Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kolika je mogucnost trudnoce?

Ići dole 
+7
lavatris
Nastija
Iva
Lus
inda
Ivana
Mashnica25
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
lavatris




Broj poruka : 15
Datum upisa : 23.05.2012

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptySub Jun 16, 2012 12:00 am

Hvala devojke!
Sad sam pitala najbolju drugaricu cija je tetka ginekolog pa je pitala nju valjda izokola nesto. Pitala me je za plodne dane (iako to nije toliko pouzdano) ali rekla je da su valjda sanse za to u smislu samo teorijske (naravno da treba uvek paziti). I da valjda je moguce ako svrsi dole blizu a ne da se slije ili tako nesto.
Izinite na recniku, meni je sad malo lakse.
Pozdrav veliki!
Nazad na vrh Ići dole
Mashnica25

Mashnica25


Broj poruka : 50
Datum upisa : 14.06.2012

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptySub Jun 16, 2012 1:15 am

Etooo resila si bar delimicno problem. Samo nemoj da razmisljas o tome, da ne odlazes sama pa ce ti biti jos gore. Ne brini za recnik, nema potrebe da se izvinjavas. Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 1071211947

P.S. Kad se sredi sve, javi se... Cisto zbog drugih devojaka i ostani aktivna na forumu, bar zbog drugih devojaka. Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 650269930 :*
Nazad na vrh Ići dole
lavatris




Broj poruka : 15
Datum upisa : 23.05.2012

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptySub Jun 16, 2012 2:17 am

Hocu, hvala, nadam se da ce stvarno biti ok Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 650269930 Taman se smirim pa krenem opet da panicim.
Nazad na vrh Ići dole
Mashnica25

Mashnica25


Broj poruka : 50
Datum upisa : 14.06.2012

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptySub Jun 16, 2012 2:30 am

Ne radi to. Ja imam slican problem trenutno, kasni mi vec 3-4 dana, proslo je mesec i nesto dana od odnosa, nemam simptome trudnoce, sem sto su mi grudi otekle, uradila sam tri testa...negativna su... a opet nikako da dobijem. Prezivela sam stresova hiladu razmisljajuci i sama odlazem iz dana u dan. Tako da radi nesto zanimljivo, kreativno, slusaj muziku...i ne razmisljaj. :*
Nazad na vrh Ići dole
Mashnica25

Mashnica25


Broj poruka : 50
Datum upisa : 14.06.2012

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyNed Jun 17, 2012 5:45 am

Jos uvek se nista ne desava, juce sam ceo dan imala bolove kao kad treba da dobijem, danas su pocele i pored otecenosti da me bole grudi, samo sto mi se javila temperatura 37.1 kao pre nekoliko dana kada sam bila prehladjena. Da li postoji mogucnost da je neka infekcija ili nesto slicno ...ili... trudnoca? :/
Sutra idem kod ginekologa, ali cisto i ovde da pitam. Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyNed Jun 17, 2012 6:29 am

Mashnice, ja sam pre dva meseca bila bolesna, pila antibiotike i kasnila mi je menstruacija citavih 7 dana, a obicno dobijem ranije. Sad sam zbog ovih silnih promena vremena dobila 6 dana ranije. Tako da nemoj da brines, vecini devojaka se u poslednje vreme poremetio ciklus zbog klime, a eto ti si pored toga bila i bolesna, ucis, malo spavas, sad se jos i nerviras...Cim se opustis malo dobices, garantujem Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Mashnica25

Mashnica25


Broj poruka : 50
Datum upisa : 14.06.2012

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyNed Jun 17, 2012 7:10 am

Nadam se iskreno da ce sve biti uredu, sutra cu ipak da odem kod lekara, ako je nesto u pitanju da krenem sa terapijom. A ako je (ne daj Boze, jos sam mlada) trudnoca, da znam sta mi je ciniti. Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 650269930 Hvalaaa punoo na odgovoru :*
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyNed Jun 17, 2012 10:25 pm

Ma bice sve u redu,ne brini se.
Nazad na vrh Ići dole
Mashnica25

Mashnica25


Broj poruka : 50
Datum upisa : 14.06.2012

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyPon Jun 18, 2012 6:02 am

Vise i ne razmisljam, nemam snage, sva sam natekla kaoo loptica... Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 364988687 tako da bi trebalo da bude sve ok. Nisam otiska danas kod ginekologa, ali cu sutra sigurno. Ne spavanje se isplatilo bar u indexu. Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Eirini

Eirini


Broj poruka : 9
Datum upisa : 18.06.2012

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyPon Jun 18, 2012 11:17 am

Pozdrav svima!

Uzasno sam zabrinuta, iako mozda bez ikakvog razloga. Koristila sam 2 godine Yasmin pilule, posle toga, evo godinu dana, ne dobijam vise tacno u dan. Nekad na 28, 30, jednom i na 35 dana. Idem redovno kod ginekologa i uvek je sve bilo u redu. Nazalost, rastala sam se sa jednim deckom, vrlo sam se razocarala, a sad kao za baksuz, mi kasni menstruacija. Imali smo odnos 18.05, a odmah sutradan sam i dobila. Koristili smo kondom, a cak je i svrsio van mene. Iako mislim da su sanse nikakve, bojim se, jer se nazalost, ispostavilo da on nije covek sa kojim bi vise kafu popila, a ne imala dete sa njim. Mozda sam samo pod stresom, jer sam zaista preopterecena u poslednje vreme, pa od komaraca pravim magarca. Ono sto mi uliva sumnju je sto me jace bole grudi nego inace, imam osecaj da mi se stomak zateze, osecam ponekad bol u donjem stomaku kao pred menstruaciju, ali nista.

Sta vi mislite, da li postoje ikakve sanse da sam ostala u drugom stanju? Da se probusio kondom, primetili bismo valjda. Ne znam, potpuno sam zbunjena, valjda iz tog straha, ne zamerite.

Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Mashnica25

Mashnica25


Broj poruka : 50
Datum upisa : 14.06.2012

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyPon Jun 18, 2012 11:36 am

Ja nisam bas neko ko moze da te posavetuje, posto sam u slicnoj situaciji...imam cak iste simptome kao i ti...a kasni mi vec 6 dana... Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 1371890812
Najbolje da odes kod ginekologa. Moj savet ili da uradi rezultate iz krvi, a mozes i kucni test. Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Eirini

Eirini


Broj poruka : 9
Datum upisa : 18.06.2012

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyPon Jun 18, 2012 12:10 pm

Hvala ti puno! Zelim ti da dobijes sto pre, pa da budes mirna! Ja evo ne mogu da spavam, samo na to mislim. Sigurno sebi tako jos vise otezavam i odlazem menstruaciju tim nerviranjem.Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 1371890812 Prvi put sam u ovakvoj situaciji, makar da je u pitanju divan decko, pa da kazem, i ako jeste trudnoca, neka je, a ovako... Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 1371890812 Dr nema slobodan termin do kraja juna, a za test jos nemam hrabrosti. 35 dan mi je u cetvrtak,petak (dobila sam u noci 19.05), pa se jos nadam. Obradovacu joj se kao nikad! Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyPon Jun 18, 2012 12:19 pm

ma nemoj da se brines,ti ims PMS Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 364988687 opusti se,sve ce biti ok...verovatno si samo pod stresom...i ja sam bila pod stresom ovih dana i zato mi je kasnila 2 dana...
Nazad na vrh Ići dole
Eirini

Eirini


Broj poruka : 9
Datum upisa : 18.06.2012

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyPon Jun 18, 2012 12:32 pm

Uh, hvala ti, znace reci podrske! Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 364988687 Iz tvojih usta u Bozije usi! I ja se nadam da je PMS! Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 364988687 A jesam pod stresom, ispiti, posao...i jos usputne "dogodovstine". Devojke, od srca vam zelim sve najbolje! Javljam novosti! I ne zaboravite, uvek se stitite, tek onda kada budete sigurne da je to covek sa kojim zelite dete, opustite se! Koristite zastitu, pre svega, i zbog raznih infekcija, virusa... I redovno kod ginekologa, znate i same da kod nas zena, mogu simptomi i da zataje. P.S. Mislim da mi s... posle ovoga, nece skoro pasti na pamet! Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyPon Jun 18, 2012 7:32 pm

Eirini ::
Uh, hvala ti, znace reci podrske! Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 364988687 Iz tvojih usta u Bozije usi! I ja se nadam da je PMS! Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 364988687 A jesam pod stresom, ispiti, posao...i jos usputne "dogodovstine". Devojke, od srca vam zelim sve najbolje! Javljam novosti! I ne zaboravite, uvek se stitite, tek onda kada budete sigurne da je to covek sa kojim zelite dete, opustite se! Koristite zastitu, pre svega, i zbog raznih infekcija, virusa... I redovno kod ginekologa, znate i same da kod nas zena, mogu simptomi i da zataje. P.S. Mislim da mi s... posle ovoga, nece skoro pasti na pamet! Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 364988687

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 425539214
I slobodno napisi "seks".
Sto se konkretnog problema tice uradi test, bolje to nego da ne spavas nocima i da sama sebe mucis.I ja mislim da je PMS, jos ste koristili i kondom i nije svrsio u tebi.Verovatno nisi trudna.Ali eto, da bi bila mira uradi test.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyPon Jun 18, 2012 9:07 pm

Pa danas je 19.jun,ti si dan posle rizicnog odnosa dobila menstruaciju pre tacno mesec dana.
Mislim da su ti sanse za trudnocu gotovo nemoguce.
Grudi te sigurno bole jer bi trebalo da dobijes za koji dan.
Jel ti prosla menstruacija bila normalna kao i ranije ili nesto oskudnija?
Nazad na vrh Ići dole
Eirini

Eirini


Broj poruka : 9
Datum upisa : 18.06.2012

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyPon Jun 18, 2012 9:27 pm

Nastija ::
Pa danas je 19.jun,ti si dan posle rizicnog odnosa dobila menstruaciju pre tacno mesec dana.
Mislim da su ti sanse za trudnocu gotovo nemoguce.
Grudi te sigurno bole jer bi trebalo da dobijes za koji dan.
Jel ti prosla menstruacija bila normalna kao i ranije ili nesto oskudnija?
Hvala ti puno na odgovoru, hvala svima. Da, rizican odnos je bio 18. maja uvece, a ja sam te noci odmah dobila menstruaciju koja je bila obilna, kao i uvek. Kazem "rizican" iako smo koristili kondom i nije svrsio u mene, ali nazalost, ubrzo sam se uverila da nije tip od poverenja, pa me zabrinulo da nesto nije sakrio,a da ja nisam primetila. Zato je moj strah veci i kako dani odmicu ja sam zabrinutija. Nadam se da ce ipak biti sve u redu. Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 650269930 Hvala jos jednom!
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyPon Jun 18, 2012 9:30 pm

Mislim da nemas razloga za brigu.
Javi nam kad dobijes da znamo da je sve u redu.
Nazad na vrh Ići dole
Eirini

Eirini


Broj poruka : 9
Datum upisa : 18.06.2012

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyPon Jun 18, 2012 10:44 pm

Nastija ::
Mislim da nemas razloga za brigu.
Javi nam kad dobijes da znamo da je sve u redu.

Naravno, javicu se, nista ne brinite. Hvala vam svima! Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Mashnica25

Mashnica25


Broj poruka : 50
Datum upisa : 14.06.2012

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 12:08 am

Etooo...dobila si savete, dakle opusti se!! Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 650269930
P.S. Devojke sjajne ste.. Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 364988687
Hvala vam i od mene.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 12:13 am

Nema na cemu,i drugi put,ali za neke druge stvari,od sad pa nadalje pamet u glavu i nista bez zastite da ne bude opet panike.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 4:15 am

da,da! pamet u glavu! dok ne znate sa kime ste kondom i pilule! i dobro dosle na forum!
Nazad na vrh Ići dole
Mashnica25

Mashnica25


Broj poruka : 50
Datum upisa : 14.06.2012

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 6:04 am

Sve sto ste rekle jako je pametno...ali sve ja to znam...sad se desilo i nikad vise.
Samo da "javim" bila sam danas kod ginekologa, sve sto on moze da vidi je uredu, a za mogucnost trudnoce nakon odradjena tri testa i to sto sam dobila nakon odnosa...rekao je samo kroz salu, ne radi vise mooolim te...sve je u redu i ne postoji sansa da sam trudna. Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Eirini

Eirini


Broj poruka : 9
Datum upisa : 18.06.2012

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 6:53 am

Mashnice, bas mi je drago da je sve u redu! Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 650269930 Sad mozes da budes mirna! Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 650269930 Lekciju smo naucile! Nikad mi vise nece pasti na pamet koriscenje samo kondoma, nego cu da se konsultujem sa ginekologom oko pilula. Sto je sigurno, sigurno je. Samo jos da dobijem, pa ce mi pasti kamen sa srca.

Devojke, hvala vam na svim savetima i podrsci!

Lus, hvala na dobrodoslici, prava je sreca sto postoji ovaj forum!
Nazad na vrh Ići dole
Mashnica25

Mashnica25


Broj poruka : 50
Datum upisa : 14.06.2012

Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 7:09 am

Lekcija je malaaa rec Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 364988687 Ovo mi se cini kao zivotna skola. heheh. Upravo to sto kazes samo da dobijem, posto me ubijaju moji klasicni simptomi...vec danima.
A tebi i meni definitivno treba neko opustanje i da prestanemo da razmisljamo i sve ce biti uredu. :*
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kolika je mogucnost trudnoce?   Kolika je mogucnost trudnoce? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kolika je mogucnost trudnoce?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Sedmi mesec trudnoce
» lomexin vaginaleta u 9 mesecu trudnoce?
» Nega grudi tokom trudnoce i dojenja
» analize koje treba uraditi pre trudnoce

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Trudnoća i porođaj-
Skoči na: