Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Narcisoidni poremecaj licnosti

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Narcisoidni poremecaj licnosti Empty
PočaljiNaslov: Narcisoidni poremecaj licnosti   Narcisoidni poremecaj licnosti EmptyČet Jun 14, 2012 5:54 am

Moja drugarica je iskopala negde clanak na internetu http://poll.pollcode.com/uktui... Sad smo citale pa smo zanemele affraid Ne znam koliko znate o ovom poremecaju,al sigurna sam da sam prepoznala neke ljude iz svoje okoline ili neke koji su mi bili davno bitni...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Narcisoidni poremecaj licnosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Narcisoidni poremecaj licnosti   Narcisoidni poremecaj licnosti EmptyČet Jun 14, 2012 5:56 am

proveri link što si kopirala, meni izlazi nešto da pravim neku anketu valjda Narcisoidni poremecaj licnosti 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Narcisoidni poremecaj licnosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Narcisoidni poremecaj licnosti   Narcisoidni poremecaj licnosti EmptyČet Jun 14, 2012 5:57 am

da,pogresila si link.
a narcise ne volim nikako!
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Narcisoidni poremecaj licnosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Narcisoidni poremecaj licnosti   Narcisoidni poremecaj licnosti EmptyČet Jun 14, 2012 6:08 am

Ne znam kako da ga postavim.. Embarassed Da vam prepricam,radi se o ljudima koji imaju nedostatke empatije,i psiholozi nam preporucuju da treba bezati od njuh. To su ljudi koji nisu u stanju da se otvaraju,vole,malo govore u sebi,cesto se precenjuju a koriste partnera da bi ga pocenjivali. Briga ih za tudje emocije,i zivote vazan im je samo licni uspeh i cesto koriste one sebi bliske da ga postignu.. Ne slusaju sta govorite,(sa opravdanjem da su se trenutno,iskljucili),ne zanima ih tudji stav i misljenje jer uvazavaju samo svoje. Sta god vam uradili tvrdice da nisu krivi,da nisu to hteli i mislili nego da ste pogresno shvatili. Psihijatri tvrde da su osobe sa ovim poremecajem razlikuju od psihopata samo po tome sto nisu nasilne. Obicno su prijatne,cutljive i pametne. Svi odnosi sa njima su na toplo-hladno,nemaju razumevanja za partnerove postupke,ali traze svo moguce razumevanje za sopstvene. Uglavnom izbegavaju svadje u vezi ili ih precutkuju jer smatraju da partner nije dovoljno inteligentan da bi diskutovali sa njim. Svetski psiholozi se bas muce sa ovim problemom jer smatraju da nema leka,a takvi ljudi unistavaju zivot onima koji ih vole!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Narcisoidni poremecaj licnosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Narcisoidni poremecaj licnosti   Narcisoidni poremecaj licnosti EmptyČet Jun 14, 2012 6:16 am

a dobro,nisam imala priliku da uzivam drustvo bas ovakve osobre,ovo je ipak ozbiljan poremecaj,ali sa slicnoma jesam imala posla.
ta je iskljucivo pricala o sebi i svom zivotu.kada bih ja nesto rekla o svom,maksimalno sto bih dobila je `aha` i onda sledi nastavak hvalospeva..mnogo me je iscrpljivala,pa sam se distancirala.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Narcisoidni poremecaj licnosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Narcisoidni poremecaj licnosti   Narcisoidni poremecaj licnosti EmptyČet Jun 14, 2012 6:19 am

ja sam narcis, ja sam narcis. Narcisoidni poremecaj licnosti 364988687
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Narcisoidni poremecaj licnosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Narcisoidni poremecaj licnosti   Narcisoidni poremecaj licnosti EmptyČet Jun 14, 2012 6:22 am

Lus ::
ja sam narcis, ja sam narcis. Narcisoidni poremecaj licnosti 364988687
Ti si legendarna! Narcisoidni poremecaj licnosti 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Narcisoidni poremecaj licnosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Narcisoidni poremecaj licnosti   Narcisoidni poremecaj licnosti EmptyČet Jun 14, 2012 10:05 am

Moja "bivsa" drugarica pripada tvom opisu.
Oduvek sam znala da je manipulator, od sebe pravi zrtvu...
Psihopata.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Narcisoidni poremecaj licnosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Narcisoidni poremecaj licnosti   Narcisoidni poremecaj licnosti EmptyPet Jun 15, 2012 12:37 am

Ne valja preterivati ni u cemu,mada ja imam druga koji je pravi narcis,stalno se licka i ne razdvaja se od ogledala kako bi se divio svojoj lepoti i meni je jako interesantan.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Narcisoidni poremecaj licnosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Narcisoidni poremecaj licnosti   Narcisoidni poremecaj licnosti Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Narcisoidni poremecaj licnosti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: