Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vas stil

Ići dole 
+16
kajlina
Romanticna
Lus
tinkerbell02
Masna
Ferhundica
SchonFrau
pahuljicaa
sister87
patofna
meda
Ketyyy
Lara
Ivana
Bella
pufnasta
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptySre Okt 30, 2013 11:19 am

Ja sam nasla teksas kombinezon...onako deblji dzins...usko skroz...ali je top, nije imao rukave...bas bih ga fino uklopila. Podjem da ga kupim, a on prosao. Vas stil - Page 2 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyČet Okt 31, 2013 1:40 am

Meni je sestra donela tamniju i svetliju teksas kosulju iz Berlina sada kad je bila...super ide uz pantalone ili onu siru suknju do struka.I neke carapice i ludilo.Imam i ja takve carapice na tackice,super su Vas stil - Page 2 650269930 a za sve koje zanima ima da se uzmu kod Kineza i kostaju 300 din hulahop
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 1:28 am

Шта је за вас стил?
Које су за вас маркиране ствари? Да ли су Зара, h&m, Mango, итд. маркиране ?
Mислите ли да се може лепо изгледати и уз јефтинију гардеробу, или што сам негде читала скај је скај и не може да замени кожу? У смислу да не можеш лепо да изгледаш уз скај. Shocked 
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 1:36 am

pamuk, udobnost, jednostavne stvari, ne previse detalja.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 1:46 am

Meni nije bitno koja je marka, samo da to izgleda lepo i da se ja u tome osecam komotno.
Pritom, mi je bitno da to nesto bude iole kvalitetno - da se ne promeni posle 5-6 pranja, nosenja...

I iskreno zara, h&m, bershka, orsay, mango i sl. meni nisu uopste marke. To mi je roba ala kinezi ali na nesto visem nivou.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 1:47 am

Kad pomislim na markirano, mislim na skupe brendove.
Nikad mi nije bilo bitno gde kupujem. Imam jedan džemper kupljen na pijaci za 1000din, nosim ga godinama, i dalje izgleda kao da je upravo kupljen.
Čitam ovu temu, i razmišljam o tome koliko je moj stil dosadan. Nosim farmerke i jednobojne džempere, košulje ne volim. Posao jako utiče na moj odabir garderobe. Ne mogu da kupim sebi mnogo garderobe, pa gledam da sve to mogu da nosim kad idem u školu. Imam jedne lepe crne kožne čizme i dve crne torbe - jedna je neka bezveze, a druga je lepa, carpisa.
Nosim i haljine do kolena, ali sve je to nekako previše obično. Sve ono što se meni dopada nije za moju građu, redovno se lepim za garderobu koja lepo stoji na visokim mršavicama poput moje sestre.
Volim lepe hulahopke. Lep dezen razbije monotoniju jednobojne bluze i klasične teksas suknje.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 2:55 am

Meni isto nije bitna marka, ali iskreno, najvise volim Zaru, sve mi se tamo svidja, i ne osecam se snob kad to kazem. Kad bih mogla, kupovala bih vecinu stvari tamo. Za moje potrebe, to je marka, ne mislim o Guciju, D&G, i Cavaliju, meni to ne treba!

A stil.. pa zavisi od svega. Kod mene se on menja stalno. Trenutno volim punoo detalja da imam na sebi, mindjuse, ogrlice, kais, marama, da sve bude upadljvo, sa puno boja, jer meni boje lepo stoje. Vas stil - Page 2 364988687 Volim haljine, suknje, cizme, kapute, teksas kosulje trenutno, pletene dzempere, kape. Nisam neki fan nitni, bodlji i tako te ratne opreme, vise volim neki retro, vintage, romanticni stil. Mada se cesto obucem skroz svedeno. S tim sto ne umem da se obucem u 2 boje, a i to ne bih bila ja. To se desi jednom u milion slucajeva. i tako.. aha 
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 4:20 am

slazem se sa koni, zara, mango i te prodavnice ni po meni nisu markirane, vec skuplji kinezi

a za mene stil je ono u cemu se osecas svojom, opustenom i udobnom, bilo to sve crno ili sve sareno, razlikuje se od osobe do osobe

ja npr nikako nisam sportski tip, trenerke mrzim, patike isto tako, od patika nosim samo starke, volim cizme u rok fazonu, uske farmerke pogotovo, i zvoncare volim, ali posto mi izduzuju noge ne nosim ih jer vec imam poprilicno duge noge. Volim dzempere, dugacke ili kratke neznih boja kao sto su krem, roze, pa npr bordo ili maslinasto zelena ( mnogo volim tu boju ), stikle ne nosim, mrzi me i vec sam dovoljno visoka pa bih na njima bila kao dzin, a nakit obozavam, samo narukvice i mundjuse, i to one male
volim salove velike i tople, vunene rukavice, kape, esarpe, i velikeeee torbe, obozavam velike torbe, ja sam na moju mamu koja isto voli sve i svasta da trpa u nju
a koji sam tip, to ne znam, od svega po malo, to je neki moj stil Vas stil - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 8:18 am

Bilo koji prirodni materijal i sto kaze Zvonci da se ne promeni posle tri pranja.
Leti obozavam majice na bretele i siru suknju do kolena, sa rimljankama. To mi je najudobnije.
Volim suknje i haljine najvise. Pantalone malo manje, a farmerice mrzim iz dna duse (imam jedan par koji nosim dok se ne iscepa i najveca nocna mora mi je kupovina farmerica). Obozavam kozne kratke jakne i primecujem jako veliku razliku izmedju koze i skaja (skaj ne bih obukla ako ne moram ni u ludilu).
Sto se marki tice ne interesuje me sta pise na etiketi sve dok je:
1. prijatan prirodni materijal
2. meni dobro stoji i
3. ne kosta toliko da za parce platna treba da prodam bubreg.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 9:52 am

jaaao,i ja obozavam kozne jakne.za sada imam celu jednu. trep trep ostale su od skaja.ali,crna kozna jakna, cizme i neka nitna su nesto sto obozavam!

primetila sam da patike nosim jaaako retko,a pre ih nisam skidala.

moje otkrice su i mantili.fall in love 

Pepeljugo,osvezi te klasicne kombinacije nekim nakitom,esarpom...


Poslednji izmenio Ivana dana Ned Dec 01, 2013 10:25 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 10:12 am

Ivana, pokušavam. Kupim ešarpu, imam ideju uz šta bih je nosila, a kad dođem kući, čini mi se da se ne slaže. A nakit u žurbi zaboravim. Beznadežan slučaj. Vas stil - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 10:25 am

Ја мислим да сам све осим спортског типа. Ахахахха то дефинитивно нисам. Све може да дође у обзир, ОСИМ ствари које свака друга девојка носи или има (патике на платформу, нитне, бодље, летње чизмице, сада оне рокерске чизмице, канађанке, кинеских прслука)... То ми се смучи, а и не свиђа ми се.

Онда, не волим копије ствари. На пример, пре нећу носити никакве наочаре, него што ћу носити лажне наочаре Диор. Или, нећу носити лажну торбу неке познате марке (колико год да ми се свидела) пре ћу да купим типа Авонову, или пул енд бер (колико можеш, толико се и испружиш). Исто тако и за сат важи.

Волим лепршаве ствари, некада озбиљне, романтичне, некада и шљокице, лепо и квалитетно урађене. Пошто је зима супер дођу топле хеланке, кожне чизме, капа и шал, зимска хаљина дугих рукава, фармерке, неки леп беж џемпер, прслук. Волим памук, волим вискозу, волим свилу. Бижутерију такође. Све имам, и неке које су скупље, и ствари које су купљене на улици. Не патим од "брендова". Сваки одевни предмет волим, сваки. А посебно ми је драго што се људима свиђа мој стил.  
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 10:31 am

*cinderella* ::
Ivana, pokušavam. Kupim ešarpu, imam ideju uz šta bih je nosila, a kad dođem kući, čini mi se da se ne slaže. A nakit u žurbi zaboravim. Beznadežan slučaj. Vas stil - Page 2 650269930
meni pricas.ja akd kupujem majicu,kao auto da kupujem.toliko biram.i onda kupim nesto sto mi se posle 2 dana ne svidja ili nemma sa cime da uklopim...

mene uopste ne zanima da li to imaju svi ili nema niko.nosim ono sto mi se svidjai uopste ne primecujem ko jos to ima.

Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 10:40 am

Ја када нешто виђам толико често, мени се то смучи и више ми се не свиђа. Vas stil - Page 2 3499814433 А не могу да не приметим да је свака друга исто обучена. Па када почну бабе да носе летње чизмице. Vas stil - Page 2 20348227  Ахаха шта сам ја све виђала по овом Београду. Не волим да буде толико исто, а може да буде мнооого различито. Као да их штанцају у фабрици. Дај нешто своје.

Што се тиче шопинга, боље да нико не иде са мном. Нема нико живаца, ни они за мене, ни ја за њих. Само ме убрзавају, а ја то не волим. И када купим нешто, морам да буде савршено задовољна. Нема: па онако ми је. Сматрам да тако људи само бацају паре.

Пепељуго, носиш ли костиме? Типа сако и сукњу пристојне дужине?

Иво, јеси ли нашла нешто да носиш по кући? И јеси ли нашла добре чизме за Пољску?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 10:46 am

Пепељуго, овако нешто. Можеш и да промениш шминку и фризуру. То такође доста утиче.

Vas stil - Page 2 5066

Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 11:48 am

Lus cizme cemo traziti ovih dana. Nasla sam jednu lepu haljinu do kolena, strukirana, ide blago u A, 60% kasmir. Mislim da sam pisala negde, bas sam je jeftino platila. Imam i jednu lepu spavacicu koja moze da prodje kao haljina kad smo samo nas dvoje. Za sad dosta, idu i ovde snizenja, videcemo da li ima nesto interesantno.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 6:26 pm

Lus, super izgleda to na sličici, ali to je visoka mršavica. Veliko je pitanje kako bi to izgledalo na meni.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 9:47 pm

Meni je najbitnije da se u odeci koju nosim osecam opusteno...nosim kosulje od teksasa preko onih elegantnijih,dzempercice,haljine...farmerke obozavam i uvek mi je bitno da nadjem neke koje mi deluju savrseno jer ih bas iznosim.Pantalone nesto manje...suknje nosim s vremena na vreme.Najbolje mi stoje krace ili duzine do kolena,sve preko toga me zatvara,jer sam niza.Uglavnom nosim ono sto volim,takodje ne patim od marki,ali cizme cipele patike moraju da mi budu uvek kozne,torba takodje.Mislim da postoji trio (cipele tasna pantalone) koji kod svake zene mora da bude kvalitetan jer to dosta govori o stilu.Volim visoke cizme,leti japankice i sandale...Uvek nosim neke mindjuse i narukvice,lancice...marame i salove obozavam i trudim se da svaka odevna kombinacija ima nesto zanimljivo.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 11:13 pm

Pepeljugo klasicni kompleti, poput ovog koji je Lus postavila, odlicno stoje svim zenama. Mislim da niko nema sire kukove od mene, a to mi odlicno stoji. Probaj, nista te ne kosta. Mozda se prijatno iznenadis.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 11:23 pm

Ја бих носила овакав комплетић. Можда ће неко да каже да је озбиљан за моје 23 године, али ми се много свиђа. Уосталом, биће ми потребан тако неки комплет (мада их и имам) за суд. Иначе, снижена је у АМС-у јесења колекција (мислим да ово припада зимској) за 40%. Једино ми се не свиђа овај део око врата, са тим неким додацима. Материјал је супер.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyPon Feb 17, 2014 11:01 am

Кајли, купила сам у П.С. фешну ове године. Сјајан је, баш сам се заљубила. Баш брзо је отишао тај модел и та боја. Ако хоћеш шаљем ти слику. Погледај њихову најновију колекцију, можда има нешто на ту фору.

И овај мантил-капут ми се мнооого свиђа. http://www.zara.com/rs/en/woman/coats/coat-with-pockets-c565466p1823014.html
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 EmptyPon Feb 17, 2014 10:16 pm

Salji Lus  Vas stil - Page 2 650269930 

Znam taj kaput je bas moderan ove sezone,videla sam na dosta devojaka ali jedan te isti model...mislim da su bas u H&M imali takav,kombinacija teget i crne.Mada meni je vise za poslovnu varijantu ili neku svedenu eleganciju.Ali svakako je lep
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vas stil - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas stil   Vas stil - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vas stil
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Moda-
Skoči na: