je da se tusira i da ce da me zove cim zavrsi...nakon sat vremena posto se nije javljao ja ga pozovem i on kao "e evo me jbg svratili po mene da idemo na pice jos dok sam bio u kupatilu,NISAM STIGAO!!!!!" Ceo dan se nismo culi a mi se cujemo i po 10 puta dnevno i ako se vidjamo,ok on treba da dodje kod mene kasnije,al mozda je sitnica i mozda se ponasam ko klinka..Al nekako sam se osecala ko popisana kad mi je to rekao,ima vremana za pice a nema vremana da pozove,ja ne verujem u to da neko nema vremena da pozove sem ako bas radi neki posao gde nema tel.Htela sam da mu sve i svasta napisem u poruci Da li dramim oko gluposti? 1276036350 Al iskuliracu dok ne dodje..Mislite li da ja samo isuvise dramim jer ja razmisljam i da raskinem zbog ovoga Da li dramim oko gluposti? 2367977953
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyPon Jun 04, 2012 8:10 am

mozda je stvarno bio zauzet...ako mu ne verujes,ne znam kako mozes da budes sa njim u vezi...i ti kada se sminkas i lakiras nokte ne mozes uvek da mu se javis,zar ne ? Da li dramim oko gluposti? 2089373836
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyPon Jun 04, 2012 8:42 am

inda ::
mozda je stvarno bio zauzet...ako mu ne verujes,ne znam kako mozes da budes sa njim u vezi...i ti kada se sminkas i lakiras nokte ne mozes uvek da mu se javis,zar ne ? Da li dramim oko gluposti? 2089373836
Ma znam da je bio zauzet na poslu to je ok! Al da je uspeo da ode na pice,iz kade znaci tu ima oblacenja,brisanja,i svasta jos nesto a mene da ne pozove mislim da je to bezobrazno jakooooooo......
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyPon Jun 04, 2012 8:48 am

pa on zna da ce te se videti vcrs,pa je zato verovatno mislio da nema potrebe da te zove...iskreno mislim da dramis...
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyPon Jun 04, 2012 9:26 am

inda ::
pa on zna da ce te se videti vcrs,pa je zato verovatno mislio da nema potrebe da te zove...iskreno mislim da dramis...
Ok. Verovatno! umem ja to.. Da li dramim oko gluposti? 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyPon Jun 04, 2012 9:37 am

Vitaaa,veza se ne raskida zbog tih stvari.mislim na ozbiljnu vezu i ozbiljne ljude.naravno,razumem ja tebe u potpunosti.i ja bih se osecala izdanom.ovo je pregruba rec,ali tako nekako.ja bih mu samo rekla da mi smeta i da ne zelim da se to ponavlja.jer,kad jednom predjes preko nekih stvari,onda to brzo predje u pravilo.znaci,ne drami mu,ali mu stavi do znanja.
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyPon Jun 04, 2012 10:03 am

Ivana ::
Vitaaa,veza se ne raskida zbog tih stvari.mislim na ozbiljnu vezu i ozbiljne ljude.naravno,razumem ja tebe u potpunosti.i ja bih se osecala izdanom.ovo je pregruba rec,ali tako nekako.ja bih mu samo rekla da mi smeta i da ne zelim da se to ponavlja.jer,kad jednom predjes preko nekih stvari,onda to brzo predje u pravilo.znaci,ne drami mu,ali mu stavi do znanja.
Pa znam to..i ja gledam kao izdaju... Ako me postujes ISPOSTOVACES MENE,DOGOVOR I DATU REC.. Ja kad vidim da se neko ne pridrzava dogovora i ne drzi do reci ja sa njim prekidam sve odnose. Za mene su to dve najvaznije osobine koje neko mora da poseduje. Tako sam vaspitavana. Ako tvoja rec ne vredi ni ti ne vredis!
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyPon Jun 04, 2012 10:37 am

nije sve tako crno- belo. nemooj da si toliko iskljuciva, budi malo tolerantnija.. prema svima Da li dramim oko gluposti? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyPon Jun 04, 2012 8:05 pm

Yo** ::
nije sve tako crno- belo. nemooj da si toliko iskljuciva, budi malo tolerantnija.. prema svima Da li dramim oko gluposti? 650269930
E sa ovim se slazem.
Decko je verovatno jednostavno zaboravio da se javi i to je to. Istrcao iz kupatila, sredio se i izasao sa drustvom. Da je zaboravio da dodje po tebe jos i nekako da se ljutis ovoliko, ali ovako...Opusti se i uzivaj.
I moj ti je savet - smanji "cujemo se 10 puta dnevno". Neki dan nadji sebi neku obavezu i nemoj da se javljas tako cesto.Pusti da te se malo uzeli.
Neka od devojaka (mislim Sharon) je ovde jako lepo napisala kako je umela da iskulira momka ceo dan i posveti se sebi, lakira nokte, cita, odmara...I ne kaze mu do detalja " E radila sam to i to" , nego "Imala sam obaveze". To sam i ja pocela da primenjujem i odlicno je ispalo. Taman kad osetim da se previse cujemo ja uradim to. Naravno ne svaki dan tako, ali povremeno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyPon Jun 04, 2012 8:24 pm

vito, ja bih se naljutila! ne mora da me zove, ali je mogao da se seti da napise poruku, "e došli su moji po mene, dolazim ja kasnije kod tebe pa ćemo se lepo ispricati"..sta je bilo sinoc? je l' si mu rekla nešto ili? Da li dramim oko gluposti? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyPon Jun 04, 2012 11:09 pm

redlight ::
vito, ja bih se naljutila! ne mora da me zove, ali je mogao da se seti da napise poruku, "e došli su moji po mene, dolazim ja kasnije kod tebe pa ćemo se lepo ispricati"..sta je bilo sinoc? je l' si mu rekla nešto ili? Da li dramim oko gluposti? 650269930

Dobila sam izvinjenje i obecanje da se vise nece ponoviti Da li dramim oko gluposti? 650269930 Rekla sam da se sledeci put nece zavrsiti slavno.. Da li dramim oko gluposti? 650269930
Iva znam da po onome sto sam napisala deluje kao da se po ceo dan samo zovemo,al veruj mi nije baaas tako Da li dramim oko gluposti? 650269930 Oboje imamo dosta obaveza ja studiram,ne prodje dan da se ne vidim sa nekim iz drustva i uvek mi ostane vremena i za nas dvoje. On takodje radi,svaki dan se vidja sa nekim,pa i samnom. Mi odvojeno letujemo (svako sa svojim drustvom,mi cesto odvojeno i izlazimo). Ali stizemo sve jer nam tako odgovara. A to da mu se ne javljam...ne vidim zasto ne bih... Da li dramim oko gluposti? 402532072 kad bi on meni to uradio ja bih se naljutila,znam da bi se i on poneo isto. Mi ovako funkcionisemo i ne smeta nam za sad. Sem sto je eto on juce zabrljao,nadam se da se nece ponoviti...bolje bi mu bilo... Da li dramim oko gluposti? 650269930 hvala na savetima u svakom slucaju Da li dramim oko gluposti? 650269930


Poslednji izmenio vitaaaaa dana Pon Jun 04, 2012 11:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyPon Jun 04, 2012 11:10 pm

Da li dramim oko gluposti? 425539214
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyPon Jun 04, 2012 11:14 pm

Po meni si preterala. I meni se par puta desilo da obecam decku da cu mu se javiti, a npr. izlazim sa drugaricama u grad, i onda kasnim, zurim, ne znam sta cu pre da uradim i jednostavno ne stignem da mu se javim, javim mu se kada vec stignem na odrediste, a to uglavnom bude par sati kasnije (ili mi se on javi pre toga sav neraspolozen). Hocu reci, mogu da razumem i tebe, ali pokusaj da se stavis u njegovu situaciju i pokusaj da ga razumes Da li dramim oko gluposti? 650269930 Dovoljno je da mu kazes da volis da ispostuje da se javi kada obeca i da sledeci put bar samo posalje poruku.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyPon Jun 04, 2012 11:50 pm

da,da,crno-belo posmatras stvari.kad jos malo sazris videces da to nije dobro ni po tebe,ni po tvoju okolinu,pa ces uzivati u nijansama! Da li dramim oko gluposti? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyUto Jun 05, 2012 12:23 am

Super sto se izvinio. Ova za javljanje sam ja iskuckala vise iz svoje prespektive. Inace ja sam ta koja se redovno i uredno javlja, ali meni je ta navika ostala od kuce. Dok se on jedva privikao da "mora da mi podnosi racune", tj. da mi se javlja cesto. Jer eto na to nije navikao. Ali posle tri godin esmo se uhodali i sad super funkcionisemo. Mada opet, i ja sam naucila da iskuliram sa pozivima ponekad (cisto eto da ne misli kako ceo dan nista pametnije nemam da radim).
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyUto Jun 05, 2012 7:46 pm

malcice dramis ali ipAk treba postaviti stvari na svoje mesto. ne bi nista bilo da te je nazvao na tri sekunde izvinio se, rekao da ide da se vidi sa drugovima.
treba tako malo da se nadrndas pa da se on izvini cisto da se ne ponovi. jer ako predjes preko toga jednom,nista shvatiti nece pa ce opet i opet.
a uostalom moglo je biti nesto hitno, e tada ima da drzi slusalicu i dok se kupa!
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyUto Jun 05, 2012 9:41 pm

Bitno da je sada sve u redu.Ja ne volim da dramim ma da mi se desavalo,ali sam uvek za to da se momku jasno stavi do znanja kad te iznervira,da mu kazes sta zelis i sta ocekujes od njega,ako cutis i trpis ne valja po tebe.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptySre Jun 06, 2012 7:44 am

Iako je sve vec reseno, i ja malo kasnim, morala sam da prokomentarisem Da li dramim oko gluposti? 650269930
Super sto zna kada treba da se izvini, i to je pohvalno, jer nisu svi muskarci takvi...Da li dramim oko gluposti? 650269930
Ali nauci, za svoje dobro, da se malo redje cujete... Ja i decko se cujemo mozda 2-3 por u toku dana, i to ako se nesto desilo, i uvece poziv, nekad traje 10 min a nekad sat vremena Da li dramim oko gluposti? 650269930
Do grla smo u obavezama, i nijedno se za to ne ljuti... Vec zivimo svako svoj zivot Da li dramim oko gluposti? 650269930

Ali jaoj, secam se da sam ja stalno smarala da se po ceo dan dopisujemo, kao sto smo radili prvih pola godine veze... Kasnije je to postalo malo redje, a posto je mene to tako preseklo, i nisam navikla, dizala sam frku oko toga Da li dramim oko gluposti? 650269930
sada ne bi mogla da podnesem da moram stalno da imam telefon u rukama i da kuckam...

I mislim da je mogao da te pozove, ili posalje por, da nece moci sada da prica, vec da cete se cuti kasnije jer ide sa drugarima negde!
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptySre Jun 06, 2012 9:29 pm

Mi se nikada nismo culi tako po ceo dan, vise telefoniramo nego sto kuckamo poruke, ali sve se svede na jedno 3 kontakta preko dana, recimo Da li dramim oko gluposti? 650269930 Imala sam jednog decka koji je hteo da se cujemo po ceeeo dan, kada bih se nasla sa njim nisam imala o cemu da pricam, jer smo sve teme pretresli preko poruka, i ko je gde bio i sta je radio...Plus me je ometao u ucenju, jer sam svakih par minuta pravila pauzu da odgovorim na poruku.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptySre Jun 06, 2012 10:41 pm

Dobro je da se izvinio. I ja bih se iskreno naljutila, mogao je bar par reci da napise u poruci.
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyČet Jun 07, 2012 1:16 am

Nekome odgovara nekome ne Da li dramim oko gluposti? 650269930 Sve zavisi! Bas sam pomenula juce to da bi mogli da se cujemo redje i nije nam se dopala ideja... Mi stalno nadjemo neku temu makar to bilo i formiranje vlade Da li dramim oko gluposti? 650269930 Kad se razdvojimo na 10 dana (ako ja otputujem negde ili on) onda pricamo po celu noc Da li dramim oko gluposti? 650269930 Jednostavno kad imam potrebu ja ga pozovem i on isto tako. To smo se dogovorili jos prvog dana da cemo raditi sve sto pozelimo i za cim imamo potrebu i da ce uvek sve biti otvoreno. I ja se sa drugim momcima nisam tako cesto cula pa je sve bilo ok Da li dramim oko gluposti? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? EmptyČet Jun 07, 2012 2:17 am

Tako jedino i moze da uspe veza,sve otvoreno i iskreno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li dramim oko gluposti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li dramim oko gluposti?   Da li dramim oko gluposti? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li dramim oko gluposti?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: